MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   MASTERkame W212 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21235)

Garbanius 2021-09-01 08:14

O kodel visi, kai kalbama apie dyzeliu apmokestinima, iskart prasideda verkimai, kad jie neuzdirba naujai Teslai, nera kur kraut ir t.t.? Neatsitiktinai siuliau mazalitrius benzus

Apple 2021-09-01 10:32

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 543089)
Nėjau uostyti,bet kuo kvepia kai DPF valosi? Seniau turėjau įsivaizdavimą,kad jie turi valytis kažkur užmiestyje prie didesnio greičio,bet kai pats pasivežinau pamačiau,kad 4 iš 5 kartų jis visa tai mieste atlieka.

per 10 metų važiuoju jau su 4ta nauja Dyzeline auto. Nei vienai iš jų nebuvo jokių generacijų apsipylus dūmais nei karto! Kai apsipila dūmais - automobilį laikas priduoti į metalo laužą arba keisti DPF, arba bent jau išėmus gerai išplaut.

Rykštė 2021-09-01 10:59

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 543092)
per 10 metų važiuoju jau su 4ta nauja Dyzeline auto. Nei vienai iš jų nebuvo jokių generacijų apsipylus dūmais nei karto! Kai apsipila dūmais - automobilį laikas priduoti į metalo laužą arba keisti DPF, arba bent jau išėmus gerai išplaut.

Euro 6 ir euro 4 gal skirtingai valosi,o gal į metalą laikas jau.... Bet gaila 7-8k priduoti į metalą. Gal man papuola visos užsikišę,nes ir 164,204 ir 219 visus su dūmais valydavosi.

Artunas 2021-09-01 15:35

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 543092)
per 10 metų važiuoju jau su 4ta nauja Dyzeline auto. Nei vienai iš jų nebuvo jokių generacijų apsipylus dūmais nei karto! Kai apsipila dūmais - automobilį laikas priduoti į metalo laužą arba keisti DPF, arba bent jau išėmus gerai išplaut.

Ne baisiai protingas pasiūlimas tokia auto mest į metalo laužą ir pirkt nauja, nes vargu ar toks auto važiuodamas dar bent 5 metus padarys daugiau žalos aplinkai, nei naujo pagaminimas. Juo lab nupirktas naujas analogiškas irgi bus taršus.

Saugot aplinka ok, labai sveikintina, bet su protu.

utiutiu 2021-09-01 17:27

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 543095)
Euro 6 ir euro 4 gal skirtingai valosi,o gal į metalą laikas jau.... Bet gaila 7-8k priduoti į metalą. Gal man papuola visos užsikišę,nes ir 164,204 ir 219 visus su dūmais valydavosi.

keleta kartu sustojau islipt net paziuret kaip dpf valosi ar ten dumai virsta.. na nieko nemaciau.. tik labai karstas oras.

utiutiu 2021-09-01 17:28

Citata:

Pradžioje rašė Garbanius (Post 543091)
O kodel visi, kai kalbama apie dyzeliu apmokestinima, iskart prasideda verkimai, kad jie neuzdirba naujai Teslai, nera kur kraut ir t.t.? Neatsitiktinai siuliau mazalitrius benzus

sutalpink didele seima i mazalitrazke. :)

Garbanius 2021-09-01 17:30

Citata:

Pradžioje rašė utiutiu (Post 543103)
sutalpink didele seima i mazalitrazke. :)


Vakarieciai sutalpina, nematau, kodel lietuviai to negali? Gali aisku ir nemazalitre, bet prasideda verkimai, kad tarsos mokestis 200eur/metam yra kosminiai pinigai, kur visai nuvarys i skurda

utiutiu 2021-09-01 17:52

Citata:

Pradžioje rašė Garbanius (Post 543104)
Vakarieciai sutalpina, nematau, kodel lietuviai to negali? Gali aisku ir nemazalitre, bet prasideda verkimai, kad tarsos mokestis 200eur/metam yra kosminiai pinigai, kur visai nuvarys i skurda

30 % skurde LT, sakai mazokai %?

Garbanius 2021-09-01 18:02

Nepradėsim niekur nevedančios diskusijos kolegos temoj ;)

utiutiu 2021-09-01 18:31

Citata:

Pradžioje rašė Garbanius (Post 543108)
Nepradėsim niekur nevedančios diskusijos kolegos temoj ;)

tesiam kitur . nebent nebera argumentu

Apple 2021-09-01 20:45

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 543100)
Ne baisiai protingas pasiūlimas tokia auto mest į metalo laužą ir pirkt nauja, nes vargu ar toks auto važiuodamas dar bent 5 metus padarys daugiau žalos aplinkai, nei naujo pagaminimas. Juo lab nupirktas naujas analogiškas irgi bus taršus.

Saugot aplinka ok, labai sveikintina, bet su protu.

Jei sąžiningai - man aplinkos saugojimas antroj vietoj. Man kvapai salone paskui išoperuotus dyzelius svarbiau. Nu nesveikai smyyyyyrda važiuot paskui išoperuotus dyzelius.

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 543095)
Euro 6 ir euro 4 gal skirtingai valosi,o gal į metalą laikas jau.... Bet gaila 7-8k priduoti į metalą. Gal man papuola visos užsikišę,nes ir 164,204 ir 219 visus su dūmais valydavosi.

Mano 164 nei karto nesivalė su dūmais.
Va uošvio 211liktas su 500+ rida tai uždūmindavo kapiec.... Viskas remiasi į ridą.

pucenas 2021-09-01 21:01

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 543114)
Mano 164 nei karto nesivalė su dūmais.
Va uošvio 211liktas su 500+ rida tai uždūmindavo kapiec.... Viskas remiasi į ridą.

O seip nuo kuriu metu, jie cia valosi. Idomu pasidare?

Rykštė 2021-09-01 21:54

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 543116)
O seip nuo kuriu metu, jie cia valosi. Idomu pasidare?

Praeitą savaitę turėjau 211 '04m ir buvo jau su DPF.

pucenas 2021-09-01 21:55

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 543118)
Praeitą savaitę turėjau 211 '04m ir buvo jau su DPF.

Kazin mano lauže yra tas. Nu kad nesmirdi tai tikrai. Dumo nemeta irgi. Bet apie kazkoki duminga valymasi ar kazka panasaus nesu mates.

Darius 2021-09-01 23:25

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 543119)
Kazin mano lauže yra tas. Nu kad nesmirdi tai tikrai. Dumo nemeta irgi. Bet apie kazkoki duminga valymasi ar kazka panasaus nesu mates.

Tai gal viskas išoperuota :xx:, tikrai dabar jau nepamenu :geda:

Rykštė 2021-09-02 07:43

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 543119)
Kazin mano lauže yra tas. Nu kad nesmirdi tai tikrai. Dumo nemeta irgi. Bet apie kazkoki duminga valymasi ar kazka panasaus nesu mates.

642 motoras beabejo turėjo,bet tikriausiai jau supirktuvėje senokai. :)

pucenas 2021-09-02 07:45

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 543126)
642 motoras beabejo turėjo,bet tikriausiai jau supirktuvėje senokai. :)


Nepamenu kuris ar darius ar Gintaras. Sake, kad ten neisprogramuota kazkas (jai su tuo susija). O bent jau as nepjoviau. Pries mane jrgi abejoju ar pjove. Nes jis ta masina turejo nuo 60000 as nupirkau 140. Bet gali buti

Apple 2021-09-02 10:02

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 543127)
Nepamenu kuris ar darius ar Gintaras. Sake, kad ten neisprogramuota kazkas (jai su tuo susija). O bent jau as nepjoviau. Pries mane jrgi abejoju ar pjove. Nes jis ta masina turejo nuo 60000 as nupirkau 140. Bet gali buti

Per maža rida, kad dūmintų. Filtras dar nėra tiek užsikišęs.

pucenas 2021-09-02 10:48

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 543128)
Per maža rida, kad dūmintų. Filtras dar nėra tiek užsikišęs.

Tai dabar jau turbut koks 220. Isvariau siandien jau tarpine ausintuvo keisti. Tai pirmas mano lindimas prie variklio. Ai keiciau pakaitinimo zvakes ar zvake nezinau. Daugiau nieko nedaryta.

utiutiu 2021-09-02 10:49

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 543128)
Per maža rida, kad dūmintų. Filtras dar nėra tiek užsikišęs.

O tai filtras nesivalo kada buna uzsikises , tada ir ivyksta “regeneracija” pasiekus tam tikra % filtro uzsikisimo :)
Ar ka tu turi minty uzsikisusiu filtru :)

Rykštė 2021-09-02 11:22

Citata:

Pradžioje rašė utiutiu (Post 543131)
O tai filtras nesivalo kada buna uzsikises , tada ir ivyksta “regeneracija” pasiekus tam tikra % filtro uzsikisimo :)
Ar ka tu turi minty uzsikisusiu filtru :)

Filtras valosi,kai užsikiša iki tam tikro lygio ir susidarius atitinkamam slėgiui,prasideda regeneracija.

ShotGun 2021-09-02 12:49

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 543132)
Filtras valosi,kai užsikiša iki tam tikro lygio ir susidarius atitinkamam slėgiui,prasideda regeneracija.

Tik jeigu filtras pats nesugeba išsivalyt, tai užsidega geltona filtro lemputė ir pagal instrukciją reikėtų sudaryt salygas tam filtrui išsivalyt - dyzeliui pavažiuot pastoviu greičiu, o benzinui greitėt ir stabdyt varikliu.Bent jau VAG taip rašo.

Apple 2021-09-02 12:50

The DPF and the engine management system have been failing to effectively burn away these exhaust deposits and in many cases the vehicles are:

Experiencing more frequent regenerations
Blowing excessive white diesel smoke
Forced into limp mode
Blocking DPF filters completely
Using an extra 2L/100kms

Baltai dūmina tada, kai jau filtras užsikimšes tiek, kad natūraliai nebeišsivalo. Vykstant normaliai regeneracijai jokio dūmo nėra ir neturi būti. Jei baltas dūmas atsirado - reik lupt DPF lauk ir plaut su spec priemonėm arba jį keisti.

Darius 2021-09-02 21:35

Citata:

Pradžioje rašė ShotGun (Post 543133)
Tik jeigu filtras pats nesugeba išsivalyt, tai užsidega geltona filtro lemputė ir pagal instrukciją reikėtų sudaryt salygas tam filtrui išsivalyt - dyzeliui pavažiuot pastoviu greičiu, o benzinui greitėt ir stabdyt varikliu.Bent jau VAG taip rašo.

Pas mersą nėra jokių lempučių geltonų susijusių su dpf ;)

masterkame 2021-09-02 21:43

Jo... Jei kas nors lupot ar planuojat lupt ekologija pas save, gerai pagalvokit. Nes gali būti sunku viską atgal sudėti į vietas. Ypač jei buvo sukta rida kaip, kad pas mane. Jei galvojat, kad 566k daug tai tik apkatkė. 860k+..:cenzura::cenzura::cenzura:

Rykštė 2021-09-02 22:17

Citata:

Pradžioje rašė masterkame (Post 543149)
Jo... Jei kas nors lupot ar planuojat lupt ekologija pas save, gerai pagalvokit. Nes gali būti sunku viską atgal sudėti į vietas. Ypač jei buvo sukta rida kaip, kad pas mane. Jei galvojat, kad 566k daug tai tik apkatkė. 860k+..:cenzura::cenzura::cenzura:

Čia 651 ir pirmas motoras???

masterkame 2021-09-02 23:16

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 543150)
Čia 651 ir pirmas motoras???

Pagal dokus jo, reiktų tikrinti bloko numeri. Bet popieriuose tik dėžė buvo keista prie 400 kažkas nors pagal tiek kiek suko kasmet kol buvo taksas įtariu jog bus mirusi ties 700... Jo tas nepatvarusis om651..

masterkame 2021-09-03 16:18

Citata:

Pradžioje rašė masterkame (Post 543155)
Pagal dokus jo, reiktų tikrinti bloko numeri. Bet popieriuose tik dėžė buvo keista prie 400 kažkas nors pagal tiek kiek suko kasmet kol buvo taksas įtariu jog bus mirusi ties 700... Jo tas nepatvarusis om651..

Pataisysiu. Paskutininė regeneracija buvo ties 860k. O aš ir draugas bendrai 100k+ pravažiavome. Vnž pritariu apple, 700 geriausiai išleistų eurų. Stovi naujas tiesa neorginalus dpf, jokio drono ar garsų besibėgėjant. Komfortas, o ka jau kalbėti apie juodų dūmų šleifo suodžių ant bagažinės nebuvimą. All in all happy! :):bounce:

utiutiu 2021-09-03 21:55

Citata:

Pradžioje rašė masterkame (Post 543164)
Pataisysiu. Paskutininė regeneracija buvo ties 860k. O aš ir draugas bendrai 100k+ pravažiavome. Vnž pritariu apple, 700 geriausiai išleistų eurų. Stovi naujas tiesa neorginalus dpf, jokio drono ar garsų besibėgėjant. Komfortas, o ka jau kalbėti apie juodų dūmų šleifo suodžių ant bagažinės nebuvimą. All in all happy! :):bounce:

Kokie garsai sklinda ? :D buves 204 be dpf buvo tai tiesiog turbo “flow” girdedavosi labiau ir tai langa pradarius 😁

masterkame 2021-09-03 22:09

Citata:

Pradžioje rašė utiutiu (Post 543168)
Kokie garsai sklinda ? :D buves 204 be dpf buvo tai tiesiog turbo “flow” girdedavosi labiau ir tai langa pradarius ��

Tavo dpf buvo dvigubas tai yra dpf ir kitame bakelyje catalyzas, mano viengubas kombinuotas. Dpf+catalyst converter A2044907436. Toks 50cm dydžio lyg gesintuvas. Pas mane buvo galima sakyti tiesus išmetimas. Tai girdėdavau kai didžioji turba pradėdavo idlinti.

vampyras 2021-09-04 04:45

Pirmą eina katalizatorius poto DPF filtras. Be katalizatoriaus DPF "neveikia"

masterkame 2021-09-04 07:08

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 543170)
Pirmą eina katalizatorius poto DPF filtras. Be katalizatoriaus DPF "neveikia"

Gali būti, esmė jog kombinuotas. :)

masterkame 2021-09-06 10:49

Na va prachekino visualiai, programiškai. Viskas veikia, viskas nauja. Techas praeitas. Čia regis bus pirma ir paskutinė mašina be katalyzo ir dpf. Amg teks ateity burti kažką su high flow racing catais. Nes skirtumas kaip diena ir naktis. Org softas ir ekologija ir tuo pačiu atstumu ir tokiu pat važiavimo stiliumi liko 1/4bako kai seniau tekdavo dar klp užsipilti norint pasiekti namus.

RokasRs 2022-03-27 16:23

Labas, skaičiau apie tavo auto papildomą garso izoliaciją. Mačiau per nuorodą ką maždaug darė, bet foto mažoka. Durų tik vidinės dalys išklotos bitumu kaip matosi foto? Išorinės skardos neliestos ar priekyje nugrežę kolonėles kažkiek išklojo? Atsarginio rato vieta kaip ir aišku. Galines arkas iš vidaus klojo ar išorės?
Klausiau pas du garso izoliacijos klojėjus, sakė neverta to daryti CLS’ui. Jų išsireiškimu vidines skardas kloti bitumu beprasmiška, jokio skirtumo nebus. Nebent visų 4 durų apsaugines skardas nugęžus iškloti išorines skardas. Prie dugno lysti irgi nepataria, nes paralono ten po kelis cm…

masterkame 2022-03-27 16:53

Citata:

Pradžioje rašė RokasRs (Post 545562)
Labas, skaičiau apie tavo auto papildomą garso izoliaciją. Mačiau per nuorodą ką maždaug darė, bet foto mažoka. Durų tik vidinės dalys išklotos bitumu kaip matosi foto? Išorinės skardos neliestos ar priekyje nugrežę kolonėles kažkiek išklojo? Atsarginio rato vieta kaip ir aišku. Galines arkas iš vidaus klojo ar išorės?
Klausiau pas du garso izoliacijos klojėjus, sakė neverta to daryti CLS’ui. Jų išsireiškimu vidines skardas kloti bitumu beprasmiška, jokio skirtumo nebus. Nebent visų 4 durų apsaugines skardas nugęžus iškloti išorines skardas. Prie dugno lysti irgi nepataria, nes paralono ten po kelis cm…

dugnui man ta patį sakė. Ir pats buvau kilimą atkėlės kai saloną keičiau. Vidinės durų skardos išklijuotos bitumu irgi, visos keturios. Galinės arkos išklijuotos tik iš vidaus. Bagažinės dangtis irgi iš vidaus. Lubas pats nusiėmęs bitumu klijavau. Skirtumas buvo akivaizdus. Net iš laiko garsai tapo duslūs. Nes tuo metu kai klijavau lijo stiprus lietus tai jautėsi skirtumas su kiekvienu gabalu vibrūškės priklijuotos prie stogo.

RokasRs 2022-03-30 12:44

Citata:

Pradžioje rašė masterkame (Post 545564)
dugnui man ta patį sakė. Ir pats buvau kilimą atkėlės kai saloną keičiau. Vidinės durų skardos išklijuotos bitumu irgi, visos keturios. Galinės arkos išklijuotos tik iš vidaus. Bagažinės dangtis irgi iš vidaus. Lubas pats nusiėmęs bitumu klijavau. Skirtumas buvo akivaizdus. Net iš laiko garsai tapo duslūs. Nes tuo metu kai klijavau lijo stiprus lietus tai jautėsi skirtumas su kiekvienu gabalu vibrūškės priklijuotos prie stogo.

Vidines durų skardas padengus bitumu kažkas akivaizdžiai pasikeitė? Triukšmo gal iš išorės mažiau? Nors jaučiu per viengubus stiklus jis sklinda, o ne per duris. Gal durų apdailos nuo muzikos mažiau virpa? Galinės arkos nedengtos originaliai kietu paralonu? Su galiniu dangčiu, lubomis ir atsarginio rato vieta viskas aišku.
Ant bitumo kur nors dėjo atitinkamą paraloną dėl triukšmo mažinimo?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.