MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Pirma auto. MB CLK (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5254)

Aistė 2010-09-06 20:49

Citata:

Pradžioje rašė a-1 (Post 97554)
jei rimtai tai clk pasirinkau todel, kad:
1. visai neziurejau as i juos,nes atrode, labai brangus ir brangiu islaikymu, tik netycia pastebejau kad pinigu kai ir uztektu tokiam pirkiniui.
2. pasidomejau islaikymu ir aptarnavimu-pasirode, kad niekas tokio neturi, bet aiskina, kad labai brangi. pradejus gilintis paaiskejo, kad vaziuokle nuo w202 (t.y. jokio aliuminio), ir dar labai patvari.
3. kai pirkau, autopliuse viso labo buvo vienas puslapis skelbimu
4. kruva bajeriu, jeigu perki facelifta
5. ekonomiski kompresoriniai varikliai, pakele greicio suvokima i naujas aukstumas (240 km/h ne riba)
6. moterims labiau patinka kupe
7. galvojau, kad bus gera isliekamoji verte, bet del sito vienintelio dalyko klydau. pardaviau 2 gubai pigiau nei pirkau, po 2 metu !!


va cia tai ne tiesa. butent MOTERIMS labiau patinka rimti ir solidus automobiliai, pvz MB S klases :) Merginoms (liaudikai pacankems) - kupai :xx::xx::xx:. jei man reiketu rinktis tai rinkciausi ta, kuris turi S klases automobili :) automobilis, laikrodis ir batai daug pasako apie zmogu. kolkas gyvenime tokia teorija pasitvirtina ir niekada dar nenuvyle :xx::xx:

pucenas 2010-09-06 20:58

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 97577)
va cia tai ne tiesa. butent MOTERIMS labiau patinka rimti ir solidus automobiliai, pvz MB S klases :) Merginoms (liaudikai pacankems) - kupai :xx::xx::xx:. jei man reiketu rinktis tai rinkciausi ta, kuris turi S klases automobili :) automobilis, laikrodis ir batai daug pasako apie zmogu. kolkas gyvenime tokia teorija pasitvirtina ir niekada dar nenuvyle :xx::xx:

nu tai sakes man :( nenesioju prabangiu batu beveik vien sportine avalyne :) nebent kai reikia eiti i koke savavaldybe arba pas uzsakovu.... laikrodis ne auksinis bet man pakabkamai brangus :) masina coupe tai ka tik pacankos man po kojom :D :D

Tomskis 2010-09-06 20:58

Citata:

Pradžioje rašė berzas (Post 97574)
ūkininkui ir taksistui

pries kokiu geru 10metu prisimink ka kalbejai, svajojai turbut apie audi 100 :D

Aistė 2010-09-06 21:01

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 97579)
nu tai sakes man :( nenesioju prabangiu batu beveik vien sportine avalyne :) nebent kai reikia eiti i koke savavaldybe arba pas uzsakovu.... laikrodis ne auksinis bet man pakabkamai brangus :) masina coupe tai ka tik pacankos man po kojom :D :D

uij cia ne apie prabanga kalba. apie tvarkinguma, dizaina ir stiliuka :) diedai su auksiniais laikrodziais nepatinka :)

Mb 140 2010-09-06 21:01

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 97577)
va cia tai ne tiesa. butent MOTERIMS labiau patinka rimti ir solidus automobiliai, pvz MB S klases :) Merginoms (liaudikai pacankems) - kupai :xx::xx::xx:. jei man reiketu rinktis tai rinkciausi ta, kuris turi S klases automobili :) automobilis, laikrodis ir batai daug pasako apie zmogu. kolkas gyvenime tokia teorija pasitvirtina ir niekada dar nenuvyle :xx::xx:

:uuu:

berzas 2010-09-06 21:31

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 97580)
pries kokiu geru 10metu prisimink ka kalbejai, svajojai turbut apie audi 100 :D

pries dešimt metu aš kalėdu senelio dviračio prašiau :D


o šiaip taip atidžiau skelbimus mobile.de pravarčiau ir pamačiau, kad būtent CLK 320 yra gerokai pigesnis! nustebau... kame šaknys?

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...=1&tabNumber=1
šitas idomus toks ne?

a-1 2010-09-06 21:47

Citata:

Pradžioje rašė berzas (Post 97592)
pries dešimt metu aš kalėdu senelio dviračio prašiau :D


o šiaip taip atidžiau skelbimus mobile.de pravarčiau ir pamačiau, kad būtent CLK 320 yra gerokai pigesnis! nustebau... kame šaknys?

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...=1&tabNumber=1
šitas idomus toks ne?

jei tesingai supratau "buvo sugedes stogas, bet dabar viskas gerai..."

berzas 2010-09-06 21:52

Citata:

Pradžioje rašė a-1 (Post 97597)
jei tesingai supratau "buvo sugedes stogas, bet dabar viskas gerai..."

stogas matyt buvo subraižytas arba su pliumpom :) bet kaip jum spalvos tos? idomiai žiūrisi , ne?

a-1 2010-09-06 21:54

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 97577)
va cia tai ne tiesa. butent MOTERIMS labiau patinka rimti ir solidus automobiliai, pvz MB S klases :) Merginoms (liaudikai pacankems) - kupai :xx::xx::xx:. jei man reiketu rinktis tai rinkciausi ta, kuris turi S klases automobili :) automobilis, laikrodis ir batai daug pasako apie zmogu. kolkas gyvenime tokia teorija pasitvirtina ir niekada dar nenuvyle :xx::xx:

jo, buvo ir man taip, kai is kalbos isejo, apie tai kas patinka, tai mergina pasake, kad labiausiai jai patinka....masina...:confused:
teko sprukt...o i pasimatyma atvarau (ypac pirmus) arba su truliku (kaip jie smirda slapimu ir bobutem), arba seses "renuku"... taip saugiau..

Tomskis 2010-09-06 21:57

prisimeniau prikola, draugeliam buvo, susirase jie per A2 radija su mergom, tipo susitare susitikt, jie pasake kad atvarykit mergaites i stotele tokia ir tokie, mes privaziuosim, ir privaziavo jie su trulu :D durys atsidare, sako lipkit panos, pasivazinesim po miesta :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.