MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   W210 ar vidurine peciuko dalis turi pusti salta ora? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2848)

egise 2009-10-23 16:02

W210 ar vidurine peciuko dalis turi pusti salta ora?
 
Sveiki. Dar viena problema iskilo. Kai ijungi peciuka per sonines angas pucia silta ora (pagal variklio temp.), o vidurine anga (ta didele virs mago) visada salta. Kas galetu but? Gal kokios slangos nepajungtos?:wacko:

nova 2009-10-23 16:08

cia mercedes-benz :)

driuliauskas 2009-10-23 16:11

Citata:

Pradžioje rašė egise220 (Post 44815)
Sveiki. Dar viena problema iskilo. Kai ijungi peciuka per sonines angas pucia silta ora (pagal variklio temp.), o vidurine anga (ta didele virs mago) visada salta. Kas galetu but? Gal kokios slangos nepajungtos?:wacko:

isvertus. taip ir turi buti :D

Mb 140 2009-10-23 16:22

nu ir daznai pas 124 neuzdarydavo sandariai vidurio,tai ziema pusdavo per ten :D:D

pucenas 2009-10-23 16:35

man atrodo taip turi buti, bent jau pas mane tai irgi salta per viduri pucia :)

arbuzas 2009-10-23 16:38

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 44829)
man atrodo taip turi buti, bent jau pas mane tai irgi salta per viduri pucia :)

Jei labai salta, galima juk uzsidaryti tas dvi angas per vidury ir bus Taskentas masinoj :)

Mb 140 2009-10-23 16:51

pas amne tai ir silta ir salta pucia,bet cia pas mane :D o siaip nesuprasdavau kokiu tikslu taip padaryta,kad saltas pucia

egise 2009-10-23 19:13

Geras :D Aciu uz atsakymus :D

gangasz 2009-10-23 19:32

nu pas mane silta pucia ,kaip nusistatai taip ir pucia:)

Tomskis 2009-10-23 21:30

pas mane irgi silta pucia. kokia temperatura nustatai, tokia ir pucia. manau cia problema kiausiniuose, nes perjungiant pvz is salto i karsta, kuri laika per viduri buna dar salta pucia, poto karsta.

driuliauskas 2009-10-23 21:42

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 44869)
pas mane irgi silta pucia. kokia temperatura nustatai, tokia ir pucia. manau cia problema kiausiniuose, nes perjungiant pvz is salto i karsta, kuri laika per viduri buna dar salta pucia, poto karsta.

aliooooooo!!!!!!!!!! w124 centrine skyle siurbia ora is lauko ir pucia jy y salona. ji niekada nepus silto oro. ji ne tam skirta. neklaidinkit zmoniu.

nova 2009-10-23 22:04

pucia per centrines angas ir silta, bet tik kai nustatyta atitinkama temperatura ir veikia kondicionierius, jei toks yra. kai kondicionierius isjungtas, pucia ora tiesiai is lauko.
masinose be kondicionieriaus pucia tik is lauko.

Tomskis 2009-10-23 22:24

pas mane pucia tokia temperatura kokia nustatyta. w210. temos autorius klause apie w210. 124 gal ir is lauko ima nzn, pas mane w210 jei nustatau silta, tai ir pucia silta. aisku jeigu nukreipiu kad pustu i salona, jeigu padarau kad pustu i langa , tada nepucia per viduri, jei ijungta kondiske berods pucia ir per viduri, neatsimenu.

driuliauskas 2009-10-23 22:50

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 44875)
pas mane pucia tokia temperatura kokia nustatyta. w210. temos autorius klause apie w210. 124 gal ir is lauko ima nzn, pas mane

tai w210 tai 124. susiveliau. :xx:

E.Stankevicius 2009-10-23 23:36

Pas senus mersus pucia tik salta,pas naujesnius su kondicionierium gali pasirinkt,ar pus salta ar silta ;)

yamato 2009-10-23 23:43

ant turimu abieju, tiek W124, tiek W211 per viduri auksciau ten pucia tik salta vejuka... :geda:

E.Stankevicius 2009-10-23 23:51

Yamato prie kondicionieriaus valdymo mygtuku turi but toks mygtukas su pavaizduota masinyte permatoma ir tokia kaip ir lenkta rodyklyte,tas mygtukas leidzia pasirinkt is kur imamas oras,ar is salono ar is oro ;) Manau jei tas mygtukas ijungiamas tuomet ta vidurine skyle turi pusti silta ora.Cia tik teorija mano,as tiksliai negaliu pasakyti ar cia tiesa.Pamegink ir suzinosi.

http://images53.fotki.com/v421/photo...ture011-vi.jpg

Pats apatinis mygtukas sitam variante.Cia W202,bet turi but ir pas tave toks W211

driuliauskas 2009-10-23 23:55

Citata:

Pradžioje rašė E.Stankevicius (Post 44887)
Yamato prie kondicionieriaus valdymo mygtuku turi but toks mygtukas su pavaizduota masinyte permatoma ir tokia kaip ir lenkta rodyklyte,tas mygtukas leidzia pasirinkt is kur imamas oras,ar is salono ar is oro ;) Manau jei tas mygtukas ijungiamas tuomet ta vidurine skyle turi pusti silta ora.Cia tik teorija mano,as tiksliai negaliu pasakyti ar cia tiesa.Pamegink ir suzinosi.

ta mygtuka spaudi kai kamsty stringi. arba pauoli kokiam uzmiesty salia meziamu lauku :D tada visas oras salone cirkuliuoja ratu ir jokio traukimo is lauko.

E.Stankevicius 2009-10-23 23:57

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 44888)
ta mygtuka spaudi kai kamsty stringi. arba pauoli kokiam uzmiesty salia meziamu lauku :D tada visas oras salone cirkuliuoja ratu ir jokio traukimo is lauko.

Aaaa,mat kaip,supratau,na dekui uz paaiskinima,dabar zinosiu :) :geda: Pas mane nera tokio navaroto :confused::xx:

Mb 140 2009-10-24 06:33

na as pasakysiu kam tas mygtukas savo nuomone :D siaip kai stringi kamstyje,buna filtro knopke,o tas kur su masinyte :D tai skirtas kai saldai masina karsta diena su kondiku,kad imtu jau atsalusi ora is salono,o ne is lauko,tada kondikui nereik dibrt max,pajegumu.aisku jis ir su isjungtu kondiku ims is vidaus ora,bet kiek man aiskino kad cia skirta daugiau kondikui,kad nedirbtu pasoviai ant max ;) vis del to kai pasieki temperatura vasara masinoj atitinkama ,jam saldyt lengviau is salono nei is lauko

KoBalD 2009-10-24 08:18

na kiek zinau ten turetu salta pust...o del sandarinimo, kur yra tie du ortakiai, desiniajame prie krasto yra sesekampis warsiukas, suo juo galima itempri sklende...jis reguliuojasi, gali taipprissiwerst kad ne neatidarysi :D teko ismegint

nova 2009-10-24 11:18

Citata:

Pradžioje rašė E.Stankevicius (Post 44883)
Pas senus mersus pucia tik salta,pas naujesnius su kondicionierium gali pasirinkt,ar pus salta ar silta ;)

kas yra senas mersas?


pas visus su kondicionierium pucia silta, kai kondicionierius naudojamas oro pasildynimui!
Citata:

Pradžioje rašė nova (Post 44873)
pucia per centrines angas ir silta, bet tik kai nustatyta atitinkama temperatura ir veikia kondicionierius, jei toks yra. kai kondicionierius isjungtas, pucia ora tiesiai is lauko.
masinose be kondicionieriaus pucia tik is lauko.


mb001 2009-10-24 17:56

pas mane ar ijungtas, ar isjungtas kondikas, jei nustatyta siluma pusti, tai ir pucia silta ora per vidurine ir kitas skiles.
o ant ex w124, per centrines skyles pusdavo visada salta (kondicionieriaus nebuvo).

nova 2009-10-24 18:20

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 44941)
pas mane ar ijungtas, ar isjungtas kondikas, jei nustatyta siluma pusti, tai ir pucia silta ora per vidurine ir kitas skiles.
o ant ex w124, per centrines skyles pusdavo visada salta (kondicionieriaus nebuvo).

kazkas ne to. EC mygtukui esant ijungtam per centra turi pusti nepasildyta lauko ora.

mb001 2009-10-24 18:28

Citata:

Pradžioje rašė nova (Post 44943)
kazkas ne to. EC mygtukui esant ijungtam per centra turi pusti nepasildyta lauko ora.

vat paskaites postus, nuejau i masina ir specialiai (ir del saves) isbandziau: Isvaziavau su ijungtu kondiku (nedeganti EC lempute) po ~5min. isjungiau kondika (EC lempute uzsidege) ir prasukau ratuka apie 10min. ir visada iki uzgesinimo masinos kieme pute silta ora per centrines skiles. :wave:

samagonas 2009-10-24 20:48

Ishbandzhiau shiandiena.C124 su kondishinu,pastachius ant raudono per vissas skyles puchia shilta.

Tomskis 2009-10-24 22:08

as ir sakau, turi pusti toki koki nustatai :) sklende neuzsidaro kokia tais ir pucia per viduri salta pas kazka ten :)

nova 2009-10-25 03:35

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 44970)
Ishbandzhiau shiandiena.C124 su kondishinu,pastachius ant raudono per vissas skyles puchia shilta.

nuspausk EC mygtuka, uzsidegs raudona lempute ant jo - atsijungs kompresoriaus kondicionierius ir per viduri bus puciamas oras tiesiai is lauko.

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 44945)
vat paskaites postus, nuejau i masina ir specialiai (ir del saves) isbandziau: Isvaziavau su ijungtu kondiku (nedeganti EC lempute) po ~5min. isjungiau kondika (EC lempute uzsidege) ir prasukau ratuka apie 10min. ir visada iki uzgesinimo masinos kieme pute silta ora per centrines skiles. :wave:

zodziu, perziurejau kruva medziagos, bet vienareiksmio atsakymo del W210 neradau :unreal:

kas del varianto be kondicionieriaus, kaip pas temos autoriu, - cia 100% kad is centriniu angu turi pusti tik salta ora.
su automatine klima irgi aisku - ji pati sprendzia koki ora ir pro kur pusti.
o stai su kondicionierium sunkiau. lyginant su 124 ir 202 (o 210 kondicionieriaus sistema lyg ir tokia pati kaip ir 202), paspaudus EC atjungiamas kompresorius ir atidaroma sklende, per kuria imamas lauko oras ir iskart puciamas i salona per centrinius deflektorius.
jei kas turit vokiska W210 manuala, nufotografuokit ar nuskenuokit ta dali kur apie kondicionieriu.

mikis 2009-10-25 09:54

Nova, is kur tiek visko zinai? ;) pasakik ta stebuklinga linka

mb001 2009-10-25 16:31

Citata:

Pradžioje rašė nova (Post 45014)
zodziu, perziurejau kruva medziagos, bet vienareiksmio atsakymo del W210 neradau :unreal:

kas del varianto be kondicionieriaus, kaip pas temos autoriu, - cia 100% kad is centriniu angu turi pusti tik salta ora.
su automatine klima irgi aisku - ji pati sprendzia koki ora ir pro kur pusti.
o stai su kondicionierium sunkiau. lyginant su 124 ir 202 (o 210 kondicionieriaus sistema lyg ir tokia pati kaip ir 202), paspaudus EC atjungiamas kompresorius ir atidaroma sklende, per kuria imamas lauko oras ir iskart puciamas i salona per centrinius deflektorius.
jei kas turit vokiska W210 manuala, nufotografuokit ar nuskenuokit ta dali kur apie kondicionieriu.

as tamstai is praktikos sakau, ne is popieriu ;) siandien visa diena vazinejau su atjungtu kondicionieriumi ir visada per vidurines skiles pute silta ora. :)
p.s. pas mane paprastas kondicionierius.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.