MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Pavidolio W203FL C320 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=20320)

pucenas 2021-04-10 05:09

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 541314)
Gaila mersiuko.

Kada pas mus uždraus su farkopais važinėti...

Nu blemba nesitikėjau is taves Pons tokios nesamones :) uzdraus su farkopais.
O man asmeniskai visai negaila. Senas ganetinai grazus mersas. Svarbu visi sveiki. Ir tai tik i spyris i sikna Pavyduolis pasikeis sena graba i nauja. :)

Somesword 2021-04-10 07:39

Kazin kokio spyrio ir kiek kartu reiktu tau kad Latvija pasikeistum :D

Artunas 2021-04-10 08:26

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 541319)
Nu blemba nesitikėjau is taves Pons tokios nesamones :) uzdraus su farkopais.
O man asmeniskai visai negaila. Senas ganetinai grazus mersas. Svarbu visi sveiki. Ir tai tik i spyris i sikna Pavyduolis pasikeis sena graba i nauja. :)

Berods Vampyras yra pasakojas kaip jo Mama Vokietyjoje įvažiavo kažkam į subinę su atviru farkopu. Ir kaip tam kažkam tas kainavo 4ke.
Ten važinėtis atviru farkopu juo nenaudojant yra uždrausta, ir tai labai teisingas sprendimas. Nes tai tiesiog nesaugu, o štai tokio nestipraus autoįvikio atveju pasėkmės būna labau skaudžios.

Partempei į kiemą savo plūgą, ar keturatį tavo atveju, ir būk mielas nusisuk tą kablį, ar turėk užlenkiamą kuris lengvai pasikavoja kai jo nenaudoji.

Mersiuko man gaila, buvo tikrai prižiūrėtas, dar galėjo kokiam jaunuoliui gerai tarnauti kaip pirma mašinėlė, nes tokių retą pas mus.

Paviduolis kas be ko jau iš jo senai išaugo, ir keist jam jau laikas į kažką geresnio.

pucenas 2021-04-10 08:42

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 541321)
Berods Vampyras yra pasakojas kaip jo Mama Vokietyjoje įvažiavo kažkam į subinę su atviru farkopu. Ir kaip tam kažkam tas kainavo 4ke.
Ten važinėtis atviru farkopu juo nenaudojant yra uždrausta, ir tai labai teisingas sprendimas. Nes tai tiesiog nesaugu, o štai tokio nestipraus autoįvikio atveju pasėkmės būna labau skaudžios.

Partempei į kiemą savo plūgą, ar keturatį tavo atveju, ir būk mielas nusisuk tą kablį, ar turėk užlenkiamą kuris lengvai pasikavoja kai jo nenaudoji.

Mersiuko man gaila, buvo tikrai prižiūrėtas, dar galėjo kokiam jaunuoliui gerai tarnauti kaip pirma mašinėlė, nes tokių retą pas mus.

Paviduolis kas be ko jau iš jo senai išaugo, ir keist jam jau laikas į kažką geresnio.


Mano kalte! Nesupratau. Del kablio. Tada tau 100% pritariub as tik nukabonu priekaba. Iskart nuimu kabli. :beer:


Sent from my iPhone using Tapatalk

vampyras 2021-04-10 09:38

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 541321)
Berods Vampyras yra pasakojas kaip jo Mama Vokietyjoje įvažiavo kažkam į subinę su atviru farkopu. Ir kaip tam kažkam tas kainavo 4ke.
Ten važinėtis atviru farkopu juo nenaudojant yra uždrausta, ir tai labai teisingas sprendimas. Nes tai tiesiog nesaugu, o štai tokio nestipraus autoįvikio atveju pasėkmės būna labau skaudžios.

Partempei į kiemą savo plūgą, ar keturatį tavo atveju, ir būk mielas nusisuk tą kablį, ar turėk užlenkiamą kuris lengvai pasikavoja kai jo nenaudoji.

Mersiuko man gaila, buvo tikrai prižiūrėtas, dar galėjo kokiam jaunuoliui gerai tarnauti kaip pirma mašinėlė, nes tokių retą pas mus.

Paviduolis kas be ko jau iš jo senai išaugo, ir keist jam jau laikas į kažką geresnio.

Taip teisingai, asmeniškai patikrinta. Jaigu ir sugedęs kalblys bet nebuvo tvarkomas. Beveik 50% sumos paklojo nekaltas dalyvis.

pucenas 2021-04-10 11:15

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 541320)
Kazin kokio spyrio ir kiek kartu reiktu tau kad Latvija pasikeistum :D

Man tai nereikia. As senei pakeites. Bet va zmonai tai reiketu. Bet jai patinka. Tai man gerai.
Bet buciau labai laimingas. Jai ikaltu kas i ta graba. Arba seip pavogtu kas ;) tai ir sitos nesamones kieme nebutu ;)

Robis 2021-04-10 18:19

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 541324)
Man tai nereikia. As senei pakeites. Bet va zmonai tai reiketu. Bet jai patinka. Tai man gerai.
Bet buciau labai laimingas. Jai ikaltu kas i ta graba. Arba seip pavogtu kas ;) tai ir sitos nesamones kieme nebutu ;)

ką tada, karutį iksą paimtum?

Pavidolis 2021-04-10 18:33

Ačiū visiems už gerus žodžius. Nors ir gaila mersiuko, bet kaip ir džiaugiuos. Brendo tas pardavimas jau kurį laiką, bet netikėjau nei parduot greit, nei gaut padorios sumelės. Rūdys pradėjo lįst jau, kai kas gest. Gerai, kad neskubėjau tvarkyt :D

Buvo smagus laikas, pirma pirkta mašina, pirmi lietnykai ech, bent jau nebus nostalgijos pamačius, kad kažkas kitas vadelioja :D

pucenas 2021-04-10 18:54

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 541327)
ką tada, karutį iksą paimtum?

Apie tai negalvoju. Nes tai negrese. Nebent kaip kolegai pyst ir reik staigiai pradet galvot. Tada nzn. Bet jauciu koks pezo 508 naujas.
Bet i x’a mielai persesciau. Nors ir as su ta masina vaziuoju tik tada kai reikia kablio.

ShotGun 2021-04-10 21:09

Draugas atsiėmė 508 praeitą savaitę, testdrive net nebuvo daręs, tai sakė nerealiai patenkintas. Kainavo apie 26k, tai sako kiek aplinkoj testdrivinęs mašinų, be trisdešimt kelių tūkst. tikrai kažko geriau nematė važiuojančio. Prieš tai atvažinėjo su 2016 sportage. Vienintelis minusas, maža likutinė. Reiks pasibandyt manau šią savaitę.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.