MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Pucėno CLK :) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=742)

yamato 2009-09-11 12:45

sustojes kazkada ir paprases, kad pamatuotu mano langus - tamsumas buvo 31.5% , o jei deciau dar tokia plevele, tai jau gautusi ~65% tamsumas... manau, kad jau pradetu kabintis dedes policininkai... :confused:
dar plius, kai Marijampole nera tokia jau ir didele :D

irr02 2009-09-11 13:39

Na kiekvieno reikalas :)
Siaip ar taip tave apgavo dedes policininkai, nes max tavo langu tamsuma galejo parodyti 19%

yamato 2009-09-11 16:23

Citata:

Pradžioje rašė irr02 (Post 38488)
Na kiekvieno reikalas :)
Siaip ar taip tave apgavo dedes policininkai, nes max tavo langu tamsuma galejo parodyti 19%

na bet prie mano akiu matavo ir rode, kad sviesos pralaidumas 68,5%, kas yra 31,5% tamsumas ir sake, kad cia viskas tvarkoje ;)

o pucenas jau anksciau buvo minejes, kad lyg ir noretu tamsinti, kiek pamenu ;)

Mb 140 2009-09-11 16:33

Citata:

Pradžioje rašė irr02 (Post 38488)
Na kiekvieno reikalas :)
Siaip ar taip tave apgavo dedes policininkai, nes max tavo langu tamsuma galejo parodyti 19%

mano irgi rode ant ribos,kai matavo,sako vos vos telpi,sakau tau su galva negerai,jokios pleveles vos telpu :D po to snekejau su mentais,tai sake kad paprasciausio stiklo jau rodo is kart prasta pralaiduma,o pas mane dvigubi tai jie ir isikalineja,tai pasikoliojau ir vsio :) jiem tas pats,jiem litu reik,sugauna koki ramesni ir skalpoja,gyncytis nemegsta jei jei neteisus ;) as su draugelio banginiu vaziavau be dokumentu,sustabde dasivija is galo ir sako ko be dirzo :D dokumentus savo padaviau,nors spalva,variklis ir visa kita skiriasi,bet jie nieko nemato,jiem svarbu paaiskink ko be dirzo,ta kaip pradejau juoktis ,sakau is galo vaziuodami mato kad as neprisiseges,nors ir storke gale ir tamsinta,va cia tai spec,gebejimas

samagonas 2009-09-11 17:04

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 38515)
mano irgi rode ant ribos,kai matavo,sako vos vos telpi,sakau tau su galva negerai,jokios pleveles vos telpu :D po to snekejau su mentais,tai sake kad paprasciausio stiklo jau rodo is kart prasta pralaiduma,o pas mane dvigubi tai jie ir isikalineja,tai pasikoliojau ir vsio :) jiem tas pats,jiem litu reik,sugauna koki ramesni ir skalpoja,gyncytis nemegsta jei jei neteisus ;) as su draugelio banginiu vaziavau be dokumentu,sustabde dasivija is galo ir sako ko be dirzo :D dokumentus savo padaviau,nors spalva,variklis ir visa kita skiriasi,bet jie nieko nemato,jiem svarbu paaiskink ko be dirzo,ta kaip pradejau juoktis ,sakau is galo vaziuodami mato kad as neprisiseges,nors ir storke gale ir tamsinta,va cia tai spec,gebejimas

Ne tik lietuvoj mentai blogiechiai. Draugelis vazhiavo,ausi krapshtes,dasivijo su motociklais ir ikale 400€ uzh tai,kad kalbejo telefonu.Ir ka tu irodysi,kad nekalbejo,o medaus ieshkojo:)))))

Mb 140 2009-09-11 17:10

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 38523)
Ne tik lietuvoj mentai blogiechiai. Draugelis vazhiavo,ausi krapshtes,dasivijo su motociklais ir ikale 400€ uzh tai,kad kalbejo telefonu.Ir ka tu irodysi,kad nekalbejo,o medaus ieshkojo:)))))

brangus medus :D gal bent prikope normaiai :D

driuliauskas 2009-09-11 17:12

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 38523)
Ne tik lietuvoj mentai blogiechiai. Draugelis vazhiavo,ausi krapshtes,dasivijo su motociklais ir ikale 400€ uzh tai,kad kalbejo telefonu.Ir ka tu irodysi,kad nekalbejo,o medaus ieshkojo:)))))

isimi telefono isklotine. nesi y policija ir parodai. buvo draugeliuj panasi beda.

yamato 2009-09-11 17:13

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 38527)
isimi telefono isklotine. nesi y policija ir parodai. buvo draugeliuj panasi beda.

o ar telefono isklotinej rodo ne tik iseinancius, bet ir ieinancius skambucius? :bounce:

driuliauskas 2009-09-11 17:16

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 38529)
o ar telefono isklotinej rodo ne tik iseinancius, bet ir ieinancius skambucius? :bounce:

viska rodo. net sms gali isimt. aisku tekstu nebus, bet bus parasyta tarkim
19:37 zinute 862******
19:40 zinuote nuo 86*******

Mb 140 2009-09-11 17:23

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 38533)
viska rodo. net sms gali isimt. aisku tekstu nebus, bet bus parasyta tarkim
19:37 zinute 862******
19:40 zinuote nuo 86*******

na zinai,jau reik uzsiimt nest tas isklotines ;) geriau jau stenktis vietos isiaiskint

driuliauskas 2009-09-11 17:27

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 38540)
na zinai,jau reik uzsiimt nest tas isklotines ;) geriau jau stenktis vietos isiaiskint

kai bando pripaisyt tokias nesamones, kaip Samagonas sake. pasakai kad isimsi isklotine ir bus viskas aisku. tada dazniausiai paleidzia arba suraso ispejima nenoredami rizikuot.

samagonas 2009-09-11 17:51

2 Attachment(s)
Galima viska padaryti:)) Bet pas mus bent trys policijos. Visos daug mazh nepiktybishkos,bet yra GUARDIA CIVIL ,kurie turi vos ne visas teises,muitininko,patrulio,pasieniechio ir tt... Lietuvos mentai,jauchiu vaikais pasijaustu priesh juos:) I duda gatvej,gal ir neduos? Bet nemalonumu,jei bandysi protingesnis pasirodyti tikrai turesi ir nemazhai. Apie kazhkokius kyshius net kalbos buti negali,jauchiu vietoj nukaltu:) Tuo labiau jie tuos teroristus gaudo pastoviai,tai pasiteisinima visada turi. Apibudinau,gal per zhiauriai,bet taip yra.Jei nesamoniu nedarai,tai jie taves ir nelies,bet jei jau sustabde,tai geriau triushiuka ijungti ir galvyte linkseti:)))) Aplamai,tai nesu mates,kad jie shypsotusi.Bjaurybes vienu zhodzhiu:)
P.S Pucenas nesupyk,kad patershiau tavo tema :wave:

pucenas 2009-09-11 20:43

jo langus tai as ziauriai noriu uzsitamsinti ir tik ta metalizuota plevele. bet jau taip nenoriu as tu reikalu su tais zaliaisiais tureti todel ir vis atidelioju sita dalyka :)

a-1 2009-09-11 21:36

gali deti pacia sviesiausia 30 proc. prides langam blizgesio, 50 proc. tai jau matosi kad naiukti langai ir pavakare vazinedamas jau gali dominti pareigunus..o siaip tai p*....:-) langai ir taip zali, kam pareigunam suteikinet proga pinigautis, o jie dabar alkani ir basi ir pikti...

Edgaras 2009-09-11 21:40

Citata:

Pradžioje rašė a-1 (Post 38598)
gali deti pacia sviesiausia 30 proc. prides langam blizgesio, 50 proc. tai jau matosi kad naiukti langai ir pavakare vazinedamas jau gali dominti pareigunus..o siaip tai p*....:-)

pas mane pati 30% ir diena tai dar dzin bet patemus tai is lauko visai nebesimato kas uz vairo sedi.
beje pareigunai stabde tai pamatavo pralaiduma 44%

a-1 2009-09-11 22:17

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 38599)
pas mane pati 30% ir diena tai dar dzin bet patemus tai is lauko visai nebesimato kas uz vairo sedi.
beje pareigunai stabde tai pamatavo pralaiduma 44%

pas mane buvo deta amerikietiska 50-ine, du metus pravazinejau ir TA sugebejau praeit, naujas savininkas 2 savaites vaziavo, pareigunai atrado 62 laiduma, sunku pasakyti nuo ko tas laidumas priklauso, aisku langas turi buti idealiai svarus, o visokios dulkes/purvas, gali mazinti laiduma, ir suteikti galimybe pareigunam...¨..tai ka darom...¨ :-)

kaif9607 2009-12-04 11:25

kokia kaina mazdaug tokiu ratu? :seile:

Tomskis 2009-12-04 12:02

forume viens r18 atrodo tokius pat pardavinejo

kaif9607 2009-12-04 12:07

ne nu as tokiu noreciau r16 idomu kokios kainos naudotu ju :confused:

Tomskis 2009-12-04 12:32

kad nebus tolko is r16, neatrodys taip graziai kaip pas pucena, jei r16 tai tik originalius mb imt avangardinius, bus ciki

Joshua 2009-12-04 12:39

jei det kazka tokio tipo tai bent r17, priesingu atveju atrodys ne kaip.

nova 2009-12-04 12:50

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 51124)
kad nebus tolko is r16, neatrodys taip graziai kaip pas pucena, jei r16 tai tik originalius mb imt avangardinius, bus ciki

pritariu

pucenas 2009-12-04 14:13

18' jai gerai pamenu mokejau po 300 gal uz vnt.

kaif9607 2009-12-06 21:28

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 51130)
18' jai gerai pamenu mokejau po 300 gal uz vnt.

nu siaip artimiausiu metu pirksiu sau ratlankius,tai noreciau paklausti kaip jausmas ant r18?ar labai jauciasi pakaba?turbut ir taisyt dazniau reik ?

pucenas 2009-12-07 08:07

Citata:

Pradžioje rašė kaif9607 (Post 51295)
nu siaip artimiausiu metu pirksiu sau ratlankius,tai noreciau paklausti kaip jausmas ant r18?ar labai jauciasi pakaba?turbut ir taisyt dazniau reik ?

jauciasi kad ne 16' bet tikrai ne taipbaisiai kaip pas c124 :) isivaizdavau kad bus blogiau, o taisyti tai nzn man neteko dar bet jau kazkas prieky pradeda baresketi :(

Mb 140 2009-12-07 08:12

Citata:

Pradžioje rašė kaif9607 (Post 51295)
nu siaip artimiausiu metu pirksiu sau ratlankius,tai noreciau paklausti kaip jausmas ant r18?ar labai jauciasi pakaba?turbut ir taisyt dazniau reik ?

jauciasi kai nuo r15 arba r16 is kart ant r18,net labai jauciasi :) bet greit pripranti,atrodo kad taip ir turi but ;)

yamato 2009-12-07 12:01

pas mane taip pat jau ciut ciut ciut kazkas subilda priekyje karts nuo karto... uzsivarem ant stendo, kratuko, nieko neradom... :) teks laukt, kol prades labiau barsket :xx:

driuliauskas 2009-12-07 13:15

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 51335)
pas mane taip pat jau ciut ciut ciut kazkas subilda priekyje karts nuo karto... uzsivarem ant stendo, kratuko, nieko neradom... :) teks laukt, kol prades labiau barsket :xx:

w124 ant stendo kratuko kaip tu sakai nepamatysi keleto daliu. na kaip ir mano varant tech apziura nepamate kad priekiniai sarnyrai negyvi visiskai. keliant 124 uz ratu jie yra uzspaudziami automobilio mases. juos patikrinti galima tik pakelus 124 ne uz ratu, o uz kelimo tasku kad ratai laisvai kabotu ore.

Tomskis 2009-12-07 13:20

Citata:

Pradžioje rašė kaif9607 (Post 51295)
nu siaip artimiausiu metu pirksiu sau ratlankius,tai noreciau paklausti kaip jausmas ant r18?ar labai jauciasi pakaba?turbut ir taisyt dazniau reik ?

aisku pakaba greiciau byra kai ratai didesni, bet uz grozi reikia moketi. as su r17 pripratau, daba zieminius r15 uzsimoviau, tai minkstai vaziuoja, traukia geriau, bet db kai pripratau, tai jau ner skirtumo. uzsidesiu vel r17 , vel priprasiu. bet pakaba po 25kkm jau biski atrodo barska vienas stabilizatorius, nesu tikras, bet panasu atsiranda jau garsas.

yamato 2009-12-07 13:51

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 51341)
w124 ant stendo kratuko kaip tu sakai nepamatysi keleto daliu. na kaip ir mano varant tech apziura nepamate kad priekiniai sarnyrai negyvi visiskai. keliant 124 uz ratu jie yra uzspaudziami automobilio mases. juos patikrinti galima tik pakelus 124 ne uz ratu, o uz kelimo tasku kad ratai laisvai kabotu ore.

sarnyrai tikrinasi (bent jau mes kaip tikrinam): uzdedam ant rato kokia nors galvute, nedidele, virs jos kisam montiruote, kilnojam sarnyra :) jei juda judinant aukstyn-zemyn - gatavas...

pas mane sarnyrai sveiki, pasikonsultavau su restauruotoju, sako kol neprades klibeti i virsu ir i apacia, tol nera ko sukti galvos, o kad laisvai juda savo judejimo trajektorija, tai nieko blogo :)

o as itariu, kad pas mane subilda pats stabilizatorius, turbut kazkur gumuke kokia jau pagyvenus bus... nes siaip viskas grazu... dar apziurejau, kad vidines stabdziu disko puses labiau nugrauztos, nei isorines, tai keiciant kaladeles reikes jau keisti ir stabdziu diskus, nes tekinti jau nebus kur... :) bet dabar tokia situacija, kad greiciausiai stabdziu diskai visai susidros greiciau, nei pasibaigs kaladeles, nes kaladeliu dar ooooooooooooooooo.... vos ne naujos :D


be to, visiems siulyciau pasikeisti stabdziu skysti kas 2-3 metus, nes einant laikui jis pradeda sugerti dregme, tada sylant stabdziu skysciui issiskiria deguonis, buna oro sistemoje, gali stabdziai nesuveikti taip, kaip visada :confused::geda:

pucenas 2009-12-07 14:39

va butent as buwau savaitgali pas draugeli tai jo brolis serviza turi tai sakau pazek paziurejo sako neieksok smegenu ten kur ju nera :) tai reikes varyti pas vaida nes tikrai akzkas barska po truputi :)

Tomskis 2009-12-07 15:02

beje dar pastebejimas toks : kai pirkau masina , buvo r15ratai, girdejau kad biski barska pakaba, bet kai uzdejau r17, isgirdau kad ten viskas barska toj pakaboj:) zymiai geriau pasijaute trukumai :)

Giedras007 2009-12-09 08:45

Nežinau, kas jums sakė kad tą skystį reikia keisti, jei jis pilnai sintetinis, jokio vandens netraukia į save, kai jau blogai stabdys tada ir reikia ieškoti bėdų, o be reikalo keisti manau nėra prasmės, nes po to gali tekti ir cilindriukus pasikeist.
Aš pasikeičiau kaladėles, pr/gal priekyje ir diskus ir viskas veikia puikiai. :)

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 51354)

be to, visiems siulyciau pasikeisti stabdziu skysti kas 2-3 metus, nes einant laikui jis pradeda sugerti dregme, tada sylant stabdziu skysciui issiskiria deguonis, buna oro sistemoje, gali stabdziai nesuveikti taip, kaip visada :confused::geda:


yamato 2009-12-09 10:55

Vokietijoje zmones keisdami kaladeles keicia ar bent jau nutekina stabdziu diskus ir butinai pasikeicia stabdziu skysti. parvaryta masina net stabdo kitaip, o pavazinejusi cia jau nebe taip stabdo... :)

o ir servise pas mus patirtis nemaza. o tau pvz geriau pasikeisti tik cilindriukus, atsirestauruoti, kas buvo prikepe, ar geriau visus diskus pasikeisti, suportus naujus pirkti, nes jie jau nebesirestauruos? :)

Giedras007 2009-12-09 12:21

kol pas mane 120tks as tikrai nieko nekeisiu, nes vaizdas kaip nauju.
As labai tikiu kad toje pacioje Vokietijoje pasako zmogeliu, kad reikia
keisti pagal kokius nors MB atstovo remonto darbu reikalavimus ir keicia.

Pas mane niekas neprikepe, priekyje keista diskai ir kalades, o gale diskams dar gyvent ir gyvent :)

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 51675)
Vokietijoje zmones keisdami kaladeles keicia ar bent jau nutekina stabdziu diskus ir butinai pasikeicia stabdziu skysti. parvaryta masina net stabdo kitaip, o pavazinejusi cia jau nebe taip stabdo... :)

o ir servise pas mus patirtis nemaza. o tau pvz geriau pasikeisti tik cilindriukus, atsirestauruoti, kas buvo prikepe, ar geriau visus diskus pasikeisti, suportus naujus pirkti, nes jie jau nebesirestauruos? :)


pucenas 2010-06-01 06:22

RATRACE :)
http://i251.photobucket.com/albums/g...s/image202.jpg
http://i251.photobucket.com/albums/g...s/image198.jpg

arbuzas 2010-06-01 08:02

Gerai atrodo CLK!

Finalfour 2010-06-01 10:26

Super atrodo :) Beja, ratai taiwanis be abejo? Kaip sekasi balansuot?

yamato 2010-06-01 11:09

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 84558)
Super atrodo :) Beja, ratai taiwanis be abejo? Kaip sekasi balansuot?

pas jį made in italy, kiek pamenu :)

Gražiai atrodo CLK :good:

Finalfour 2010-06-01 11:28

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 84564)
pas jį made in italy, kiek pamenu :)

Gražiai atrodo CLK :good:

Tai tas pats :) Koki lipduka uzklijuosi, taip ir bus, italy, taiwan. Pazistamas turi ratlankiu firma, tai ne tokiu cirku rode. Tarkime, klijuoja made in japan :) Nors realiai, viskas daroma keliose gamyklose, ir visur tas pats suds. Principe, ratlankiai nera blogi, ne tas kas anksciau. Bet balansuojasi sunkiai, atkeipk demesi kiek svareliu prikrauna. Kartais specialiai krauna mazai savreliu, kad klientui parodytu kokie geri ratai, mazai reikia. Bet - stok [pats prie balansavimo stakliu ir viska pamatysi :) NEEGZIZTUOJA tokio tipo ratlankiai, kurie puikiai balansuotusi. Ir jei kas teigia kitaip - nenoriu gincytis, vaziuojam pas profus kur balansuoja ir irodysiu vaizdziai, kad visi sie ratai s total. Bet ka jau darysi, grozis reikalauja auku. Nes originalus merso ratai baisus nors tu ka... O siu puceno ar mano kopiju originalai - kaina bus kaip visos puceno masinos ;)
Ir dar - pucenai, ranka prie sirdies pridejes pasakyk - ar vaziuojant lygu kaip stiklas keliu, 130 km/h, svelniai padejes ranka ant paneles ar vairo, nejauti mikro vibracios? ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.