MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Jei kam reikia, galiu padet del kompiuteriu (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3021)

Tomskis 2009-12-02 13:14

parasykit savo skaipus, pabendrausim vakare

driuliauskas 2009-12-02 13:28

Citata:

Pradžioje rašė Arce (Post 50751)
Taip. Kam dabar tie įrenginiai, kai USB visur yra :)

Driuliauskai, tu iš barebone renki gal? Ar ne taip supratau. Nes jeigu taip, ten gi siaubingi korpusai ir milžiniški, kaip kažkada BMS expert nešiojami buvo, į garantinius visi grįždavo :D

ne.

Tomas999 2009-12-03 16:53

reikalingas nesiojamas kietas diskas 500GB. Geresnes firmos. Kokia kaina?

yamato 2009-12-07 21:26

Sveiki!


tai vat, dabar pas mane toks klausimas vat iskilo :)

reikalingas kompiuteris automobiliu stovejimo aiksteleje registruoti stovincias masinas ir pan, vietos galbut daug nereikia - 160-250gb, greicio - manau taip pat. Reikalingas nesiojamas kompiuteris, kuo pigesnis :)

dar taip pat gal zinote kokia nors lengvai reguliuojama, ar kaip cia pasakyt, registro programa, su kuria galetume viska susitvarkyti taip, kad butu galima i ja ivedus ar tai numeriuka, ar numerius, ar dar kazka, butu galima matyti, kokia tai masina, kam ji priklauso ir kontaktus? :)

nes excelis man atrodo nelabai kaip, kai uzeini i vidu ir matai, kad dirba su excel :xx:

driuliauskas 2009-12-07 21:38

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 51446)
Sveiki!


tai vat, dabar pas mane toks klausimas vat iskilo :)

reikalingas kompiuteris automobiliu stovejimo aiksteleje registruoti stovincias masinas ir pan, vietos galbut daug nereikia - 160-250gb, greicio - manau taip pat. Reikalingas nesiojamas kompiuteris, kuo pigesnis :)

dar taip pat gal zinote kokia nors lengvai reguliuojama, ar kaip cia pasakyt, registro programa, su kuria galetume viska susitvarkyti taip, kad butu galima i ja ivedus ar tai numeriuka, ar numerius, ar dar kazka, butu galima matyti, kokia tai masina, kam ji priklauso ir kontaktus? :)

nes excelis man atrodo nelabai kaip, kai uzeini i vidu ir matai, kad dirba su excel :xx:

notebokas masinu registravimui su 250 gb atminties:unreal: kokio dydzio ta aikstale? vylniaus?

yamato 2009-12-07 21:43

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 51448)
notebokas masinu registravimui su 250 gb atminties:unreal: kokio dydzio ta aikstale? vylniaus?

tai dar bus internetas kazkoks, tai kokiem filmam isimest sargam paziuret, ir panasiai :) tik reikes man ten kas savaitgali uzsukt paziuret... nes zinau, kaip kai kurie sargai moka naudotis kompiuteriais, ir kaip ten jie po to veikia... atrodo kompas butu zveris, bet stovi vietoje ir snaudzia :D

reiktu dar koki nors dalyka sugalvot, kaip dazniau backupint visa info ir i kur... kad jei nueitu koks hardas, kad nereiketu visko surinkineti is anksto.. :confused:

driuliauskas 2009-12-07 21:58

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 51450)
tai dar bus internetas kazkoks, tai kokiem filmam isimest sargam paziuret, ir panasiai :) tik reikes man ten kas savaitgali uzsukt paziuret... nes zinau, kaip kai kurie sargai moka naudotis kompiuteriais, ir kaip ten jie po to veikia... atrodo kompas butu zveris, bet stovi vietoje ir snaudzia :D

reiktu dar koki nors dalyka sugalvot, kaip dazniau backupint visa info ir i kur... kad jei nueitu koks hardas, kad nereiketu visko surinkineti is anksto.. :confused:

pats sprendimas panaudoti laptopa automobiliu saugojimo aiksteleje man atrodo nelogiskas. juk tas kompas suksis nuolat diena nakti. o laptopas niekada netures tokio ausinimo kaip stacionaras.

Aistė 2009-12-07 22:06

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 51455)
pats sprendimas panaudoti laptopa automobiliu saugojimo aiksteleje man atrodo nelogiskas. juk tas kompas suksis nuolat diena nakti. o laptopas niekada netures tokio ausinimo kaip stacionaras.


na mano nesiojamas ijungtas diena ir nakti ir dar jokiu problemu su ausinimu nebuvo :)

driuliauskas 2009-12-07 22:08

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 51457)
na mano nesiojamas ijungtas diena ir nakti ir dar jokiu problemu su ausinimu nebuvo :)

visa laika kol ji turi?

Aistė 2009-12-07 22:09

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 51458)
visa laika kol ji turi?

aha jau du metai. ir labai retai kada jis buna isjungtas :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.