MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Mercedes-Benz kuro sanaudos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=896)

Edgis 2011-02-28 19:24

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 133420)
del ko bedu daugiau?

Labai neinam į OT:wave: Atsakant į klausimą: žvakės būtų pirmam plane:wave:

Paulius140 2011-02-28 19:24

dabar isvis ziauri prabanga vazineti, nu i nafik.. 100km = 54lt :unreal: bent jau man

Tomskis 2011-02-28 19:26

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 133423)
Labai neinam į OT:wave: Atsakant į klausimą: žvakės būtų pirmam plane:wave:

nu neinam tai neinam, 6 metai vazineju tuo kuru, bedu nera, zvakes pirma kart keiciau :) ankstesnese masinose nekeiciau, draugelis mano forda pjauna ir pas mane kura ima, tai jau 5 metai turbut zvakes nekeistos, viskas gerai su juo :)

pucenas 2011-02-28 19:26

nu matyt pas jus ir dar pas nedaug, dyzelius vairuojanciu zmoniu problemu nera ziema :) nes as tai daznai patampau kaimynus kieme :) :) nu daug ir lb daug pilasi is degalines ir uz tuos 4 lt :)

Tomskis 2011-02-28 19:27

prie ko cia dyzelis ir tampymas jeigu silpnas akumas, tas pat ir benzui galioja :) kuro rusis cia ne prie ko. o tu su savo automatu tampai?

pucenas 2011-02-28 19:33

nu tai buna, kad ir akumas suka atordo kaip zveris neuzkure gal ten dz uzsala ar kas nzn patempi ir uzsikure ir draugeli tempiau ne karta su fokusu irgi suka belekiek nepaima patempi uzsikure :) nzn kame ce beda as su dz nesu susidures. Taip tempiu su savoa utomatu ir nesuku galvos del to :D visiskai :bebebe:

Tomskis 2011-02-28 19:35

jei dz uzsaltu, tai ir tempimas nepadetu :) tegu keicia zvakes :D

jokerris 2011-02-28 19:49

clk 200 kompressor'ius
70ltr duju- 650km- 90proc. uzmiestis
mieste apie 12-13ltr. karts nuo karto su sunkia ,,tapke'':)
kai tokios kainos dyzelio, tai ir duju kvapas pradejo patikti :xx::uuu:

baltavarna 2011-03-03 23:15

1-W210
2-1998
3-2.9
4-Dyzelis
5-Automatas
6-Vairavimo stilius normalus
7-Kuro sąnaudas: trasoj iki 7 l, mieste ~10 l, bet tas terminas "mieste" tai sąliginis. Neretai nuvažiuoti į darbą užtrunka ~30 min, atstumas 5 km. Tai tokiu atveju galima ir į 12 l neįsipaišyti. O šiaip jei tvarkingai neužsistovint kamščiuose tai ~10 l. Žiemą kažkiek daugiau.
Ratai pastoviai R15

Edgis 2011-03-14 09:40

1 - W124
2 - 1994
3 - 2,5D (83kW)
4 - Mechaninė
5 - Spartus
6 - 100% mieste gavosi 9l/100km
7 - Ratai R15

Finalfour 2011-03-26 14:51

Siandien labai ramiai, visa kelia autopilotu ant 96 km/h vaziavau is Vilniaus i Alytu, kelias lygus, nedaug kalnu. Oro slegis padangose 2,4 bar. Kuro sanaudos buvo 7,4 l/100 km. Kadangi dujos, is jegos dadedam dar litra, gaunasi tebunie 8,5 l/100 km. (IV karta siaip prideda 10 % prie benzo sanaudu, deka pas mane suomontuotu naujausiu Valtek didelio tikslumo itin trumpu impulsu purkstuku tas skirtumas dar mazesnis). Bet del sventos ramybes pridejau visa litra virsaus.
8,5 litru duju X 2.04 lito = 17,34 lito. (dujos nuo vakar kastuoja po 2,19, minus -15 cnt mano nuolaidu kortele, gaunasi po 2,04).
Taigi, Mercedes Benz E320 W211 trasoje 100 km nuvaziuoti kainuoja 17,34 litro. Dujomis.
Dyzelinis analogiskas 320 cdi niekaip neispiaso salia pagal ekonomija.

mariukaz 2011-03-26 19:33

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 138498)
Siandien labai ramiai, visa kelia autopilotu ant 96 km/h vaziavau is Vilniaus i Alytu, kelias lygus, nedaug kalnu. Oro slegis padangose 2,4 bar. Kuro sanaudos buvo 7,4 l/100 km. Kadangi dujos, is jegos dadedam dar litra, gaunasi tebunie 8,5 l/100 km. (IV karta siaip prideda 10 % prie benzo sanaudu, deka pas mane suomontuotu naujausiu Valtek didelio tikslumo itin trumpu impulsu purkstuku tas skirtumas dar mazesnis). Bet del sventos ramybes pridejau visa litra virsaus.
8,5 litru duju X 2.04 lito = 17,34 lito. (dujos nuo vakar kastuoja po 2,19, minus -15 cnt mano nuolaidu kortele, gaunasi po 2,04).
Taigi, Mercedes Benz E320 W211 trasoje 100 km nuvaziuoti kainuoja 17,34 litro. Dujomis.
Dyzelinis analogiskas 320 cdi niekaip neispiaso salia pagal ekonomija.

siandien vaziavau is Ukmerges i Vilniu, irigi ijungiau autopilota 100 km/h, sanaudos apie 6,5 litro X 3,00 lt = 19,50 Lt
Joo....

woodoooo 2011-03-26 19:46

Citata:

Pradžioje rašė Arce (Post 138553)
O dabar pridėk prie kiekvieno nuvažiuoto kilometro dujų įrangos kainą ir tai, kad banzino(dujų) mieste imama daugiau nei analogo dyzelio, nesigauna taip super pigu, kaip nupasakojai. Tiesiog širdies guodimas, kad tampantis 100km/h greičiu lygiu keliu tiek mažai suvalgo...

dujos yra pigiau nei dyzelis!!!! kas dar neisku tu akis atidaryk ir paziurek i kainas. tu paskaiciuok kiek permoki pirkdamas dyzeline auto.

Finalfour 2011-03-26 20:07

Citata:

Pradžioje rašė Arce (Post 138553)
O dabar pridėk prie kiekvieno nuvažiuoto kilometro dujų įrangos kainą ir tai, kad banzino(dujų) mieste imama daugiau nei analogo dyzelio, nesigauna taip super pigu, kaip nupasakojai. Tiesiog širdies guodimas, kad tampantis 100km/h greičiu lygiu keliu tiek mažai suvalgo...

Dyzelines auto kainos nuo benzinines skirtumas daug didesnis nei irangos kaina. Be to, duju iranga mano atveju atsipirko po 10 000 km. Toliau.
Mano E320 Vilniaus mieste ima 16 l/100km. Ir cia jau netaupant, o normaliu rezimu vazinejant. 16 X 2,04 = 32,64 lito. Dyzelinis E320 vilniaus mieste tokiu pat rezimu ima 10 litru dyzelio. 10 X 4,20= 42 litai. Tai apie ka mes kalbam kolega?
Dar nepamirskim, kad gauname diskomforta nuo to traktorinio marmejimo, remonto ir islaikymo kastus didesnius, daug didesni sansa pavaru dezes defekto (apie tai forume pridiskutuota, apie sia w211 liga pasireiskiancia dyzelinaims w211), problemas ziema (tvarkingas auto nekelia bedu nei benzas nei dyzelis, bet benzas atleidzia daug daugiau neprieziuros klaidu nei dyzelis).
Visa problema yra kazkada suformuotame absurdiskame stereotipe, kad dujos blogis ir "eda varikli". Tik tas stereotipas kazkodel nekinta sulig sparciai tobulejanciomis sekvencines duju irangos technologijomis.
P.S. aisku, jei pili kontrabandini dyzelina, skaiciavimai kiek kitokie, bet neisivaizduoju kaip reikia nekesti savo w211, kad jo cdi sistema kurenti "is gero pazistamo kontrabandininko" gautu dyzelinu, kuris yra "tikrai geras".

PANTERA888 2011-03-26 20:37

http://auto.plius.lt/tyrimai/benzina...aign=15min_int

mariukaz 2011-03-26 20:53

Finalfoursiuo metu tikrai pigiau vazineti dujom nei dyzelinu, bet kuro kainos labai nepastovus dalykas. Pvz. pernai dyzelinas kainavo 3.30 lt, o dujos apie 2 lt, nuo to laiko ju kaino beveik nepakito, o dyzelio pabrango litu. Bet atsimenu kaip 2008 i buvusi w210 E320 isidejau duju iranga ir po savates skotelejo duju kainao, o benzas kaip tik atpigo. Tada vos plauku nenusiroviau, sumokejau 2400, o skirtumas 100 km buvo 8 litai neskaiciuojant isleisto benzo pasildymui.
Visai tiketina, kad po poros menesiu dujos gali kainuoti 3 litus, tada 16x3=48 litai.

samagonas 2011-03-26 21:10

jei mano kaime butu dujos, tai vazhinechiau su 10 litru varikliu :xx: Dyzelis yra gerai, bet miegas neramus, o benzas+ dujotekis, manau super varijantas :xx:

Finalfour 2011-03-26 21:34

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 138587)
Finalfour
Visai tiketina, kad po poros menesiu dujos gali kainuoti 3 litus, tada 16x3=48 litai.

Kolega netinkama termina pavartojote. Kad taip nutiks neitikeitina. Kaip sakoma never said never, bet jei zinote duju gamybos technologinius procesus bei nuo ko priklauso duju kaina, bei sezoniskumo itakas, suprasite, kad greiciau sprogs IAE nei dujos po menesio kainuos 3 lt :)
Beja, siandien kaip tik teko siek tiek pasidometi, kodel dujos staigiai per viena diena atpigo 10 centu, tai tendencijos tokios, kad kaip tik greitai vel turesime sena gera duju kaina apie 1,8 uz litra. Kas yra visiskai logiska, turint omenyje, kad ju savikiania tam tikra siaura prasme paemus, vos ne nuline. Nepainiokim, kaip daug kas daro, duju tiekiamu is rusijos (gamtiniu) su LPG, kurios yra benzino gamybos proceso atlieka, kuri anksciau budavo tiesiog deginama i ora.
Beja, akcizas dujoms yra sunkai suvokiamu aukstumu, kuris beja per paskutini akcizo didinima dujoms buvo pakeltas net 140 procentu, ir vis tiek jos kainuoja tik tiek. Jei musu vyriausybe nebutu veikiama tam tikru interesu grupiu, ji darytu ka daro kai kurios europos salys - dalinai subsidijuoja duju iranga, laiko mazus akcizus dujoms ir pan. del paprastos priezasties - dujuinio variklio ekologijos efektui neprilygs joks bio ar ne bio dyzelis ar benzas.

Paulius140 2011-03-26 21:59

bet kas liecia dujas tai aisku kad pigiau.. bet kai kurie zmones paprasciausiai bijo deti dujas, nes ju manimu gali ,, susprogti" cia mano senelio mastymas.. :)as irgi uz dujas, nes ir masina lengviau rasti su dujom,ir pigiau, ir dar geresne kompektacija.. kaip pvz duosiu kai mes per skype susigincyjom su Tomskiu.. :) as irodinejau kad geriau pirkti mersa w220 s500 longa, nes ji galima vos ne uz 10k euru gera paimti, i deti dujas, negu ieskotis s320cdi uz 10k eur, (tapacia kaina kaip ir s500) ir gauti uz ta kaina dar lavona bagazinei ., dar kaip tik paskaiciavau kas pigiau iseina.. katik vel paskaiciavau, remdamasis w220mersu.. Vilniuje, su s500 + dujomis iseina 39lt 100tui kilometru jei sanaudos 18 litru , dyzelis s320cdi 100tas kilometru kainuoja 46lt, sanaudos 11litru- beveik 47lt.. tai mano girta galva, geriau vazineti dujomis, bet longu mersu, galingu ir gera komplektacija, nei puskuoti su dyzeliu, uz kuri reikia dar brangiau moketi, ir explotacijos kastai brangesni..

P.S mieli kolegos, jei klydau, pataisykite :)

ruškė 2011-03-26 22:01

Citata:

Pradžioje rašė Paulius140 (Post 138609)
bet kas liecia dujas tai aisku kad pigiau.. bet kai kurie zmones paprasciausiai bijo deti dujas, nes ju manimu gali ,, susprogti" cia mano senelio mastymas.. :)as irgi uz dujas, nes ir masina lengviau rasti su dujom,ir pigiau, ir dar geresne kompektacija.. kaip pvz duosiu kai mes per skype susigincyjom su Tomskiu.. :) as irodinejau kad geriau pirkti mersa w220 s500 longa, nes ji galima vos ne uz 10k euru gera paimti, i deti dujas, negu ieskotis s320cdi uz 10k eur, (tapacia kaina kaip ir s500) ir gauti uz ta kaina dar lavona bagazinei ., dar kaip tik paskaiciavau kas pigiau iseina.. katik vel paskaiciavau, remdamasis w220mersu.. Vilniuje, su s500 + dujomis iseina 39lt 100tui kilometru jei sanaudos 18 litru , dyzelis s320cdi 100tas kilometru kainuoja 46lt, sanaudos 11litru- beveik 47lt.. tai mano girta galva, geriau vazineti dujomis, bet longu mersu, galingu ir gera komplektacija, nei puskuoti su dyzeliu, uz kuri reikia dar brangiau moketi, ir explotacijos kastai brangesni..

P.S mieli kolegos, jei klydau, pataisykite :)

labai uzkliuvo uz akiu tokia gramatine klaida :confused: niekas duju neliecia ,nebent sau i delna pabezdesi tai gal ir paliesi dujas :xx::xx:

Paulius140 2011-03-26 22:03

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 138611)
labai uzkliuvo uz akiu tokia gramatine klaida :confused: niekas duju neliecia ,nebent sau i delna pabezdesi tai gal ir paliesi dujas :xx::xx:

nejuokauk taip, tik ne siandien :xx:

mariukaz 2011-03-26 22:10

Finalfour, tai as tik uz kad dujos kainuotu pigiau ir nepakiltu iki 3 litu :)

vampyras 2011-03-26 22:12

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 138611)
labai uzkliuvo uz akiu tokia gramatine klaida :confused: niekas duju neliecia ,nebent sau i delna pabezdesi tai gal ir paliesi dujas :xx::xx:

vokiskai issiverstu op pro po gas :D

yamato 2011-03-26 22:14

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 138498)
Siandien labai ramiai, visa kelia autopilotu ant 96 km/h vaziavau is Vilniaus i Alytu, kelias lygus, nedaug kalnu. Oro slegis padangose 2,4 bar. Kuro sanaudos buvo 7,4 l/100 km. Kadangi dujos, is jegos dadedam dar litra, gaunasi tebunie 8,5 l/100 km. (IV karta siaip prideda 10 % prie benzo sanaudu, deka pas mane suomontuotu naujausiu Valtek didelio tikslumo itin trumpu impulsu purkstuku tas skirtumas dar mazesnis). Bet del sventos ramybes pridejau visa litra virsaus.
8,5 litru duju X 2.04 lito = 17,34 lito. (dujos nuo vakar kastuoja po 2,19, minus -15 cnt mano nuolaidu kortele, gaunasi po 2,04).
Taigi, Mercedes Benz E320 W211 trasoje 100 km nuvaziuoti kainuoja 17,34 litro. Dujomis.
Dyzelinis analogiskas 320 cdi niekaip neispiaso salia pagal ekonomija.

imam 3,2 cdi - 5,4l/100km,
kuro kaina 4,2, kadangi gauname 4ct nuolaidą, tai 4,16 ir -21% tai yra 3.29 * 5.4 = 17.74, taigi vos 40ct pigiau važiuoji :)

pats esu už benziną su dujomis, bet naujieji dyzeliai taip pat gerai :)

samagonas 2011-03-26 22:38

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 138617)
imam 3,2 cdi - 5,4l/100km,
kuro kaina 4,2, kadangi gauname 4ct nuolaidą, tai 4,16 ir -21% tai yra 3.29 * 5.4 = 17.74, taigi vos 40ct pigiau važiuoji :)

pats esu už benziną su dujomis, bet naujieji dyzeliai taip pat gerai :)

baik bajerius, tas 3,2 yra super,bet sanaudas kur pàrashiai tai i pakalne ir vejas i rura. Miestas,,kamshchiai, trasa ir tt... gaunasi minimum 8-9 litrai.
Jei yra galimybe pasidujinti, tai tik dujos, o ir nauji benzai valgo max. 10L. benzo, chia visokie kibiriukai, nes neseniai zhiurejau laida,kur CL 5 litru ir 6litru AMG , niekaip negalejo perkopti 11litru sanaudu . Tik kad tiems maslepupams vis dar suknu pripazhinti,kad nauji benzai,ekonomishkesni ir 5 kart galingesni uzh dyzelius :))

yamato 2011-03-26 22:41

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 138622)
baik bajerius, tas 3,2 yra super,bet sanaudas kur pàrashiai tai i pakalne ir vejas i rura. Miestas,,kamshchiai, trasa ir tt... gaunasi minimum 8-9 litrai.
Jei yra galimybe pasidujinti, tai tik dujos, o ir nauji benzai valgo max. 10L. benzo, chia visokie kibiriukai, nes neseniai zhiurejau laida,kur CL 5 litru ir 6litru AMG , niekaip negalejo perkopti 11litru sanaudu . Tik kad tiems maslepupams vis dar suknu pripazhinti,kad nauji benzai,ekonomishkesni ir 5 kart galingesni uzh dyzelius :))

trasoj realios sąnaudos tokios :)

paimt galim kitą variantą, greitis 138, autopilotas, sąnaudos 5,6l :) kaunas - klaipėda... :)
via baltica 5,4l ~97 autopilotas :)

o nauji benzinai yra iš viso super, dar jei padujinus, tai visai piguma gautųsi :)

Finalfour 2011-03-26 22:45

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 138617)
imam 3,2 cdi - 5,4l/100km,
kuro kaina 4,2, kadangi gauname 4ct nuolaidą, tai 4,16 ir -21% tai yra 3.29 * 5.4 = 17.74, taigi vos 40ct pigiau važiuoji :)

pats esu už benziną su dujomis, bet naujieji dyzeliai taip pat gerai :)

Tai gal tuoj islys koks vadybininkas kuriam nemokamai pila dyzeli, tai is viso bus 0 litu. Kalbam apie absoliuta, ka gali gauti bet kuris zmogus is gatves, o ne kas ka susikombinavo, ok? Dujoms 15 ct. nuolaida gali gauti bet kas, tereikia uzeit i degaline ir kortele nemokamai pasiimti (alausos pvz.), o -21 pvm tikrai ne kiekvienas gali susiveikti. Tad vienon vieton tamstos skaiciavimas :) Beja, net su tokiu susikombinavimu brangiau, kad ir tais 40 ct. vaziuoji.
Idomu, kodel kartais zmones ziuredami i akivaizdziai balta popieriaus lapa bando irodyti kad jis juodas? Peace :)

yamato 2011-03-26 22:50

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 138627)
Tai gal tuoj islys koks vadybininkas kuriam nemokamai pila dyzeli, tai is viso bus 0 litu. Kalbam apie absoliuta, ka gali gauti bet kuris zmogus is gatves, o ne kas ka susikombinavo, ok? Dujoms 15 ct. nuolaida gali gauti bet kas, tereikia uzeit i degaline ir kortele nemokamai pasiimti (alausos pvz.), o -21 pvm tikrai ne kiekvienas gali susiveikti. Tad vienon vieton tamstos skaiciavimas :) Beja, net su tokiu susikombinavimu brangiau, kad ir tais 40 ct. vaziuoji.
Idomu, kodel kartais zmones ziuredami i akivaizdziai balta popieriaus lapa bando irodyti kad jis juodas? Peace :)

man tik kartais įdomu, kodėl tu taip tas dujas keli? visi žino, kad naujausios kartos jos yra geros, pats ieškau, žiūrinėju 3,2 CLK ir tikrai dėčiau dujas, bei važiuočiau pigiau, nei dabar važinėju su dvilitriu 124 :)

o kokios dujų sąnaudos ant didesnio greičio? tarkim 130-140? man šiaip įdomu, nes tėvo dyzeliu įsitikinau, kad pigu važinėti ;)

Finalfour 2011-03-26 23:04

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 138629)
man tik kartais įdomu, kodėl tu taip tas dujas keli? visi žino, kad naujausios kartos jos yra geros, pats ieškau, žiūrinėju 3,2 CLK ir tikrai dėčiau dujas, bei važiuočiau pigiau, nei dabar važinėju su dvilitriu 124 :)

o kokios dujų sąnaudos ant didesnio greičio? tarkim 130-140? man šiaip įdomu, nes tėvo dyzeliu įsitikinau, kad pigu važinėti ;)

Matai, man labai smalsu kame zmones izvelgia dyzelio pliusus, del to ir iskeliu kartais tokius palyginimus, ypac po sios ziemos, kai puse kiemo kaimynu, ir darbe bendradarbiu plukesi su dyzeliais del vienokiu ar kitokiu bedu.
Na, dar busiu atviras iki galo - nemegstu dyzeliu, ju slykstaus marmejimo, ir visu kitu ju bedu ir kartais samoningai negerai padarau - pasiepiu dyzelistus. Negeras as :)
O del sanaudu ant didesnio greico - kad nemeluociau galesiu rytoj lekdamas atgal i vilniu visa kelia sveist ne ant 96 km/h kaip siandien, o 130, paziuresim kaip skirsis. Bet realiai - paimk manuala ka raso mersas paie benzo sanaudas prie tokio greicio ir pridek litra, ir gausi duju sanaudas. Nes mano mersas tai typ top benzo ima kiek parasyta manuale. Tikrinta ne karta.

yamato 2011-03-26 23:09

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 138636)
Matai, man labai smalsu kame zmones izvelgia dyzelio pliusus, del to ir iskeliu kartais tokius palyginimus, ypac po sios ziemos, kai puse kiemo kaimynu, ir darbe bendradarbiu plukesi su dyzeliais del vienokiu ar kitokiu bedu.
Na, dar busiu atviras iki galo - nemegstu dyzeliu, ju slykstaus marmejimo, ir visu kitu ju bedu ir kartais samoningai negerai padarau - pasiepiu dyzelistus. Negeras as :)
O del sanaudu ant didesnio greico - kad nemeluociau galesiu rytoj lekdamas atgal i vilniu visa kelia sveist ne ant 96 km/h kaip siandien, o 130, paziuresim kaip skirsis. Bet realiai - paimk manuala ka raso mersas paie benzo sanaudas prie tokio greicio ir pridek litra, ir gausi duju sanaudas. Nes mano mersas tai typ top benzo ima kiek parasyta manuale. Tikrinta ne karta.

na, man, priešingai nei tau, kartais netgi patinka tvarkingo dyzelio garsas :)

mano pusbrolis žiūrinėjo A8 audi, apie 2004-2005m, tuo metu dyzelinė buvo brangesnė apie 4-5t eur, už benzininę, tai pasiėmė 4,2l varikliu, kuo pilnesnę ir nesukga galvos :)

pats sako - "kol aš tuos 5t eur pravažinėsiu..." :)

beje, pastebėjau, kad pas W211 tikrai labai tiksliai kompas rodo kuro sanaudas :) irgi skaičiuota ne kartą :) jau apie 40-50t km pravažiuota Lietuvoje :)

Paulius140 2011-03-26 23:10

idomu ka e320 benzas vaziuojant 130km/h rodo kompas :)

Tomskis 2011-03-26 23:47

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 138560)
......kad gauname diskomforta nuo to traktorinio marmejimo, remonto ir islaikymo kastus didesnius....

man kolega susidaro toks ispudis kad paskutinis jusu vairuotas dyzelinis automobilis buvo 85 metu, w211 dyzeliniam lygiai taip pat nesigirdi ir nesijaucia variklio kaip ir benzininiam, o apie kokius remonto didesnius kastus kalba eina? pakaba ta pati kainuoja, zvakes irgi, akumas irgi, kebulo dalys tos pacios

vampyras 2011-03-27 00:29

pentadieni ismeginau visus, atkreipkit demesi i 250 CDI ;)
velniop sanaudas, velniop kuro tipa, galios ir kainos santykis svarbiausia :D
kas mes akmeni i mano darza,tam prikakosiu i saldytuva :D
http://de.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_R_172

woodoooo 2011-03-27 01:07

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 138654)
man kolega susidaro toks ispudis kad paskutinis jusu vairuotas dyzelinis automobilis buvo 85 metu, w211 dyzeliniam lygiai taip pat nesigirdi ir nesijaucia variklio kaip ir benzininiam, o apie kokius remonto didesnius kastus kalba eina? pakaba ta pati kainuoja, zvakes irgi, akumas irgi, kebulo dalys tos pacios

tomski darda darda tas dyzelis neperseniausiai visa diena vazinejom su draugu w211 270cdi nu darda :)
Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 138666)
pentadieni ismeginau visus, atkreipkit demesi i 250 CDI ;)
velniop sanaudas, velniop kuro tipa, galios ir kainos santykis svarbiausia :D
kas mes akmeni i mano darza,tam prikakosiu i saldytuva :D
http://de.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_R_172

5l variklis + dujos va kur tikras galios ir kainos (kuro ir masinos kainos) santykis.

Finalfour 2011-03-27 10:01

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 138654)
pakaba ta pati kainuoja, zvakes irgi, akumas irgi, kebulo dalys tos pacios

Tam tikros, labai nepigios dalys, kurios budingos tik dyzeliniam motorui. Vien si foruma paskaityk kiek dyzelistu verkia apie savo EGR voztuvus, dyzelio purkstukus, kuro siurbli, ir pan. Nekalbant jau apie ta garsiaja bdea su ausinimo skyscio patekimu i APD. Tai ta beda irgi zinok dyzeliu liga. Cia aisku viskas apie w211.
Galu gale, benzininio auto ekplotacijos apleidimas (ka dauguma lietuviu daro) atleidzia daug daygiau klaidu nei dyzelinio. Nepakeisk kuro filtro, zvakiu - dyzelio prie -25 neuzvesi, benza bet kokiu atveju uzkursi. Kaip jis ten dirbs, bet dirbs. Jau nekalbant apie akuma. Lavonas akumas neprasukantis dyzelio irkarto perdetas i benza be problemu ji suktels bent aborota ir uzkurs. Isbandytas reikalas :)
O kiek zmoniu uzsalo su dyzeliu is degaliniu tokiais atvejais, kai tarkime uzsipyle pilna baka koki lapkriti, ir mazai vaziojant po dvieju savaiciu kalus -20, uzsalo... Nes dyzelis dar vasarinis buvo. Cia aisku krastutinumai ir isimtys, bet... Nors cia labiau musu degaliniu problema, kurios zieminio dyzelio uzsiveza vos ne tada, kai lauke jau konkretus minusas, nors turetu minimum menesi iki salciu pradzios.

mariukaz 2011-03-27 12:04

as tai izvelgiu vieninteli dyzeliio pliusa - galimybe pilti saliarka po 3 litus ir pigiau vazineti :)



Nors turint omeny,kad e300td labai neekonomiskas, sitas pliusas pamazu praranda savo zavesi. Pernai pildavau po 2 litus, buvo tikrai pigu vazineti

ilmarelis 2011-04-03 13:10

as irgi uz dujas esu :) anksciau visada vazinedavau su dyzeliais,buvau prakeikes juos...Tai saltas nedirba,tai melynais dumais apsipila kol saltas,tai neuzsikuria...Na man nesiseke su dyzelinem masinom :) turejau ne viena ir ne dvi.

sharrasitto 2011-04-03 14:15

Reikia normalu dyzeli nusipirkti, kad nebutu bedu. Su benzu tas pats gali buti ;) Bet, kad dyzelis siais laikais daugiau mados reikalas, nei ekonomiskumo, tai jau zino dauguma. Labai smarkiai galvoju pabandyti benzinas/dujos, nes pilti is degalynes po 4,30 nera smagu :)

ilmarelis 2011-04-03 15:04

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 140290)
Reikia normalu dyzeli nusipirkti, kad nebutu bedu. Su benzu tas pats gali buti ;) Bet, kad dyzelis siais laikais daugiau mados reikalas, nei ekonomiskumo, tai jau zino dauguma. Labai smarkiai galvoju pabandyti benzinas/dujos, nes pilti is degalynes po 4,30 nera smagu :)

kai pirkdavau atrodydavo tvarkingi :) viskas pasirodydavo,kai salta reikedavo pakurti :)

Tomskis 2011-04-03 16:48

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 140290)
Reikia normalu dyzeli nusipirkti, kad nebutu bedu. Su benzu tas pats gali buti ;) Bet, kad dyzelis siais laikais daugiau mados reikalas, nei ekonomiskumo, tai jau zino dauguma. Labai smarkiai galvoju pabandyti benzinas/dujos, nes pilti is degalynes po 4,30 nera smagu :)

:ne:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.