MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Mano XADO istorija (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8340)

ldalius 2011-11-01 21:34

bet Tomski, atmink, kad po kiekvieno forsunkių sūkiojimo turėsi vis daugiau bėdų su kuro varvėjimu per abratkes. Kiek pamenu ši tema tau buvo vienu metu labai "miela" :xx:

O kitu aspektu pasakysiu taip: не мешай агрегату работать

Tomskis 2011-11-01 21:36

tai kad patys pradejot cia stumt, tai db reik tildyt motora :)

o kodel sakai varves per abratkes? kazka atsitinka, ar del to kad abratke pajudini? :)

ldalius 2011-11-01 21:38

kurios dabar sausos, paskui šlapiuos. Juk net skambinai man ir sakei kad kokią šlangutę beužmautum, po savaitės vėl varva, nes gerų šlangučių prekyboje beveik nėra

Tomskis 2011-11-01 21:40

tai del to baika, kaip nors pasikankinsiu :) skambinsiu tau zodziu, reiks lekt i panevezi reguliuot purkstukus :) ten girdejau pas kazka garaze ir abratkiu geru metosi :D

ldalius 2011-11-01 21:41

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 173121)
tai del to baika, kaip nors pasikankinsiu :) skambinsiu tau zodziu, reiks lekt i panevezi reguliuot purkstukus :) ten girdejau pas kazka garaze ir abratkiu geru metosi :D

deja jau visos išdalintos kurios dar buvo geros

juozas 2011-11-02 06:06

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 173110)
Tai gal ten su jumis eitu suderint krastutiniu atveju, kad tavo kolega atreguliuotu man? :)



turejai su jais reikalu juozai? ne kreivarankiai? kokia kaina sureguliuot viena purkstuka?

jo turejau as tikrinau purkstukus dar ant seno ju stendo , o siaip draugas krapsto garazeli auto tai visalaik jiems galvas veza ir t.t. tai viska daro lyg gerai ir siaip tokie tvarkingai dirbantys svara ir t.t. ir paaiskina jei kas neaisku nusiveda i dirbtuves parodo ir t.t. o tomski kas tau ten varva pradejau pirkti slangute abratkes be tos medziagos gal 12 lt metras bet tai uzmovei ir pamirsai, o purkstuku vidurius esu keites savo w124 tai lb paprastai ten viskas tik svarbu daliu nepamest :)

juozavas 2011-11-02 09:09

Apie Vikrus Vilniuj ir aš galiu gerų žodžių pasakyt- švara, tvarka, kompetencija. Nu kainos, aišku, nėra iš pigiausių, bet ten palikdamas mašiną naktį ramiau miegi.

eSaS 2011-11-02 17:43

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 173090)
galima ir dyzelį priversti dirbt benzininio motoro tylumu, bet tada prie minusinių temperatūrų jo nebeužkursi ir vargiai ar turėsi iš variklio tiek galios, kiek jis gali duot.

idomu pasidare :) galim placiau ? :) tipo klaksejimas duoda galios :xx:

DTM 2011-11-02 20:00

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 173260)
idomu pasidare :) galim placiau ? :) tipo klaksejimas duoda galios :xx:

Kiek tau metu ? Neklausinek nesamoniu, jei neturi zalio supratimo apie dizelinio variklio veikimo principa.

ldalius 2011-11-02 21:28

Citata:

Pradžioje rašė DTM (Post 173308)
Kiek tau metu ? Neklausinek nesamoniu, jei neturi zalio supratimo apie dizelinio variklio veikimo principa.

visiškai teisingai pastebėta :wave:

tik nenoriu visų šitų niuansų rašyt, kad paskui nepriburtumėte su savo varikliais nesamonių


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.