MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W221 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=235)
-   -   Airmatic tema, problemos ir sprendimai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4172)

sioma 2012-04-10 21:04

Idomu butu suzinoti ar galima pajungus kompa reguliuoti amortizatoriu kietuma/minkstuma? Kitas klausimas ar pakabos aukstis turi itakos kietumui, jei suzeminus ar nebus ji kietesne? Auto w220.

SSS klase 2012-04-11 11:37

Citata:

Pradžioje rašė sioma (Post 205803)
Idomu butu suzinoti ar galima pajungus kompa reguliuoti amortizatoriu kietuma/minkstuma? Kitas klausimas ar pakabos aukstis turi itakos kietumui, jei suzeminus ar nebus ji kietesne? Auto w220.

ketuma gali ir is salono reguliuot, be kompo pagalbos

sioma 2012-04-12 10:47

Citata:

Pradžioje rašė SSS klase (Post 205876)
ketuma gali ir is salono reguliuot, be kompo pagalbos

Kad pakietint tai viskas aisku, bet mane domina minkstumas. Pas mene ji standoka, labai jauciasi nedideles duobeles, kelio sujungimai ir t.t.

Apple 2012-04-12 11:15

Citata:

Pradžioje rašė sioma (Post 205997)
Kad pakietint tai viskas aisku, bet mane domina minkstumas. Pas mene ji standoka, labai jauciasi nedideles duobeles, kelio sujungimai ir t.t.

Ir pakietint ir paminkstint gali is salono. viskas priklauso nuo maisnos aukstumo. kuo zemesne - tuo kietesne. Ir nuo ratų dydžio, kuo didesni ratai, tuo kietesnė mašina.

woodoooo 2012-04-12 11:23

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 205999)
Ir pakietint ir paminkstint gali is salono. viskas priklauso nuo maisnos aukstumo. kuo zemesne - tuo kietesne. Ir nuo ratų dydžio, kuo didesni ratai, tuo kietesnė mašina.

nieko ten nepaminkstinsi. ten yra tik sport vaziuokles mygtukas kur siektiek suzemeja ir pakieteja amortikai. yra mygtukas kad iskelti bet nuo to nepminksteja o atrodo kaip dzipas. pas mane ir gan standoka bet kaip su r18 sutvirtinto kordo padangom tai cia normalu manau. vat a8 d3 yra trys tipai vaziuokles ten galima ir paminkstint ir pakietint.

borax 2012-05-01 18:35

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 194626)
Visos diskusijos apie AIRMATIC :wave:

Sveiki, paskutiniu metu pradejo grybaut airmatic'as pats stovi normalei laiko, bet vat kai uzvedi ismete Airmatic visit workshop, kas jam cia gali but? diagnostika pajungiu nieko nerodo jin man.. :confused: aciu uz pagalba isanksto.

Hunter 2012-05-01 21:28

Citata:

Pradžioje rašė borax (Post 209496)
Sveiki, paskutiniu metu pradejo grybaut airmatic'as pats stovi normalei laiko, bet vat kai uzvedi ismete Airmatic visit workshop, kas jam cia gali but? diagnostika pajungiu nieko nerodo jin man.. :confused: aciu uz pagalba isanksto.

Koks diagnostikos modelis?

woodoooo 2012-05-01 21:36

Citata:

Pradžioje rašė borax (Post 209496)
Sveiki, paskutiniu metu pradejo grybaut airmatic'as pats stovi normalei laiko, bet vat kai uzvedi ismete Airmatic visit workshop, kas jam cia gali but? diagnostika pajungiu nieko nerodo jin man.. :confused: aciu uz pagalba isanksto.

prasta diagnostika., jauciu loptopas buvo prijunktas...

NISMAS 2012-05-01 23:23

siaip buna daznas gedimas nutrunija ant kompresoriaus isleidimo voztuvo fyskes laidai, kai tai nutinka ismeta klaida ir pasukus mase nekuriant masinos kartais isijungia kompresorius. pasuk mase jei isijunks kompresorius is kelinto karto tai bus sitas gedimas jei neisijungs tada kitas gedimas.

borax 2012-05-02 16:33

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 209536)
prasta diagnostika., jauciu loptopas buvo prijunktas...

Diagnostika, kaip silber auto, su multiplexeriu ( kodatorium mersiniu ) . pameginsiu paziuret kompresoriu nes siandien atkreipiau demesi kad kai atidarai masina neisijungia jis anksciau budavo kad atrakinus masina sudirbdavo kompresorius trumpam labai. tai vat kazkodel siandien sove i galva pazet kompresoriu. Beja gal zinot kur saugyklis yra jo? gal tik jame beda ir yra, nes pasikartosiu nebegirdziu kompresoriaus.:confused:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.