MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Blevyzgos - mėgstantiems paplepėti (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2629)

woodoooo 2011-01-04 08:22

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 119375)
tai negaila,lai chiulbasi, tik pagalvojau kad woodooo toks fruktas,ims ir vel apgaus mergina :( gaila papraschiausiai forumietes :xx::xx::xx:

paprasyciau mane nesmeizsti :) man tiesiog idomu :)

Aistė 2011-01-04 10:48

Shalomm,

Siek tiek pasakysiu is moteriskos puses. Skaitau as sia diskusija ir prisimenu, kad man buvo panasiai. Visas poziuris i vyrus buvo panasus, kol... Nepagyvenau Ispanijoj. Ten vyrai kitokie, negaili komplimentu ir demesio, nesioja ant ranku tikraja to zodzio prasme :xx: Begyvendama tenai, supratau, del ko mano visos drauges taip ir nebegrizo is Ispanijos, Italijos ar Portugalijos :) Ten as ismokau priimti komplimentus, megautis demesiu ir t.t... nesukdama sau galvos, kad mane isduos. (gi mes lietuvaites jau nuo mazens auklejamos bijoti vyru demesio) Grizau i Lt su visiskai kitu poziuriu, ir suprasdama, ka reiskia mano mamos pasakyti zodziai apie vyrus: "ne pirmas ir ne paskutinis". Mes LT moterys esame per daug priklausomos nuo vyru, laikomes i juos isikibe dantim ir nagais. Negalim pacios atsipalaiduoti, o ir vyrai salia musu jauciasi smaugiami :) Lakstom, paskui juos: gal tau to, gal tau ano... Kaip pagalvoju, as pati su tokiu zmogum negaleciau gyventi :) Be to, musu visuomenes yra toks standartas: jei esi neistekejusi ar neturi vaikino, esi kazkokia nepilnaverte :) Manau svarbiausia, atsipalaiduoti, suprasti kad vyras : "ne pirmas ir ne paskutinis" ir ismokti buti nuo vyru nepriklausomoms (cia psichologine prasme ). Zodziu, krauniesi lagaminus ir skrendi i Ispanija pasidziaugti gyvenimu :)
O meile egzistuoja ne tik filmuose :) Sakau tai is savo patirties :) Nors esu gyvenime cinike, taciau vis tiek sakau, kad meile yra :)
P.S. del graziu nagu, makijazu, rubu ir t.t... Dirbu darba toki, kuriame, negaliu tureti graziu nagu ir ranku, puostis, ir aplamai atrodyti moteriskai... To labai pasiilgstu... :)

woodoooo 2011-01-04 16:02

temperamentigi tie vyrai ispanijoje bet apart komplimentu ir i duda gautum jei kas ne taip butu ir ilgai laukt to nereiktu, o po vestuviu jei ten pasiliktum isvis nelabai zodzio beturetum seimoj. nu bet aisku visaip buna.

ldalius 2011-01-04 16:32

malačius druliauskas, kad išsamiai ir visiems suprantamai išaiškino apie garsą ir galingumus. Aš tą dalyką žinau seniai, bet nemokėjau taip išsamiai paaiškinti

driuliauskas 2011-01-04 16:34

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 119486)
malačius druliauskas, kad išsamiai ir visiems suprantamai išaiškino apie garsą ir galingumus. Aš tą dalyką žinau seniai, bet nemokėjau taip išsamiai paaiškinti

zinau ir as. bet paciam gadinti klaviatura rasant buvo gaila, todel pasinaudojes google radau kruvas straipsniu is kuriu isamiausia ymeciau cia.

ldalius 2011-01-04 16:39

kai aš kur nors koncertuoju ir prie manęs prieina koks jaunuolis ir klausia: kokia mano aparatūros galia ir kai pasakau tai dažnai lieku nesuprastas. Sako tipo jo centras namie 1 kw, o čia pas mane tik po 400w kolonėlės, tai tingiu net kalbėt tada. Kai žiguliuose būdavo standartinės kolonėlės su garsiakalbiais po 4w būdavo garso sočiai iki galvos skausmo, o dabar tokie pat garsiakalbiai jau patapo po 200w :xx: Yra kaip yra, gyvent visiems reikia :xx:

ruškė 2011-01-04 19:59

siandien degalinei maciau kaip atleke w220 jau naujesnis tas ir biciukas isipyle dyzelio uz lygiai 10lt krize biski:xx: ai dar salone sedejo geraaa blondine :D

pucenas 2011-01-04 20:02

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 119565)
siandien degalinei maciau kaip atleke w220 jau naujesnis tas ir biciukas isipyle dyzelio uz lygiai 10lt krize biski:xx: ai dar salone sedejo geraaa blondine :D

as irgi esu pyles ir uz 5 litus nes vaziavau ir pradejo trukcioti baigesi degalai :( o iki lukoilo buwo likes kox 500m statoilas uz 50 uzsukau uzsipyliau uz 5 lt ir tada i lukoila PILNA :D :D

Edgis 2011-01-04 20:04

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 119565)
siandien degalinei maciau kaip atleke w220 jau naujesnis tas ir biciukas isipyle dyzelio uz lygiai 10lt krize biski:xx: ai dar salone sedejo geraaa blondine :D

Aš irgi esu pylęs už 10Lt, nes kortelės neėmė Neste:verkia: O grynųjų turėjau tik 10Lt:xx:

ruškė 2011-01-04 20:09

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 119566)
as irgi esu pyles ir uz 5 litus nes vaziavau ir pradejo trukcioti baigesi degalai :( o iki lukoilo buwo likes kox 500m statoilas uz 50 uzsukau uzsipyliau uz 5 lt ir tada i lukoila PILNA :D :D

o kodel lukoilas butent? as tai visada statoile pilu man geriausias ten kuras

Jexx 2011-01-04 20:10

maziau us 20 lt nesu pyles..... :confused:

Edgis 2011-01-04 20:10

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 119569)
o kodel lukoilas butent? as tai visada statoile pilu man geriausias ten kuras

Kur firmą sudarė sutartį ten ir pila :)

ldalius 2011-01-04 20:10

nesipilu nei lukoile nei statoile, nes nei ten nei ten neskani kava :ne:

Edgis 2011-01-04 20:11

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 119572)
nesipilu nei lukoile nei statoile, nes nei ten nei ten neskani kava :ne:

Tai ką man daryti? Neste išvis kavos neduoda:verkia::xx:

pucenas 2011-01-04 20:13

o as tik Lukoile, nes darbas pila ir mes bendradarbiaujam su Lukoilu, negeriu nei kavos nei arbatos tai kur nemokamai degalai ten ir piluosi :D

ruškė 2011-01-04 20:15

tau gerai :) kaip ten tau baigesi ar dar ne del ekonomiskesnes masinos? :D

Tomskis 2011-01-04 20:19

esu pyles ir uz 5 ir uz 10lt, kad tik davaziuot iki sienos :)

pucenas 2011-01-04 20:20

knisa prota zeurei... bet kad Dyzelinas vejasi Benzina savo kaina kazkaip db nusiramino :) bet vien akarta jau atskaiciavo uz 50 litru :( :(

Shalomm 2011-01-04 20:34

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 119423)
Shalomm,

Siek tiek pasakysiu is moteriskos puses. Skaitau as sia diskusija ir prisimenu, kad man buvo panasiai. Visas poziuris i vyrus buvo panasus, kol... Nepagyvenau Ispanijoj. Ten vyrai kitokie, negaili komplimentu ir demesio, nesioja ant ranku tikraja to zodzio prasme :xx: Begyvendama tenai, supratau, del ko mano visos drauges taip ir nebegrizo is Ispanijos, Italijos ar Portugalijos :) Ten as ismokau priimti komplimentus, megautis demesiu ir t.t... nesukdama sau galvos, kad mane isduos. (gi mes lietuvaites jau nuo mazens auklejamos bijoti vyru demesio) Grizau i Lt su visiskai kitu poziuriu, ir suprasdama, ka reiskia mano mamos pasakyti zodziai apie vyrus: "ne pirmas ir ne paskutinis". Mes LT moterys esame per daug priklausomos nuo vyru, laikomes i juos isikibe dantim ir nagais. Negalim pacios atsipalaiduoti, o ir vyrai salia musu jauciasi smaugiami :) Lakstom, paskui juos: gal tau to, gal tau ano... Kaip pagalvoju, as pati su tokiu zmogum negaleciau gyventi :) Be to, musu visuomenes yra toks standartas: jei esi neistekejusi ar neturi vaikino, esi kazkokia nepilnaverte :) Manau svarbiausia, atsipalaiduoti, suprasti kad vyras : "ne pirmas ir ne paskutinis" ir ismokti buti nuo vyru nepriklausomoms (cia psichologine prasme ). Zodziu, krauniesi lagaminus ir skrendi i Ispanija pasidziaugti gyvenimu :)
O meile egzistuoja ne tik filmuose :) Sakau tai is savo patirties :) Nors esu gyvenime cinike, taciau vis tiek sakau, kad meile yra :)
P.S. del graziu nagu, makijazu, rubu ir t.t... Dirbu darba toki, kuriame, negaliu tureti graziu nagu ir ranku, puostis, ir aplamai atrodyti moteriskai... To labai pasiilgstu... :)

Geniali mintis ir tobulai išreikšta :love:
Ir po tokių pareiškimų lietuviai vyrai susinervina, kad moterims tik temperamentingieji italai ar dar kitokie užsieniečiai galvoje ;) Dažnai tenka lankytis itališkoj žemėj, tai priminei tikrai patirtus ir išgyventas emocijas. Ir meilė tikrai egzistuoja, tik turbūt reikia išlaukti savojo laiko.
La vita e bella...

samagonas 2011-01-04 20:42

Shiandien uzhejau i banka, tai vos neluzhau pamates vaizdeli :xx: Ar lietuvoj taip buna,kad butelis konjako, degtines anyzhines ir kazhkoks likeris na ir staparikai,prisedi,kol eiles lauki ikali, saldaini uzhkandi.... :xx:

sabarkst 2011-01-04 20:49

Citata:

Pradžioje rašė Shalomm (Post 119584)
Geniali mintis ir tobulai išreikšta :love:
Ir po tokių pareiškimų lietuviai vyrai susinervina, kad moterims tik temperamentingieji italai ar dar kitokie užsieniečiai galvoje ;) Dažnai tenka lankytis itališkoj žemėj, tai priminei tikrai patirtus ir išgyventas emocijas. Ir meilė tikrai egzistuoja, tik turbūt reikia išlaukti savojo laiko.
La vita e bella...

manau pacios zinot, kad lietuviai visom prasmem geriausi vyrai, tik cia save bandot apgaudinet:)

Edgis 2011-01-04 20:50

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 119587)
Shiandien uzhejau i banka, tai vos neluzhau pamates vaizdeli :xx: Ar lietuvoj taip buna,kad butelis konjako, degtines anyzhines ir kazhkoks likeris na ir staparikai,prisedi,kol eiles lauki ikali, saldaini uzhkandi.... :xx:

Nieko nesupratai, čia pirma 100gr ant drąsos, o tada eini su sąskaitom bendrauti:xx:

Gal kam ledinio merso?:D
http://www.zipfm.lt/upl/polls/img1024_3607_maxi.jpg

sabarkst 2011-01-04 20:52

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 119587)
Shiandien uzhejau i banka, tai vos neluzhau pamates vaizdeli :xx: Ar lietuvoj taip buna,kad butelis konjako, degtines anyzhines ir kazhkoks likeris na ir staparikai,prisedi,kol eiles lauki ikali, saldaini uzhkandi.... :xx:

na variantas tai nematytas negirdetas

ldalius 2011-01-04 20:54

galėtų ir žvaigždė būt ledinė :seile:

Shalomm 2011-01-04 21:05

Citata:

Pradžioje rašė sabarkst (Post 119588)
manau pacios zinot, kad lietuviai visom prasmem geriausi vyrai, tik cia save bandot apgaudinet:)

Tikrai? o kuriais aspektais?

Edgis 2011-01-04 21:11

Citata:

Pradžioje rašė Shalomm (Post 119592)
Tikrai? o kuriais aspektais?

Tokių parazitų pasaulyje daugiau nėra:xx:

sabarkst 2011-01-04 21:11

Citata:

Pradžioje rašė Shalomm (Post 119592)
Tikrai? o kuriais aspektais?


na darbstus, stiprus, sugeba pastovet uz save ir uz moteri, rankos ne is uzpakalio auga, be to lovoje speju pralenkia italus visokius, o ka tie italai, jum tik galva apsuks ir gyvensit rozines svajonese:xx:

samagonas 2011-01-04 21:39

Citata:

Pradžioje rašė sabarkst (Post 119595)
na darbstus, stiprus, sugeba pastovet uz save ir uz moteri, rankos ne is uzpakalio auga, be to lovoje speju pralenkia italus visokius, o ka tie italai, jum tik galva apsuks ir gyvensit rozines svajonese:xx:

Mano abu shvogeriai ispanai :) tai nepasakychiau ,kad rankos ish subines auga, vienas tai bishki shalabajus, o kitas tai nesveikas darbininkas, nesu mates,kad zhmogus tiek dirbtu, tiksliau darboholikas, sesuo galetu niekad nedirbti, nes dovanos kartais virshija jos metini atlyginima, bet ji visada dirba darba , ir yra nepriklausoma nuo jo gerbuvio. Kita sesuo panashiai. Taip,kad nemanau,jog galima visus po vienu pjuklu statyti, viskas priklauso,nuo zhmogaus ir jo pozhiurio i gyvenima ir visas tas laikinas vertybes :)
Arba dar sako,- su kuom sutapsi,tuom ir patapsi :) Aishku, esu mates daug ir tu blondiniu,kur galvoj tik pimpalai ir dovanos sukasi, bet chia jau kitas kontingentas ir ju net nesvarstau. O vyru geru yra visur ,ir lietuviu ir italu ir negru :)

Shalomm 2011-01-04 21:45

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 119610)
Mano abu shvogeriai ispanai :) tai nepasakychiau ,kad rankos ish subines auga, vienas tai bishki shalabajus, o kitas tai nesveikas darbininkas, nesu mates,kad zhmogus tiek dirbtu, tiksliau darboholikas, sesuo galetu niekad nedirbti, nes dovanos kartais virshija jos metini atlyginima, bet ji visada dirba darba , ir yra nepriklausoma nuo jo gerbuvio. Kita sesuo panashiai. Taip,kad nemanau,jog galima visus po vienu pjuklu statyti, viskas priklauso,nuo zhmogaus ir jo pozhiurio i gyvenima ir visas tas laikinas vertybes :)
Arba dar sako,- su kuom sutapsi,tuom ir patapsi :) Aishku, esu mates daug ir tu blondiniu,kur galvoj tik pimpalai ir dovanos sukasi, bet chia jau kitas kontingentas ir ju net nesvarstau. O vyru geru yra visur ,ir lietuviu ir italu ir negru :)

Labai teisingas pastebėjimas ;) Visur visokių esama ir tai priklauso nuo visokių faktorių. Bet mentaliniai dalykai įtakos šiek tiek turi, kaip ir auklėjimas šeimoje, aplinkoje ir pan. :confused:

mariukaz 2011-01-04 21:50

as manau zmogaus savybes priklauso ne nuo tautybes, kiekvienoje tautoje yra kukliu ir lovelasu, palestuviu ir beveik vienuoliu, demesingu vyru ir naminiu tironu, karingu feminisciu ir atsidavusiu namu seimininkiu... nereikia mastyti stereotipais ;) kazkas nuvykes i ispanija susizavejo tenyksiais priesingos lyties atstovais, kazkas nuvykes i norvegija sukure darnia seima.. kazkas lietuvoje puoseleja seimos zidini.. viskas yra reliatyvu..

Shalomm 2011-01-04 22:22

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 119614)
as manau zmogaus savybes priklauso ne nuo tautybes, kiekvienoje tautoje yra kukliu ir lovelasu, palestuviu ir beveik vienuoliu, demesingu vyru ir naminiu tironu, karingu feminisciu ir atsidavusiu namu seimininkiu... nereikia mastyti stereotipais ;) kazkas nuvykes i ispanija susizavejo tenyksiais priesingos lyties atstovais, kazkas nuvykes i norvegija sukure darnia seima.. kazkas lietuvoje puoseleja seimos zidini.. viskas yra reliatyvu..

Ir tai tiesa.... Bet visgi... Samagonai,, nugi užtark mane :xx:

samagonas 2011-01-04 22:30

Citata:

Pradžioje rašė Shalomm (Post 119622)
Ir tai tiesa.... Bet visgi... Samagonai,, nugi užtark mane :xx:

uzhtariu visas moteris, uzhtarsiu ir tave :) Tik nelabai supratau,kame uzhtarimo reikia,berods niekas neprieshtarauja labai,o gal tema neatidzhiai perskaichiau ? :)
Jeigu jus chia apie santuokas mishrias, tai dar galiu pasakyti,kad mano antroji puse, ruse (chiuvashe), ir pas mus viskas labai gerai, mes esame super draugai, net nezhinau ar apie daugiau,galima butu ir pasvajoti :) Butu lietuve, manau irgi butu gerai, bet ash jos nesutikau :)
Uzhveskit mane ant tako,jauchiu nebeisikertu apie ka,kalba eina :)

Shalomm 2011-01-04 22:38

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 119625)
uzhtariu visas moteris, uzhtarsiu ir tave :) Tik nelabai supratau,kame uzhtarimo reikia,berods niekas neprieshtarauja labai,o gal tema neatidzhiai perskaichiau ? :)
Jeigu jus chia apie santuokas mishrias, tai dar galiu pasakyti,kad mano antroji puse, ruse (chiuvashe), ir pas mus viskas labai gerai, mes esame super draugai, net nezhinau ar apie daugiau,galima butu ir pasvajoti :) Butu lietuve, manau irgi butu gerai, bet ash jos nesutikau :)
Uzhveskit mane ant tako,jauchiu nebeisikertu apie ka,kalba eina :)

Užtarti dėl kosmopolitiškumo pliusų ;) Aš už tautų maišymąsi, neturiu jokiu rasistinių ar kitokių etninių fobijų.
O kalba apie tą patį - vyrus ir moteris, bei jų sąlyčio taškus. amžina kaip ir visas gyvenimas.

mariukaz 2011-01-04 22:39

Citata:

Uzhveskit mane ant tako,jauchiu nebeisikertu apie ka,kalba eina
man atrodo aiskiai buvo pasakyta, kad nera laimes ir meiles lietuvoje, kadangi ispanai/italai/portugalai daug geresni uz lietuvius.

driuliauskas 2011-01-04 22:42

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 119631)
man atrodo aiskiai buvo pasakyta, kad nera laimes ir meiles lietuvoje, kadangi ispanai/italai/portugalai daug geresni uz lietuvius.

o kaip visos tos lietuvaites verkia kai tie ispanai, portugalai, italai jas isduria ir palieka ant ledo :D

Edgis 2011-01-04 22:43

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 119631)
man atrodo aiskiai buvo pasakyta, kad nera laimes ir meiles lietuvoje, kadangi ispanai/italai/portugalai daug geresni uz lietuvius.

Na Mariau, niekas taip drąstiškai nesakė :) Tiesiog buvo patarta atsipalaiduoti, nuvažiuoti į kitą šalis, pasimėgauti vyrų dėmesiu. Niekas tekėti už pirmo pasitaikiusio užsieniečio neliepė. Laimės taip nerasi. Vieniems pavyksta greit rasti, kitiems reikia laiko. O jei dar karti patirtis velkasi iš paskos, tai reikalai visai sustoja. Paskui praeis laiko tarpas ir pajudės ledai:wave:

Shalomm 2011-01-04 22:44

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 119634)
o kaip visos tos lietuvaites verkia kai tie ispanai, portugalai, italai jas isduria ir palieka ant ledo :D

O broliai lietuviai tai nepalieka ant ledo? :) dar ir rogutes atima :verkia::xx:

samagonas 2011-01-04 22:46

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 119631)
man atrodo aiskiai buvo pasakyta, kad nera laimes ir meiles lietuvoje, kadangi ispanai/italai/portugalai daug geresni uz lietuvius.

vejai,- turiu milijona draugu lietuvoj,kurie laimingi savo santuokuose su tautietiemis.
P.S gal chia ash blogai ishsireishkiau ir uzhvedzhiau ant klaidingo kelio? papraschiausiai,kai atsiduriau ispanijoje, dideliame mieste,neradau aplink jokiu tautiechiu,o ir specialiai neieshkojau, atvazhiavo mano seserys pas mane,tai joms irgi nebuvo pasirinkimo, o gyvenimas juk eina ir reikia su kazhkuom kotleta ir lova dalintis, va taip ir gavosi,kad antras puses suradome chia. :)

driuliauskas 2011-01-04 22:49

Citata:

Pradžioje rašė Shalomm (Post 119636)
O broliai lietuviai tai nepalieka ant ledo? :) dar ir rogutes atima :verkia::xx:

viena pusesere neseniai pasake - lietuviai dar kaip lietuviai. visada suprasi kuo jie kvepuoja. o uzsieniecio niekada neperprasi, niekada nesuprasi ka jis ten giliai galvoja ir apie ka planuoja.

Melionas 2011-01-04 22:52

Tik pasirode pana forume ir uzvede temas apie meile, neistikimybe, namu ruosa ir pan :) :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 04:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.