MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Dujos ir Mercedes Benz. Ar labai geda? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=12478)

Finalfour 2013-05-28 11:02

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 273250)
final, su merga buvo bajeris ;]

Aciu die, o tai pagalvojau kad isbrokini visas normalias mergas :)

Krizoks 2013-05-28 16:33

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 273207)
kaip gerai, kad tu zinai, ka turesiu o ka ne ;)

Kartoju tiems kurie tanke sedi - nori raliuot persijungi i benza, vaziuoji eurotripa jungi dujas, kas ir kam neaisku?

Nei viena musu forumieciu turima masina net nepretenduoja i kolekcines, nepradek demagogiju ;)

IR dar del eksploatacijos, va dujos idetos i mano w220 jau 3 ar 4 metai. Pries 4 dienas prakiuro abu reduktoriai vienu metu :) Remontas 340Lt ir vel vaziuosiu 4 metus...

Glutaminui nieks neaišku :D

Man tai pofik, tegu kas nori tegu tas ant to vaziuoja, as ant dyzelio visa gyvenima vazineju ir man nerupi nei tas garsas, nei kazkokios mistines vibracijos.

woodoooo 2013-05-28 20:23

nesuprantu as tu cia kurie sako "ka zmones pagalvos"
jei viskas bus ok tai vasaros pabaigoje pas mane stoves w210 e50 amg is talijos, ir i ji iskart bus sudetos dujos nes tai bus kasdiene masina ir man nusisvilpt ka kiti galvoja nes as vaziuosiu su su 265kw ir vaziuosiu i kolonke uzrietes nosi ir isvis as juk blr piluosi

Hunter 2013-05-28 20:27

Tai ten dar ir dujos geresnes negu cia LT bezdalai su vandeniu. Vaziuoji paskui masina ir iskart matosi kad vanduo per duslintuva garuoja

Finalfour 2013-05-28 20:43

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 273374)
nesuprantu as tu cia kurie sako "ka zmones pagalvos"
jei viskas bus ok tai vasaros pabaigoje pas mane stoves w210 e50 amg is talijos, ir i ji iskart bus sudetos dujos nes tai bus kasdiene masina ir man nusisvilpt ka kiti galvoja nes as vaziuosiu su su 265kw ir vaziuosiu i kolonke uzrietes nosi ir isvis as juk blr piluosi

Kazin glutaminas apsidirbs, sitiek apspjaudyt reikia :D

Tomskis 2013-05-28 20:49

ale matot kiek diskusiju per tas dujas, det - nedet, paprastas modelis - amg, kiek duju suvalgys kiek benzo, ar kas kreivai ziures, ar nesijuoks.

jokiu parkiu del DYZELIO!!! isipylei baka, ir varai laimingas beveik 1000km

Finalfour 2013-05-28 20:52

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 273384)
ale matot kiek diskusiju per tas dujas, det - nedet, paprastas modelis - amg, kiek duju suvalgys kiek benzo, ar kas kreivai ziures, ar nesijuoks.

jokiu parkiu del DYZELIO!!! isipylei baka, ir varai laimingas beveik 1000km

Ten parkiu tiek, kad net pradet sneket baisu, uztat niekas ir nesneka :D

woodoooo 2013-05-28 20:52

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 273384)
ale matot kiek diskusiju per tas dujas, det - nedet, paprastas modelis - amg, kiek duju suvalgys kiek benzo, ar kas kreivai ziures, ar nesijuoks.

jokiu parkiu del DYZELIO!!! isipylei baka, ir varai laimingas beveik 1000km

su v10 tdi nepavyks tiek prasukti :D

Krizoks 2013-05-28 21:15

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 273384)
ale matot kiek diskusiju per tas dujas, det - nedet, paprastas modelis - amg, kiek duju suvalgys kiek benzo, ar kas kreivai ziures, ar nesijuoks.

jokiu parkiu del DYZELIO!!! isipylei baka, ir varai laimingas beveik 1000km

pritariu visom keturiom.

Edgis 2013-05-28 21:25

Tuoj reiks kurti atsikirą skiltį forume, ji bus skirta stipriai kompleksuotiems ir labai įsižeidusiems :) Buvo visokių nereikalingų temų, bet šitą dar ir populiarumo viršūnėj :)
Man kyla įtarimas, kad visi jau nebeturi ką veikti, jei turi laiko pagalvoti apie tokias niekingas smulkmenas...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.