MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic Skelbimai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=174)
-   -   Issinuomociau dirbamos zemes (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13570)

Rykštė 2014-02-07 19:57

Citata:

Pradžioje rašė MBLORINSER (Post 313963)
ne Maciulis nuomoja

ne ne,o tu jo bijotum?:issigando:

MBLORINSER 2014-02-07 20:04

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 313964)
ne ne,o tu jo bijotum?:issigando:

nu ner man ko bijot
savo nr. brugstelk man i PM.

marius w124 2014-02-07 20:42

Citata:

Pradžioje rašė Alkapone (Post 313915)
ESNIKAS999, nu vapšė pievas šneki... Tėvas mano ūkininkauja minimaliai, turi kelioliką hektarų, vienose vietose nuomuoja, kitose nuomuojasi, jei jam parankioj vietoj moka kad ir žymiai didesnę kainą, iš kitų taip išeina "pervilioja", bet tai čia paprasčiausias verslas. Dar gyvas, nesulauzytas vaiksto... Pagal tavo logiką tai dabar woodoo turėtų važiuot į uteną pas vieną seni, kuris turi šrotą, ir jį "pakast", nes matai, woodoo man uz 150lt ikišo abs bloką, ir dar neveikentį, o nuvažiavęs į uteną ten man už 40lt gerą pardavė... Pas woodoo nebesilankysiu, radau pigiau, o tas išsišokelis robinhudas iš utenos woodoo werslą gadina...

Pas ta robinhunda is Utenos geros kainos. Pastoviai perku :good:

Darinis 2014-02-07 20:51

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 313942)
vienas is musu turbut nieko nesuprantantis........... nuomoju autobusiuka-tai as sofos vairuotojas? nuomoju maisykle,vibro koja,generatoriu ir kitus statybu irankius-tai as sofos statybininkas? man zemes dirbimas elementarus verslas,zinoma nesmagu,kai atsiranda uz tave gudresnis ar turtingesnis,kuris gali moket brangiau,bet toks jau tas gyvenimas.........vieni taip ir lieka prie 28ha,kiti per keleta metu ir 200 turi.(kartu startave).
mb lorinser-kiek duotum uz 6ha klausuciu seniunijoj? gali rasyt viesai,as susidorojimo nebijau,nebent tave kas uzgaudytu. :taip:

tai turbut kad vienas kazko nesupranta.... jei tu pasiimi nuomos pinigus vis ok ir ner prie ko kabintis, bet jei dar kazko uzsimanai (pvz kad ir beakcizio dyzelino) ir ismokas visas tai jau sofos ukininkas. autobusiuko nuomos atveju nezinau ka dar galetum paimt apart pinigu kad taptum sofos vairuotojas

Rykštė 2014-02-07 22:41

Citata:

Pradžioje rašė Darinis (Post 313977)
tai turbut kad vienas kazko nesupranta.... jei tu pasiimi nuomos pinigus vis ok ir ner prie ko kabintis, bet jei dar kazko uzsimanai (pvz kad ir beakcizio dyzelino) ir ismokas visas tai jau sofos ukininkas. autobusiuko nuomos atveju nezinau ka dar galetum paimt apart pinigu kad taptum sofos vairuotojas

nu jei veza,kokius sasainius-dezute sausainiu. :taip:
bet jei vienas uzsimano,o kitam tai tinka-nematau jokios problemos,absoliuciai jokios.

Esnikas999 2014-02-08 09:01

Citata:

Pradžioje rašė Alkapone (Post 313915)
ESNIKAS999, nu vapšė pievas šneki... Tėvas mano ūkininkauja minimaliai, turi kelioliką hektarų, vienose vietose nuomuoja, kitose nuomuojasi, jei jam parankioj vietoj moka kad ir žymiai didesnę kainą, iš kitų taip išeina "pervilioja", bet tai čia paprasčiausias verslas. Dar gyvas, nesulauzytas vaiksto... Pagal tavo logiką tai dabar woodoo turėtų važiuot į uteną pas vieną seni, kuris turi šrotą, ir jį "pakast", nes matai, woodoo man uz 150lt ikišo abs bloką, ir dar neveikentį, o nuvažiavęs į uteną ten man už 40lt gerą pardavė... Pas woodoo nebesilankysiu, radau pigiau, o tas išsišokelis robinhudas iš utenos woodoo werslą gadina...

O tu skaitei kazkur, kad minejau sumusimus, uzpuolimus, gyvybes atemimus? Ne, tai geriau nekliedek!

Darinis 2014-02-08 10:41

Citata:

Pradžioje rašė Esnikas999 (Post 314039)
O tu skaitei kazkur, kad minejau sumusimus, uzpuolimus, gyvybes atemimus? Ne, tai geriau nekliedek!

nezinau kaip del fizinio smurto bet kai gerai prisidirba tai uzsiundina keleta "spintu" su juodais bmw kad reikalus paiskintu zmoniu kalba


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.