MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Blevyzgos - mėgstantiems paplepėti (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2629)

driuliauskas 2011-01-03 01:15

Citata:

Pradžioje rašė midsomeris (Post 119017)
nera nieko ten pas mane.Pirsta pridedi jaucias kad ora traukia, dar jungias slangute tik nzn kur jin nueina ir fiske jungias

elementarus salno temperaturos daviklis.

mikis 2011-01-03 07:18

mini siurblys, kai kas nors pasibezda masinoj, jis istraukia ora, tu tik pirstu nekaisiok, tai sutrauks :D

Citata:

Pradžioje rašė midsomeris (Post 119014)

Citata:

Pradžioje rašė midsomeris (Post 119017)
nera nieko ten pas mane.Pirsta pridedi jaucias kad ora traukia, dar jungias slangute tik nzn kur jin nueina ir fiske jungias


Shalomm 2011-01-03 13:59

Tyluma eteryje :) Visi dirba. Ir ganėtinai sunkiai :wave:

driuliauskas 2011-01-03 14:43

Citata:

Pradžioje rašė Shalomm (Post 119087)
Tyluma eteryje :) Visi dirba. Ir ganėtinai sunkiai :wave:

koki dar darbai gali buti pirma siu metu pirmadieni? :D

Jexx 2011-01-03 14:47

Sniego kasimas kiemuose - koks gi daugiau :lithuania:

Shalomm 2011-01-03 14:57

Citata:

Pradžioje rašė Jexx (Post 119095)
Sniego kasimas kiemuose - koks gi daugiau :lithuania:

Pas mus bobcatukas iškasė visą kiemą, galima betkokius manevrus daryt :)

egise 2011-01-03 16:04

Kur pilates kura chebra? Gal zinot Kaune koki ten taskiuka :confused:

ldalius 2011-01-03 16:07

Citata:

Pradžioje rašė egise220 (Post 119105)
Kur pilates kura chebra? Gal zinot Kaune koki ten taskiuka :confused:

na su tavo abiejų mašinų lucasiniais siurbliais irgi nelabai rizikuočiau pilti neaiškios kilmės kurą į baką, nors tavo mašinos ir darai ką nori :wavecry:

Edgis 2011-01-03 16:08

Citata:

Pradžioje rašė egise220 (Post 119105)
Kur pilates kura chebra? Gal zinot Kaune koki ten taskiuka :confused:

Degalinėj. O tokių postų geriau nerašykit:wave:

ldalius 2011-01-03 16:17

jo, pritariu kad viešai tokie dalykai neklausiami ir nerašomi. Lygiai tas pats gautųsi jei aš paklausčiau kur galima įsigyti AK-47 :xx:

egise 2011-01-03 16:28

As apie degaline kokia papigiai, o ne apie rusiskas saliuras visokias. Pvz yra viena petrasiunuose pigesne, bet man toli vaziuot. Pats zinau savo siurblius ir pil tik statoil, lukoil, orlean ir neste kai labai reikia. Bet prie tokiu kuro kainu tai smagu butu susirasti kazka pigesnio, bet tik kokybisko. Geriau brangiau sumoket, svarbu, kad daiktas butu :)

ldalius 2011-01-03 16:29

nu jo, nuvažiuoti į kitą miesto galą užsipilti 5 centais pigiau :xx::xx::xx::xx:

idomūs žmonės tie lietuviai :xx::xx::xx::xx:

turiu trijų degalinių nuolaidų korteles 10-12-15 cnt ir galvos nesuku ir tau rekomenduoju tokias įsigyti

PANTERA888 2011-01-03 16:34

po 3.20 shiandien prisipilaiu

ruškė 2011-01-03 16:35

gal zinot kaune prostituciu papigei?:geda:

PANTERA888 2011-01-03 16:36

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 119113)
gal zinot kaune prostituciu papigei?:geda:

uzh kokia suma tau reikia?

egise 2011-01-03 16:37

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 119111)
nu jo, nuvažiuoti į kitą miesto galą užsipilti 5 centais pigiau :xx::xx::xx::xx:

idomūs žmonės tie lietuviai :xx::xx::xx::xx:

turiu trijų degalinių nuolaidų korteles 10-12-15 cnt ir galvos nesuku ir tau rekomenduoju tokias įsigyti

Tai as ir nevaziuoju ten kur man toli. Turiu ir as statoil, lukoil ir orlean.

ruškė 2011-01-03 16:38

ziek ziek prostitutes gerai jau :D o benzas tabu :bounce:

Shalomm 2011-01-03 17:16

Prostitučių?? Kam čia taip blogai? :confused:
Kai kurie pila benziną ilgesingu šuniuko žvilgsniu degalinėj ir nieko, jau imunitetas priprato, kad pigiau nėra ir turbūt nebus :)

midsomeris 2011-01-03 17:23

cia is motomanu nukopinau.


Akcija prieš aukštas degalų kainas
Visiems vairuotojams !
Prašom perskaityti žinutę iki pabaigos!
Degalų kainos stiebiasi aukštyn. Dar truputis, ir pasieks ~4,5 Lt už litrą,
o paskui - gal ir dar daugiau. Šis pasiūlymas turi daug daugiau prasmės,
nei akcijos "nepirk degalų šiandien",vykusios prieš keletą mėnesių. Degalų
gamintojai tik juokėsi, nes žinojo, kad netęsime akcijos nepirkdami kuro.
Tai buvo nenaudingiau mums, nei jiems (laiko ir degalų sąnaudos). Mąstant
apie tą sumanymą gimė idėja, kuri gali atnešti realią naudą. Perskaityk,
prašau, ir prisijunk prie šios akcijos!
Degalų pardavimo įmonės ir EPBO (Ekonominės plėtros ir bendradarbiavimo
organizacijos) šalys mano, kad degalų litro kaina yra nedidelė. Todėl
turime imtis radikalių veiksmų, siekdami pamokyti juos, kad tai -
perkantieji, o ne - parduodantieji - kontroliuoja rinką. Kai kainos auga
kiekvieną dieną, mes, vartotojai, turi imtis veiksmo. Vienintelis būdas,
kad pamatytume, kaip kuro kainos krenta žemyn, yra kažkieno piniginės
turinio mažinimas neperkant jo kuro. Ir galime tai padaryti IŠVENGDAMI
nepatogumų.
Štai sumanymas:
Iki metų pabaigos NEPERKAME DEGALŲ, o geriausiai - iš dviejų didžiausių
degalų pardavimo įmonių: LUKOIL ir STATOIL (British Petroleum - Lenkijoje).
Jei jie neparduos kuro, bus priversti mažinti kainą, jei sumažins kainą,
kitos įmonės bus priverstos elgtis taip pat (konkurencijos dėsnis
ekonomikoje). Reikia pasiekti dydžio efektą, t.y. kad šios įmonės netektų
milijonų klientų. Priešingai, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, tai
visai lengvai pasiekiama. Skaityk toliau ir sužinosi, kaip pasiekti
milijoninius skaičius.
1. Išsiunčiu šią žinutę 30-iai žmonių. Jei kiekvienas iš jų išsiųs ją
kitiems dešimčiai (30 x 10 = 300), o kiekvienas iš jų - dar kitiems
dešimčiai ir taip toliau, tai jau šeštoje "kartoje" ši žinutė pasieks 3-s
milijonus žmonių. Jei kiekvienas iš jų išsiųs dar kitiems dešimčiai...
2. Viskas, ką reikia padaryti, tai - išsiųsti šią žinutę 10-iai pažįstamų
ir nebepirkti kuro LUKOIL ir STATOIL (British Petroleum - Lenkijoje)
kolonėlėse. Kiek tai užtruks? Jei kiekvienas, kas gaus šią žinutę, persiųs
ją 10-i savo pažįstamų, pasieksime 300-us milijonų vartotojų per 8-ias
dienas!
Kertu lažybų, kad nemanei, kad mes, degalų vartotojai, turime tiek galių,
tiesa?
Grupėje - jėga; net ir storiausia šaka nulūš, jei ant jos nusileis
pakankamai daug labai lengvų snaigių.
Jei manai, kad ši akcija turi prasmės, išsiųsk šią žinutę savo draugams ir
kolegoms.
IŠKENTĖKIME IKI TO LAIKO, KAI KAINOS GRĮŠ Į NORMALŲ LYGĮ (apie 3 Lt/litrą).
Tik visi kartu tai galime pasiekti. Persiųsk šią žinute ir nepirk kuro
LUKOIL ir STATOIL (ir British Petroleum - Lenkijoje). Pilkis degalų visose
kitose kolonėlėse, venk tik šitų.

Shalomm 2011-01-03 17:30

Čia ta odė rimtai gali turėt naudos, ar tik sugaištas laikas iš serijos, persiųsk 10 draugų ir po 10 dienų į Tavo duris pasibels princas be žirgo.

Tomskis 2011-01-03 17:34

daug kas yra dejes ant tu kainu, vazineja prabangiom masinom, ir pylesi ir pilsis statoile, kitas dalykas, labai daug imoniu turi sutarciu su tom degalinem, ir tos imones bet kokiu atveju pilsis. tai kad gal kazkiek klientu ir sumazetu, bet tikrai klientu tures statoilas, tuo labiau cia tuos laiskus siuntineja tie , kurie ir taip statoile kuro nesipila, nes taupo kiekviena centa ir pilasi Nestej.

kitas dalykas, paskaitykit kas sudaro degalu kaina, 1. didmenine kaina 2. akcizas 3. degaliniu islaikymas 4. darbuotoju algos 5. kuro gabenimas ir t.t. tai realiai paciai degalinei nuo litro lieka keli centai tik uzdarbio, tai kur jie mazins? i minusa pardavines? smaugt belieka gamintojus (Orlean Lietuva), nes akcizu jau nesumazinsi, nors benzo akciza galima sumazint, kadangi jis 42centais berods didesnis uz minimalu

woodoooo 2011-01-03 19:00

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 119108)
jo, pritariu kad viešai tokie dalykai neklausiami ir nerašomi. Lygiai tas pats gautųsi jei aš paklausčiau kur galima įsigyti AK-47 :xx:

kiek vienetu reikia? :xx:

driuliauskas 2011-01-03 19:02

as beda matau tik viena :D stojo y ta jevro sajuza, prisizadejo viska pakelti iki europinio lygio. tik va algas kaskaip pamirso :D

ldalius 2011-01-03 19:02

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 119165)
blemba tu amerikonisku masinu salonai tai tragedija turejo pazystamas 300c kraisleri tipo jau prabangi amerikonu masina ,isidejo pora kilovatu geros aparaturos visas barska dreba,nu viskas labai netvirtai padaryta,jau apie visokius sebringus tai isvis tyliu :xx: vairas ir ruciagas fsio


Ruške, o tu žinai kiek yra tikro 2kw garso? Aš kalbu ne apie tai kas rašoma ant garsiakalbių, o apie garso stiprumą, kuris matuojamas tikrais kilovatais? Pas mane namie spintoje guli profesionali koncertinė 1,5kw garsinimo aparatūra, tai jei aš ją pajungčiau tavo mašinoje tai ir langai išlakstytų nuo 1,5kw, o tu sakai kad nuo 2kw tik salonas barška :xx:

driuliauskas 2011-01-03 19:04

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 119198)
Ruške, o tu žinai kiek yra tikro 2kw garso? Aš kalbu ne apie tai kas rašoma ant garsiakalbių, o apie garso stiprumą, kuris matuojamas tikrais kilovatais? Pas mane namie spintoje guli profesionali koncertinė 1,5kw garsinimo aparatūra, tai jei aš ją pajungčiau tavo mašinoje tai ir langai išlakstytų nuo 1,5kw, o tu sakai kad nuo 2kw tik salonas barška :xx:

kaip kieno. aisku kad visi raso ir giriasi pmpo vatais :D

woodoooo 2011-01-03 19:07

siulau pasedet mano amreikoniskoje masinoje ir suprasit ka reiksia medziagu kokybe kur viskas pasiuta tikkra oda viskas ne tik sedynes ir vairas ir paneles ir stoikes ir durys, trigubos skardos, ir visa kita europa nedaro tokiu dalyku, pas amerikonus visada buvo geresnes medziagos tik surinkta viskas labiau atmestinai. 300c nera prabangusis auto tai kaip bmw5. Dalius teisus su tikrais 2kw tik i paroda vaziuot:)

ruškė 2011-01-03 19:17

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 119198)
Ruške, o tu žinai kiek yra tikro 2kw garso? Aš kalbu ne apie tai kas rašoma ant garsiakalbių, o apie garso stiprumą, kuris matuojamas tikrais kilovatais? Pas mane namie spintoje guli profesionali koncertinė 1,5kw garsinimo aparatūra, tai jei aš ją pajungčiau tavo mašinoje tai ir langai išlakstytų nuo 1,5kw, o tu sakai kad nuo 2kw tik salonas barška :xx:

pas ji aparatura kainavo kaip masina :D tai turbut ten buvo tie 2kw

driuliauskas 2011-01-03 19:22

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 119213)
pas ji aparatura kainavo kaip masina :D tai turbut ten buvo tie 2kw

tai jis tada turetu zinoti kokie jie ten buvo.
nominalus, sinusiniai, pmpo, rms ar din?

ruškė 2011-01-03 19:25

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 119217)
tai jis tada turetu zinoti kokie jie ten buvo.
nominalus, sinusiniai, pmpo, rms ar din?

jis tai turetu zinoti as tai nezinau, tik zinau kad stiprekas tai atrode kad kaip kazkoks NSO :xx:

Tomskis 2011-01-03 19:26

jei stiprekas labai didelis tai nereiskia kad jis turi daugiau kaip 50watu :)

woodoooo 2011-01-03 19:29

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 119213)
pas ji aparatura kainavo kaip masina :D tai turbut ten buvo tie 2kw

tai arba masina buvo sudas arba aparatura kainavo 50k lt, butu idomu suzinot kas ten tiskliau buvo sumontuota. nes pvz mano ex dyriko peugeot 406 vysninis modernos darytas turbut daug kas ja mates, tai ten buvo 8 kolonkes 2 subai 4 stipriakai prof montavimas ir reguliavimas ir visa masina isklijuota izoliacinia medziaga pabreziu visa masina kaina uz viska gavosi 12k euro. susizerta nemazia prizu parodose.

woodoooo 2011-01-03 19:30

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 119219)
jis tai turetu zinoti as tai nezinau, tik zinau kad stiprekas tai atrode kad kaip kazkoks NSO :xx:

kad drebetu viskas galima isideti vibe space suba 3600 vatu ir monobloka bet istikruju ten ispaus apie 500rms nors raso kad 1000rms bet reik pusiau dalint drebes viskas aplinkui bet kokybes bus nulis.

ruškė 2011-01-03 19:32

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 119224)
tai arba masina buvo sudas arba aparatura kainavo 50k lt, butu idomu suzinot kas ten tiskliau buvo sumontuota. nes pvz mano ex dyriko peugeot 406 vysninis modernos darytas turbut daug kas ja mates, tai ten buvo 8 kolonkes 2 subai 4 stipriakai prof montavimas ir reguliavimas ir visa masina isklijuota izoliacinia medziaga pabreziu visa masina kaina uz viska gavosi 12k euro. susizerta nemazia prizu parodose.

nu as kiek ziurejes tu aparaturu tai maciau vien stiprekas 25stukeles kainuoja :) o kur dar komponentai visokie. masina nebuvo sudas, buvo gera vysnine su 22" letnykais. pussy magnet'as buvo :xx:

ruškė 2011-01-03 19:45

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 119225)
kad drebetu viskas galima isideti vibe space suba 3600 vatu ir monobloka bet istikruju ten ispaus apie 500rms nors raso kad 1000rms bet reik pusiau dalint drebes viskas aplinkui bet kokybes bus nulis.

bus kazkas panasaus tipo?
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/mhbi6bXCYlw?fs=1&amp;hl=lt_LT"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/mhbi6bXCYlw?fs=1&amp;hl=lt_LT" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Shalomm 2011-01-03 19:59

O kai kieno stiprintuvas išvis užsilenkęs, tai galima ir pačiai dainuoti ;-) Ir repertuarą pasirinkt įmanoma ;-)

woodoooo 2011-01-03 20:50

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 119229)
bus kazkas panasaus tipo?
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/mhbi6bXCYlw?fs=1&amp;hl=lt_LT"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/mhbi6bXCYlw?fs=1&amp;hl=lt_LT" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

nu taip nebus cia jau marazmas :xx:

ruškė 2011-01-03 21:03

pastebejau tu labai dievini savo ta eldorada :vairuot: geriau jis uz cl 96-98? nes man tai is TIKRU mersu jis pats fainiausias :seile:

woodoooo 2011-01-03 21:11

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 119270)
pastebejau tu labai dievini savo ta eldorada :vairuot: geriau jis uz cl 96-98? nes man tai is TIKRU mersu jis pats fainiausias :seile:

na matai cia jau kaip kam nes skoniai pas visus skirtingi. man tai cadis labiau patinka nu isvaizda megstu issiskirti is minios :) o vidaus apdaila amerikono geresne bet europietis kruopsciau surinktas. na ir nzn kaip kam bet manau ziema per pusnis vazinejant priekis vedamas privalumas.

Shalomm 2011-01-03 21:12

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 119270)
pastebejau tu labai dievini savo ta eldorada :vairuot: geriau jis uz cl 96-98? nes man tai is TIKRU mersu jis pats fainiausias :seile:

kaip suprast iš TIKRŲ mersų? O kurie čia falsifikatai?

woodoooo 2011-01-03 21:13

Citata:

Pradžioje rašė Shalomm (Post 119279)
kaip suprast iš TIKRŲ mersų? O kurie čia falsifikatai?

nuo 98-99m jau nebe ta kokybe.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.