MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W204 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=209)
-   -   SOS! MB C220, S204, 2008m. Klaidos, nebetraukia (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21507)

Audrius28 2018-05-29 22:12

Taip ir padarysiu. Užsisakysiu dar to birzgalo iš Piktas, bus į naudą vistiek. Po visko nuvešiu stars pajungt, ten vyrukas matosi, kad nėra labai jau gerai išmanantis tą stars ir nemoka jis visko, bet kažką visgi moka ir supranta. Kito pakolkas dar nežinau Kaune. Dėkui už patarimus visiems.

Darius 2018-05-29 22:25

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 499954)


spjauk tam meistrui i veida, ir ieskokis kas turi stara ir moka juom naudotis.
P.s. baik cia kaip "palaida pana" tampytis. sedi i auto soki i autostrada, 20min 4 pavara laikai kuo tolygiau iki 3k apsuku. as beveik lazinciausi jog auto senai regeneravosi, pokol tu cia mastei "To be, or not to be" :)

:xx::xx::xx:

Citata:

Pradžioje rašė Audrius28 (Post 499958)
Taip ir padarysiu. Užsisakysiu dar to birzgalo iš Piktas, bus į naudą vistiek. Po visko nuvešiu stars pajungt, ten vyrukas matosi, kad nėra labai jau gerai išmanantis tą stars ir nemoka jis visko, bet kažką visgi moka ir supranta. Kito pakolkas dar nežinau Kaune. Dėkui už patarimus visiems.


Nu jo pa pa. Taigi ne vienas yra forumietis Kaune kuris turi stara, plius ne tik Kaune ;). Tik paieškoti tingi forume ;)

Audrius28 2018-05-29 22:34

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 499959)
:xx::xx::xx:




Nu jo pa pa. Taigi ne vienas yra forumietis Kaune kuris turi stara, plius ne tik Kaune ;). Tik paieškoti tingi forume ;)

Aš suprantu, kad senbūviai čia naudingiausi forumiečiai, bet dažnai ir patys tingiausi, nes atsibosta panašūs naujokų klausimai... O čia kažkokie pašiepimai ar pasišaipymai man visiškai nereikalingi. Forumas tam ir skirtas, kad bendrauti ir padėti vienas kitam. Ir juk jau sakiau, kad pirmoji mano mašina, neturiu daug žinių apie auto. O kiek klausiau, niekas nepasisiūlė padėti Kaune su starsu, ne už dyką aišku.

Darius 2018-05-29 22:37

Buvau kažkada rašęs temoje kad važiuoju į Kauną ir turiu starą, bet kažkaip matyt praleidai. Esu aš gan dažnai būnantis Kaune, toliau yra Rocky, Gintaras, kurie tikrai gerai nusimano. Toliau nevardinsiu, pradžiai užteks tiek ;)

p.s. 6 šitos temos psl. rašiau ;)

Audrius28 2018-05-29 23:05

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 499962)
Buvau kažkada rašęs temoje kad važiuoju į Kauną ir turiu starą, bet kažkaip matyt praleidai. Esu aš gan dažnai būnantis Kaune, toliau yra Rocky, Gintaras, kurie tikrai gerai nusimano. Toliau nevardinsiu, pradžiai užteks tiek ;)

p.s. 6 šitos temos psl. rašiau ;)

:good: susisieksiu vėliau per AŽ :)

Audrius28 2018-06-09 09:48

Nu va, jau prieš savaitę pasidariau regeneraciją, + susipyliau kuro priedą iš Piktas, pravažiavau 200km ant 3300-3400 apsukų, vakare dar +100km. Tai tiesiojoj, važiuojant 140km/h, pasiimdavo apie 7,6l, dabar po regeneracijos ima po 5,8l šimtui. Matomai buvo neblogai užsikišę ;) Miesto kamščiuose sąnaudos nepakito, bet važiuojant pastoviu greičiu, skirtumas labai jaučiasi.

Važiuojant ir atleidus gazą, girdimas toks "du du du du du du du..." bumpsėjimas, bildėjimas pastovus ir greitas, girdima tik atleidus gazą ar nuokalnėje, kuo greičiau važiuoju - tuo garsas didesnis. Čia jau senai šitą pastebėjau.
Kas gali būti? Duslintuvas gal ar apsaugos kokios blogai priveržtos?

Gadget 2018-06-09 10:33

Citata:

Pradžioje rašė Audrius28 (Post 500465)
Važiuojant ir atleidus gazą, girdimas toks "du du du du du du du..." bumpsėjimas, bildėjimas pastovus ir greitas, girdima tik atleidus gazą ar nuokalnėje, kuo greičiau važiuoju - tuo garsas didesnis. Čia jau senai šitą pastebėjau.
Kas gali būti? Duslintuvas gal ar apsaugos kokios blogai priveržtos?

Pagalves pasitikrink dezes, variklio, kardano gumas... betkas kas juda vaziuojant gali but.

amerika 2018-06-09 10:37

Citata:

Pradžioje rašė Audrius28 (Post 500465)
Važiuojant ir atleidus gazą, girdimas toks "du du du du du du du..." bumpsėjimas pastovus ir greitas, girdima tik atleidus gazą ar nuokalnėje, kuo greičiau važiuoju - tuo garsas didesnis. Čia jau senai šitą pastebėjau.
Kas gali būti? Duslintuvas gal ar apsaugos kokios blogai priveržtos?

padanga su guzu,ar kas nors istrige i protektoriu,arba sulinkes stabdžiu diskas.Kaip sugebejai su tokiom apsukom važiuoti toki atstuma?jei automatas tai ,3- 4 pavara,viena taisai kita gadini.....šiaip tie priedai buna profesionaliam naudojimui ir eksperimentai ne visada pasiteisina,o jei priedas buitiniam naudojimui,tai jis tik placebas...panašiai kaip xado priedai-padeda tik tiems kas tuo tiki.

Darius 2018-06-09 11:17

Citata:

Pradžioje rašė Audrius28 (Post 500464)
Nu va, jau prieš savaitę pasidariau regeneraciją, + susipyliau kuro priedą iš Piktas, pravažiavau 200km ant 3300-3400 apsukų, vakare dar +100km. Tai tiesiojoj, važiuojant 140km/h, pasiimdavo apie 7,6l, dabar po regeneracijos ima po 5,8l šimtui. Matomai buvo neblogai užsikišę ;) Miesto kamščiuose sąnaudos nepakito, bet važiuojant pastoviu greičiu, skirtumas labai jaučiasi.


Važiuojant ir atleidus gazą, girdimas toks "du du du du du du du..." bumpsėjimas, bildėjimas pastovus ir greitas, girdima tik atleidus gazą ar nuokalnėje, kuo greičiau važiuoju - tuo garsas didesnis. Čia jau senai šitą pastebėjau.
Kas gali būti? Duslintuvas gal ar apsaugos kokios blogai priveržtos?

Ar tikrai iš Piktas? Gal iš Povidolio?

Pavidolis 2018-06-09 12:13

Nejaugi aš toks pavidus, kad net atrodau piktas? :D

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 500467)
padanga su guzu,ar kas nors istrige i protektoriu,arba sulinkes stabdžiu diskas.Kaip sugebejai su tokiom apsukom važiuoti toki atstuma?jei automatas tai ,3- 4 pavara,viena taisai kita gadini.....šiaip tie priedai buna profesionaliam naudojimui ir eksperimentai ne visada pasiteisina,o jei priedas buitiniam naudojimui,tai jis tik placebas...panašiai kaip xado priedai-padeda tik tiems kas tuo tiki.

Tamsta, esate visiškai neteisus :) Yra preperatų, kurie skirti tik profesionaliam naudojimui su 5 puslapių instrukcijom, tačiau priedai kaip tik skirti kiekvienam vartotojui. Geras priedas negali nieko pakenkti, čia yra faktas. Asmeniškai su priedu pagydžiau turbiną ir tikrai ne placebas, kai anksčiau mašina pasiekus 115km/h išjungia turbiną ir tik lėtėja, kai po to lekia gerokai greičiau ir be jokių trikdžių :wave:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.