MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=154)
-   -   Įvairūs Mercedes Benz skelbimai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3414)

KK 2017-02-07 14:01

Tas tiesa :) Bet tarkim aš prduodu CLK su šviežiai pakeistais tepalais, filtrais, žvakėm... Tai jeigu žmogus viską keistu vistiek, tai man juokinga būtų ir sakyčiau kvaila... Aišku, kai nėra jokių įrodymų, tai verčiau pasikeisti juk ne karve kainuoja...

Rykštė 2017-02-07 15:45

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 460890)
Neturėtų tai jūsų šokiruoti ar visaip kitaip piktinti :lithuania:

nuo soko musu nesulaikysi,o piktint visiskai nepiktina ir nepykdo. :wave:

Markko 2017-02-07 16:09

Citata:

Pradžioje rašė BETMENAS (Post 460909)
Tą ir turėjau omenyje, nesvarbu ką pasakoja pirikūpai išvis juokinga su tais "pakeisti tepalai" čia taspats kaip "sėdi ir važiuoji" o ištikro koks prancūzas, toks pat važinėtojas kaip tu tepalų nekeitęs nuo garantijos pabaigos poto ir būna ašarų pakalnės Lietuvoj kokie h**ovi motorai , kodėl pirkai su tokiu nepatikimu varikliu? Pas mane apskritai tiek į mikroautobusus tiek į lengvasias auto keičiami tepalai ne iš brangiausių, o geriau 10-13k tarpe. Netikiu jokiom longlife tepalų pasakom.

* Su tais tepalais "kas čia atsitiks" puikų gyvenimo pavyzdi turiu, su kolega ėmėm sprinterius 315 iš bankrutavusios įmonės abu po 7k buvo bėge. Tai iš pradžių ir mane durnu laikė ką tu neturi veikti kad kas autobusui kas 10k keiti tepalus jisai 30 - 40 k bet pirko brangesnius. Rezultatas : Kolega 110k užvėlė indėklus. Suremontavo 180k kaput motorui. Maniškis nuredėjo 200k tada irgi indeklai, bet esmė aiški.

Labai plati tema bet naujom masinom visi gamintojai ir servizai nustato 20-30 tuk.keitimo termina..mano manymu tai daroma specaliai kad variklis mirtu ties 100 tuk..aisku cia galetu paslaptys vampyras isduoti :xx:

Musu imonei Doblo..keitimas kas 10 tuk..visi pravare jau virs 150 tuk be problemu..tie kurie aptarnauti buvo kas 30 tuk...ilgiausiai pravaziavo 150 tuk..visi mirsdavo ties 110-130..tuk

Robertas1993 2017-02-07 16:37

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 460952)
Labai plati tema bet naujom masinom visi gamintojai ir servizai nustato 20-30 tuk.keitimo termina..mano manymu tai daroma specaliai kad variklis mirtu ties 100 tuk..aisku cia galetu paslaptys vampyras isduoti :xx:

Musu imonei Doblo..keitimas kas 10 tuk..visi pravare jau virs 150 tuk be problemu..tie kurie aptarnauti buvo kas 30 tuk...ilgiausiai pravaziavo 150 tuk..visi mirsdavo ties 110-130..tuk

visi gamintojai nustato didelius intervalus tam kad greiciau sudroztumem variklius ir visa kita ir nelaikytumem automobiliu daugiau kaip 10 metu, kaip mes ta puikiai mokam apsaugot automobilius :) kaip pavyzdis toyota yaris verso pralekusi apie 400 k km, nors pagal gamintoja tas auto turejo but du kartus po presu keliaut, o kodel tiek pralekusi nes kas 10k paskeiciam tepalus ir filtrus (na jei visalaika piltumem baltarusiska negera kura tai gal tiek nepralektu :D ir siaip paskutiniu momentu kazkaip apleidom ta auto pries pardavima, tepalu nebuvo variklyje ir viskas uzsikimso, o kodel taip padarem nes truko trosas kapoto, kad prieit prie spynos reik turet siauru japonu ranku, tai ir apleidom... veliau puse auto isardem ir sutvarkem auto deramai ) :)

Markko 2017-02-07 17:27

Tamsta ziuriu serga Yaris liga :xx::xx:

Robertas1993 2017-02-07 17:37

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 460966)
Tamsta ziuriu serga Yaris liga :xx::xx:

turejau, tai buvau susirges yarisais, tai dabar turiu mersa jauciu juo irgi susirgsiu :D

donioklasika 2017-02-07 22:15

Šitas MB CLA 200 parduodamas Silberio buvo duotas kaip reklaminis taksauti po kelias savaites Vilniaus ir Kauno miestuose. Teko ji pačiupinėti, bet kas idomiausia skelbime nurodoma rida 14900km, labai gaila kad foto seniai darytos su skydelyje šviečiančia 5669km rida tai nieko neprisikabinsi, bet aš turiu foto sau darytas su truputi didesne rida ir po mano nufotkinimo dar automobilis toliau taksavo.
Tai va ar silberis truputi "atbulom palakstė", kad rida sumažėjo :angry:
http://autoplius.lt/skelbimai/merced...s-4893245.html

Joshua 2017-02-07 22:25

Ir kiek tose tavo užfiksuotose auto rida yra?

donioklasika 2017-02-07 22:31

15600 bet po mano foto jis toliau sekmingai taksavo.

rafis 2017-02-07 22:34

Citata:

Pradžioje rašė donioklasika (Post 460996)
Šitas MB CLA 200 parduodamas Silberio buvo duotas kaip reklaminis taksauti po kelias savaites Vilniaus ir Kauno miestuose. Teko ji pačiupinėti, bet kas idomiausia skelbime nurodoma rida 14900km, labai gaila kad foto seniai darytos su skydelyje šviečiančia 5669km rida tai nieko neprisikabinsi, bet aš turiu foto sau darytas su truputi didesne rida ir po mano nufotkinimo dar automobilis toliau taksavo.
Tai va ar silberis truputi "atbulom palakstė", kad rida sumažėjo :angry:
http://autoplius.lt/skelbimai/merced...s-4893245.html


klausimas toks keistas, o kaip tu esi tikras kad tia butent ta masina? vin koda turejai? ar tiesiog pagal spalva-komplektacija?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 07:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.