MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Prastokai sviecia xenon (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7992)

jokerris 2011-09-21 22:27

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 166266)
normalios yra originalios lemputės kurios normaliai ir tarnauja, o ne kiniečiai visokie. aš susidėjau philips HID lemputes. geras daigtas visada kainuoja.

nors viena teigiama post'a parasyt sugebi? gal su nervais negerai? pesimistiskai mastyt gyvenime nera gerai ne tik tavo sveikatai, bet kencia ir aplinkiniai, gali aplink supantys zmones pradeti taves vengti ir visaip kitaip engti, nemegti draugai, susimastyk kol dar jaunas!

woodoooo 2011-09-21 22:46

Citata:

Pradžioje rašė jokerris (Post 166402)
nors viena teigiama post'a parasyt sugebi? gal su nervais negerai? pesimistiskai mastyt gyvenime nera gerai ne tik tavo sveikatai, bet kencia ir aplinkiniai, gali aplink supantys zmones pradeti taves vengti ir visaip kitaip engti, nemegti draugai, susimastyk kol dar jaunas!

:good:

simaso 2011-09-21 23:08

Citata:

Pradžioje rašė augi$ (Post 166395)
Na mano Sony laptopas irgi kinijoj pagamintas ir originalas. Manau nieko blogo ten nera. Yra ir geru dalyku ir fufliaku reik tik atsirinkti. Pazystamas anglijoj dirba fordo gamykloje etiketes ant daliu klijuoja. Visos dalys atvaro is tailando o etikes perklijuoja made in england. stai tau ir originalios dalys.

mano būgnai kinijoj pagaminti, o gamintojas yra vokiečiai. bet ten vokietis prižiūri, kad būtų kokybė. o no name yra no name.
Citata:

Pradžioje rašė jokerris (Post 166402)
nors viena teigiama post'a parasyt sugebi? gal su nervais negerai? pesimistiskai mastyt gyvenime nera gerai ne tik tavo sveikatai, bet kencia ir aplinkiniai, gali aplink supantys zmones pradeti taves vengti ir visaip kitaip engti, nemegti draugai, susimastyk kol dar jaunas!

aš visad nuoširdžiai ir atvirai kalbu, nemėgstu veidmainystės, nereikalingi man dviveidžiai draugai ir aplinkiniai. gal baigiam čia tą nesąmonę, nes aš tai visiškai nesinervuoju, o kai kas nervuojas :) taika.

Marozas 2011-09-21 23:34

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 166405)
mano būgnai kinijoj pagaminti, o gamintojas yra vokiečiai. bet ten vokietis prižiūri, kad būtų kokybė. o no name yra no name.
aš visad nuoširdžiai ir atvirai kalbu, nemėgstu veidmainystės, nereikalingi man dviveidžiai draugai ir aplinkiniai. gal baigiam čia tą nesąmonę, nes aš tai visiškai nesinervuoju, o kai kas nervuojas :) taika.

Niekas ir nesinervuoja,
Sita foruma pamegau, kad niekad nebuvo jokios neapykantos, ar kazkokiu briedu. Kas kaip pinigus nori, tas taip leidzia. Cia ne stabdziu diskai. Nepatiks - ismesiu.
Mano klausimas buvo toks, ka padaryt, kad geriau sviestu. Tai ir atsakau, kad kinietiskos sviecia simta kartu geriau, nei tie tavo numyleti originalai, kurie padeveti jau ne vienus metus.
Tai as gal geriau keisiu kas puse metu jas, visvien pigiau iseis.
Jokeris teisingai sake, biski optimizmo. Ilgiau gyvensi ir maziau neapykantos sau susilauksi is aplinkiniu, kas niekam naudos neatnes.
Durna, kad is vieno klausimo, tiek agresijos atsirado, bet tikiuosi nebepasikartos ;)))


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.