MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=154)
-   -   Įvairūs Mercedes Benz skelbimai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3414)

nova 2016-12-08 09:52

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 452383)
šitam 219 amg bamperis naujas originalas 890eur

tokios komplektacijos naudotas pas lenkus iki 400-500.
o uz 1000 siulo pilna.

KK 2016-12-08 10:43

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 452358)
Nu gal nebukim juokingi :) nelinkes parduoti? jis linkes parduoti, bet praso uz ji tiek, kiek ju yra rinkos kaina. Negi galvoji kad galimja nupirkti toki pustvarkigi uz 4k eu? Cia pre FL kaina...

Būtų linkes parduoti nuleistų ne 100-200 EUR :) Su esamais defektai man jis niekaip nesipaišo į "rinkos kainas Lietuvoje".

1. Dažyti puse automobilio, ko pasekoje geriau jau visa tada...;
2. Priekininės konsolės medžio apdaila sulaužyta;
3. Airmatic neveikia kaip turėtų veikti, stovi nelygiai;
4. Meta SRS klaidas;
5. Stabdžių diskai galiniai su kaladėm būtina keisti;
6. Ilgai stovėjas matosi buvo, kas nėra gerai V8 dyzeliai ir apskritai bet kokiai mašinai;
7. Vairuotojo pusės apsauga nuo saulės atlenkus iškrenta sulaužytas veidrodėlis;
8. Keleivio pusės durys neatsirakina, stringa centrinis.

Ir jeigu susireikšminti iki galo + tepalai, filtrai, registracija, numeriai ir panašiai...

Čia kiek pasimatė reikalų, net nebandžius jo tikrinti servise. Tai apie ką tu žmogau kalbi ? kokia čia rinkos kaina ? Pre FL kaina ? Nejuokink :) Stovi jauni pardavėjai ir trina man kad kėbulas čia normalus, nors visas tepliotas dažais, raktais praeitas ar kur jis įlindes buvo. Gal čia ir normalu kažkam, man tikrai ne.. Suprantu reikėtų dažyt 1-2 detales, poliruoti ir + - viskas OK, bet čia visą dažyt iki pilnos laimės. Tai po minimalių apsitvarkymu jis stovės kosmosa, nekalbu apie variklio bėdas jeigu pradės lysti.

MRDetailing 2016-12-08 10:49

Citata:

Pradžioje rašė dejwis (Post 451976)
wzikas kai visuomet kazkokias nesamones sneka. tai jis nuo masinos 4k skelbimo 50% kainos nuderi, dabar vel vejus kazkokius, pats pasakei savininkas 3k uzdirba, cia savininkas o ne darbininkas poliruotojas tavo minetas.

Citata:

Pradžioje rašė KK (Post 452390)
Būtų linkes parduoti nuleistų ne 100-200 EUR :) Su esamais defektai man jis niekaip nesipaišo į "rinkos kainas Lietuvoje".

1. Dažyti puse automobilio, ko pasekoje geriau jau visa tada...;
2. Priekininės konsolės medžio apdaila sulaužyta;
3. Airmatic neveikia kaip turėtų veikti, stovi nelygiai;
4. Meta SRS klaidas;
5. Stabdžių diskai galiniai su kaladėm būtina keisti;
6. Ilgai stovėjas matosi buvo, kas nėra gerai V8 dyzeliai ir apskritai bet kokiai mašinai;
7. Vairuotojo pusės apsauga nuo saulės atlenkus iškrenta sulaužytas veidrodėlis;
8. Keleivio pusės durys neatsirakina, stringa centrinis.

Ir jeigu susireikšminti iki galo + tepalai, filtrai, registracija, numeriai ir panašiai...

Čia kiek pasimatė reikalų, net nebandžius jo tikrinti servise. Tai apie ką tu žmogau kalbi ? kokia čia rinkos kaina ? Pre FL kaina ? Nejuokink :) Stovi jauni pardavėjai ir trina man kad kėbulas čia normalus, nors visas tepliotas dažais, raktais praeitas ar kur jis įlindes buvo. Gal čia ir normalu kažkam, man tikrai ne.. Suprantu reikėtų dažyt 1-2 detales, poliruoti ir + - viskas OK, bet čia visą dažyt iki pilnos laimės. Tai po minimalių apsitvarkymu jis stovės kosmosa, nekalbu apie variklio bėdas jeigu pradės lysti.

1. Jeigu mineti ibrezimai lake, tai cia viskas susitaiso.
2. Sito negaliu paaiskinti, draugo pre-FL w220 irgi buvo sauluzyta, nes uosvis norejo, kaskoki tai gedima pataisyti, berots prie knopkiu prieiti, nepamenu kas kaip ir kodel.
3. Statau ant kalibravimo
4. Ar buvai uzsiseges dirza?
5. Visiskai normalu.
6. Kuom V8 ypac tai yra blogai :)?
7. Smulkmena, nors negaleciau paaiskinti.
8. Kiek - buvo kai apziurejai?

Uz 3.7 as jau buciau seniausiai ji nupirkes, net uz 4,2 tai yra gera kaina, zinant, kad jis nesupuves.

amerika 2016-12-08 11:00

Citata:

Pradžioje rašė MRDetailing (Post 452391)
1. Jeigu mineti ibrezimai lake, tai cia viskas susitaiso.
2. Sito negaliu paaiskinti, draugo pre-FL w220 irgi buvo sauluzyta, nes uosvis norejo, kaskoki tai gedima pataisyti, berots prie knopkiu prieiti, nepamenu kas kaip ir kodel.
3. Statau ant kalibravimo
4. Ar buvai uzsiseges dirza?
5. Visiskai normalu.
6. Kuom V8 ypac tai yra blogai :)?
7. Smulkmena, nors negaleciau paaiskinti.
8. Kiek - buvo kai apziurejai?

Uz 3.7 as jau buciau seniausiai ji nupirkes, net uz 4,2 tai yra gera kaina, zinant, kad jis nesupuves.

V8 dyzeliai ir dar vieni iš pirmu yra ypač blogai,nežinau kaip dabar ,bet anksčiau ju remontas buvo kosmines kainos o gedimai vienas po kito ypač elektronikos,o dar grandines išsitampymas,kuriai pakeist gali prireikt puses auto kainos(butent šio auto)

KK 2016-12-08 11:02

Citata:

Pradžioje rašė MRDetailing (Post 452391)
1. Jeigu mineti ibrezimai lake, tai cia viskas susitaiso.
2. Sito negaliu paaiskinti, draugo pre-FL w220 irgi buvo sauluzyta, nes uosvis norejo, kaskoki tai gedima pataisyti, berots prie knopkiu prieiti, nepamenu kas kaip ir kodel.
3. Statau ant kalibravimo
4. Ar buvai uzsiseges dirza?
5. Visiskai normalu.
6. Kuom V8 ypac tai yra blogai :)?
7. Smulkmena, nors negaleciau paaiskinti.
8. Kiek - buvo kai apziurejai?

Uz 3.7 as jau buciau seniausiai ji nupirkes, net uz 4,2 tai yra gera kaina, zinant, kad jis nesupuves.

1. Visą mašina dažyti normalu ? - OK :D
2. Kai rankos abi kairės tada ir sulūžta tokios detalės...
3. Kalibravimas OK, o jeigu bėdos rimtesnės ?
4. Buvau.
5. Tarkim...
6. Aš prieš ilga stovėjimą bet kokiam automobilui, nes dažnai po lilgo stovėjimo jam pradėjus važiuoti normaliai kaip taisyklė pradeda daugiau ar mažiau atsirasti gedimai. Juolab švilpia turbinos kaip mano kažkada turėtame golfe 1.9... Neturi taip būti, draugas turėjo S400 CDI, variklis dirbo idealiai, todėl žinau kaip jis turėtų veikti, tikrai pašalinių garsų neturėtų būti.
7. Smulkmenos kaip taisyklė brangiausiai kainuoja...
8. Maximum -5, maniškis ex S320 prie -25 negrybaudavo niekas visiškai...

Už 3.7 EUR nu rizikuočiau ir aš, bet jo kaina paskutinė 4300 EUR kaip supratau iš vieno ir kito pardavėjo. Gal nekoks derybininkas aš :D whatever negalvojau, kad bus ledas bet kaip visada tai kas buvo sakyta telefonu su realybe nesutapo :)

vanix 2016-12-08 11:15

Citata:

Pradžioje rašė KK (Post 452393)
kaip visada tai kas buvo sakyta telefonu su realybe nesutapo :)

zinok tai niekad nesutampa :) telefonu galima shiaip del pokalbio palaikimo paklausinet ir tiek, o viska pamatai tik realiai matydamas masina. Kiek mersu apziurejas, tai jeigu pora rudziu sako, kad isvis nera ju, o jeigu visas surudyjas sako kosmetiniai trukumai smulkus :xx:
Viena tik karta kai pirkau C Coupe, tai kadangi buvo is tikruju ledas, tai nieko neslepe, nes nebuvo ka ir net kiekvieno kampucio detales nuotraukas atsiunte.

wzikas 2016-12-08 11:20

kol krochaborai cia del 100 EUR ginciojosi masina jau parduota :daro:
Jauciu atejo adekvatus klientas, pasparde padanga, niekas nenukrito ir paeeme be dideliu isteriju o cia matai tas anas, diskai jam ne nauji ir plastmasiukas sulauzytas :wacko:

pucenas 2016-12-08 11:23

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 452398)
zinok tai niekad nesutampa :) telefonu galima shiaip del pokalbio palaikimo paklausinet ir tiek, o viska pamatai tik realiai matydamas masina. Kiek mersu apziurejas, tai jeigu pora rudziu sako, kad isvis nera ju, o jeigu visas surudyjas sako kosmetiniai trukumai smulkus :xx:
Viena tik karta kai pirkau C Coupe, tai kadangi buvo is tikruju ledas, tai nieko neslepe, nes nebuvo ka ir net kiekvieno kampucio detales nuotraukas atsiunte.

as viliuka savo taip pardaviau. sufotkinau viska nuo A-Z visus kampeliu kur plevele tai pasilupus tai dar kazkas salona zodziu nusiunciau pirkejui koki 40 nuotrauku nieko neslepdamas nieko nemeluodamas, atvaziavo pravaziavo, sumokejo pinigus ir isvaziavo. db FB draugai esam ( nes per FB susirado jis mane ir mano viliuka) tai kolkas sake patenkintas tikrai neapgavu :) bet reliai man ne pedantui kiek ieskojau ML'o arba R'o tai 100% kaip sakai telefonu ir relybe skiriasi :)

KK 2016-12-08 11:31

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 452399)
kol krochaborai cia del 100 EUR ginciojosi masina jau parduota :daro:
Jauciu atejo adekvatus klientas, pasparde padanga, niekas nenukrito ir paeeme be dideliu isteriju o cia matai tas anas, diskai jam ne nauji ir plastmasiukas sulauzytas :wacko:

Girdi tu kaimieti :) Tokių adekvatų kaip tu galėtų būti mažiau. Kiekvieno požiūris į auto yra skirtingas, nesu aš pedantas superinis, bet jeigu yra trūkumų daugiau negu aš tikiuosi man ta mašina nepatinka. Vienam tie trūkumai nemaišo, kitam maišo dar ir kaip. Mane erzina bet koks šūdniekis blogas automobilyje, todėl pilnai suprantu tokius kaip Apple, Vanix...

Jeigu deklaruoji, kad viskas ledas, taip ir turi būti o ne puokštė "smulkmenų" gi sutvarkoma... Apple taip jau CL`a nupirko ledini iš kolegos forumiečio haha

wzikas 2016-12-08 12:06

Citata:

Pradžioje rašė KK (Post 452401)
Girdi tu kaimieti :) Tokių adekvatų kaip tu galėtų būti mažiau. Kiekvieno požiūris į auto yra skirtingas, nesu aš pedantas superinis, bet jeigu yra trūkumų daugiau negu aš tikiuosi man ta mašina nepatinka. Vienam tie trūkumai nemaišo, kitam maišo dar ir kaip. Mane erzina bet koks šūdniekis blogas automobilyje, todėl pilnai suprantu tokius kaip Apple, Vanix...
Jeigu deklaruoji, kad viskas ledas, taip ir turi būti o ne puokštė "smulkmenų" gi sutvarkoma... Apple taip jau CL`a nupirko ledini iš kolegos forumiečio haha

Nepriimk jau taip asmeniskai, jei butum toks vienas :)
Uzduosiu kita klausyma del tavo deklaruojamo turimo Pajero? Pas ji nera rudziu? Pas ji neleidzia kuro bakas? Siurblys jam sutvarkytas? Ilenkimu nera? Nes net nepedantu budamas labai sunku surasti naujesni Pajero iki 2010 metu o del seno tai isvis nesivelciau i toki darba.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.