MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   KlaidoV W211 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=16383)

KlaidasV 2017-10-29 12:27

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 483905)
golfa konstruoji?:xx:

Kažką maišai man atrodo :xx::bounce:

Gadget 2017-10-29 15:15

R19+ man jau biški iškrypimas kasdienai :)
Pamenu ir aš tuos laikus kai pinigus visus mašinom kišau :)
Stovi dabar nebaigtas projektas, nei baigt, nei parduot kaip yra :)
Su dyzeliais kažkaip atšikę fantazijos tiurlinguot jau senai :)

amerika 2017-10-29 16:36

Citata:

Pradžioje rašė KlaidasV (Post 483915)
Kažką maišai man atrodo :xx::bounce:

užsidek r20,ir pasivažinek savaite,po to r17,na r18 p[amatysi kad mersas su tokiais ratais tai sedanasgolfas:xx:

Audrius 2017-10-29 17:23

dek butinai vaizdas reikalauja auku:)) o tie 19 nera taip blogai man nebuvo jokio skirtumo nuo 18:)

KlaidasV 2017-10-29 17:27

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 483937)
užsidek r20,ir pasivažinek savaite,po to r17,na r18 p[amatysi kad mersas su tokiais ratais tai sedanasgolfas:xx:

Jei paskaitytum tema pamatytum, kad ziema vazinejau su r18 amg ratais, vasara beveik visa su r19 amg ratais ir apie 1men likusi vasaros važinėjau su r20 amg ratais :) Tad asmeniskai as jokio didelio skirtumo nepajutau ismegines visus ratus. Žinoma labiausiai lipo r19 ir tikrai nesuprastejo nei važiavimas nei pakabos darbas :D
Viskas gud aš priimu jūsų patarimus ir pan, tik jei jau kraunu tiek i mb tikrai nedesiu kažkokių mažų ratu ir panasiai, jei jau spausti tai spausti kuo gražiau ir kiek galima išlaikyti važiavimo kokybe, beto aš nesitrinu gatvemis po kelis šimtus km per diena, važiuoju palyginus retai :) + pas mane miesteli tikrai gan padorus keliai, todel nesukelia man kažkokių problemu, o kur toliau važiuoju taip pat keliai padorus toi Lietuvoi. Didmiesčiuose, kai būnų važiuodamas žiūriu i kelia, o ne paukščius skaičiuoju ir apvažiuoti viena ar kita duobe man visiskai nesunku :)

KlaidasV 2017-11-11 10:04

Naujienos
 
Šiek tiek naujienu :) Tai visų pirma galvojau nieko nebekrauti ant masinos ir palikti stock'a, kadangi važiavau i Vilniu apžiūrėti MB SLK, bet nesitikėjau, kad cabrioletas gali būti ant tiek supuves, tad apžiūrėjau ir nusprendžiau, kad neverta, nes reikėtų labai daug kebulisto rankų :)
Tai va, o kitos naujienos, pasikeičiau akumuliatorių pasiemiau exide firmos 100ah ir 900A, tikiuosi žiemą neturėsiu problemų :D prie to pačiokai buvau apžiūrėti SLK parsivežiau ir galini AMG bamperį, na ir ką kaip ir visa set'ą turiu, vežu dažyti ir kraunu, beet... Ta pačią diena žmogus paskmabino ir paprašė, kad per pusvalandį supakuočiau priekini bamperi kadangi atvažiuoja kurjeris ir paims bamperį.... tai ką vėl sėdžiu be vieno bamperio :) Bet labai nenusiminiau, kadangi kita savaite planuoju lėkti pasiimti (normalų-ty identišką originalui bamperi) :bounce:
Tai va, o čia nuotraukos kelios kaip atrodys bamperis ir kad šitą mano keverzonę nebūtų taip nuobodu skaityti :seile:
http://i67.tinypic.com/10prqrk.jpg
http://i64.tinypic.com/2pt9f75.jpg
O čia kelios nuotraukos kaip atrodys bamperis :)
http://i63.tinypic.com/2vta53p.jpg
http://i66.tinypic.com/2qi7ghx.jpg

KlaidasV 2017-11-11 17:11

Na ir tik parašius posta netikėtai gavau žinute i FB, tad šokau i mašina ir skubėjau i mažieikius! 420km iveikta, turtas namuose :D
AMG r20 8.5 ir 9.5j et43 orginalus :)) Bus perdažomi ir parduodami tikriausiai, nes w211 r20 man jau kažkaip perdideli atrodo :)
http://i68.tinypic.com/ejwg47.jpg

Apple 2017-11-11 17:20

kažkaip galiniai ratai turėtų būti labiau išlinke (concave)?
Čia "nemokamai" gavai, kad lėkei imti perpardavimui?

KlaidasV 2017-11-11 17:57

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 484921)
kažkaip galiniai ratai turėtų būti labiau išlinke (concave)?
Čia "nemokamai" gavai, kad lėkei imti perpardavimui?

Matosi, kad ratuose nesigaudai :)
w219 ratai AMG buvo su concave r19, o w211 AMG ratai ejo be concave r20
Pasiūlė gera kaina, pridėsiu ranku ir bus ledas. Ir man + ir iš kurio nupirkau ir tas kas nupirks :))

vanix 2017-11-11 18:31

originalus e63 bamperis jau visiskai kitas lygis :) atrodys super ir nereikes jokiu splitteriu :ploja:

Apple 2017-11-11 18:42

Citata:

Pradžioje rašė KlaidasV (Post 484924)
Matosi, kad ratuose nesigaudai :)
w219 ratai AMG buvo su concave r19, o w211 AMG ratai ejo be concave r20
Pasiūlė gera kaina, pridėsiu ranku ir bus ledas. Ir man + ir iš kurio nupirkau ir tas kas nupirks :))

Kodukus ratu nufotkink ar parašyk :)

KlaidasV 2017-11-11 19:02

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 484926)
Kodukus ratu nufotkink ar parašyk :)

Šiandien jau nebepadarysiu foto, nes net iš mašinos jų nebepasiemiau :) Na bet dėl tavęs kuris vis dar tikisi, kad jie ne orgai ryt asmeniškai padarysiu foto :D

Apple 2017-11-11 19:07

Citata:

Pradžioje rašė KlaidasV (Post 484931)
Šiandien jau nebepadarysiu foto, nes net iš mašinos jų nebepasiemiau :) Na bet dėl tavęs kuris vis dar tikisi, kad jie ne orgai ryt asmeniškai padarysiu foto :D

Aš niekada nesakiau, kad jie ne ORG. Aš tik sakau, kad tai ne w211 ratai :) lažinamės iš butelio?

Willeris 2017-11-11 19:21

221 tie ratai, concave jų nebuvo.
2x A2214012402 8.5j et43
2x A2214012502 9.5j et43

Apple 2017-11-11 19:22

Citata:

Pradžioje rašė Willeris (Post 484933)
221 tie ratai, concave jų nebuvo.
2x A2214012402 8.5j et43
2x A2214012502 9.5j et43

sugadinai man visus reikalus!!! Būčiau butelį gavęs, dabar tu skolingas :xx:

Laukui KlaidasV atsiprašymo :)

KlaidasV 2017-11-11 19:42

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 484934)
sugadinai man visus reikalus!!! Būčiau butelį gavęs, dabar tu skolingas :xx:

Laukui KlaidasV atsiprašymo :)

arba as jau kai ko nebesuprantu, bet as taip ir parasiau kaip ir wileris rase, kad w221 nebuvo concave ratu :D paskaityk ka rasiau :D tai tu buteli butum praloses, nes w211 isviso tokiu neturejo, nebent r18 :D

Apple 2017-11-11 19:43

Citata:

Pradžioje rašė KlaidasV (Post 484924)
Matosi, kad ratuose nesigaudai :)
w219 ratai AMG buvo su concave r19, o w211 AMG ratai ejo be concave r20
Pasiūlė gera kaina, pridėsiu ranku ir bus ledas. Ir man + ir iš kurio nupirkau ir tas kas nupirks :))

Tai 221 ar 211? :daro:

KlaidasV 2017-11-11 19:45

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 484945)
Tai 221 ar 211? :daro:

oj blem tik dabar ir pats paskaiciau ka parasiau :D galvoje turejau w221, o parases isviso w211 :D Sory mano kalte, kad galvoju apie viena rasau visai ka kita :D

Apple 2017-11-11 19:46

:isveik: atsiprasymas priimtas :lithuania:

KlaidasV 2017-11-11 19:47

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 484950)
:isveik: atsiprasymas priimtas :lithuania:

:lithuania:

KlaidasV 2018-01-20 11:33

Na ka šiek tiek naujienu, tai parduotas visas AMG packas, nebeturiu :( pagalvojau, kad neverta krauti, nors su manim planai gali greitai pasikeisti :O
Tai va tie r20 8.5 ir 9.5j w221 ratukai iskeliavo i Klaipeda praita savaite ant e500 su AMG body kit :)

Šiuo metu turiu dar pora komplektų AMG style 3 :)
Vieni r20 et43 8.5j all around OEM w221 merso, bukle ideali (nusmeliuoti ir perdazyti, kiek pats ziurejau nera prie ko prikibti) 1200eu.
Kitas komplektukas (juodi) r19 8.5j et25 ir 9.5j et28 OEM w219 merso (bus taip pat nusmeliuoti ir perdazyti) taip pat bukle bus ideali ir parsidavines uz 1300eu.
Jei kam reikia kreipkites, o jei ir draugui papasakosit busiu labai dekingas :)
http://i65.tinypic.com/33per61.jpg
http://i65.tinypic.com/e7du1i.jpg
http://i68.tinypic.com/28v3q1j.jpg
http://i68.tinypic.com/2sblhtx.jpg
http://i68.tinypic.com/1qhphw.jpg

KlaidasV 2018-02-03 18:53

Sveiki, perdege galiniu lempu kairys gabaritas, issiardziau lempa ir kiek pastebejau, tai ten lempute ilituota jei neklystu :) Gal kas padetu su ta nauja plata? (t.y. pigiau ja gauti) Ar yra kur grinai lempute nusipirkti ir tiesiog bandyti duoti zmogui kuris ja prilituotu? :)
Laukiu jusu nuomoniu :)

Apple 2018-02-03 19:03

Citata:

Pradžioje rašė KlaidasV (Post 491346)
Sveiki, perdege galiniu lempu kairys gabaritas, issiardziau lempa ir kiek pastebejau, tai ten lempute ilituota jei neklystu :) Gal kas padetu su ta nauja plata? (t.y. pigiau ja gauti) Ar yra kur grinai lempute nusipirkti ir tiesiog bandyti duoti zmogui kuris ja prilituotu? :)
Laukiu jusu nuomoniu :)

Kad gabariti lempute turi keistis, stopo LED eina eina su plata

KlaidasV 2018-02-03 20:22

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 491347)
Kad gabariti lempute turi keistis, stopo LED eina eina su plata

nepadariau foto, gal ryt vel issiardysiu ir pafotkinsiu :) Gal as ir klystu, kad nesikeicia, bet is kitos puses ziurint i ta plata, atrodo lyg butu lemputes kontaktai prilituoti :)

KlaidasV 2018-02-03 20:23

ties dar atnaujinant tema, tai padaryti jau ir r19 cls ratai = parduodami jeigu ka :)
http://i68.tinypic.com/wj86ki.jpg

amerika 2018-02-03 20:27

Citata:

Pradžioje rašė KlaidasV (Post 491361)
nepadariau foto, gal ryt vel issiardysiu ir pafotkinsiu :) Gal as ir klystu, kad nesikeicia, bet is kitos puses ziurint i ta plata, atrodo lyg butu lemputes kontaktai prilituoti :)

taip kontaktai prilituoti,bet perlitavimui reikes tokios lemputes -iš kur ja gausi (kitokios mes klaida),ir svarbiausia reikes litavimo stoteles su dviem lituokliais kuri vienas su karšto oro putimu iki 540 laipsniu,fliuso aliumui lituoti ir igudžiu....

KlaidasV 2018-02-04 00:08

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 491364)
taip kontaktai prilituoti,bet perlitavimui reikes tokios lemputes -iš kur ja gausi (kitokios mes klaida),ir svarbiausia reikes litavimo stoteles su dviem lituokliais kuri vienas su karšto oro putimu iki 540 laipsniu,fliuso aliumui lituoti ir igudžiu....

Draugas turi tokia plata, pas ji buvo perdege ledai tai keite, gal kazka is dvieju iseitu isgimdyti :) Bet manau teks lekti pirkti naujos ir fsio :)

amerika 2018-02-04 08:14

Citata:

Pradžioje rašė KlaidasV (Post 491394)
Draugas turi tokia plata, pas ji buvo perdege ledai tai keite, gal kazka is dvieju iseitu isgimdyti :) Bet manau teks lekti pirkti naujos ir fsio :)

butum netoli Prienu nukreipčiau pas meista kuris už kokius 5 pinigus perlituotu ...aišku reiketu ir donoro lemputes,pažystamam taip dare tai jau treti metai važineja,pas mane buvo ledu platoj diodas nukepes tai irgi tvarke,ir turbinos el valdyma perlitavo-kol kas viskas veikia....:)

KlaidasV 2018-04-18 06:28

Sveiki, senai rašiau čia :) Tai žodžiu netuščiodžiausiu. Perlituota galinė lemputė, padėjo draugas, nemeta nei klaidos nieko. Toliau, buvo nupūte kūlerio šlanga, tai sudėta atgal ir isuktas papildomas varštelis, kadangi nuo senumo, jau tie laikykliukai susidėvėja. Toliau - kai tvarkiausi cooleri, važinėjau ta dieną be bamperio ir nukirto dėdės policininkai, atimė technikini, kad ale netvarkinga mašina be bamperio... nu ok, susinervavau, nes mašinos žiauriai reikėjo tą savaitgalį, tai nieko nelaukias, grįžau namo, užsidėjau bamperį ir lėkiau pas draugą darytis deagnostika, nes mete abs, bas ir t.t. klaidas... Taip taip, jau buvau suprates, kad kažkuriam žiedui arba abs davikliui amen :) Tai gi, padarė deagnostika, pasirodo galinio rato žiedui atėjo laikas. Toliau - nieko nelaukias persiskambinau (savaitgali) per visa LT, tai vienintelei Autoaibei Kaune turejo vietoje žiedą, prikalbinau draugę nulekė paimė ir po 3valandų jis jau mano rankose. Bet čia bėdos dar nesibaigė, pakeičiau žiedą, o klaidos neužgeso... na kaa, žiauriai susinervavau ir tiesiu taikyniu vėl nulekiau pas drauga. Toliau - Padarėm vėl deagnostika ir ka jūūs, su galu viskas zj**, bet išmetė priekinio daviklio klaido (prieš tai dar nežinojom, kad butent daviklis), na ka primetėm kainas ir nusprendžiau pirma keisti žieda, tai vėl gi, greitai užsakem ir kitą rytą jau buvo žiedas mūsų rankose. Na ir kąą sudėjom, bet kaip jūs manot kas vyko toliau??? Klaidos vis dar neužgesi!! Vel suimė nervas... Bet nervus i koncervus, keičiam davikli, nu ir ka, pakeitus davikli eglutes užgeso!!! Pagaliau! :))
Taip atėjo ir pirmadienis - nuo pačio ryto jau stovėjau prie Technikinės. Teche neprisikabino visiskai prie niekooo... Nors ne! meluoju! atvažiavau su led gabaritais (visada veziojuosi ir geltonus kartu) tai ivažinėdamas i tech persimečiau greitai :D
Toliau - Tech vėl 2metai, nervu kainavo, pinigu išleista taip pat nemažai, kadangi viska spejau ir dariausi per savaitgalį. Bet kaip ir i nauda, nes žinau, kad mašina pilnai tvarkinga ir + dar 2 metukai techo :D

Gadget 2018-04-18 06:37

Skaitau ir nesuprantu, ar neiseina niekaip zmonem be keiksmazodziu pranesimuose? Jau facebooke gavai is grupes ban, bet matyt nesupranti, kad nera priimtina viesoje erdveje tokie dalykai!

utiutiu 2018-04-18 06:40

nu n.... TIK del priekinio bamperio tech atime?? o gal numeriu nebuvo ?

KlaidasV 2018-04-18 06:50

Toliau - IDOMIAU :D
Kadangi taip jau gavosi, kad r19 ratukai liko pas mane, tai nuspresta pasidarbuoti prie MB :) Tai va, susimontavau padangeles, užsidėjau ratus ir žiūriu, kad viskas gana gud atrodo, tai kaa, lekiu i garaža prigriebiu jau visa žiema gulėjusias spyruokles ir važiuoju krautis jų. Sudėjau priekyje. Nuleidus mašina nuo dankrato buvau labai patenkintas vaizdu, nes sukrito tiek kiek norėjau, bet cia bajeriai dar nesibaige, kaip žinoma, pavažinejus kažkiek km jos susistovi i savo vietas ir sukrenta daaaarr.... o maaaan jau taip per akis drooopoo! :D Naa ir pakritom daaar, vaizdas aisku man patinka ir viskas guud, bet važiavimui jau reikia turėti skilu, nes susukus vairą tarp sparno ir padangos lieka +- 5mm tarpelis, o jei nelygus posukis mieste staigus, tai pasigirsta ir arkų rubinimas. Na ka bandysiu šį reikalą spresti su kitomis padangomis, imsiu siauras, kad butu strecho ir sudesiu i prieki rastafkes, nes dabar priekyje fitmento visiskai realiai nera, nooors man ir patinka, kai priekis palindes i arkas :))
Reikalai su galu, negavau suspaudeju, tad i gala nesukroviau spyruoklių, liko stock, bet ištiesu nusprendžiau kuri laiką taip ir palikti, nes gaunasi tokia strelė ir man visai ji patinka, agresyvumo tikriausiai suteikia mašinai :) tiesa i gala kai sudėjau ratus vaizdas buvo geras, bet sudėjus dar rastafkes, asmeniškai man vaizdas dar pagerejo :P
Toliaaau, na kadangi man vaizdas jau patiko ir atsisakiau cabrio, tai nusprendžiau dar pažaisti su mb, planu labai daug, bet netuščiažodžiaukim, tegul darbai kalba už save.
Toliau - nusipoliravau visa kebula, lempas ir t.t... pasidengiau danga, vaizdas pagerėjo, mašina blizga :) Toliau - su draugu aptraukėm stoga juoda plevele ( panoramine, nu kažkas pan ) Aisku, kai mašina tamsi, nelabai ji ir matosi, susilieja...
Toooliau - Kadangi jau krapštausi prie jos, taiii Didžiausias modas, nusisveičiau suportus, apsaugines skardas ir t.t. apsaugas ir pan nusidažiau juoda matine spalva, o del suportu, tai šoviau iš lempos :D Raudona - Atsibodus, tai paimiau Geltona ir nudažiau, vos tik nudažius nu blyn** galvoju, drakonas :D Bet sudejus ratus, tikrai isipaise tie geltoni suportai i bendra vaizda ir laabai gud atrodo, bent jau mano akiai ir draugu! :)
Toliau - Sutvarkyta bagažinė, nes atsibodo atidarinėti jąą su rakteliu, o bėda buvo tik tame, kad prie spyneles bagažinės buvo pasioksidavus fyškė, bet aišku aš pradėjau nuo laidų prisiskaites forumuose... :D :D
Gal nieko nepamiršau paminėti, žodžiu neišeinu per dienas iš garažo, vis kažka randu ką pasikrapštyti prie jos :D
O toliau kas vyks su juo imesiu kai tik gausiu siuntinukus :D
Taip, kad iki greito :D o čia keletas random paprastu foto, kad nebūtų taip nuobodu :)

http://i64.tinypic.com/66x444.jpg
http://i64.tinypic.com/fpe1w.jpg
http://i66.tinypic.com/n1sebt.jpg

KlaidasV 2018-04-18 09:47

Citata:

Pradžioje rašė utiutiu (Post 497301)
nu n.... TIK del priekinio bamperio tech atime?? o gal numeriu nebuvo ?

Tik del bamperio :) numeris buvo, del jo nieko nesake :)

vanix 2018-04-18 10:34

galiniai ratai jau pagal mane perdaug islinde :) ir jau dek nedejas siauras padangas i gala, vistiek rubins ant nelygumu :)
As tai zeminciau gala, kad stovetu vienodai su priekiu ir deciau zymiai siauresnes rastavkes i gala ;)

KlaidasV 2018-04-18 10:42

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 497318)
galiniai ratai jau pagal mane perdaug islinde :) ir jau dek nedejas siauras padangas i gala, vistiek rubins ant nelygumu :)
As tai zeminciau gala, kad stovetu vienodai su priekiu ir deciau zymiai siauresnes rastavkes i gala ;)

Nerubins su siauresnem, dabar tik vos vos rubina :) Realiai ratlankis eina su lyg arka :)
Kolkas nieko nekeisiu su vaziuokle, mane tenkina toks vaizdas :)

Willeris 2018-04-18 11:25

sutinku su vanix realiai, dabar atrodo kaip prieky lūžusios spyruoklės, leisk galą žmoniškai, pakris, suvirs ratai, čiut dar palys vidun kai mašina sužemės , jeigu dar padanga siauresnė bus ir viskas suguls į vietą, teliks priekio spaceriai :love:

Motodec 2018-04-18 12:00

Galui perdaug islinde ratlankiai ~5-10mm, prieki kilstelt per gumas 5mm nepamaisys. Aisku as gal ir nieko nesuprantu auto estetikoj :geda:

KlaidasV 2018-04-18 12:00

Citata:

Pradžioje rašė Willeris (Post 497323)
sutinku su vanix realiai, dabar atrodo kaip prieky lūžusios spyruoklės, leisk galą žmoniškai, pakris, suvirs ratai, čiut dar palys vidun kai mašina sužemės , jeigu dar padanga siauresnė bus ir viskas suguls į vietą, teliks priekio spaceriai :love:

Na matysim del galo, matai bijau i gala deti spyruokles, nes gali buti, kad žiauriai numes gala... Reikia realiai pamatyti, su galu tikrai viskas ok :) per foto tik taip atrodo jog galas aukstai stovi :) Willeri gal Kada kaune koki meet, pamatysi realiai vaizda :)

Tajus 2018-04-18 16:18

Citata:

Pradžioje rašė KlaidasV (Post 497325)
Na matysim del galo, matai bijau i gala deti spyruokles, nes gali buti, kad žiauriai numes gala... Reikia realiai pamatyti, su galu tikrai viskas ok :) per foto tik taip atrodo jog galas aukstai stovi :) Willeri gal Kada kaune koki meet, pamatysi realiai vaizda :)

Cia buves ex Taxas:unreal:??

KlaidasV 2018-04-18 17:18

Citata:

Pradžioje rašė Tajus (Post 497335)
Cia buves ex Taxas:unreal:??

Čia ikasti norėjai? :O Gal ir buves taxas, gal ir nuomos mašina, koks skirtumas :)) Nematau čia kažko blogo :P Taip, kad tikrai neiskaudinai manes :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.