MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mercedes-Benz Video Klipai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=133)
-   -   Neįveikiamas Merso Ženklas :) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=214)

mb1 2007-12-05 14:08

Neįveikiamas Merso Ženklas :)
 
<embed width="448" height="361" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" src="http://i227.photobucket.com/player.swf?file=http://vid227.photobucket.com/albums/dd70/mersedesas/zenklas.flv"></embed>

Piktas 2007-12-05 14:10

as isivaizduoju, kas butu Lietuvoj, jei MB seiminkui lygiai taip pat nulenktu zenkliuka :D

dyzelis 2007-12-05 14:12

Citata:

Pradžioje rašė Piktas (Post 189)
as isivaizduoju, kas butu Lietuvoj, jei MB seiminkui lygiai taip pat nulenktu zenkliuka :D

klipe vaikas atlenke, o pas mus turbut ne tik kad nulenktu bet dar bandytu ir nulenkt, nulauzt :mad:

Universalas 2007-12-05 14:13

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 190)
klipe vaikas atlenke, o pas mus turbut ne tik kad nulenktu bet dar bandytu ir nulenkt, nulauzt :mad:

taip, tas tiesa.

<MB> 2007-12-05 14:29

Olandijoje teko tokioje situacijoje pakliuti... Vairuotojas ,vietinis olandas, sustojo sausakimsoje automobiliu aiksteleje noredamas pasiklausti kelio pas praeivi... islipo is automobilio (mercedes ;)) O cia ispaskos privaziuoja juodas BMW X5. Vairuotojas olandas mandagiai pakelia ranka BMW vairuotojui, duodamas suprasti jog sustojo trumpam ir nuzingsniavo ant saligatvio pasikalbeti.. BMW be jokiu emociju stovejo ir palauke ta minute laiko, veliau sulaukdamas padekojimo is maisiusio pravaziuoti mercedes'o vairuotojo.
Itariu Lietuvoje tokioje situacijoje vairuotojas kuriam taip "sutrugdytu" pravaziuoti, sugaistu min 2 minutes, kol issakytu garsiai! koks ...................... yra trugdancio automobilio vairuotojas ;)

Linkiu likti ramiais ir paslaugiais uz automobilio vairo :) Girdejau jog zmogaus vairuojancio mercedesa sirdis plaka 4 duziais leciau negu kitus automobilius vairuojanciu zmoniu.. Taigi tam pritaria ir pac Mercedesas.. :)

Piktas 2007-12-05 15:26

Citata:

Pradžioje rašė <MB> (Post 193)
Girdejau jog zmogaus vairuojancio mercedesa sirdis plaka 4 duziais leciau negu kitus automobilius vairuojanciu zmoniu.. Taigi tam pritaria ir pac Mercedesas.. :)


O cia tai geras!! :D

dyzelis 2007-12-05 15:27

O ka :) visai tiketina :D

dyzelis 2007-12-05 15:29

Citata:

Pradžioje rašė <MB> (Post 193)
Olandijoje teko tokioje situacijoje pakliuti... Vairuotojas ,vietinis olandas, sustojo sausakimsoje automobiliu aiksteleje noredamas pasiklausti kelio pas praeivi... islipo is automobilio (mercedes ;)) O cia ispaskos privaziuoja juodas BMW X5. Vairuotojas olandas mandagiai pakelia ranka BMW vairuotojui, duodamas suprasti jog sustojo trumpam ir nuzingsniavo ant saligatvio pasikalbeti.. BMW be jokiu emociju stovejo ir palauke ta minute laiko, veliau sulaukdamas padekojimo is maisiusio pravaziuoti mercedes'o vairuotojo.
Itariu Lietuvoje tokioje situacijoje vairuotojas kuriam taip "sutrugdytu" pravaziuoti, sugaistu min 2 minutes, kol issakytu garsiai! koks ...................... yra trugdancio automobilio vairuotojas ;)

Linkiu likti ramiais ir paslaugiais uz automobilio vairo Girdejau jog zmogaus vairuojancio mercedesa sirdis plaka 4 duziais leciau negu kitus automobilius vairuojanciu zmoniu.. Taigi tam pritaria ir pac Mercedesas..


Dar karta ir dar karta STOP KARUI KELIUOSE!!! :)

butu labai saunu, jei taptume kelyje pakantus, tolerantiski vienas kitam kelyje, to ir linkiu mums visiems ;)

Universalas 2007-12-05 15:31

Citata:

Pradžioje rašė <MB> (Post 193)
Olandijoje teko tokioje situacijoje pakliuti... Vairuotojas ,vietinis olandas, sustojo sausakimsoje automobiliu aiksteleje noredamas pasiklausti kelio pas praeivi... islipo is automobilio (mercedes ) O cia ispaskos privaziuoja juodas BMW X5. Vairuotojas olandas mandagiai pakelia ranka BMW vairuotojui, duodamas suprasti jog sustojo trumpam ir nuzingsniavo ant saligatvio pasikalbeti.. BMW be jokiu emociju stovejo ir palauke ta minute laiko, veliau sulaukdamas padekojimo is maisiusio pravaziuoti mercedes'o vairuotojo.
Itariu Lietuvoje tokioje situacijoje vairuotojas kuriam taip "sutrugdytu" pravaziuoti, sugaistu min 2 minutes, kol issakytu garsiai! koks ...................... yra trugdancio automobilio vairuotojas ;)

Linkiu likti ramiais ir paslaugiais uz automobilio vairo :) Girdejau jog zmogaus vairuojancio mercedesa sirdis plaka 4 duziais leciau negu kitus automobilius vairuojanciu zmoniu.. Taigi tam pritaria ir pac Mercedesas.. :)




tai jo, be klausimu, lietuvoj tai nespetum gaudyt ir nespetum eit :)

Mamka22 2007-12-05 15:46

Citata:

Pradžioje rašė <MB> (Post 193)
Olandijoje teko tokioje situacijoje pakliuti... Girdejau jog zmogaus vairuojancio mercedesa sirdis plaka 4 duziais leciau negu kitus automobilius vairuojanciu zmoniu.. Taigi tam pritaria ir pac Mercedesas.. :)

Galiu drasiai teigti, jog tai tiesa, kai vaziuoju su merseliu beveik nebuna tokiu situaciju, kad kas nors mane ismustu is veziu, ramiai ir su kaifu taip sakant (kai niekur neskubu) arba gazas dugnas ir tada visi vaziuoja is paskos:D

O seip jeigu rimtai teko nemaizai vazineti uszieni, tai truputuka ismokau pakantumo ir ramaus vairavimo, jeigu nors 50 proc lietuviu butu tokie paslaugus, kaip uzsienieciai tai ne tik mersedus vairuojanciu sirdele plaktu ramiau:)

dyzelis 2007-12-05 15:49

Citata:

Pradžioje rašė Mamka22 (Post 214)
O seip jeigu rimtai teko nemaizai vazineti uszieni, tai truputuka ismokau pakantumo ir ramaus vairavimo, jeigu nors 50 proc lietuviu butu tokie paslaugus, kaip uzsienieciai tai ne tik mersedus vairuojanciu sirdele plaktu ramiau:)

Butent! :)

Andriukas 2007-12-05 16:22

Su temos pavadinimu sutinku - neiveikiamas... Jau ne viena karta esu gerai uzkabines (valydamas sniega nuo masinos, prausdamas masina automatinej plovykloj), bet nieko - sveikas ir gyvas zenklas:D tik visus kartus jokio berniuko nebuvo kad padetu, tai teko paciam atstatyti i vieta:D

dyzelis 2007-12-05 16:27

Citata:

Pradžioje rašė Andriukas (Post 237)
tik visus kartus jokio berniuko nebuvo kad padetu, tai teko paciam atstatyti i vieta:D

cha cha :D

E-Coupe 2007-12-12 14:47

Na tai merso zenklas tikrai nemirtingas! :) tik va viena ryta neseniai radau nulupta kazkam vis gi uzkliuvo... :( bet vis tiek pavargti turejo kol nulupo :D

dyzelis 2007-12-12 17:07

Citata:

Pradžioje rašė E-Coupe (Post 1006)
Na tai merso zenklas tikrai nemirtingas! :) tik va viena ryta neseniai radau nulupta kazkam vis gi uzkliuvo... :( bet vis tiek pavargti turejo kol nulupo :D

ta prasme matei, kad tikrai pas kazka svieziai nulauztas? :confused:

E-Coupe 2007-12-12 22:38

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 1021)
ta prasme matei, kad tikrai pas kazka svieziai nulauztas? :confused:

man paciam kazkas nulauze :(

dyzelis 2007-12-13 05:52

Citata:

Pradžioje rašė E-Coupe (Post 1047)
man paciam kazkas nulauze :(

oi bliamba :( tai nemalonu..

hm nejaugi jis taip lengvai nusilauzia

bandysi deti nauja ar kol kas nzn, beje MB stovi daugiaauksciu rajone?

marius 2007-12-13 16:40

nu man tai i metus bent karta vis nulupa :(

E-Coupe 2007-12-13 19:34

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 1069)
oi bliamba :( tai nemalonu..

hm nejaugi jis taip lengvai nusilauzia

bandysi deti nauja ar kol kas nzn, beje MB stovi daugiaauksciu rajone?

na taip tikrai nemaloniai buvo.. o nauja jau kita diena uzsidejau, nes nebematau vaziuot kai trikampes zvaigzdes priekyje nematau :D

Hamann 2007-12-13 20:07

:) man kai dar turejau 19 irgi buvo nulauze. neuzilgo uzsidejau nauja, nes ner brangus senesniem modeliam.

beje tiek draugas tiek as turejom mb, tai visad viens pro kito masina praeidami zapadlo darydavom pasukdami zenkliuka i sona kad kreivai stovetu :))

dyzelis 2007-12-14 04:46

Citata:

Pradžioje rašė Hamann (Post 1106)
man kai dar turejau 19 irgi buvo nulauze. neuzilgo uzsidejau nauja, nes ner brangus senesniem modeliam.

beje tiek draugas tiek as turejom mb, tai visad viens pro kito masina praeidami zapadlo darydavom pasukdami zenkliuka i sona kad kreivai stovetu :))

:bravo::D jumoras gerai :D o idomu jie labai skiriasi tarkim 19 ir 124? arba 124 senesnio ir naujesnio? ar vienodi?

Aistė 2007-12-14 09:22

Citata:

Pradžioje rašė marius (Post 1080)
nu man tai i metus bent karta vis nulupa :(

nesuprantu koks malonumas lauzyt? :nene: kur ji panaudos nulauzta? kazin kaip jaustusi jie patys, jei jie turetu mersa ir jiems nulauztu zenkla :ohne:

Hamann 2008-01-03 21:12

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 1117)
:bravo::D jumoras gerai :D o idomu jie labai skiriasi tarkim 19 ir 124? arba 124 senesnio ir naujesnio? ar vienodi?

19 ir 124 vienodi iki eshkes man rodos. paprasti toki
http://www.vintage-classics.co.uk/images/merc2801.jpg.
o poto jau nuo eskes lyg naujesni, su melynais aprasinejimais aplink
http://www.platinum-private-hire.co....s/PICT0109.jpg :)

tie paprasti nedaug ir kainuoja . 20 kokius litu.

dyzelis 2008-01-03 21:22

Citata:

Pradžioje rašė Hamann (Post 1894)
19 ir 124 vienodi iki eshkes man rodos. paprasti toki http://www.vintage-classics.co.uk/images/merc2801.jpg. o poto jau nuo eskes lyg naujesni, su melynais aprasinejimais aplink http://www.platinum-private-hire.co....s/PICT0109.jpg :)

tie paprasti nedaug ir kainuoja . 20 kokius litu.

hm tai ne tiek ir daug, maniau bus tikrai brangesnis

deimantaz 2008-12-07 21:36

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 1194)
nesuprantu koks malonumas lauzyt? :nene: kur ji panaudos nulauzta? kazin kaip jaustusi jie patys, jei jie turetu mersa ir jiems nulauztu zenkla :ohne:

Ras kur panaudoti aisku cia vaiku darbas:confused:, o gal ir tu zmoniu kuriems akis bado :zenklas: ar pavydas ima, nes ir manajam mersiukui nulupo zenkla vidury baltos dienos:wavecry: beprociai

driuliauskas 2009-01-24 14:06

kaskada mano tevui ir isvien nulupinedawo tuos zenkliukus. bet jis rado protinga iseity. apizoliavo zenklo montavimo vieta kad sumontavus zenkla jis neturetu kontakto metalais su kebulu. isitrauke seno matociklo jawa babina ir pajunge papildomai nuo akumuliatoriaus. is babinos laida graziai nuvede iki zenkliuko:) ko pasekoje gavosi kad zenkliuka galima liesti tik su guminemis pirstinemis:) budavo kad kartais nekty girdi lauke kaip kaskas suspiegia:) ir pamatydavai kaip nesa padus nuo merso taip nieko ir nepese:) ir zenkliukas vietoj ir chuliganas paaukletas:lithuania::zenklas:

yamato 2009-01-24 14:17

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 13078)
kaskada mano tevui ir isvien nulupinedawo tuos zenkliukus. bet jis rado protinga iseity. apizoliavo zenklo montavimo vieta kad sumontavus zenkla jis neturetu kontakto metalais su kebulu. isitrauke seno matociklo jawa babina ir pajunge papildomai nuo akumuliatoriaus. is babinos laida graziai nuvede iki zenkliuko:) ko pasekoje gavosi kad zenkliuka galima liesti tik su guminemis pirstinemis:) budavo kad kartais nekty girdi lauke kaip kaskas suspiegia:) ir pamatydavai kaip nesa padus nuo merso taip nieko ir nepese:) ir zenkliukas vietoj ir chuliganas paaukletas:lithuania::zenklas:

geeeeras :juokiasi::juokiasi::juokiasi: gyvenciau bute ir jei taip laikyciau kieme MB, taipogi ka nors taip sugalvociau :D:D

lionka 2009-01-24 14:35

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 13078)
kaskada mano tevui ir isvien nulupinedawo tuos zenkliukus. bet jis rado protinga iseity. apizoliavo zenklo montavimo vieta kad sumontavus zenkla jis neturetu kontakto metalais su kebulu. isitrauke seno matociklo jawa babina ir pajunge papildomai nuo akumuliatoriaus. is babinos laida graziai nuvede iki zenkliuko:) ko pasekoje gavosi kad zenkliuka galima liesti tik su guminemis pirstinemis:) budavo kad kartais nekty girdi lauke kaip kaskas suspiegia:) ir pamatydavai kaip nesa padus nuo merso taip nieko ir nepese:) ir zenkliukas vietoj ir chuliganas paaukletas:lithuania::zenklas:

bet po tokio sposo gali kilt kersto noras . benzo bonka i salona gali iskrist.

driuliauskas 2009-01-24 15:45

na kaskaip nepasitaike. man atrodo jie pamirsdavo ir sawo warda prisiliete. visdelto srove tai ne menka:seile2: o beto kas dazniausiai tuos zenkliukus lupineja/ ogi visoki vaikigaliai. tai toks gaves toky sokely net artintis nebenoretu:)

mers-men 2009-03-06 17:13

pirkau parduotuveje nauja zenkliuka, tai mokejau 120 lt. (W210)

Pofka32 2009-06-01 13:57

Tik nepykit :unreal: Pamenu 16 metų buvau nulaužęs mercedes ženkliuką 190 modelio. O ir tai dar ne mano buvo (daugiabučių kieme stovėjo laužomas, jau ir šoniniai stiklai išdaužti buvo, bet veliau kažkas į metalo laužą jį pridavė). Tas jausmas ligi šioliai pasilikęs :confused: kiek pamenu tas ženkliukas nulūžo gan lengvai, kai lenkiau į apačią. :unreal: lūžęs ir liko mano rankose bet paskui numečiau po mersiuku.

arbuzas 2009-06-01 14:38

Citata:

Pradžioje rašė Pofka32 (Post 28353)
Tik nepykit :unreal: Pamenu 16 metų buvau nulaužęs mercedes ženkliuką 190 modelio. O ir tai dar ne mano buvo (daugiabučių kieme stovėjo laužomas, jau ir šoniniai stiklai išdaužti buvo, bet veliau kažkas į metalo laužą jį pridavė). Tas jausmas ligi šioliai pasilikęs :confused: kiek pamenu tas ženkliukas nulūžo gan lengvai, kai lenkiau į apačią. :unreal: lūžęs ir liko mano rankose bet paskui numečiau po mersiuku.


Besirdis gyvulys :confused: Issukineciau ausis tokiam pacaniukui :)

Pofka32 2009-06-01 15:31

:) tas mersas buvo nuleistom padangom, bagažinė išraižyta lyg ir raktu kažkokiu, kiek pamenu dar lietinai stovejo r-15 snaigniai, ir kaip minėjau išdaužti stiklai, tai todėl ir susigundžiau nulaužti :confused: pažiūreti koks tai jausmas :confused: bet labai gailiuosiu dėl to įvykio :wavecry: MERCEDES FOREVER :zenklas: :ralis: :lithuania:

Edgis 2009-06-01 15:38

Mano draugas per tokius naujų pojūčių medžiotojus jau 4 pakeitė, paskutiniam buvo:boks: kai pagavom

arbuzas 2009-06-01 16:34

Citata:

Pradžioje rašė Pofka32 (Post 28372)
:) tas mersas buvo nuleistom padangom, bagažinė išraižyta lyg ir raktu kažkokiu, kiek pamenu dar lietinai stovejo r-15 snaigniai, ir kaip minėjau išdaužti stiklai, tai todėl ir susigundžiau nulaužti :confused: pažiūreti koks tai jausmas :confused: bet labai gailiuosiu dėl to įvykio :wavecry: MERCEDES FOREVER :zenklas: :ralis: :lithuania:

O parodysi savo mersiuko nuotrauka? Prisitatom ir ... sveiki atvyke i musu mersu seima :)

liudas777 2009-06-01 16:38

Kai parodysi nuotrauką tai tavo ženkliuką nulauš. Atkešysim. :D

arbuzas 2009-06-01 16:39

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 28389)
Kai parodysi nuotrauką tai tavo ženkliuką nulauš. Atkešysim. :D

Ššššššš !!! :) :D :D :D

Edgaras 2009-06-01 16:43

taigi gailisi zmogus :) ko cia pykstat... beto ir mersas buvo negyvas ir paliktas likimo valiai :p

arbuzas 2009-06-01 16:48

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 28391)
taigi gailisi zmogus :) ko cia pykstat... beto ir mersas buvo negyvas ir paliktas likimo valiai :p

Mes juokaujam gi :) Niekas nepyksta :)

bitch 2009-06-01 17:29

Svarbiausia, kad po to ivykio pats mersa vairuoja :1:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.