MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   W215 Cl500 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19048)

Eaz 2016-09-21 22:03

W215 Cl500
 
Sveiki, jusu forume kaip ir esu naujokas tai pradesiu nuo to, kad pasidalinsiu savuoju :zenklas:

Pries metus isigijau 2001m cl nors buvau neapsisprendes ka geriau ar r230 sl ar si bet pasilikau vis del to prie Cl. Bukle buvo kaip ir puse velnio rudziu nematyt viskas kaip ir Buvo tvarkoje tada pradejau galvot kaip pakeist truputi isore ir po metu darbo Stai kas gavosi :D
Planuose liko persiuti visa salona, ir kaska daryti su sirdele tik nezinau ar is to pacio kaska gimdyti ar Tiesiog pirkti 55amg musta ir viska tiesiog persideti :)
Ir dar turiu prie to pacio viena klausima niekaip neissiaiskinu kartais jis ilgai suka starteri ir tik ant galo uzsikuria arba tik is antro karto Bet tai buna tik kai pasiles variklis ir pastovi kokia 10min nes jai bandau salta varikli uzkurti kuriasi be problemi jai tik uzgesines iskarto taip pat be problemu uzsikuria bet jai kaskur po desimties minuciu bandau tada jau ilgiau suka starteri aisku nebuvo kad neuzsikurtu, bet visviena tai man labai nepatinka ieskodamas gedimo Pakeiciau OT sensoriu, zvakes, purkstukus bet visviena tas pats gal esate kada susidure su tuo ar zinote kas galetu buti :)

http://i67.tinypic.com/16kpcmh.jpg[/IMG]


http://i67.tinypic.com/2qsv0op.jpg[/IMG]


http://i68.tinypic.com/ilkeu9.jpg


http://i67.tinypic.com/1z32ro3.jpg[/IMG]

karolis1 2016-09-21 22:11

Teko sutikt ir praleist rotušei, nepadekojai... :D Šiaip labai gražiai žiūrisi :)

Eaz 2016-09-21 22:14

Citata:

Pradžioje rašė karolis1 (Post 443883)
Teko sutikt ir praleist rotušei, nepadekojai... :D Šiaip labai gražiai žiūrisi :)

Dekui, :) ir sorry dazniausiai stengiuosi padekoti :)

vanix 2016-09-21 23:16

Sveikas prisijunges :wave:
Skonio reikalas, bet del tos aerografijos (ar pleveles?) nesimato to bodykito dabar, kaip kamufliazas :)
Reikia rastavkiu ziauriai, nes skesta tie ratai dabar arkose ir shiaip galetu jie but vienu R didesni, speju R19 dabar?
Facelift optikos irgi nepamaisytu :)

Eaz 2016-09-21 23:52

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 443885)
Sveikas prisijunges :wave:
Skonio reikalas, bet del tos aerografijos (ar pleveles?) nesimato to bodykito dabar, kaip kamufliazas :)
Reikia rastavkiu ziauriai, nes skesta tie ratai dabar arkose ir shiaip galetu jie but vienu R didesni, speju R19 dabar?
Facelift optikos irgi nepamaisytu :)

Ratai neatspejai r20 j10,5 prieki rastafkes po 4,5cm gale po 7,5 kiekvienoje puseje ir dariau taip kad ratas butu lygiai su sparnais bet priekis lygiai o galas padangos viduj o ratas lygiai o tiesiog atrodo kad vidui nes spiceliai paemes zymiai siauresnias padangas nei priklauso gale kad padanga butu ,,kiausinis'':) ir tikrai ne plevele per foto gal ir nesimato bet realiai tikrai matosi kad zymiai platesnis nei turetu buti (bet aisku sutinku skonio dalykas ;) )

Apple 2016-09-22 06:58

Sveikas prisijungęs :wave:
Biudžetas tavo matosi ne 5k EUR buvo. Kodėl iškart neėmei 55AMG FL?

Somesword 2016-09-22 07:27

alkuninio veleno daviklis, srote koks 10-20 eur. pasiekt gana lengva jeigu nera duju irangos :)

rafis 2016-09-22 07:44

Labai prasosi pakeisti galines lempas i FL!!! BUTINAI!!!

Siaip aerografija man tai baisiai atrodo.. Butu baltas, be aerografijos, su tokiais ratais ir sparnu isputimais, tai ziuretusi NESVEIKAI. Dabar... Na menininko masina :xx:

exxon 2016-09-22 07:46

Lengva pasiekt bardacioka, ta davikli ne:D vezk zinanciam ir padarys;)

wzikas 2016-09-22 07:47

va cia tai zaislas (y)
Pats darei aerografija ar kur kitur? Jei ne paslaptis kas darbus atliko?

vilfoot 2016-09-22 08:03

sveikas prisijungęs :) išskirtinis MB!

Eaz 2016-09-22 10:46

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 443890)
Sveikas prisijungęs :wave:
Biudžetas tavo matosi ne 5k EUR buvo. Kodėl iškart neėmei 55AMG FL?

Tuo metu biudzetas nebuvo toks kad kompresoriu paimciau cia austrijoje nes pas mumis masinu kainos beveik dvigubos , o poto jau kai nusipirkau papuole taip kad ir biudzetas padidejo netiketai nes is pradziu planavau tik minimaliai pakeisti isvaizda :)

Apple 2016-09-22 10:47

Citata:

Pradžioje rašė Eaz (Post 443926)
Tuo metu biudzetas nebuvo toks kad kompresoriu paimciau cia austrijoje nes pas mumis masinu kainos beveik dvigubos , o poto jau kai nusipirkau papuole taip kad ir biudzetas padidejo netiketai nes is pradziu planavau tik minimaliai pakeisti isvaizda :)

Tada suprantama. Atrodo tikrai išskirtinai, bet nežinau ar norėčiau tokį iššaukiantį automobilį vairuoti kasdiena :) bet savaitgaliams tai smagu. Pats užsiemi aerografija? Gal Austrijoj savo dirbtuves atsidarei?

Eaz 2016-09-22 10:48

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 443894)
alkuninio veleno daviklis, srote koks 10-20 eur. pasiekt gana lengva jeigu nera duju irangos :)

ot sensoriu kaip minejau keiciau tai ta ir turejau omeni alkuninio veleno davikli nes is pradziu kompas ir mete ta klaida bet kai pakeiciau visviena tas pats pirkau nauja ( ne is sroto) :D

Eaz 2016-09-22 10:50

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 443898)
va cia tai zaislas (y)
Pats darei aerografija ar kur kitur? Jei ne paslaptis kas darbus atliko?

Aerografija dare Lietuvoje kaune, feisbuke turi savo grupe Renaldas Trojanas rasykite rasite o kitus darbus pats dariau :)

Eaz 2016-09-22 10:53

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 443896)
Labai prasosi pakeisti galines lempas i FL!!! BUTINAI!!!

Siaip aerografija man tai baisiai atrodo.. Butu baltas, be aerografijos, su tokiais ratais ir sparnu isputimais, tai ziuretusi NESVEIKAI. Dabar... Na menininko masina :xx:

Ieskau galiniu stopu taip pat Fl faru ieskaunes buvau merse tai kosmosa kainuoja 2,5k euru uz faras tai atsiprasau :D

ShotGun 2016-09-22 10:55

Bet turbut ne lietuviu kalbos mokytoju dirbi? :)

Eaz 2016-09-22 10:58

Citata:

Pradžioje rašė exxon (Post 443897)
Lengva pasiekt bardacioka, ta davikli ne:D vezk zinanciam ir padarys;)

Tai davikli keiciau ten juoku darbas bet visviena tas pats o pasikeist pats galiu, nera dar taip kad rankos abi kairios butu :D turiu visus yrankius pakeleja tik reik patarimu kas dar gali buti nes jau net nebeisivaizduoju kur galu ieskot :D

KK 2016-09-22 11:38

Dailus, įdomus Cl`as :) Kaip jau minėjo kolegos verkiant reikia gale FL žibintų ir didesnių ratų mano galva, nes dabar net šie atrodo mažoki :( Kokie planai toliau su šiuo MB ? ;)

vanix 2016-09-22 11:53

Citata:

Pradžioje rašė KK (Post 443937)
Dailus, įdomus Cl`as :) Kaip jau minėjo kolegos verkiant reikia gale FL žibintų ir didesnių ratų mano galva, nes dabar net šie atrodo mažoki :( Kokie planai toliau su šiuo MB ? ;)

jeigu R20, tai pilnai ju uztenka, gal tesiog padangu reikia labiau mesingu :)

KK 2016-09-22 11:59

Man asmeniškai jam trūksta ratų su palange arba aukštesnių platesnių padangų gale...

Eaz 2016-09-22 12:00

Citata:

Pradžioje rašė KK (Post 443937)
Dailus, įdomus Cl`as :) Kaip jau minėjo kolegos verkiant reikia gale FL žibintų ir didesnių ratų mano galva, nes dabar net šie atrodo mažoki :( Kokie planai toliau su šiuo MB ? ;)

Pradziai dabar uzbaiginesiu viska kas nedabaigta tai variklio apsaugas pritaikyti, posparnius , poto noriu issiaiskinti del ko jis kartais nenori iskarto kurtis nes tai labiausiai nervuoja ;( o tada aisku langus uztamsinti priekinius zibintus i FL pakeisti stopus. Ir per sia ziema dar visa salona persiuti y tamsiai ruda su juodu. Aisku norisi kaska ir su sirdele padaryti bet cia jau ziuresim ant galo kai bus uzbaigti darbai kuriuos minejau ;) o del ratu ziuresiu bent jau gale truputi didesnius kaskaip bet reikes truputeli galine arka buferio krasciukus kur uzsilenke y vidu apipjaustiti nes dabar jai pilnai nuleidziu lieka tik keli mm tarpelis ;) Ir siaip bus cia austrijoje daugiau kaip ant reklamos nes po truputi savo firma atsidarineju ;)

Artunas 2016-09-23 11:31

Ispudingai atrodo, ir nesubjaurotas kokių beskonybių.

Kokia firmos veikla?

Gadget 2016-09-23 14:02

Maciau gyvai, issigandau. Asmeniskai man- baisu, cl turi grazias linijas... O cia - prasauta pro sali. Bet tai tik mano nuomone.

Eaz 2016-09-23 14:59

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 444043)
Ispudingai atrodo, ir nesubjaurotas kokių beskonybių.

Kokia firmos veikla?

Siusim salonus, pagal kliento norus masinos isvaizda paderinsim apratura desim viska kas susisije su masinu perdarymu cia austrijoje ir siaip tikimes po kokia viena kita masina atrestauruoti nes dabar kolkas kol atsidarineju firma patalpas rengiuosi bent minimalias tai dirbu dar ne ant saves , restauruojam senovinius mersus, galesiu imesti nuotrauku jai bus kam idomu.

Eaz 2016-09-23 15:02

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 444055)
Maciau gyvai, issigandau. Asmeniskai man- baisu, cl turi grazias linijas... O cia - prasauta pro sali. Bet tai tik mano nuomone.

Kiek zmoniu tiek nuomoniu visiem ir negali patikt :zenklas:
Ir siaip kai dariausi sita masina zinojau kad ant reklamos bus ar patiks kam ar ne bet visi ziures tai ir yra geriausia reklama mano nuomone :)

Artunas 2016-09-23 15:13

Citata:

Pradžioje rašė Eaz (Post 444059)
Siusim salonus, pagal kliento norus masinos isvaizda paderinsim apratura desim viska kas susisije su masinu perdarymu cia austrijoje ir siaip tikimes po kokia viena kita masina atrestauruoti nes dabar kolkas kol atsidarineju firma patalpas rengiuosi bent minimalias tai dirbu dar ne ant saves , restauruojam senovinius mersus, galesiu imesti nuotrauku jai bus kam idomu.

Būtinai imesk foto, lauksim.

wzikas 2016-09-23 19:51

Citata:

Pradžioje rašė Eaz (Post 444060)
Kiek zmoniu tiek nuomoniu visiem ir negali patikt :zenklas:
Ir siaip kai dariausi sita masina zinojau kad ant reklamos bus ar patiks kam ar ne bet visi ziures tai ir yra geriausia reklama mano nuomone :)

Butent kad jis ir atrodo kaip reklama, dar speliojau ka reprezentuoja.
Gali but ir baras ir tattoo salonas ir autodirbtuves, reklamos agentura ... daug kam tinka

amerika 2016-09-23 19:57

viešnamis su kazino :xx:

DNL 2016-09-23 20:11

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 444055)
Maciau gyvai, issigandau. Asmeniskai man- baisu, cl turi grazias linijas... O cia - prasauta pro sali. Bet tai tik mano nuomone.

Pritariu. Kazkaip ne CL ir ne tuo labiau ne MB tokie dalykau. Bet kiekvienas turi savo skoni :)

Apple 2016-09-23 20:43

Chebra, atsipeikekit :)
Zmogus reklamai darė automobilį. Jūs pastatykit savo surūdijusius triperius šalia jo ir pažiūrėsim kas daugiau dėmesio sulauks :daro:

Willeris 2016-09-23 20:46

Gražus bodykit'as , net tie nuvalkioti vossenai susižiūri, bet aerografija :confused: Ta prasme padaryta gal ir gerai, bet asmeniškai nesižiūri, būtų įdomu pamatyt tokį vienspalvį, būtų bomba :bounce:

vanix 2016-09-23 21:27

labai jau margas jis tiesiog, buna padaro aerografija mazdaug panasiu spalvu kaip ir kebulas, o cia grynai kamufliazas. Jauciu is toliau neaisku net kas per masina vaziuoja.

Eaz 2016-09-24 21:54

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 444062)
Būtinai imesk foto, lauksim.

Ok siandien arba ryt imesiu tik cia i komentarus ar kaskur nauja tema sukurti ? :mastau:

Eaz 2016-09-24 21:57

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 444130)
labai jau margas jis tiesiog, buna padaro aerografija mazdaug panasiu spalvu kaip ir kebulas, o cia grynai kamufliazas. Jauciu is toliau neaisku net kas per masina vaziuoja.

Margas gal ir margas, bet kai nupiesia siaip koki debesi ant sono tai irgi nekaska, :D o cia yra taip kaip taturuotes ant kuno kiekvienas uzrasas kiekvienas paveiksliukas turi savo reiksmias ir yra suristi vienas su kitu :)

Eaz 2016-09-24 22:02

Citata:

Pradžioje rašė Willeris (Post 444110)
Gražus bodykit'as , net tie nuvalkioti vossenai susižiūri, bet aerografija :confused: Ta prasme padaryta gal ir gerai, bet asmeniškai nesižiūri, būtų įdomu pamatyt tokį vienspalvį, būtų bomba :bounce:

Ne vossenai tiesiog replikos :D nes Tokiais keliais su 35 padangon ir orginaliais vossenais butu per brangu o cia paprasciau kasnors atsitiko meti lauk perki kitus :D va kaip atrodo vienspalvis :) tik as panaikinau soninius moldingus kad nemaisytu paveiksliukui :) Gal kas zinot kas parbuoda tokius priekinius zibintus beje ? :)

http://i68.tinypic.com/b3smki.jpg

vilfoot 2016-09-25 08:29

1 Attachment(s)
Ratai

vytis 2016-09-25 09:38

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 444194)
Ratai

siek tiek panasus i SLR

rafis 2016-09-25 10:31

Citata:

Pradžioje rašė Eaz (Post 444183)
Ne vossenai tiesiog replikos :D nes Tokiais keliais su 35 padangon ir orginaliais vossenais butu per brangu o cia paprasciau kasnors atsitiko meti lauk perki kitus :D va kaip atrodo vienspalvis :) tik as panaikinau soninius moldingus kad nemaisytu paveiksliukui :) Gal kas zinot kas parbuoda tokius priekinius zibintus beje ? :)

http://i68.tinypic.com/b3smki.jpg

nei grazu nei negrazu. Tiesiog iskirtinai. Ir siaip is ale prabangaus merso padarytas toks labai sportiskas, kaip slr ar paasaus tipo :) as buciau biski kitaip lipdes. Priekio arkas palikes, gala visa buciiau platines, o ne tik arkas. Ir stogas juodas nelabai tinka. Ir ratus buciau ne propelerius o kokias zvaigzdes stambias dejas.

Eaz 2016-09-25 11:20

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 444203)
nei grazu nei negrazu. Tiesiog iskirtinai. Ir siaip is ale prabangaus merso padarytas toks labai sportiskas, kaip slr ar paasaus tipo :) as buciau biski kitaip lipdes. Priekio arkas palikes, gala visa buciiau platines, o ne tik arkas. Ir stogas juodas nelabai tinka. Ir ratus buciau ne propelerius o kokias zvaigzdes stambias dejas.

cia zmogus sake butu idomu ne ismarginta pamatyti del to ir ikelta sito ft o nebuvo ieskota kokie ratai ir t,t :bounce:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 02:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.