MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Jei kam reikia, galiu padet del kompiuteriu (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3021)

yamato 2009-12-07 22:16

na pas mus seimoje vien toshiba, pas mane pati apie metus jau stovi toshiba satellite L350, isjungiamas tik kai idedamas i krepsi kelionei namo :D veliau vel ijungiamas, leidziama muzika ir panasiai :) tik kartas nuo karto perkraunu vis :)

kol kas dar nieko... o stacionaro kompo tai nelabai ir norim mes ten kisti... :geda:

driuliauskas 2009-12-07 22:20

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 51459)
aha jau du metai. ir labai retai kada jis buna isjungtas :)

na matai taviskis namie sukasi naktim prie jo tu akiu nevarvini, ir jis ramiausiai gali pailseti tuo metu, o cia notebookas bus skirtas visai kitiems reikalams- sargai kankins jy diena, nakti. vistiek manau, kad stacionaras siuo atveju labiau tinkamas.


Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 51460)
na pas mus seimoje vien toshiba, pas mane pati apie metus jau stovi toshiba satellite L350, isjungiamas tik kai idedamas i krepsi kelionei namo :D veliau vel ijungiamas, leidziama muzika ir panasiai :) tik kartas nuo karto perkraunu vis :)

kol kas dar nieko... o stacionaro kompo tai nelabai ir norim mes ten kisti... :geda:

kodel? sargo budele metras ant metro? :)

yamato 2009-12-07 22:30

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 51461)
kodel? sargo budele metras ant metro? :)

budele mazdaug 2x5m :D

o stacionaras pigiau iseitu su visokiom pelem, klaviaturom, monitoriais ir panasiai? :geda:

driuliauskas 2009-12-07 22:42

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 51463)
budele mazdaug 2x5m :D

o stacionaras pigiau iseitu su visokiom pelem, klaviaturom, monitoriais ir panasiai? :geda:

zmogau tu renki pc darbui. kam tau naujas monitorius? kam naujas stacionaro keisas (korpusas)
monitoriu, peles ir visokias klaviaturas susirinkti gali ir is draugu kurie tau padovanos tokius daigtus. na o y sena korpusa gali sudeti naujas detales. tikrai pigiau iseis nei naujas laptopas. o ir gedimo atveju nereikes sukti galvos. isemi is dezes nusprogusia detale, ydeti kita o nuvejusia vezi y garantini. ko su laptopu nelabai padarysi. teks isiusti y garantini visa laptopa. ir krapstyti nosi menesy be viso kompo.

nova 2009-12-07 22:50

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 51446)
dar taip pat gal zinote kokia nors lengvai reguliuojama, ar kaip cia pasakyt, registro programa, su kuria galetume viska susitvarkyti taip, kad butu galima i ja ivedus ar tai numeriuka, ar numerius, ar dar kazka, butu galima matyti, kokia tai masina, kam ji priklauso ir kontaktus? :)

nes excelis man atrodo nelabai kaip, kai uzeini i vidu ir matai, kad dirba su excel :xx:

cia access'o reikia :)

BLEIDAS 2009-12-07 22:59

Kas galit padet is seno neveikiancio stacionaraus pc perkelt foto i usb arba i iskart i laptopa? :) As kompuose ne bum bum :geda:

driuliauskas 2009-12-07 23:17

Citata:

Pradžioje rašė BLEIDAS (Post 51473)
Kas galit padet is seno neveikiancio stacionaraus pc perkelt foto i usb arba i iskart i laptopa? :) As kompuose ne bum bum :geda:

neveikiantis? kuria prasme? hdd gyvas ar nelabai? jei mires tai infos istraukimas is neveikiancio hardo truputeli kainuoja. jei hardas veikiantis tada jokiu problemu.

BLEIDAS 2009-12-07 23:24

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 51478)
neveikiantis? kuria prasme? hdd gyvas ar nelabai? jei mires tai infos istraukimas is neveikiancio hardo truputeli kainuoja. jei hardas veikiantis tada jokiu problemu.

Kiek man sake, tai greiciausiai motinine plokste sugedus ar sudegus. Kompas 2000m, beveik antikvarinis :D

driuliauskas 2009-12-07 23:30

Citata:

Pradžioje rašė BLEIDAS (Post 51480)
Kiek man sake, tai greiciausiai motinine plokste sugedus ar sudegus. Kompas 2000m, beveik antikvarinis :D

jei motinine plokste degus, o hardas sveikas. info istraukimas kainuos nedaug. arba tai gali atlikti pats. isitraukdamas is lavono kietaji diska, perjunges ant "slave" rezimo ikisi y kita pc. turesi savo naujajame pc du hardus ir visa senaja info :)

BLEIDAS 2009-12-07 23:41

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 51481)
arba tai gali atlikti pats. isitraukdamas is lavono kietaji diska, perjunges ant "slave" rezimo ikisi y kita pc. turesi savo naujajame pc du hardus ir visa senaja info :)

:wacko: :blink: O kur man ta harda prie laptopo pasijungt :mastau: Manau, be pagalbos neapseisiu :D Bent suzinojau, kad tai padaryt imanoma, nors tiek :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.