MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   vanix'o '94 W140 S500 Coupe (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5783)

Tomskis 2013-05-18 16:20

autodatoj info nerandu, kokia kritine riba mano motorui? tai ka rodo skydelije? kol nepasieks raudonos linijos? man jau per baisiai atrodo, ten virs 120 laipsniu. ar nesukt pautu, tegu kyla kol raudonos nepasieks?

ldalius 2013-05-18 16:27

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 271359)
autodatoj info nerandu, kokia kritine riba mano motorui? tai ka rodo skydelije? kol nepasieks raudonos linijos? man jau per baisiai atrodo, ten virs 120 laipsniu. ar nesukt pautu, tegu kyla kol raudonos nepasieks?


110 dyzeliui riba - čia sakau iš praktikos

vanix 2013-05-18 16:28

shiaip didele temperatura kenkia viskam, tuo paciu ir varikliui.
Kur moderatoriai dinge? Kada pagaliau visa sita pokalbi atskirs i atskira tema "Kaista W140"?

Tomskis 2013-05-18 16:29

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 271363)
shiaip didele temperatura kenkia viskam, tuo paciu ir varikliui.
Kur moderatoriai dinge? Kada pagaliau visa sita pokalbi atskirs i atskira tema "Kaista W140"?

ka tu stumi? kaista ir w124 :D

vanix 2013-05-18 16:31

Ok, bet tegul i atskira tema permeta viska :)

vanix 2013-05-18 19:09

kompetetingi zmones rusu forume rekomenduoja, jeigu kamstis jau pakeistas, ziureti sandaruma zarneles, kuri uz variklio, kur eina variklio skyriaus skydas, taip vadinamas peciuko trisakis. Pirmadieni bus matyt.

Tesiant tema apie savo masina, tai buvau ant dienu pas viena auksaranki elektrika ir shiaip gera visu galu meistra. Centrinio kompresorius pas mane vis delto papumpuodavo vaziuojant, pats jau nesugebejau atkast pro kur leidzia. Jis rado, kad peciuko sklendes kazhkur bishki leidzia, rast kur konkreciai perdaug ardymo, tai pastate kazhkoki tai return voztuva ir dar leido pro faru aukcio reguliavima, ji tesiog atjunge. Dabar ledas pagaliau :)
Dar pakeite lemputes, kurios nedege, peciuko angu reguliatoriai per viduri peneles nedege ir lempu jungiklio apsvietimas.

Ir vakar nukoviau ledinius abeju duru ribotuvus, dabartiniai mano skleidzia baisius garsus. Nuo sedano netinka, gerai, kad Vilniuje vienintelis kupas yra ardomas :)

Tomskis 2013-05-18 19:14

kad atjunge faru reguliavima tai cia ne auksarankis o xalturscikas :) o lemputes ortakiu ir sviesu jungiklio pasikeist kaip du pirstus apmyzt :)

Mb 140 2013-05-18 19:14

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 271409)
kompetetingi zmones rusu forume rekomenduoja, jeigu kamstis jau pakeistas, ziureti sandaruma zarneles, kuri uz variklio, kur eina variklio skyriaus skydas, taip vadinamas peciuko trisakis. Pirmadieni bus matyt.

Tesiant tema apie savo masina, tai buvau ant dienu pas viena auksaranki elektrika ir shiaip gera visu galu meistra. Centrinio kompresorius pas mane vis delto papumpuodavo vaziuojant, pats jau nesugebejau atkast pro kur leidzia. Jis rado, kad peciuko sklendes kazhkur bishki leidzia, rast kur konkreciai perdaug ardymo, tai pastate kazhkoki tai return voztuva ir dar leido pro faru aukcio reguliavima, ji tesiog atjunge. Dabar ledas pagaliau :)
Dar pakeite lemputes, kurios nedege, peciuko angu reguliatoriai per viduri peneles nedege ir lempu jungiklio apsvietimas.

Ir vakar nukoviau ledinius abeju duru ribotuvus, dabartiniai mano skleidzia baisius garsus. Nuo sedano netinka, gerai, kad Vilniuje vienintelis kupas yra ardomas :)


pas mane ijungus degima kompresorius dirba kelias minutes,ka jis pompuoja neisiaiskinau,bandziau po viena glushint slangele,vis vien tas pats.Kaip dar galima atsikast ka jis pompuoja?

vanix 2013-05-18 19:25

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 271410)
kad atjunge faru reguliavima tai cia ne auksarankis o xalturscikas :) o lemputes ortakiu ir sviesu jungiklio pasikeist kaip du pirstus apmyzt :)

ne nu tai galima isardyt puse priekio, sugaist kelias valandas ir rast pro kur leidzia, bet tuo reguliavimu as vistiek nesinauduoju, tai pasakiau uzglusint ji ir viskas :)
Gali but, kad nesudetinga, tesiog pats tingiu daryt :)

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 271411)
pas mane ijungus degima kompresorius dirba kelias minutes,ka jis pompuoja neisiaiskinau,bandziau po viena glushint slangele,vis vien tas pats.Kaip dar galima atsikast ka jis pompuoja?

Su monometru ziuret kiekviena magistrale. Rimo servisas kai pirkau masina rado viena nuoteki vienoj spynoj, pakeite gumyte ir daugiau nieko nesake, po ju remonto pakeiciau dar du kompresoriaus varikliukus kol galiausiai normalus meistras issaiskino kas ir kaip.
Atjunk kompresoriu kol nesugede dar ;) nes kaskast po dvi minutes jei dirbs ruosk 100-150 litu ant kito varikliuko.

Tomskis 2013-05-18 19:31

butu normalus, butu sutvarkes ir faru reguliavima, ten isvis tiesiai vamzdis eina nuo paneles. Pas mane seip irgi kas kazkiek laiko sudirba kompresorius, bet as suprantu taip ir turi but


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.