MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Aktualijos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19610)

Tomskis 2017-03-11 07:46

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 465540)
Nuzude nes neparode kaip masina uzsikuria?
Ka jie buvo numate jei su palydovu audine? Ar cia nauja debilu karta kurie net nemastydami bile pasivazinet ima?

Ju planas buvo atsikratyt merga, paskui gryzt pasimt masina, bet jau buvo mentai pasieme

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 465554)
Aisku man teko dirbti ir UK su tais globos vaikais tai ten finansavimas kur kas didesnis, bet sistema panasi.

Kiek tu gyvybiu turi? Apie ka nepasisuks kalba, tu ir ten buves/dirbes

wzikas 2017-03-11 08:44

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 465557)
Ju planas buvo atsikratyt merga, paskui gryzt pasimt masina, bet jau buvo mentai pasieme



Kiek tu gyvybiu turi? Apie ka nepasisuks kalba, tu ir ten buves/dirbes

Laisvai samdomu verteju metus padirbau. Idiotiskas darbas bet idomus pradzioj nes daug naujo suzinai/pamatai ka kitokiom aplinkybem net nesuzinosi. Vaiku globa, socialas, lygonines - labai asmeniskos temos.

Pvz toks kaip tu serga kokia rimta lyga o net keliu zodziu surist negali ar nirmali seima kuri bando vaika isivaikint tenai. Tokiu temu ir susitikimu kasdien pamatai ko net knygose neprisiskaitysi

Hunter 2017-03-11 09:14

Wzikai uzsidek nauja avatara

https://images-na.ssl-images-amazon....zMQ@@._V1_.jpg

vilfoot 2017-03-11 10:02

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 465551)
Mano zmonos giminei yra atstove uzimanti dideli posta vaiku teises strukturoje...patikek manym tai burbolas..tai kas darosi kasdien ir kokia yra realybe..zurnalistams popieriaus neuztektu..
Ar zinai kad kai pasiemi vaika is globos namu..ta diena kai atvaziuoji ji pasiimti ji atiduoda nuoga? visiskai nuoga isveda! normalu?
Ar zinai kad globejai gauna dar litus uz vaikus ir visos ala zvaigzdes kurios pasieme vaikus yra globejai,o zmones kurie isivaikino negauna nei cento..normalu? sazininga?
Ar zinai kad globos namams geriau kad vaikas butu kuo ilgiau neivaikintas nes tetos gauna euriuku uz kiekviena..ir yra net klastojami dok.vaiku kad parodyti koks jis ligotas ar nesveikas kad busimi globejai/tevai-na sakykim noras atsoktu.
Kai kuriu dalyku as negaliu net rasyti..bet patikek ta struktura vaiku teisiu yra tokia supuvusi kad...ir tiems dedems is seimo yra visiskai dzyn...ir ne rusas cia kaltas..
Paskutinis atvejis buvo toks..vyko konkursas del maisto vaikams teikimo.. ir ...jis buvo sustabdytas..kai kurie vaiku namai iki 2 savaiciu neturejo tam tikru produktu ..vaikai buvo pusiau alkani...kol dedes sprende kaip prasukti eurus..

Tas smurtas pries vaikus buvo nuolat... ta situacija kokia ivyko baisi..bet ..buvo ir baisesniu,,,tik nevesinama ...

tu skaityk tarp eilučių,ką aš noriu pasakyti.reikia tas skaudžias problemas viešinti ir kuo daugiau pūsti tuos burbulus,nes situacija jau yra katastrofiška.nieko nedarydami mes nieko ir nepakeisi.o tavo čia pavardintos problemos-seniai visiems žinomos,tik mūsų institucijų neveiklumo dėka jos išlieka.matyt,reikia mums skaudžių istorijų,kol pradėsim veikti,spręsti tas problemas.ne pirmas ir ne paskutinis kartas čia pas mus Lietuvoje taip.mėgstam kraštutinumus...

amerika 2017-03-11 11:26

Situacija tokia ,dabar 6 nuteis iki gyvos galvos ,mes turesim juos išlaikyti.Taip pat ir su darbo kodeksu,kažkas priima istatymus ,o visa našta ant darbininku.Noras atrodyti ir buti kaip išsivysčiusios šalys ,labai prasilenkia su esama ir dar ilgai busiančia situacija.

wzikas 2017-03-11 11:30

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 465563)

Na jeigu tau vertejo darbas atrodo kazkas tokio tai tebunie... pagal mane taiv moteru, studentu darbelis be jokios perspektyvos. Tik kad tuo metu labai gerai uz tai gaudavau.

amerika 2017-03-11 11:46

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 465563)

Graži fotke:xx:

Hunter 2017-03-11 12:53

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 465576)
Na jeigu tau vertejo darbas atrodo kazkas tokio tai tebunie... pagal mane taiv moteru, studentu darbelis be jokios perspektyvos. Tik kad tuo metu labai gerai uz tai gaudavau.

Toks pretendentas, o tokios suvokimo problemos....

MRDetailing 2017-03-11 14:28

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 465568)
tu skaityk tarp eilučių,ką aš noriu pasakyti.reikia tas skaudžias problemas viešinti ir kuo daugiau pūsti tuos burbulus,nes situacija jau yra katastrofiška.nieko nedarydami mes nieko ir nepakeisi.o tavo čia pavardintos problemos-seniai visiems žinomos,tik mūsų institucijų neveiklumo dėka jos išlieka.matyt,reikia mums skaudžių istorijų,kol pradėsim veikti,spręsti tas problemas.ne pirmas ir ne paskutinis kartas čia pas mus Lietuvoje taip.mėgstam kraštutinumus...

Marrko, o tu zinodamas sitokias nesamones kreipeisi kazkur? Ar tyli kaip ir likusi lietuva sikna surauke ir tikedami, kad kazkas pasikeis.

wzikas 2017-03-11 14:40

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 465586)
Toks pretendentas, o tokios suvokimo problemos....

Alkasai prie kiosko irgi mano viska suprantantys ir pasieke harmonijos gyvenime ;) sakai esi gudresnis mano problemas vertint? :b


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.