MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Rusiškas dyzelinas. Kokios mintys? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5347)

mariukaz 2010-12-17 19:16

o as renkuosi lietuviska kura ...po 2.30 :geda:

P.S. jei negauni pigesnio dyzeino, ko gero labiau apsimoketu vazinetis dujomis...

ledas 2010-12-17 19:23

nu ponai tegu vazinejasi su tautiniu, o mes, biednieji vazinesimes su importiniu ir zvengsim is jusu. man asmeniskai graudu ziureti i zmogu, kuris pilasi degalinej:)
kaip kazkada jau minejau, man nepatinka, kai mane pasistate kampu naglai dulkina. man kazkaip labau prie sirdies atvirkstinis variantas:)

mariukaz 2010-12-17 19:34

Citata:

man asmeniskai graudu ziureti i zmogu, kuris pilasi degalinej
o man ne, jei jo pajamos leidzia tai daryti.

galim paskaiciuoti kiek sutaupo zmogus vazinedamas rusiska/baltarsusiska saliarka... tegu menesio rida buna 3000 km

kainos skirtumas 1 litas, dyzeliukas ryja kokius 7 ltr, 100 km sutaupai 7 Lt, 7 Lt x 30 = 210 Lt per menesi... reikia pripazinti kad ne milijonai :ne:

aisku vis i kisene o ne is jos

ledas 2010-12-17 19:42

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 116074)
o man ne, jei jo pajamos leidzia tai daryti.

galim paskaiciuoti kiek sutaupo zmogus vazinedamas rusiska/baltarsusiska saliarka... tegu menesio rida buna 3000 km

kainos skirtumas 1 litas, dyzeliukas ryja kokius 7 ltr, 100 km sutaupai 7 Lt, 7 Lt x 30 = 210 Lt per menesi... reikia pripazinti kad ne milijonai :ne:

aisku vis i kisene o ne is jos

matai,as apie tuos kuriem pajamos tikrai leidzia cia nekalbu. sustok vilniuje bet kurioj degalinej ir pasiziurek kas pilasi. pagrindine mase- vadybininkai, lenkiantys nugaras ofisuose po 12val uz varganus 1,5- 2, nu retais atvejais 3k (cia jau labai gerai).manai jiems pajamos leidzia piltis benza uz 4,4lt?? ar kiek jis ten dabar kainuoja?:)

Pooshkis 2010-12-17 19:44

Citata:

Pradžioje rašė ledas (Post 116072)
nu ponai tegu vazinejasi su tautiniu, o mes, biednieji vazinesimes su importiniu ir zvengsim is jusu. man asmeniskai graudu ziureti i zmogu, kuris pilasi degalinej:)
kaip kazkada jau minejau, man nepatinka, kai mane pasistate kampu naglai dulkina. man kazkaip labau prie sirdies atvirkstinis variantas:)

o an graudu skaityti toki post'a ;) toks issireiskimas, kad tipo tiek, kurie pilasi degalineje kura, yra kvailiai, beje, be jokiu argumentu, tai graudu.. pvz daugumai butu graudu CDI sistema tvarkytis po belarusikos saliarkos :)

ledas 2010-12-17 19:47

Citata:

Pradžioje rašė Pooshkis (Post 116076)
o an graudu skaityti toki post'a ;) toks issireiskimas, kad tipo tiek, kurie pilasi degalineje kura, yra kvailiai, beje, be jokiu argumentu, tai graudu.. pvz daugumai butu graudu CDI sistema tvarkytis po belarusikos saliarkos :)

na cia jokio susireiksminimo, tiesiog gyvenimo budas ir nieko daugiau:)
o del masinos... nu gi niekas taves nevercia pilti i CDI, nusipirk 124 ir pilk, kad ir alieju

sausainius 2010-12-17 19:48

Citata:

Pradžioje rašė Pooshkis (Post 116076)
o an graudu skaityti toki post'a ;) toks issireiskimas, kad tipo tiek, kurie pilasi degalineje kura, yra kvailiai, beje, be jokiu argumentu, tai graudu.. pvz daugumai butu graudu CDI sistema tvarkytis po belarusikos saliarkos :)

as ir nesuprantu ko cia juoktis kad pilasi is degalines? pats pilu is degalines ir nesuku galvos, atvaziuoji isipili ir isvaziuoji, neriek nei ten bacioku tampytis nei rupintis didesniais bakais i baltarusija vaziuot ir t.t, man juokingiau tu kurie vaziuoja i baltarusija prisipila baka ir gryzta, va tie tia juokingi. dar be to is degalines uzsipilt gali ant imones, susigrazini mokesciu kazkiek + imonem didesnes nuolaidos tai gaunasi paanasiai kaip is baciokiu pilstyt, o sutaupyto laiko ir terlioniu neskaiciuoju.

ledas 2010-12-17 19:53

kiekvieno laisva valia piltis kur norit. tiesiog as blogai jauciuosi kai piluosi degalinej. nu nepatinka man kai mane dulkina ir tiek. kiti gal taip nesijaucia, o as taip jauciausi. man sukombinuotas litas daug malonesnis nei ofise uzdirbtas, taip pat ir sutaupytas. cia psichologinis faktorius, nieko nepadarysi.

Pooshkis 2010-12-17 20:15

Citata:

Pradžioje rašė ledas (Post 116079)
kiekvieno laisva valia piltis kur norit. tiesiog as blogai jauciuosi kai piluosi degalinej. nu nepatinka man kai mane dulkina ir tiek. kiti gal taip nesijaucia, o as taip jauciausi. man sukombinuotas litas daug malonesnis nei ofise uzdirbtas, taip pat ir sutaupytas. cia psichologinis faktorius, nieko nepadarysi.

taigi, kiekvienas turime savo nuomone, sia tema, todel gerbkime jas ;)

SE500 2010-12-17 21:03

Reikia ieškoti ne pigaus kuro, o ekonomiško automobilio :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 04:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.