MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   IT kampelis (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7846)

ganz 2013-02-18 21:34

Tingiu istikruju aiskinti... Zinoma, jeigu gauni chalevnai kaip cia gal ir nieko.
O seip jei tektu pirkti, taj tik windows 7.

Aiškumėlis 2013-02-18 21:53

Citata:

Pradžioje rašė ganz (Post 255126)
Tingiu istikruju aiskinti... Zinoma, jeigu gauni chalevnai kaip cia gal ir nieko.
O seip jei tektu pirkti, taj tik windows 7.

pirkau uz15euru ir visiskai nesigailiu isleistu pinigu.....tai vis dar laukiu paaiskinimo apie ta kastracija....

ganz 2013-02-18 22:15

Citata:

Pradžioje rašė Jasnekas (Post 255131)
pirkau uz15euru ir visiskai nesigailiu isleistu pinigu.....tai vis dar laukiu paaiskinimo apie ta kastracija....

Nu ka tau aiskinti. Patinka windows 8, taj ir naudokis. Nori paaiskinimo? Google tau pades...

Aiškumėlis 2013-02-18 22:27

Citata:

Pradžioje rašė ganz (Post 255136)
Nu ka tau aiskinti. Patinka windows 8, taj ir naudokis. Nori paaiskinimo? Google tau pades...

matosi kad net nebandes ju o prisiskaites googliu visokiu skleidi cia savo erezijas...

Finalfour 2013-02-18 22:52

Viskas gerai su tais windows 8 ir nesvaikit cia. Galvose rubilnika reikia persijungti ir tiek. Nes dauguma zmoniu inertiskai priesinasi naujovems. Buvo win 98, pasirode win xp, kaip visi reke klyke, kad xp kaka ir 98 windai da best. O paskui staiga pasirode kad win xp geriausi winai ever. Po to kai isejo win 7 irgi visi reke, kad vis tiek xp geriausi (win vista samoningai nepaminejau, ten tikrai buvo nevykes produktas). Dabar win 8 isejo su radikaliais pakeitimais ir jau vel visi staugia kad win 7 buvo da best. Iseis win 9 ir vel visi reks, kad win 8 buvo geriausi visu laiku win ir taip pasaka be galo :)
Vienintelis minusas kad win 7 man asmeniskai buvo grazesni, patinka man tie visokie bling bling ir permatomi langai ir t.t. Bet nieko, ipratau prie win 8 ir gerai. Ir ta metro geras dalykas, ir tik nerekit cia kad ala plansetem tik skirta :)
O technine puse pas win 8 tikrai viskas ok ir nereikia cia lyginti su win 7. Win 7 puikus windai, bet reikia nenumaldomai eiti i prieki, o ne stoveti vietoje. Neisit patys - gamintojas privers :) Ner cia ko stagnacijoj sedet :)
Vieninteliai nevyke MS produktai buvo win me ir vista, dalinai. Visa kita ok pas juos.
Su "kilobaitu" viskas ok, visada perku pas juos nes kaina geriausia. O kad jie ten profanai ar ka, man dzin, as geriau nei jie patys zinau ka perku, kai man reikia, o kad kokia babyte perka kompa kaip batona nieko apie ji neismanydama, tai ka jau padarysi, kokiam lopu centre dar didesni kaka ikis ir uz daug didesne kaina nei kilobaite. Nors, is esmes, tai jo, ten kilobaite tokie marozikai dirba, bet man su jais bendrauti nereikia, tik minimaliai preke atsiimant kurias net uzsakineju internetu is ju, o ne gyvai, nes vis tiek jie nieko ten nezino ko man reikia. Peace :)

Hunter 2013-02-19 00:00

apie kilobaita 100% teisybe

ganz 2013-02-19 01:36

O apie windows 8 as is dalies nesutinku. Isirasiau ir istryniau, nes man nepadogu. Pvz. man kaip puse dienos prasedinciam prie PC, nes tai yra mano darbas, Windows 8 nepatogus. Suletina darba, nes vietoj 1 click ir open man dar ismeta pasirinkima...Metro? Nu kokio velnio man jis reikalingas and PC, tureciau koki touch screen, taj kodel gi ne. Net pats MS pasake, kad idejo sita nes labai populereja touch scree device...Nera start button, db mat visas desktop startas, wtf?? Zinoma galejau isirasyte keleta programu kurios butu padare man windows 7 interfac'a.
Jei nepastebejote, taj kas antras MS kurinys yra failas... Isejo Vishta ir grudo per visus galus, perki laptopa + dovana Vista. ko pasekoje teko irasyneti atgal Xp. Taj ir cia tas pats...Aisku W8 padarytas W7 pagrindu, taj gal tokio failo nebus...
Vat jeigu uzturesiu TS device, taj gal ir isbandysiu W8, bet tik ne ant PC...

Fanax 2013-02-19 09:16

Pora kartu bandziau laptopui Windows 8, bet vis gryzdavau prie 7, nes nezinau gal jie driveriu nebuvo dar isleide ar kas, bet kas kokia 15sek kompas pakimba ir atkimba po minutes, o su 7 taip nebuna.

Aiškumėlis 2013-02-19 10:35

Citata:

Pradžioje rašė Fanax (Post 255167)
Pora kartu bandziau laptopui Windows 8, bet vis gryzdavau prie 7, nes nezinau gal jie driveriu nebuvo dar isleide ar kas, bet kas kokia 15sek kompas pakimba ir atkimba po minutes, o su 7 taip nebuna.

speju windausai is linkomanijos buvo :)

Finalfour 2013-02-19 10:49

Citata:

Pradžioje rašė Jasnekas (Post 255187)
speju windausai is linkomanijos buvo :)

Arba laptopas caro r.iko laiku ir jam jau seniausiai niekas driveriu nebeleidzia :) Senam kibirui jokie windai nepades :) Mano manymu, jei laptopui kokie 3 metai - jis jau senas kibiras, o jei 5 - labai labai senas kibiras :) Nors cia ir ne mano manymu, technologiju vystymosi greicio poziuriu, tai faktas.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.