MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W220 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=232)
-   -   W220 Reikia automatones dezes meistro vilniuje (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10857)

vanix 2012-10-26 15:20

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 236184)
http://suchen.mobile.de/auto-inserat...ries=Limousine

Ir tai dar čia su fufliakinem FULDA padangom, jei geras Dunlop uždėtum, tai dar brangiau kainuotų.

W124 paprastas ir W124 E500 cia dvi labai skirtingos masinos. Del to ir kaina nesveika laiko. Uz tokia kaina kaip cia jie beveik neparsiduoda beje :) tesiog stovi skelbimuose ir tiek.

Apple 2012-10-26 16:13

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 236235)
W124 paprastas ir W124 E500 cia dvi labai skirtingos masinos. Del to ir kaina nesveika laiko. Uz tokia kaina kaip cia jie beveik neparsiduoda beje :) tesiog stovi skelbimuose ir tiek.

As visa sita suprantu, Vanix. As cia tik tam tikra savo nuomone norejau pasakyti Error'ui :)

ganz 2012-10-26 16:37

Chebra baikit gincytis, juk sian penktadienis po velniu. Eikit alaus isgerkit ar dar ka nors nuweikit. :xx:
Ryt darausi deze, kai bus baigta pranesiu kaip kas.

Error, lb jau norejai suzinoti kaina, taj 1100lt ir atiduodant savo deze. Kodel tada nepasikeisti....:)

munde8 2012-10-26 16:43

l.gera kaina paimiai deze...

Error 2012-10-26 17:11

Citata:

Pradžioje rašė ganz (Post 236246)
Chebra baikit gincytis, juk sian penktadienis po velniu. Eikit alaus isgerkit ar dar ka nors nuweikit. :xx:
Ryt darausi deze, kai bus baigta pranesiu kaip kas.

Error, lb jau norejai suzinoti kaina, taj 1100lt ir atiduodant savo deze. Kodel tada nepasikeisti....:)

Gal ir man gali pasiulyti taip pat padaryt :D?

ganz 2012-10-26 17:23

Citata:

Pradžioje rašė Error (Post 236256)
Gal ir man gali pasiulyti taip pat padaryt :D?

Deja, Senis Saltis ne toks dosnus tau:xx:

Marozas 2012-10-26 20:12

Cia as i tema isikisiu. Jau vos ne pusantru metu noriu keistis dezes tepalus, bet neprisiruosdavau. Dezei viskas ok, bet manau jau tikrai reikia keist. Kas zinot TIKRAI gera meistra, kad pakeitus tepalu nereiktu keist dezes. Ar verta 2 kartus ji pasikeist, po keliu km, kaip kazkur skaiciau? Jeigu kas keitesi neseniai, kiek mokejot ir ar pasijaute kazkoks skirtumas?
Zinau, kad to paties jau klausiau, bet tai buvo seniai, dabar gal kokiu nauju variantu bus:)

Finalfour 2012-10-26 21:48

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 236292)
Cia as i tema isikisiu. Jau vos ne pusantru metu noriu keistis dezes tepalus, bet neprisiruosdavau. Dezei viskas ok, bet manau jau tikrai reikia keist. Kas zinot TIKRAI gera meistra, kad pakeitus tepalu nereiktu keist dezes. Ar verta 2 kartus ji pasikeist, po keliu km, kaip kazkur skaiciau? Jeigu kas keitesi neseniai, kiek mokejot ir ar pasijaute kazkoks skirtumas?
Zinau, kad to paties jau klausiau, bet tai buvo seniai, dabar gal kokiu nauju variantu bus:)

As nesuprantu, ka tu cia dar mastei tiek. Mano masinai APD tepalai visada buvo keiciami kas 60 k km, kaip ir rekomenduoja gamintojas, reguliariai, ir niekas niekad po pakeitimo nepasikeisdavo nei i viena nei i kita puse. Nes negali pasidaryti geriau kas ir taip buvo gerai :) O keiciami tepalai APD tam, kad nepasidarytu blogiau :) Juk klausimu kodel reikia keisti variklio tepalus, nekyla niekam. Tai kodel tokie klausimai kyla, kai kalba eina apie APD?

Apple 2012-10-26 21:51

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 236292)
Cia as i tema isikisiu. Jau vos ne pusantru metu noriu keistis dezes tepalus, bet neprisiruosdavau. Dezei viskas ok, bet manau jau tikrai reikia keist. Kas zinot TIKRAI gera meistra, kad pakeitus tepalu nereiktu keist dezes. Ar verta 2 kartus ji pasikeist, po keliu km, kaip kazkur skaiciau? Jeigu kas keitesi neseniai, kiek mokejot ir ar pasijaute kazkoks skirtumas?
Zinau, kad to paties jau klausiau, bet tai buvo seniai, dabar gal kokiu nauju variantu bus:)

Feibi, pirmame puslapyje mano antras postas su numeriu. Tikrai patikimas, dirba Vilniuje Silberauto tik su MB dezemis. Rekomenduoju. Pas ji 2 MB dezes remontavau ir esu labai patenkintas.

Marozas 2012-10-27 00:16

Delsiau, nes nenorejau sugadint. ir neprisiruosiau prisiklauses ivairiu faktu ir nutikimu blogai juos pakeitus. Buvo rasoma, kad jie nekeiciami, padaryti visam laikui. poto isejo papildymas, kad visgi reiktu pasikeisti berods po 100-120kkm. dabartine mano rida iki 140 km. Per ta laika kol delsiau su masina nelabai daur ir esu nuvaziaves. Jei pirmas masinos savininkas buvo pakeites tepalus, o manau ir pakeite, jeigu jau buvo laikas, nes pagal istorija, buvo daromi visi reikiami aptarnavimai. tai per daug dideles bedos tikrai nera. Priziuriu savo masina turbut daugiau negu bet kuris kitas, tai buvo turbut vienintelis dalykas, ka galejau padaryt ir nepadariau:)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.