MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   MB1 Forumas (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Del keiksmazodziu forume (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6680)

samagonas 2011-03-05 23:31

Del keiksmazodziu forume
 
Kaip ash galejau praleisti,savo brangaus Kolegos Gimtadieni ? :geda: Sveikinu Tave su Gimimo Diena :ploja::metal::pepsi::sirdys::ralis::vynas: (gimtadienis jauchiu ne tavo,- bet nesvarbu,- svarbu pasveikinau ) :xx::xx::xx:
P.S aplamai,-cenzura tai kvailyste.Sedzhiu vienam forume jau 6 metai,tai ten irgi buvo cenzura.bet su laiku zhmones atsisijojo ir liko tik seni vilkai,ir nesvarbu,kaip ishreishki savo minti, niekas net demesio nebekreipia,- papraschiausiai jei pats pradesi jau zhiauriai poshlinti, tai pasirodysi,kaip koks BYDLA, ir viskas. O mano kaime net per tv vienas kita organais shiaria ir tai yra normalu,- nereikia kreipti demesi i visus marazmus ir vsio :)

sharrasitto 2011-03-05 23:40

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 134611)
Kaip ash galejau praleisti,savo brangaus Kolegos Gimtadieni ? :geda: Sveikinu Tave su Gimimo Diena :ploja::metal::pepsi::sirdys::ralis::vynas: (gimtadienis jauchiu ne tavo,- bet nesvarbu,- svarbu pasveikinau ) :xx::xx::xx:
P.S aplamai,-cenzura tai kvailyste.Sedzhiu vienam forume jau 6 metai,tai ten irgi buvo cenzura.bet su laiku zhmones atsisijojo ir liko tik seni vilkai,ir nesvarbu,kaip ishreishki savo minti, niekas net demesio nebekreipia,- papraschiausiai jei pats pradesi jau zhiauriai poshlinti, tai pasirodysi,kaip koks BYDLA, ir viskas. O mano kaime net per tv vienas kita organais shiaria ir tai yra normalu,- nereikia kreipti demesi i visus marazmus ir vsio :)

Absoliuciai uz tokia nuomone. :)

samagonas 2011-03-05 23:49

Del keiksmazodziu forume
 
Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 134612)
Absoliuciai uz tokia nuomone. :)

Dekui uzh palaikyma :aciu: O gal pabandom forume padaryti savaite be cencuros ? (aplamai tai man baisiausia,kai kazhkas,kazhka draudzhia), o tada ir bus matyti, ar zhmogai supranta ka sako, ar reikia juos drausminti :)
P.S pas mane nuo pirmadienio ir taip jau greiti apriboja nuo 120 iki 110km/h. su potekste,kad zhmones sutaupys daugiau pinigu, tokiu atveju man norisi paimti kalasha,ir irodyti visiems istatymu kurejams,kad mano pinigines storis,tai mano asmeninis reikalas :)

vampyras 2011-03-06 02:11

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 134613)
Dekui uzh palaikyma :aciu: O gal pabandom forume padaryti savaite be cencuros ? (aplamai tai man baisiausia,kai kazhkas,kazhka draudzhia), o tada ir bus matyti, ar zhmogai supranta ka sako, ar reikia juos drausminti :)
P.S pas mane nuo pirmadienio ir taip jau greiti apriboja nuo 120 iki 110km/h. su potekste,kad zhmones sutaupys daugiau pinigu, tokiu atveju man norisi paimti kalasha,ir irodyti visiems istatymu kurejams,kad mano pinigines storis,tai mano asmeninis reikalas :)

tai gal man nebeziureti tau tinkamo 320cdi gal uzteks kokio 200 cdi :D
bene 20 masinu siandiena, ne vienos kur nebutu apgaules :D

Edgis 2011-03-06 11:24

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 134611)
Kaip ash galejau praleisti,savo brangaus Kolegos Gimtadieni ? :geda: Sveikinu Tave su Gimimo Diena :ploja::metal::pepsi::sirdys::ralis::vynas: (gimtadienis jauchiu ne tavo,- bet nesvarbu,- svarbu pasveikinau ) :xx::xx::xx:
P.S aplamai,-cenzura tai kvailyste.Sedzhiu vienam forume jau 6 metai,tai ten irgi buvo cenzura.bet su laiku zhmones atsisijojo ir liko tik seni vilkai,ir nesvarbu,kaip ishreishki savo minti, niekas net demesio nebekreipia,- papraschiausiai jei pats pradesi jau zhiauriai poshlinti, tai pasirodysi,kaip koks BYDLA, ir viskas. O mano kaime net per tv vienas kita organais shiaria ir tai yra normalu,- nereikia kreipti demesi i visus marazmus ir vsio :)

Ačiū už sveikinimus:) Gimtadienis mano tik nukeltas buvo iš kovo 1 į kovo 5, juk vidury savaitės nešvęsi:D Cenzūrą įvedžiau ne aš, tasiyklės tokios:) Padaryti nieko negaliu ir taip atlaidžiai žiūrim, visus blia ir pan praleidžiam:wave:

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 134612)
Absoliuciai uz tokia nuomone. :)

Nuo to, kad keiksės kažkas pasikeistų? Forumą irgi paskaito valstybinės institucijos, mums bėdų nereikia:wave:

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 134613)
Dekui uzh palaikyma :aciu: O gal pabandom forume padaryti savaite be cencuros ? (aplamai tai man baisiausia,kai kazhkas,kazhka draudzhia), o tada ir bus matyti, ar zhmogai supranta ka sako, ar reikia juos drausminti :)
P.S pas mane nuo pirmadienio ir taip jau greiti apriboja nuo 120 iki 110km/h. su potekste,kad zhmones sutaupys daugiau pinigu, tokiu atveju man norisi paimti kalasha,ir irodyti visiems istatymu kurejams,kad mano pinigines storis,tai mano asmeninis reikalas :)

Su tokiu pasiūlymu gali kreiptis į mūsų gerbiamą adminą, MB1, mažu susigundys padaryti tokią savaitę:xx:

Lengvas 2011-03-06 11:39

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 134658)

Nuo to, kad keiksės kažkas pasikeistų? Forumą irgi paskaito valstybinės institucijos, mums bėdų nereikia:wave:

ir ka tos valstybines institucijos? ne siaures korejoj gyvenam kad tokia cenzura butu.

Edgis 2011-03-06 11:44

Citata:

Pradžioje rašė Lengwas (Post 134667)
ir ka tos valstybines institucijos? ne siaures korejoj gyvenam kad tokia cenzura butu.

Klausykit kolegos, jūs argumentuotai įrodykit, kad keiksmažodžių vartojimas naudingas kažkokiu tai mistiniu būdu. Kam nuo to geriau, kad vieni kitus siuntinėsim pypt ar kiekvienam poste vietoj kablelių bus po kitą „gražų“ rusišką žodelį iš b raidės? Taisyklės yra taisyklės, nepatinka jos, kreipkitės į adminą. Kaip Arbūzas pasakytų: koniec sviazi:)

sausainius 2011-03-06 12:03

nzn, cia pirmas forumas kur negalim pasikeikt kartais :D kiek esu dalyvis kituose.
nei cia keiktis gerai, nei grazu. Bet kad jau per daug pedantishkai i tai ziurima tai faktas :D

Lengvas 2011-03-06 12:13

nesakau kad gerai keiktis, bet bachurai esam, visko nutinka :) ne mamu klubas juk :D

sausainius 2011-03-06 12:30

Citata:

Pradžioje rašė Lengwas (Post 134695)
nesakau kad gerai keiktis, bet bachurai esam, visko nutinka :) ne mamu klubas juk :D

+1
mes galim pakelt ta keiksmazodziu nashta!!!!

Joshua 2011-03-06 12:49

Baxurai jus, snekedami keikiames kogero visi (vieni daugiau kiti maziau) o rasant tai galima perskaityti pries issiunciant posta ir istrint, arba uzdet censored ikona.

sausainius 2011-03-06 13:02

Tai gali pradet ir lietuviskom raidem rasyt, bet to nedarai.
cia is pvz, ka gali padaryt, ir vistiek nedarai.

Aistė 2011-03-06 13:12

1. Prie keiksmazodziu gali prikibti kalbos komisija. Kas bauda mokes?
2. Ar cia kulturingas forumas, ar muziku aplepausiu tik 4 klases baigusiu?
3. Suprantu, kad kalbant gali ishsprusti keiksmazodis, bet rasant... kazkaip logikos nera...
4. Gink dieve to niekam netaikau, bet niekaip nesuprantu, kam tie keiksmazodziai? Atrodo, kad jei vyras nesikeiks, tai jam kiausiai susitrauks :xx::xx::xx:
5. Forume nemazai yra moteru, tad prasom jas gerbti :xx:

Atsiprasau uz tiesmukiskuma, ir dar karta kartoju niekam asmeniskai netaikau :xx:

sausainius 2011-03-06 13:19

mes nesakom keiktis ten ant kiekvieno kampo :D nu kartais noris parasyt koki "pistelti" ir tiek. nesupraskit kad kas antras zodis keiksmazodis.

Aistė 2011-03-06 13:54

Citata:

Pradžioje rašė sausainius (Post 134721)
mes nesakom keiktis ten ant kiekvieno kampo :D nu kartais noris parasyt koki "pistelti" ir tiek. nesupraskit kad kas antras zodis keiksmazodis.

del tokio vieno "pystelejimo" gali ateiti bauda adminui. ishsikeikit kituose forumuose, kur leidzia keiktis :xx::xx::xx:. kiekvienas jusu postas ir naudojami zodziai daug pasako apie jus kaip apie asmenybes. kuo toliau tuo vis labiau pradedu galvoti, kad mb vairuotojai jau prilygsta bmw vairuotojams savo mentalitetu... o gaila...

sausainius 2011-03-06 14:00

Kokios jau cia baudos tma forumui taikomos uz keiskmazodziu naudojima apie kurias nezinau?
nezinau, cia jau perdedat tikrai kai kas.
tingiu gincytis :D

Aistė 2011-03-06 14:44

Citata:

Pradžioje rašė sausainius (Post 134732)
Kokios jau cia baudos tma forumui taikomos uz keiskmazodziu naudojima apie kurias nezinau?
nezinau, cia jau perdedat tikrai kai kas.
tingiu gincytis :D

man atrodo diskusijos apie keiksmazodzius beprasmes. vyrui keiksmazodziai kiausiu nedidina. nors lietuviams vyrams gal ir didina... kad jau taip be ju gyventi negali :)

artez 2011-03-06 14:59

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 134740)
man atrodo diskusijos apie keiksmazodzius beprasmes. vyrui keiksmazodziai kiausiu nedidina. nors lietuviams vyrams gal ir didina... kad jau taip be ju gyventi negali :)

:xx: ziauriai pavarai

sausainius 2011-03-06 15:04

matau stipriai i shona vaziuojat :D

woodoooo 2011-03-06 17:46

keiksmazodziai blogai, bet sitam forume ziurima labai jau pedantiskia i tai manau musu artimiausias pavizdys audi forumas turiu omenyje kad toks pat principas bet kita masinos marke tikrai didelis ir daug nariu turintis forumas bet i kiekviena netinkama zodeli tikrai taip skausmingai nereaguojama. ir nemanau kad jie moka kazkokias baudas ar panaisia marazmas cia.

Mb 140 2011-03-06 18:00

nu bet kas blogo jei negalima keiktis,kaip sukontroliuot kur nedaug susikeike kur daug?jei negalima tai negalima,kazkaip nematau problemos,norit keiktis tai garsu isreiskit

vampyras 2011-03-06 20:19

duodu balsa uz baudu sugrieztinima keikiantiems +1 :)

PANTERA888 2011-03-06 20:20

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 134912)
duodu balsa uz baudu sugrieztinima keikiantiems +1 :)

su laiku ir gerianchius neileis i foruma :xx:

Mb 140 2011-03-06 20:26

Citata:

Pradžioje rašė PANTERA888 (Post 134914)
su laiku ir gerianchius neileis i foruma :xx:

ejejejei,skirkit tokius dalykus

vampyras 2011-03-06 20:26

Citata:

Pradžioje rašė PANTERA888 (Post 134914)
su laiku ir gerianchius neileis i foruma :xx:

is po vakar nesinori pokolkas nieko :D

woodoooo 2011-03-06 21:07

persikelsiu i bernardinu vienuolyno foruma :xx:

PANTERA888 2011-03-06 21:08

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 134946)
persikelsiu i bernardinu vienuolyno foruma :xx:

a zdes kto astanetsa? :)

woodoooo 2011-03-06 21:11

Citata:

Pradžioje rašė PANTERA888 (Post 134949)
a zdes kto astanetsa? :)

cia liks visi prasau, atsiprasau ir kompoto bei gryno oro megejai :xx:

mb1 2011-03-07 07:49

Apklausa tik idomumo delei ;)

Simka 2011-03-07 09:11

Kodėl niekas Lietuviškai nesikeikia? Pvz: kad jį kur pekūnas ta brangų kurą, pradėsiu dviračiu važinėti, argi negražu? :xx: Šiaip man rusiški keiksmažodžiai nepatinka ir kai aplinkiniai kekiasi tai atrodo jog nuo plūgo katik nulipę :xx:

vampyras 2011-03-07 10:03

Citata:

Pradžioje rašė MB124 (Post 135003)
Kodėl niekas Lietuviškai nesikeikia? Pvz: kad jį kur pekūnas ta brangų kurą, pradėsiu dviračiu važinėti, argi negražu? :xx: Šiaip man rusiški keiksmažodžiai nepatinka ir kai aplinkiniai kekiasi tai atrodo jog nuo plūgo katik nulipę :xx:

as keikiuosi tik lietuviskai visu ziurkem ir t.t... :xx:

yamato 2011-03-07 17:36

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 135012)
as keikiuosi tik lietuviskai visu ziurkem ir t.t... :xx:

kad tave kur uošvienė.... :xx:

eSaS 2011-03-07 17:50

rupus miltai :xx:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.