MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Blevyzgos - mėgstantiems paplepėti (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2629)

pucenas 2011-09-08 21:05

Citata:

Pradžioje rašė deimantaz (Post 164603)
tai neuzdavinek tada klausimu... Labanakt

:good: :)

vampyras 2011-09-08 21:13

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 164573)
as tokiu paros metu miegu :)

manes laukia labai ilgas savaitgalis, kaupiu jegas, einu super ankst miegoti :D
tu tik klausk, jaigu nebusiu girtas ir sugebesiu rasyti atrasysiu, o klaidu kiekis parodo girtumo laipsni :)

mikis 2011-09-08 21:36

matau dabar esi :) tai duosiu tau darbo :)
kaip atskirti kada temperaturos sensorius smiges, kokie pozimiai buna, kas darosi su masina kai jis mires(priemirties), ir kokia varza buna ant salto ir karsto?

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 164616)
manes laukia labai ilgas savaitgalis, kaupiu jegas, einu super ankst miegoti :D
tu tik klausk, jaigu nebusiu girtas ir sugebesiu rasyti atrasysiu, o klaidu kiekis parodo girtumo laipsni :)


vampyras 2011-09-10 03:06

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 164622)
matau dabar esi :) tai duosiu tau darbo :)
kaip atskirti kada temperaturos sensorius smiges, kokie pozimiai buna, kas darosi su masina kai jis mires(priemirties), ir kokia varza buna ant salto ir karsto?

sudetingesnio klausimo nesugalvojai????
pradekim nuo pradziu.
pirmi9 simboliai kebulo numerio
tada pasistenges ispjausiu viena kita varzos dydi, tikrinimo buda, ir pozymius, zinoma su salyga jaigu nereikes vartyti knygu, jas zidinio uzdegimui naudoju :)
ai vejus pasakoju, as gi jokio zalio supratimo neturiu apie senesnes :wavecry:

mikis 2011-09-10 06:33

na naujesniose irgi turetu buti termo sensorius ir kai jis smigan kazkas darosi su masina :)) ir man labai idomus kas, nes mano tas sudniekis mano antikvariatiniam ziguliui kainuoja du pilnus bakus duju :D


Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 164755)
sudetingesnio klausimo nesugalvojai????
pradekim nuo pradziu.
pirmi9 simboliai kebulo numerio
tada pasistenges ispjausiu viena kita varzos dydi, tikrinimo buda, ir pozymius, zinoma su salyga jaigu nereikes vartyti knygu, jas zidinio uzdegimui naudoju :)
ai vejus pasakoju, as gi jokio zalio supratimo neturiu apie senesnes :wavecry:


vampyras 2011-09-10 22:04

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 164760)
na naujesniose irgi turetu buti termo sensorius ir kai jis smigan kazkas darosi su masina :)) ir man labai idomus kas, nes mano tas sudniekis mano antikvariatiniam ziguliui kainuoja du pilnus bakus duju :D

a pas nauju kitaip, jaigu visiskai dingsta signalas, sukasi veltiliatorius, jaigu gryba pjauna, kartais pasipurto, trupuciuka sunkiau vedasi, netgi dega check lempa, o seip nauji kompai nekvaili, jie pasiema siganala is kitu sistemu, pvz klimos ar tacho.
gali pameginti suzaisti su varzomis, paziuresi ar geriau dirba, o dydziu pas ziguli neklausk, as netgi nezinau ten NTC ar PTC sensoriai sudeti :)
geriau pasakyk is ko sprendi,kad butent temp daviklis sugedes?
gal kiti forumieciai pakomentuos, kas su tuom susidure buvo :)

mikis 2011-09-10 22:22

kad tik jis beliko, visa kita jau pratikrinau, arba pakeiciau, forumieciai miega :) nezino nieko :? kitam forume zmogelis biski pristume prie isvados..
as kalbu apie ta ziguli kuris avatare uzmestas :>

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 164861)
a pas nauju kitaip, jaigu visiskai dingsta signalas, sukasi veltiliatorius, jaigu gryba pjauna, kartais pasipurto, trupuciuka sunkiau vedasi, netgi dega check lempa, o seip nauji kompai nekvaili, jie pasiema siganala is kitu sistemu, pvz klimos ar tacho.
gali pameginti suzaisti su varzomis, paziuresi ar geriau dirba, o dydziu pas ziguli neklausk, as netgi nezinau ten NTC ar PTC sensoriai sudeti :)
geriau pasakyk is ko sprendi,kad butent temp daviklis sugedes?
gal kiti forumieciai pakomentuos, kas su tuom susidure buvo :)


vampyras 2011-09-11 02:49

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 164868)
kad tik jis beliko, visa kita jau pratikrinau, arba pakeiciau, forumieciai miega :) nezino nieko :? kitam forume zmogelis biski pristume prie isvados..
as kalbu apie ta ziguli kuris avatare uzmestas :>

nu seni, mesk kebulo numeri, pasistenges rasiu, pazadeti negaliu, uztruks, bet rasiu. be kebulo numerio kaip be ranku :) mesk i pm :) ir kuo konkretesniu problemos parasymu kuo issamiau tuo griau :)

mikis 2011-09-11 03:40

na jei jau eina i pm rasit tai parasisiu :) meginau cia kazkada seniau :)) tai sako ***** stundete :D tik emailu prijimu

ir dabar tas pats :) neprijimi tu privaciu zinuciu
wdb1240501a843953

o problemos tai tikios, ryta baigus darba isedau i savo ziguli, jungiu uzvedziau ir kazkur po 3sec apsukos ziauriai nukrito, galvoju pragazuosiu, biski pagazavau pagazavau apsukos vistiek ~100 laikosi, tad biski prilaikidamas pedala, pasildziau galvoju pasils praeis, bet suda, meginau ir ant silto per nauja uzkurti nieko. pagalvojau gal benzo filtras uzsineses, pakeiciau, patikrinau idle valve voztuva, dirba kai bite(buvau nuo pacio kompo laidus atvedes, ka su atvestai ka su senais), iki srove ateina ir kinta atitinkamai nuo paduodamo gazo, nupirkau nauja ovp rele, perinkau kraba gal guma slange ar dar kas, nieko viskas tvarkoj :) siurbliukai abu dirba.

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 164881)
nu seni, mesk kebulo numeri, pasistenges rasiu, pazadeti negaliu, uztruks, bet rasiu. be kebulo numerio kaip be ranku :) mesk i pm :) ir kuo konkretesniu problemos parasymu kuo issamiau tuo griau :)


samagonas 2011-09-13 23:29

Vyrai,gal netychia zhinot kaip citroenui C15 dyzeliui, degimas gaudosi ? Shiandien kiachiau vandens pompa ir netychia pasileidau,metkiu nebuvau pasidares per skubejima (kiaushinis), virshutini veleneli ir siurbli, tai zhinau,kaip susigaudyti,tik nesuprantu kaip pagrindini velena ishstatyti,pas mane ten bishki paburta,ir nematau jokiu metkiu ant shkyvo, nors yra kaip igrezhta ant jo, tik nezhinau,pagal ka ishstatyti. Butu butelis jei,koks meistriukas patartu.
P.S nesiparinchiau, bet ryt vakare,reikalingas furgonas,nera laiko vezhioti po servisus .


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.