MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Nufotografavo greičio matuoklis (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13175)

MB Fanas 2013-11-01 08:57

nera jokio zenklo,vedukas uz jo iskarto dvi juostos nu tai 90 turi buti:)

munde8 2013-11-01 12:36

teks teisme pasisveciuot ;) nieko nepritrinsi, nes fotikas nufotkino, duomenys issiusti i duomenu baze,teks be teisiu rizikuot darbe arba samdyt vairuotoja :D

Artunas 2013-11-01 16:08

Tik nepamiršk kad yra taikoma paklaida. Mane nufotkino lygiai 140, pareigūnas iškart pasakė kad teks atsisveikint su teisėm, paklausiau kokia paklaida, na tai tipo galima pritaikyt kažką. Tas kažkas išgelbėjo.

ldalius 2013-11-01 16:16

baikit jūs nusišnekėt apie paklaidas (ji yra tik 5km/h) nebesvaikit apie įspėjamuosius ženklus dėl radaro buvimo ir pan.
Turėjai drąsos skrist, turėk drąsos ir nusileist, o jei pavaikščiosi pėsčiomis bus tik smegenims į naudą.

Tik nereikia dabar komentarų, kad ir aš ne šventas. Taip - nesu šventas, bet neatsimenu kada esu mokėjęs paskutinę baudą už greičio viršyjimą. Man atrodo dar paskutinė bauda buvo prieš 20 su virš metų ir bauda buvo 5 rubliai. Tik nereikia man priminti baudų su fūra už viršsvorius ir juodas šaibas. Čia kiti dalykai

Apple 2013-11-01 16:18

Kad pastaruoju metu 2 km/h paklaida beveik visu matuokliu :)

Artunas 2013-11-01 16:27

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 295848)
baikit jūs nusišnekėt apie paklaidas (ji yra tik 5km/h) nebesvaikit apie įspėjamuosius ženklus dėl radaro buvimo ir pan.
Turėjai drąsos skrist, turėk drąsos ir nusileist, o jei pavaikščiosi pėsčiomis bus tik smegenims į naudą.

Tik nereikia dabar komentarų, kad ir aš ne šventas. Taip - nesu šventas, bet neatsimenu kada esu mokėjęs paskutinę baudą už greičio viršyjimą. Man atrodo dar paskutinė bauda buvo prieš 20 su virš metų ir bauda buvo 5 rubliai. Tik nereikia man priminti baudų su fūra už viršsvorius ir juodas šaibas. Čia kiti dalykai

Kur tu radai nusišnekėjimą? Aš parašiau kaip man buvo, ir kaip galbūt žmogus gali išsigelbėt nuo teisių praradimo. Komentaras tavo iš vis beryšio.

Tomskis 2013-11-01 16:33

nesiojamu radaru paklaida 2km/h
inkilu paklaida 3km/h
caddy sumontuotos irangos paklaida 1km/h, kitas irangos variantas 3km/h.

tai jeigu kolega vare 142, tai pasiseks. bet dazniausiai galiu pasakyt jei spydikas rode 140, tai realiai kokius 138 vaziavai jei ratai normaliu ismieru, tai liksi su teisem

MB Fanas 2013-11-01 16:54

dauk cia kalbeti galima,ziuresiu kaip cia bus,pirmadieni zinosiu daugiau,o jai viskas liuks tai labai laimingas busiu.Gavau gera pamoka ir atkreipsiu i ta demesi.parasysiu kaip zinosiu nutarty galutine.Palinkekit geriau sekmes:isveik:

Artunas 2013-11-01 16:55

Sėkmės!

Tomskis 2013-11-01 16:55

ta gera pamoka galioja pirmus menesius, paskui vel atsipalaiduoji :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.