MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   vanix'o '94 W140 S500 Coupe (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5783)

vanix 2013-05-18 15:15

pagal tave seni ir dabar naujai pakeisti davikliai gryba pjauna? Temperatura tikrai virs normos. Stebiu ir skydelyje ir per klimos langeli, elektroninis skaicius temperaturos. Zodziu, pirmadieni ieskosiu kur gali but nesandari sistema..

Tomskis 2013-05-18 15:15

siandien isploviau sistema su kazkokiu birzgalu is tanagros, du kartus perskalavau dar, aisku i kamscius nepapuoliau siandien, tai mieste seip vaziuojant 90 laipsniu temperatura. bus matyt, aisku apskritai i kamscius nepataikau, labai jau retai, tai nelabai suksiu pautus jei daugiau ir nekais. bet pastebesiu paziuresiu

vanix 2013-05-18 15:28

shiaip vaziuojant ir pas mane 90. Kiek laiko bendrai vaziavai? Pas mane tai ne taip greitai uzkyla ta temperatura.

ldalius 2013-05-18 15:34

jūs nelyginkit visiškai skirtingų savo variklių. Pas vieną dyzelis kaista, pas kitą benzas. Panašumų yra, bet skirtumų daug daugiau.
Vanix, pas tave antifrizą reik dapilinėt, kad ieškosi nesandarumų? O jei galvoji nesandarumas kamštyje bakelio, tai dabar esant karštam varikliui atsuk probkę ir jei bus slėgis, tai kaitimo priežastis ne probkėje. Tik žiūrėk rankų nenusiplikyk

Beje, net netinkamas degimas irgi įtakoja variklio kaitimą

Tomskis 2013-05-18 15:39

o rimc pas mane irgi degima isstatinejo. ale viskas kaip ir ciki piki su degimu. antifrizo ir as dapilu, gal koki litra kas tris men. kai probke atsuku daro pshyyy. issileidzia slegis.

vanix - vaziavau nuo pasilaiciu iki vingio parko. tai tikrai nedaug ir praktiskai nestovejau. kieme paskui dar pastovejau gryzes, nu nekilo. bet kol neuzkaitini tai ir nekyla. vakar irgi vazinejau gerai kol neuzkaito, o kai uzkaito tai jau nejo numusti temperaturos. rytoj pasimatuosiu su termometru antifrizo temparatura.

vanix 2013-05-18 15:39

reikia dapilinet, bet retai. Ir kazhkaip keistai, lyg ir stebiu stebiu, visada lyg ir vienoj vietoj, o buna atidarai ir jau puslitri reikia dapilt.
Vakar atsukau, bet ne is karto, o po 5 minuciu po to kai uzgesinau varikli, jokio psssss nebuvo, t.y. slegio neperdaugiausiai.
Kaip suzinot, kad degimas netinkamas? Vedasi visada puikiai..

Tomski, tai nedaug pravaziavai, as irgi jei tiek prasuku nespeja virs 100 pakylt, o jei sakai be kamsciu, tai tuo labiau, kazhkur 90 ir laikosi, gal kiek daugiau.

ldalius 2013-05-18 15:44

amžiaus klausimai: žiemą nešyla - vasarą kaista :D

ir visada taip būna ledinėms mašinoms su tikra 180 000 rida :xx:

vanix 2013-05-18 15:44

ziema tai kaip tik puikia syla :) tik garaza speju uzdaryt jau peciukas siltu oru pucia.

Tomskis 2013-05-18 16:13

su sildymu ir pas mane jokiu bedu, prie didziausiu salciu 82 laipsniai ar mieste ar trasoj. jokiu kartonu kaisiot nereikia

ldalius 2013-05-18 16:17

kas dyzeliui vasarą yra kritinė perkaitimo temperatūra, tai benzui dar tik leidžiamose ribose


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.