MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Namo statyba (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9793)

Apple 2016-06-21 22:16

Citata:

Pradžioje rašė Darinis (Post 436519)
sistemoj su plonu vanzdziu daug greiciau slegis krenta ypac jei yra daug atsaku

vat pas mane ta beda yra :( kitam name vedziosiu visur storus vamzdzius....... :cenzura:
Net i lauka isvede 1/2, tai laistymui naudoti... Net Karcher negaliu normaliai pajungt, nes jam reik 3/4

Darinis 2016-06-21 22:25

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 436520)
vat pas mane ta beda yra :( kitam name vedziosiu visur storus vamzdzius....... :cenzura:
Net i lauka isvede 1/2, tai laistymui naudoti... Net Karcher negaliu normaliai pajungt, nes jam reik 3/4

lieka tik viena iseitis - statytis papildoma hidrofora su galingu siurbliu kiemo vandentiekiui. manau 6 atmosferu slegy sistema atlaikys ir gal kerseriui jau uzteks

Apple 2016-06-21 22:32

Citata:

Pradžioje rašė Darinis (Post 436523)
lieka tik viena iseitis - statytis papildoma hidrofora su galingu siurbliu kiemo vandentiekiui. manau 6 atmosferu slegy sistema atlaikys ir gal kerseriui jau uzteks

pas mane siurblys labai galingas. Aptarnauti gali 8 namus (o as vienas ji pajunges) bet kazkaip sistema sudinai veikia. Nes kai buvo be hidroforo ir atsukdavau siurbli, tai srove budavo kaip Karcher, o dabar kai viskas pajngta bega silpnai... (na salyginai silpnai, silpniau nei pries tai)

wzikas 2016-06-21 22:33

6 atmo jungtis neatlaikys, pas mane boileris 4 atm max. Bijojau kad teks siurbly statyt su talpa arba didint slegi bendro siurblio, tacia ta slegi nuimt pries filtrus ir vistiek vargt nes santechnika nelaikys tiek.

Seip normalus vandentekis iki 3 atm buna, tai pilnai pakanka 8 purkstukam kurie nemeluojant 2-4 m purskia. Dar karta pergalvojant protingai sudeliojant uz 2k eur galima sudet normalia laistymo sistema ir pamirst lakstyma su slangom.

Audrius 2016-06-22 06:02

Jo pas mus(kauno vandenys) paduoda nauoj linijoj virs 3 dar boileris sildamas dakeldavo tai pro uzsuktu kranu rankenas pradedavo begti :) tai pasistatem ant namo vandens atmoafteru lygintuva ir kiek nori gali reguliuotis ir visada laiko tiek kiek uzstatyta :)

Alkapone 2016-09-19 16:22

Sveiki, susidūriau su tokia problema, įsirenginėjant namą, darė geoterminio šildymo gręžinius, tada juos vedant į katilinę, pastebėjom, kad namo pamatai visiškai neapšildyti. Skambinausi teisininkams, vienas sako tokį variantą:
Gauti namo statybos projektą, žiūrėti, kokie pamatai suprojektuoti jame. Ir jei projekte nėra apšiltintų pamatų- nieko nepakeisi. Jei buvo suprojektuoti ir nėra- kreiptis į teismą.
Kitas sako, kad pajungti šildymo sistemą, palaukti kol atvės orai ir atlikti termovizorinį tyrimą. Ir jei neapšiltinti pamatai( kas ir taip aišku) turės įtakos namo šilumos laidumui- traktuoti tai kaip statybos broką ir kreiptis į teismą.

Gal esate susidūrę su panašiu atveju? Turite kokios patirties ir galit kažką pakomentuoti?

Apple 2016-09-19 18:16

Neapsiltinta nei is isores nei is vidaus nei grindys?

wzikas 2016-09-19 20:12

sia ziema kaip tik zaidziau su termovizorium tai daugiausiai is lauko puses per pamatus siluma ejo, belenkiek realiai. Ir ne tik pas mane bet ir kitus namus ziurejau kur lyg ir gerai state. Tiesa pasakius nesigylinau gal technologija cia kokia, bet taip yra.

Bet buvo tokiu namu kur apsiltinimas ejo iki pat zemes ir ten aisku graziai atrode.

Viduj termovizorius mazai ka rode nes visos grindys sildomos tai spinduliavo raudona kaip priklauso.

Darius 2016-09-19 20:23

Tai iš vidaus matuojant, termovizorių reikia perstatyti, kad rodytų ne šilumą, o šaltį.

Tomskis 2016-09-19 20:33

Nei jis matavo nei ka

munde8 2016-09-19 21:09

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 443669)
sia ziema kaip tik zaidziau su termovizorium tai daugiausiai is lauko puses per pamatus siluma ejo, belenkiek realiai. Ir ne tik pas mane bet ir kitus namus ziurejau kur lyg ir gerai state. Tiesa pasakius nesigylinau gal technologija cia kokia, bet taip yra.Viduj termovizorius mazai ka rode nes visos grindys sildomos tai spinduliavo raudona kaip priklauso.

nu matau vel šuda mali, su termovizoriu dirbau ,p.s VSAT valstybes sienos apsaugos tarnyboj, spalvu gama juoda balta kontrastas galima nusistatyt silumos spinduliavimo kontrasta...

wzikas 2016-09-19 21:13

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 443684)
nu matau vel šuda mali, su termovizoriu dirbau ,p.s VSAT valstybes sienos apsaugos tarnyboj, spalvu gama juoda balta kontrastas galima nusistatyt silumos spinduliavimo kontrasta...

Flir thermacam 15/17 jei kam reikia isnuomociau
O pas vsat ir ugniagesius kartais ne msa termovizoriai?

munde8 2016-09-19 21:18

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 443687)
Flir thermacam 15/17 jei kam reikia isnuomociau
O pas vsat ir ugniagesius kartais ne msa termovizoriai?

cctv, pasiskaityk tingiu pasakot

Termovizoriuje yra dviejų tipų kameros. Televizinė CCTV, kuria galima stebėti objektus dieną, ir šiluminė kamera „Atica“, matanti bet kuriuo paros metu. Būtent todėl šis automobilis kasdien vyksta į pasienį: jei oro sąlygos neleidžia naudoti televizinės kameros, visada galima įjungti į menkiausią šilumos šaltinį reaguojančią šiluminę. Taip pat sumontuotas lazerinis ieškiklis, skirtas nustatyti atstumui.

Matuzas 2016-09-19 21:53

buvau praeitais metais viesviles uzkardoje su klasiokais, tai galiu pasakyti, kad kameros tai ten superines, net nesitikejau kad tokias geras susideja, viska galima ten matyt, priartina belenkiek ir vistiek ryskus vaizdas...

munde8 2016-09-19 21:56

Citata:

Pradžioje rašė Matuzas (Post 443695)
buvau praeitais metais viesviles uzkardoje su klasiokais, tai galiu pasakyti, kad kameros tai ten superines, net nesitikejau kad tokias geras susideja, viska galima ten matyt, priartina belenkiek ir vistiek ryskus vaizdas...

is automobilio , mano atveju G kl. mb 3km atstumas vaizdo irasymui i Cd, su lazeriu atstumo nustatymo iki pazeidejo

wzikas 2016-09-20 08:34

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 443689)
cctv, pasiskaityk tingiu pasakot
Termovizoriuje yra dviejų tipų kameros. Televizinė CCTV, kuria galima stebėti objektus dieną, ir šiluminė kamera „Atica“, matanti bet kuriuo paros metu. Būtent todėl šis automobilis kasdien vyksta į pasienį: jei oro sąlygos neleidžia naudoti televizinės kameros, visada galima įjungti į menkiausią šilumos šaltinį reaguojančią šiluminę. Taip pat sumontuotas lazerinis ieškiklis, skirtas nustatyti atstumui.

ne nu tai jo, tu dar apie palydovus pradek kalbet. kiek tas CCTV kainuoja ir kokia jo paskirtis kai mes pirkom irgi brangu gera daikta bet jo paskirtis tokia labiau buitine ir elektrikam skirta.

Ir vel cia bandai kazka irodyt kad kazkas kazko nezino ar nesupranta kai pats nors ir esi ji ciupinejes o pas mane spintelei guli.

aleximo 2017-02-20 22:53

namas
 
Sveiki kolegos,

Gal kas turejote realios patirties(jus, giminaiciai) arba gilinotes i galimybe statytis nama is SIPS paneliu(arba kitaip tariant skydiniai) ?
Tiesiog idomu ar tie vardinami privalumai is tikruju yra tiesa :) Taip pat idomu koks ilgaamziskumas ju, nes didikuoja 10 metu garantijos, o kas veliau bus palyginus su tradiciniais namais? Sako vakaruose labai didelis procentas tokiu namu.
Tiesiog zinau kad komerciniai pastatai is sandwich paneliu(jos ganetinai plonos) labai ispopuliarejo, kai kurie gamintojai berods iki 20-25 metu garantijos duoda, puikiai sulaiko siluma, garsa kuo puikiausiai izoliuoja ir labai paprastai dirbama su juom, bet brangios :xx:
Taip pat ar kazkas realiai skaiciavo skirtuma pinigais tarp iprasto namo is blokeliu ir namo is paneliu.

Kodel parasiau, tiesiog uzpuoliau ant skelbimo kur nurodoma kad 1m2 kaina apie 540 eur, iskaitant:
- sertifikuoti namo brėžiniai, namas su A+ klasės sertifikatu
- leidimas statyti
- pamatai
- pilnai pastatytas namas su pilna išorės apdaila (ventiluojamas fasadas - medinės dažuose mirkytos lentos)
- name išbetonuotos bei šildomos grindys
- išvedžiota elektra, santechnika
- susuktas gibsas, padaryta garso izoliacija
- veikianti rekupracijos sistema
- balkonas
- terasa
- stogine automobiliui


Pasidare idomu kazkiek net, buciau dekingas uz nuomone/patirti jei tokiu atsiras :) :wave: :xx:

Tomskis 2017-02-20 23:18

Giminaitis ant vieno auksto namo dejosi antra auksta skydini, tai silumos skirtumas didziulis (pirmas aukstas plytinis), jei nama kureni kad pirmam aukste butu silta, tai antram jau langus pravert reik, per karsta. As tai tik uz skydinius, greit surenkami, per menesi nama pastatysi, didziausias ir vienintelis minusas kad sienu nenudazysi, trukineja viskas, medis vaiksto, tik tapetai galimi. Nu ir medines grindys aisku savo garsa duoda

Apple 2017-02-21 07:52

Man su visu įrengimu, šildymo sistema, gręžiniu, nuotekų sistema, tvora, vartais, aplinkos tvarkymu, sklypo lyginimu, trinkelėm, apsoliučiai visais baldais, buitine technika, santechnika ir t.t. (nuo 0lio iki įsikraustymo gyventi) gavosi 815 EUR už kvadratą :) iki A+ su rekuperacija manau būtų max pakile iki 850 EUR. Pas mane namas iš dujų silikato blokelių.

550 EUR už kvadratą be įrengimo nėra stebūklinga kaina :)

Tomski, tai ką tu parašei yra visiškai normalu ir ne dėl skydinių sienčių čia. Visa šiluma visada eina į viršų. Pas mane išvis antras aukštas niekada praktiškai nešildomas (šildau tik vonia, kad plytelės būtų šiltos), užtenka šilumos iš apačios ir net vėdinu pastoviai. Namas ne skydinis :)

P.S. geras ir kokybiškas karkasinis niekada nekainuos pigiau nei mūrinis.

ShotGun 2017-02-21 08:29

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 462904)
Man su visu įrengimu, šildymo sistema, gręžiniu, nuotekų sistema, tvora, vartais, aplinkos tvarkymu, sklypo lyginimu, trinkelėm, apsoliučiai visais baldais, buitine technika, santechnika ir t.t. (nuo 0lio iki įsikraustymo gyventi) gavosi 815 EUR už kvadratą :) iki A+ su rekuperacija manau būtų max pakile iki 850 EUR. Pas mane namas iš dujų silikato blokelių.

Apple, pas tave gal kvadratų daug labai, kad kaina tokia gavos sakyčiau gera? Sutinku, kad žmonės, dirbantys statybų vadovais, sau gal ir pigiau pasistatytų, bet nedirbančiam statybų sektoriuje, sakyčiau, labai gera kaina.

pucenas 2017-02-21 08:30

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 462904)
Man su visu įrengimu, šildymo sistema, gręžiniu, nuotekų sistema, tvora, vartais, aplinkos tvarkymu, sklypo lyginimu, trinkelėm, apsoliučiai visais baldais, buitine technika, santechnika ir t.t. (nuo 0lio iki įsikraustymo gyventi) gavosi 815 EUR už kvadratą :) iki A+ su rekuperacija manau būtų max pakile iki 850 EUR. Pas mane namas iš dujų silikato blokelių.

550 EUR už kvadratą be įrengimo nėra stebūklinga kaina :)

Tomski, tai ką tu parašei yra visiškai normalu ir ne dėl skydinių sienčių čia. Visa šiluma visada eina į viršų. Pas mane išvis antras aukštas niekada praktiškai nešildomas (šildau tik vonia, kad plytelės būtų šiltos), užtenka šilumos iš apačios ir net vėdinu pastoviai. Namas ne skydinis :)

P.S. geras ir kokybiškas karkasinis niekada nekainuos pigiau nei mūrinis.

rekuperacija butina tada kada esi labai alergiskas ir negali darineti langu. bet visumoi tai labai gera kaina gavosi kvadrato super tiesiog :good: nepatikeciau, kad uz tiek galima Vilniui susiregsti triobele :)

ShotGun 2017-02-21 08:33

Aisku, jeigu už bent dalį statybų buvo mokėta dar litais, arba 2015 1 pusmečio eurais, tai, matyt galima galvot, kad dabar tokių kainų darbams gaut nepavyktų Vilniuj.

wzikas 2017-02-21 09:12

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 462904)
Man su visu įrengimu, šildymo sistema, gręžiniu, nuotekų sistema, tvora, vartais, aplinkos tvarkymu, sklypo lyginimu, trinkelėm, apsoliučiai visais baldais, buitine technika, santechnika ir t.t. (nuo 0lio iki įsikraustymo gyventi) gavosi 815 EUR už kvadratą :) iki A+ su rekuperacija manau būtų max pakile iki 850 EUR. Pas mane namas iš dujų silikato blokelių.

550 EUR už kvadratą be įrengimo nėra stebūklinga kaina :)

Tomski, tai ką tu parašei yra visiškai normalu ir ne dėl skydinių sienčių čia. Visa šiluma visada eina į viršų. Pas mane išvis antras aukštas niekada praktiškai nešildomas (šildau tik vonia, kad plytelės būtų šiltos), užtenka šilumos iš apačios ir net vėdinu pastoviai. Namas ne skydinis :)

P.S. geras ir kokybiškas karkasinis niekada nekainuos pigiau nei mūrinis.

Taip iseina kad 150 kv namas 122k EUR. Net jeigu cia bus absoliutus ikea stilius, atitinkamas rajonas ir aplinka vistiek super gerai. Zmones uz tiek su butais naujais neprasisuka, tais paciais kotedzais kur ir zemes ne per daugiausia.

Apple 2017-02-21 09:34

Citata:

Pradžioje rašė ShotGun (Post 462906)
Apple, pas tave gal kvadratų daug labai, kad kaina tokia gavos sakyčiau gera? Sutinku, kad žmonės, dirbantys statybų vadovais, sau gal ir pigiau pasistatytų, bet nedirbančiam statybų sektoriuje, sakyčiau, labai gera kaina.

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 462907)
rekuperacija butina tada kada esi labai alergiskas ir negali darineti langu. bet visumoi tai labai gera kaina gavosi kvadrato super tiesiog :good: nepatikeciau, kad uz tiek galima Vilniui susiregsti triobele :)

Citata:

Pradžioje rašė ShotGun (Post 462910)
Aisku, jeigu už bent dalį statybų buvo mokėta dar litais, arba 2015 1 pusmečio eurais, tai, matyt galima galvot, kad dabar tokių kainų darbams gaut nepavyktų Vilniuj.

bendras namo plotas apie 165 kv.m.

Galima buvo dar pigiau, nes buvo kai kur "kasiakų" nesuplanuotų ir juos reikėjo perdarinėt, tai teko kai kur dvigubai sumokėti. Dabar daug ką daryčiau kitaip ir per tą dar sutaupyčiau (kaip pvz pas mane 2 kaminai, kurie kainuoja ne pigiai, vienas pirčiai, kitas židiniui. Židinio praktiškai nekuriu, tai dabar dėl grožio daryčiau biožidinį be jokių kaminų (sutaupyčiau apie 6000 LTL) ir pirčiai daryčiau nerudijančio plieno kamina iškišta per sieną (sutaupyčiau apie 4000 LTL)) ir čia tik vienas iš pavyzdžių, tokių yra daug, taigi aš manau, kad pasistačiau netgi per brangiai, galima buvo dar sutaupyti, jei viskas būtų tinkamai suplanuota ir gerai apgalvota.

Statybų pradžia 2014 ar gal net 2013, jau nepamenu) pabaiga 2015, tai prasidėjo litais, baigėsi eurais :)

Pagrindinis darbų vadovas buvo uošvis, tai niekas nebuvo vagiama, visos medžiagos buvo išnaudotos maksimaliai efektyviai. Uošvis nedirbo nemokamai, mokėjau po 200 LT už dieną, dažniausiai dirbdavo 2 žmonės po 200 LT už dieną ir 1 pagalbinis už +- 100 LTL už dieną. Dirbdavo nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro. Jie man pakėlė sienas ir stoga, visas įrengimas buvo samdomi atskiri žmonės (namui šiltint ir tinkuot atskira brigada, tinkuot vidų atskira brigada, santechnika ir elektra atskira brigada, dažymas atskira brigada ir t.t.).

Medžiagas pirkau per akcijas (benjt jau stengiausi), kai ką grynais be pvm ir panašiai.

Valymo įrenginius ir šilumos siurblį pirkau per parodą už geriausią kainą (prieš tai aišku pusę metų domėjausi ir uostinėjau kainas).

bet buvo sunku, viską pačiam daryti, ieškoti ir domėtis... Nežinau ar antrą kartą taip daryčiau. Gal geriau biškį brangau ir negaišti savo brangaus laiko :)

pucenas 2017-02-21 09:40

Na bet faktas tas, kad pasistatei mano akimis (siai dienai) tai labai pigiai. Aisku sklypas vilniui dar belekiek kainuoja. As irgi db vis galvoju ar nesukti sau smegenu pirkti jau pastatyta at statytis ir vergti su statybininkais. Aisku medziagas pradedant visom statybinem ir baigent vedinimu sildymu kondicionavimu gaunu uz kaina kuria perka imones tai nemazos nuolaidos. Bet ne viskas auksas kas auksu blizga :) turiu 2 sklypus , bet netenkina vieta manes todel ir svarstau maz parduot tus sklypus ir statytis.
Aisku turiu ir zmoniu kas padarytu vidui viska nuo apdailos iki sildymo elektra tevas elektrikas isvedziotu pas broli isvedziojo isvedziotu ir man :) tik va su tais statybininkais kurie pakeltu dezute beda... ka pazystu 2 metam darbo turi, o kiti tai sneka graziai bet ...

Apple 2017-02-21 09:46

mano vieta iš vienos pusės gera iš kitos bloga. Gerumas yra tas, kad rami vieta, kur jokio eismo nevyksta (oro tyrumas nesveikas, ramuma, priešpaskutinis sklypas gatvėje be kiauro pravažiavimo, tai per diena tik viena mašina pravažiuoja, gamta, ežeras už 300 metrų), o minusas, kad tolokai (20 km nuo miesto centro ir 10 km nuo miesto ribos).

šita nama stačiau pabandymui ir supratimui ar namas man ar ne. Supratau, kad man ir į butą neturiu jokio noro grįšti. Turiu 2 kitus sklypus geresnėje lokacijoje, viena parduosiu, kitame norėčiau pasistatyi namą 5 metų bėgyje.

Tomskis 2017-02-21 09:55

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 462917)
Taip iseina kad 150 kv namas 122k EUR. Net jeigu cia bus absoliutus ikea stilius, atitinkamas rajonas ir aplinka vistiek super gerai. Zmones uz tiek su butais naujais neprasisuka, tais paciais kotedzais kur ir zemes ne per daugiausia.

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 462921)
Aisku sklypas vilniui dar belekiek kainuoja.

Neziurekit i sklypa, ziurekit tik i nama, nes state Vilniaus rajone, Vilniuj vien sklypas kainuotu tiek kiek namas. Butas ar kotedzas tam kaime irgi atitinkamai pigiau kainuotu.

Kaip Apple, netraukia i miesta? Svogeris apsigyveno netoli taves, tai per galva lipa kad ner kas veikt, sestadieni-sekmadieni vaziuoja po akropolius pasivaiksciot, negali be miesto :)

Markko 2017-02-21 10:04

Uz miesto cool..bet..vaikai,darzelis,bureliai,paciam kur i sporta nulekti,zmona su manikiurais-pedikiurais.. islaidos kurui kokios..

aleximo 2017-02-21 10:09

.
 
Na taip, sakyciau Apple ganetinai pigiai pasistatei, ir aisku dekuj uz atviruma :wave:
Dabar uz tokia kaina pasistatyt reiketu turet visur pazystamu, pirkt be PVM medziagas, broli darbu vadova, teva elektrika ir t.t. :)
Maniskes sesuo su vyru nusipirko kotedza 99m2 su 0.02ha Kalnenuose uz 85k su daline(dabartinem kainom sakyciau kad ganetinai pigiai), dabar irengineja tai verkia del kainu, prognuozuoja kad irengimui iki rakto teks kist dar apie 40-45k.

Turiu sklypa 0.17ha gineitiskese prie pat ezero su ezero pakrante 0.02ha ir planuose 10 is 10 pastatyt ale nestandartini dvibuti 130-140m2 + 70-80m2, tai dabar bandau primest kiek tai kainuotu einant abiem keliais, tradicinis namas ir skydinys(skydyni svarstau tokia logika(jei jis pigesnis butu bent 30%) , net jei kazkas jam ir nutiktu po 15-20 metu zemes verte bus tikrai didesne nei dabar, bus galima viska parduoti is issikelti kitur).
Dar neseniai svarsciau pardavinet sklypa ir ieskotis statyto kotedzo arba namo, bet kotedzas nuo 130m2 be 120k be sansu, namas nuo 160m2 be 150k irgi nekazka, + irengimas dar visi 50-60 namui, bent tokia prognozuoju matematika. Ir svarbiausia kad zemes su pastatu bus itin mazai, o to ka turiu pakaktu su kaupu isikurti erdviai. Aisku nepatinka tik tai kad ten yra siek tiek atokiau, o komukikaciojos, alsfaltuoti keliai suplanuoti tik apie 2021-22 metus. Is esamu pliusu tik isikure kaimynai(https://www.aruodas.lt/namai-vilniuj...iu-g-2-813829/) salia kur statysis 5 namai. Bet objektyviai ziurint po 7-10 metu ten tu namu pripickins belenkiek.

Tomskis 2017-02-21 10:09

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 462926)
Uz miesto cool..bet..vaikai,darzelis,bureliai,paciam kur i sporta nulekti,zmona su manikiurais-pedikiurais.. islaidos kurui kokios..


Na jei atsizvelgt i tai kad sklypa uz miesto nusipirksi uz 10k, o mieste uz 100k, arba kad mieste senam bute uz sildyma 150e mokesi, o name uz miesto 30e, tai kaip ir nieko neprarandi tam kurui. Vaika anksti kelti ryte i darza reik, paskui su mokyklom beda, kad reik prailgintos veiklos ieskoti, nes nevaziuosi 12val pasimti. Bet bus nepatogu, visada gali parduot ta nama

Apple 2017-02-21 10:22

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 462926)
Uz miesto cool..bet..vaikai,darzelis,bureliai,paciam kur i sporta nulekti,zmona su manikiurais-pedikiurais.. islaidos kurui kokios..

Dėl to ir galvoju apie kraustymąsi link miesto. Bet iš principo išlaidos kurui man nepasijautė :) išlaidos blogai mašinai daug labiau jaučiasi :D aš persikrausčiau tik 12 km nuo buto, tai man tų papildomų km labau daug nesusidaro.

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 462924)
Neziurekit i sklypa, ziurekit tik i nama, nes state Vilniaus rajone, Vilniuj vien sklypas kainuotu tiek kiek namas. Butas ar kotedzas tam kaime irgi atitinkamai pigiau kainuotu.

Kaip Apple, netraukia i miesta? Svogeris apsigyveno netoli taves, tai per galva lipa kad ner kas veikt, sestadieni-sekmadieni vaziuoja po akropolius pasivaiksciot, negali be miesto :)

Aš turiu ką veikt ir nesėdžiu namie visada. Aš su vaiku lauke žaidžiu, vasara yra baseinas 5,5 metro, dviračiai, mėgstu gaminti (grill), mašina kiekviena šeštadienį išsiplaunu :D pažvejot rytais galiu, pirtį užsikuriu. Žole pjauti reikia kas 2 savaites, baseina prižiūrėt kas savaite, pasikrapštyt sandėliuke ar dar kažkur. Veiklos prie namo pilna :)

Čia kai namie sėdžiu, o šiaip dažniausiai savaitgaliais turiu planų ir mažai namie praleidžiu.

Apple 2017-02-21 10:30

Citata:

Pradžioje rašė aleximo (Post 462927)
Na taip, sakyciau Apple ganetinai pigiai pasistatei, ir aisku dekuj uz atviruma :wave:
Dabar uz tokia kaina pasistatyt reiketu turet visur pazystamu, pirkt be PVM medziagas, broli darbu vadova, teva elektrika ir t.t. :)
Maniskes sesuo su vyru nusipirko kotedza 99m2 su 0.02ha Kalnenuose uz 85k su daline(dabartinem kainom sakyciau kad ganetinai pigiai), dabar irengineja tai verkia del kainu, prognuozuoja kad irengimui iki rakto teks kist dar apie 40-45k.

Turiu sklypa 0.17ha gineitiskese prie pat ezero su ezero pakrante 0.02ha ir planuose 10 is 10 pastatyt ale nestandartini dvibuti 130-140m2 + 70-80m2, tai dabar bandau primest kiek tai kainuotu einant abiem keliais, tradicinis namas ir skydinys(skydyni svarstau tokia logika(jei jis pigesnis butu bent 30%) , net jei kazkas jam ir nutiktu po 15-20 metu zemes verte bus tikrai didesne nei dabar, bus galima viska parduoti is issikelti kitur).
Dar neseniai svarsciau pardavinet sklypa ir ieskotis statyto kotedzo arba namo, bet kotedzas nuo 130m2 be 120k be sansu, namas nuo 160m2 be 150k irgi nekazka, + irengimas dar visi 50-60 namui, bent tokia prognozuoju matematika. Ir svarbiausia kad zemes su pastatu bus itin mazai, o to ka turiu pakaktu su kaupu isikurti erdviai. Aisku nepatinka tik tai kad ten yra siek tiek atokiau, o komukikaciojos, alsfaltuoti keliai suplanuoti tik apie 2021-22 metus. Is esamu pliusu tik isikure kaimynai(https://www.aruodas.lt/namai-vilniuj...iu-g-2-813829/) salia kur statysis 5 namai. Bet objektyviai ziurint po 7-10 metu ten tu namu pripickins belenkiek.

geroj vietoj sklypa turi :) toj ežero pusėj seni namai stovi, bet jie su laiku manau bus nugriauti (gal būt). Aš norėjau pirkti netoliese ten sklypą (jei žinai kur yra servisas ir kapinaitės važiuojant lik IKI parduotuvės, tai priešais kapines. Bet nepirkau dėl jų, kažkaip keistai ten viskas buvo. Dabar turiu nusipirkęs sklypą Zujunuose, tai irgi netoli tos vietos. Ten planuoju persikraustyt 5 metų bėgyje.

Jei suplanuosi statyt ir reiks patarimų dėl ko lnors - klausk.

Markko 2017-02-21 10:32

Salia kapiniu liuks :xx: ramus kaimynai :xx:

aleximo 2017-02-21 10:35

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 462933)
geroj vietoj sklypa turi :) toj ežero pusėj seni namai stovi, bet jie su laiku manau bus nugriauti (gal būt). Aš norėjau pirkti netoliese ten sklypą (jei žinai kur yra servisas ir kapinaitės važiuojant lik IKI parduotuvės, tai priešais kapines. Bet nepirkau dėl jų, kažkaip keistai ten viskas buvo. Dabar turiu nusipirkęs sklypą Zujunuose, tai irgi netoli tos vietos. Ten planuoju persikraustyt 5 metų bėgyje.

Jei suplanuosi statyt ir reiks patarimų dėl ko lnors - klausk.

Taip zinau puikiai, as vaikysteje tose krastuose nemazai laiko praleidau vasarom. Taip keista, anksciau atrode kad tai konkretus uzmiestis, o dabar :xx:
Dekuj, jei pajudes viskas butinai paklausinesiu :isveik:

pucenas 2017-02-21 10:59

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 462926)
Uz miesto cool..bet..vaikai,darzelis,bureliai,paciam kur i sporta nulekti,zmona su manikiurais-pedikiurais.. islaidos kurui kokios..

va as apie tai ir galvoju, kad pradziai darzas vaikam, o po to jau prasides mokykla burelis kox ir t.t. kad nepavazines vieni. viena sklypa turiu poderiskese kita raudondvario gale. (kaunieciai zino kuriuose galuose kauno priemesciu) tai del to ir nesinori eiti kuo toliau nuo miesto. kai dabar gyvenu 3 km iki centro azuolynas salia max km ir t.t. bet butas jau uzkniso, kad negaliu savaitgali saslo isikepti :) o kotedzo zmona nenori as namo nenoriu tai ir vyksta tylus "karas" :)

Darius 2017-02-21 11:02

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 462941)
va as apie tai ir galvoju, kad pradziai darzas vaikam, o po to jau prasides mokykla burelis kox ir t.t. kad nepavazines vieni. viena sklypa turiu poderiskese kita raudondvario gale. (kaunieciai zino kuriuose galuose kauno priemesciu) tai del to ir nesinori eiti kuo toliau nuo miesto. kai dabar gyvenu 3 km iki centro azuolynas salia max km ir t.t. bet butas jau uzkniso, kad negaliu savaitgali saslo isikepti :) o kotedzo zmona nenori as namo nenoriu tai ir vyksta tylus "karas" :)

:xx::xx::xx:

Tomskis 2017-02-21 12:33

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 462941)
va as apie tai ir galvoju, kad pradziai darzas vaikam, o po to jau prasides mokykla burelis kox ir t.t. kad nepavazines vieni. viena sklypa turiu poderiskese kita raudondvario gale. (kaunieciai zino kuriuose galuose kauno priemesciu) tai del to ir nesinori eiti kuo toliau nuo miesto. kai dabar gyvenu 3 km iki centro azuolynas salia max km ir t.t. bet butas jau uzkniso, kad negaliu savaitgali saslo isikepti :) o kotedzo zmona nenori as namo nenoriu tai ir vyksta tylus "karas" :)

Ir problemos issprestos :)

http://imuperku.lt/399-thickbox_defa...-saslykine.jpg

pucenas 2017-02-21 12:35

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 462952)

ne ne man reikia pasedet kokioi terasoi parukyti alaus boakala islenkti ir ziureti kaip kokiam 1aro sklype vaikai laksto :)

Markko 2017-02-21 12:48

Pucenai-atsakymas sodyba uz miesto...pas mus nuo seneliu likes kaimas uz miesto 20 km..asfaltas beveik prie namo..vasara labai daznai vaziuojam..biski kosmetiskai sutvarkem..veiklos pilna :) ir vaikui ir zmonai ir man :)

Apple..as gal negraziai pasakysiu atzvilgiu kitu..bet kai turi tiek sklypu,namu,butu ir casho saskaitoj..nemanau kad uz paskutinius viska pirkai tai tik valakampiai..tai yra kitas lygis..kita aplinka..kaimynai...tie zujunai..ar kur ten dar..... kaimas..:xx:

wzikas 2017-02-21 12:57

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 462924)
Neziurekit i sklypa, ziurekit tik i nama, nes state Vilniaus rajone, Vilniuj vien sklypas kainuotu tiek kiek namas. Butas ar kotedzas tam kaime irgi atitinkamai pigiau kainuotu.

Kaip Apple, netraukia i miesta? Svogeris apsigyveno netoli taves, tai per galva lipa kad ner kas veikt, sestadieni-sekmadieni vaziuoja po akropolius pasivaiksciot, negali be miesto :)

Nerasi ir kaune NORMALAUS sklypo uz tokia suma, 200-300k gera vieta vidutinio dydzio sklypas. Bet ne visiem tai svarbu, man svarbiau vieta nei pats namas. Bet uz kiek dabar zmones gali nama iskelt (ir cia ne statybininkas ir kainu su kontaktais kaip supratau neturi) tai didele pagarba.

Pries metus su ITsniku barzdotu susipazinau tai jis su broliu karkasini kazkur uz miesto uz 50k eur pasidare. Is youtubes max kiek galejo, kita samdesi.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.