MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   A Klasė (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=155)
-   -   Ar vertas demesio A klases automobilis (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5039)

mr-edgariukas 2010-07-30 12:03

Ar vertas demesio A klases automobilis
 
noreciau draugei nupirkti a klases mersedesa 99 metu modeli.. bet girdejau ir vienas pazystamas skundesi kad su jais pastovios problemos. kad labai netikusi masina,iskyla daug elektroniniu problemu t.t. sake kad netikes modelis visai. noreciau suzinoti is tiesu kas turejes ar turi..koki varikli geriau pirkti..ir aplamai ar vertas demesio.dekoju

Edgis 2010-07-30 12:11

Turi jis problemų kaip ir visi auto. Elektros bėdos kamuoja, remontas su niuansais (jei tavrkoma priekyke, tai dažniausiai tenka paleisti pakabą:)) Benziniai varikliai turi bėda su oro masės matuokliais (daug kainuoja, nes keičiasi su imobilaizeriu:)), dyzeliai su CDI varikliais (daug nusiskundimų neteko girdėt:)), kartais jiems turbina ir purkštukai streikuoja. O toliau kaip pasiseks. Jei gera apimsi, smarkiai nesigailėsi :) Aš imčiau C klasę:)

ldalius 2010-07-30 12:29

aš žmonai irgi pirkau C klasės mersą, nes A klasės man kaip galima sakyt "kibiras". Salone aukštesniems žmonėms sėdėti vietos mažai, nes galvos į lubas remiasi, kadangi aš ieškojau automato, tai APD dėžės jiems labai daug nusiskundimų turi, važiuoklė silpnoka, plastmasės salone barška, su elektra irgi problemų jiem nemažai.
Čia tik mano nuomonė, bet A klasė tai jau ne mersas :uuu:

mr-edgariukas 2010-07-30 12:31

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 93071)
Turi jis problemų kaip ir visi auto. Elektros bėdos kamuoja, remontas su niuansais (jei tavrkoma priekyke, tai dažniausiai tenka paleisti pakabą:)) Benziniai varikliai turi bėda su oro masės matuokliais (daug kainuoja, nes keičiasi su imobilaizeriu:)), dyzeliai su CDI varikliais (daug nusiskundimų neteko girdėt:)), kartais jiems turbina ir purkštukai streikuoja. O toliau kaip pasiseks. Jei gera apimsi, smarkiai nesigailėsi :) Aš imčiau C klasę:)

istikro pamaciau tema apacioj apie juos.pasiskaiciau. susilaikysiu ,nepirksiu..dekoju.o c klases biski didokas merginai.tas a klases toks kaip be priekio..gerai parkuojantis manau.ir taip toks moteriskas..bet su tokiom problemom gal nereikia..uztai ir draugas zmonai nupirkes sake kad vis kas atsitinka..galvojau kad gal jam taip papuole.masina masinai nelygi

Edgis 2010-07-30 12:53

Iš trumpesnių serijos dar yra SLK....:)

mr-edgariukas 2010-07-30 13:05

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 93085)
Iš trumpesnių serijos dar yra SLK....:)

to galas trumpas bet priekis ilgas..o be to brangesnis uz mano bus,,nesusisnekesiu poto.nereikia cia tu sustrumu jai,paskui zmogu gadina :xx:

eSaS 2010-07-30 16:12

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 93081)
aš žmonai irgi pirkau C klasės mersą,

nu o jeigu myli zmona biski daugiau tai gal isvis geriausiai e pirkti :D

mr-edgariukas 2010-07-30 18:37

Citata:

Pradžioje rašė MB Fan Forever (Post 93120)
nu o jeigu myli zmona biski daugiau tai gal isvis geriausiai e pirkti :D

cia jau kaip anekdote

susitinka du draugai:
petrai,ko toks liudnas,kas atsitiko
-ai zmona jau visai ispyzdejo. sedi and sprando,susisneket neina.
tai tu nupirk jai porsha,masina greita.kaip leks kur ir uzsimus
susitinka po savaites
nu kaip?
eik tu..laksto su tuo porshu be problemu
tada nupirk jai e klases mersa,masina didele,neissisuks kur ,kaip des
po savaites susitinka
nu kaip?
eik tu..varineja be problemu
zinai nupirk tu jai jaguara gal tas pades
po savaites susitinka
tas patenkintas
nu pasakok?kaip ?kas buvo?nuleke nuo kelio?
oi gerai..padejo..tikrai padejo,dar garaze sudraske.

eSaS 2010-07-30 19:03

:juokiasi:

augi$ 2010-07-30 19:47

Citata:

Pradžioje rašė mr-edgariukas (Post 93069)
noreciau draugei nupirkti a klases mersedesa 99 metu modeli.. bet girdejau ir vienas pazystamas skundesi kad su jais pastovios problemos. kad labai netikusi masina,iskyla daug elektroniniu problemu t.t. sake kad netikes modelis visai. noreciau suzinoti is tiesu kas turejes ar turi..koki varikli geriau pirkti..ir aplamai ar vertas demesio.dekoju

tikrai A klase netikes modelis visai nei dizaino poziuriu nei kitais dalykais!

mr-edgariukas 2010-07-30 23:58

Citata:

Pradžioje rašė augi$ (Post 93153)
tikrai A klase netikes modelis visai nei dizaino poziuriu nei kitais dalykais!

nu istikro nei vieno zmogaus nemaciau dar ka nors gero parasiusio apie a klase.

Aistė 2010-08-03 16:56

Man mersas prasiseda tik nuo E klases. Idealiausia butu S :))))). Jei man kas padovanotu A klases mersa, tai labai ji greitai parduociau ir nusipirkciau kanors didesnio. Nesuprantu kodel moterys bijo dideliu masinu. Cia ko gero vyrai jas prigazdina nuolat burbedami kad jos vairuot nemoka ir ikala i galva kad joms reikia tik mazos masinos. Atseit su maza lengviau. Ne velnio. Vazinejau su visokiais kibiriukais, ir daugiau tikrai nelisiu i maza masina. Jau pasidziaugiau E klase, S210 Avantgard'u, dabar jau noriu S klases :)))))))))

Mersioks 2011-02-13 11:09

A klasės :zenklas: yra super automobiliukas ir bereikalo nieks į jį nežiūri rimčiau.
Šio litražo auto, lyginan su kitais - kainos ir patogumo atžvilgiu lygaus nerasit. Tai liuksinis variantas dydžio/patogumo/universalumo požiūriu.
O bėdų turi visos mašinos ypač "pagyvenusios".

ldalius 2011-02-13 11:52

jeigu tų pačių metų A klasės mersas yra perpus pigesnis už golfą - tai irgi daug ką pasako

liudas777 2011-02-13 12:34

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 130256)
jeigu tų pačių metų A klasės mersas yra perpus pigesnis už golfą - tai irgi daug ką pasako

Paklausa formuoja pasiūlą ir kainas, bet tikrai nepasako visko apie kokybę. ;)

Edgis 2011-02-13 12:41

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 130264)
Paklausa formuoja pasiūlą ir kainas, bet tikrai nepasako visko apie kokybę. ;)

Teisybė, bet iš praktinės pusės apie A klasę (bent jau W168) daug gero pasakyti negaliu:)

liudas777 2011-02-13 16:22

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 130265)
Teisybė, bet iš praktinės pusės apie A klasę (bent jau W168) daug gero pasakyti negaliu:)

Na aš asmeniškai nei A klasės, nei tuo labiau golfo nepirkčiau. :D Bet man kažkaip MB lieka MB, atrodo gražiai, o kaip remontai galiu tik nepagrįstų istorijų papasakoti. :)

skultis 2011-02-13 16:56

nesuprantu ko jus ant tos A klases cia varot tiek, matyt nei vienas nesat realiai patureje ir tik is "draugo kaimyno arklio brolio" komentaru susidarot nuomone.

mano mama vazineja A klase 98 metu jau 4 metai ir jokiu problemu su juom nera. grynas miesto automobiliukas, parkuotis lengva, telpa visur. aisku jei jau prasideda cia kazkam lyginimas su E ar S klase tai biski ne i tas klases taikot. jau jei reiktu rinktis ar tu paciu metu golfa ar A klase tai tikrai butu A.
be to vienas giminaitis vokietijoj toki pati gainioja jau berods 7-8 metus ir taip pat nieko nesiskundzia, jei tvarkingai vazinesi ir laiku priziuresi tai kaip ir bet kuri kita masina jinai laikys..:vairuot:

Edgis 2011-02-13 17:08

Na sakykim, kad nesu čiupinėjęs ir susidūręs su A klase.:) Kiek kolegų ardo jas, tikrai nesiskundžia, kad dalys užsistovi. Spyruoklės, pavarų dėžės, vairo stiprintuvai, CDI purštukai, benzininiams oro masės matuoklės ir t.t. Remontas irgi nesaldus, gelbėja tik tai, kad variklis gan paprastai išsiima, taip lengvesnis priėjimas. Nesakau, kad tai totalus blogis ir net žiūrėti neverta, bet sau nepirkčiau.

skultis 2011-02-13 18:05

nu cia kiekvienam savi kriterijai, as sau irgi niekada tokios nepirkciau kaip ir kokio golfo bet sakau mums jis nusisekes ir tikrai jokiu problemu neturim

juozas 2011-02-13 18:18

normaliai viskas su ta A klase turi mama jau virs 2metu A160 , problemos kaip ir visom auto pakaba ir t.t nieko isskirtino , buvo stiprintuva uzpylus vandeniu tai nupirkau uz 300lt pakeitem ir ramu , viskas tvarkoj su siuo auto

kosmaras 2011-02-13 18:55

Citata:

Pradžioje rašė juozas (Post 130342)
normaliai viskas su ta A klase turi mama jau virs 2metu A160 , problemos kaip ir visom auto pakaba ir t.t nieko isskirtino , buvo stiprintuva uzpylus vandeniu tai nupirkau uz 300lt pakeitem ir ramu , viskas tvarkoj su siuo auto

pritariu. Mama irgi vairuoja A klases 2005 ar 2006 metu su 2l motoriuku. Trauka labai gera. minusas bagazine mazoka. vietos priekyje per akis, sedyne galima atsitraukti tiek kad net as pedalu nebedasiekiu, o mano ugis 190cm. galinis langas galetu buti didesnis, nes per galinio vaizdo veidrodeli matai tik apacia, nebent zemesnio ugio turetum but. is technines puses tai kolkas keista stabdziu kaladeles, filtrai salono ir tepalo, aisku ir tepalai. daugiau nieko ner buve. priziurimas silberyje.:)

mersi 2011-08-31 00:17

o as dievinu savo A klases Mersiuka.Vaziuoti su juo nesveikai pigu!pas mane automatas dyzelinas.Jokiu problemu, be priekaistu masiniukas.draugas garaze su masinom dirba irgi sake nepirk nepirk to A klases, taciau nusipirkau ir jis pats pavazinejo su ja,sake nuomone pakeite.:))):bebebe: o pats dizainas man irgi patinka.jei pirkciau kita masina tai vel A klases arba dar galvojau apie ML. pas mane raudonas odinis salonas,raudona panele.atrodo tikrai gerai :):zenklas:

sausainius 2011-08-31 08:49

Citata:

Pradžioje rašė mersi (Post 163266)
o as dievinu savo A klases Mersiuka.Vaziuoti su juo nesveikai pigu!pas mane automatas dyzelinas.Jokiu problemu, be priekaistu masiniukas.draugas garaze su masinom dirba irgi sake nepirk nepirk to A klases, taciau nusipirkau ir jis pats pavazinejo su ja,sake nuomone pakeite.:))):bebebe: o pats dizainas man irgi patinka.jei pirkciau kita masina tai vel A klases arba dar galvojau apie ML. pas mane raudonas odinis salonas,raudona panele.atrodo tikrai gerai :):zenklas:

Idek nuotrauka, ir mes nuspresim, ar atrodo gerai. :D

Jerry 2011-08-31 09:30

Mano zmona norejo A klases nuo 2000m. As ikalbinejau sena E klase w124, bet kompromisas gavosi ties C klase w202, vis nors truputi geriau nei A kelio gumbas :D

Hunter 2011-12-12 15:43

Daugiausiai sneka nesusidūrę su tokia mašina. O kai lygina su golfu tai irgi gerai. Nepamirškit lygindami, kad tai yra POLO klasės automobilis. (Golfas yra C klasė)
Super manevringas, savo klasėje didžiausia išliekamoji vertė (kaip ir priklauso MB), Variklis MB su grandine, tai nereikia kaitalioti diržų. Apie generatoriaus nešnekesiu, nes pakeitimas yra praktiškai tas pats kas w203 2.7CDI vietos tiek pat tik keitimas iš apačios.
Turi savų sudėtingumų, dėl kurių turi turėti meistras atitinkama kvalifikaciją ir žinias.
Lygios grindys, sėdynės išsiima - mini krovininis automobiliukas gaunasi.
CDI motorai turi papildomą pašildymą - 5min ir langai atitirpo.
Priekinio smūgio atveju geras saugumas, nes motoras palenda po mašina, o ne i salona.
Asmeniniai pastebėjimai:
1.7 CDI 99m pilnai sudėti naują pakabą (Lemforder) ~1500lt, Pigesnis variantas (TRW, MEYLE) turetu tilpti apie 1000lt
Kuro sanaudos (moteriško 3mėn stažo vairavimas) miestas iki 6L (Vilnius) žiema, pusiau automatas. Vilnius-Klaipėda (100km/h su AC ir t.t..) 3.7L.
Jeigu dar kažkas domina klausk, gal prisiminsiu.
Sau tokios mašinos nepirkčiau, už tuos pinigus imčiau w202 2.2CDI automatą, bet mieste ką tik išsilaikius teises merginai patogesne A klasė

Gytautas 2011-12-13 19:58

Na, turim jau du metus A160. Ne paslaptis, bėdų buvo su ja. Keičiau du kartus babiną (jų liga), vandens pompą, teko tvarkyti starterį, pavarų dėžės traukutės visos plastmasinės, tai buvo viena kita sulūžus ar nulėkus (pusiauautomatinė dėžė). Buvo keletą kartų sukvailiojusios šviesos, kurios savaime dingo bevažiuojant. Dabar jungiant dešinį posūkį įsijungia ilgos šviesos arba valytuvai :D Problema aiški, bet vistiek gedimas.

Tačiau, mieste jis super. Visur įlendu, trauka tikrai negaliu skūstis, jeigu reikia pavežti kokį didesnį daiktą - imu A klasės mersą. Komfortu dideliu nepasižymi, bet kiek teko važiuot tokios klasės kitų markių automobiliais, tai manau čia A klasė laimi. Šiek tiek barškutis, panelės kai kurios plastmasės matosi akyse kai dreba važiuojant žvyrkeliu, bet tai irgi pakenčiama. Važiuoklei dar pakolkas niekas nedaryta, nors važinėjam kasdien žvyrkeliu po 4 km ir daugiau.

Žiemą taip pat su juo pasaka. Lipa belekur, nes priekiniai ratai labai išnešti į priekį, yra antripraslydimas, ASR, tai ir kiemą su juo nusivalau. Jeigu pradeda skersuotis, iškart sustabdo jį. Šviesos, kaip ir visų mersų - super. Bėda dar ta, kad matomumą užstoja "stoikės". Ne kartą vos mašinos nepražioplinau. Bet visumoje, tai tikrai praktiškas automobilis. Net ir garso aparatūra kaip tokios klasės automobilyje skaitau yra nebloga.

kapiroshka 2012-03-01 22:09

Kaip ji laikosi kelyje 130 km/h, kai vaziuojasi ilgesnej kelionej?

Hunter 2012-03-02 07:44

Čia miesto automobilis, todėl neskirtas ilgoms kelionems, bet ant kelio stovi gerai tiek ant posukiu tiek tiesiojoj jeigu neuzdeti netinkami ratai, mieste ypac tankiame mieste labai patogus ir manevringas. Is tikro cia yra savo klases tikras mersas: pagal savo klase (fiesta/corsa/polo) trumpiausias, talpiausias, manevringiausias, kokybiskiausios detales, vietos keleiviams taip pat daugiausia ir nereikia jo lyginti su C klase, nes ta pati C klase ne mersas jeigu ja lyginsi su E arba S klase. Jeigu pirksi A klase tai priekine pakaba su varikliu (kad ir kaip baisiai gali skambeti) gali tekti apleidineti viena karta jeigu viska padarysi iskart vienu metu (sutvarkysi starteri ir dirzelio itempeja). Pagal eksplotacija C klase yra pigesnis variantas, bet jeigu reikia mazos masinos tai perki maza, jeigu nori pigios masinos tai yra VW su atitinkamai is to isplaukianciom isvadom

sausainius 2012-03-02 12:00

Buna su juo fokusu tikrai :D Tai nedega trumpos kazko, tai susitvarko. tai ziurek vienos puses posukiai nedega, tai dingsta stiprintuvas tai atsiranda, kartais susitvarko savaime bedos :D yra tu bedu, bet man jos juoka kelia is tikro ir isvis man ta masina juokinga, nors ja jau gal 4-5metus vazineju (su pertraukom) greit 100k/km pasieksim reiks atsvest :D
Uzmiesti, nu kaip, 120km/h normaliai dar jei vejo ner, esu 170 vaziaves, bet daugiau to neisdrysciau padaryt :) Ypac jei kelias truputi nelygus, labai jaucias maziukui :)
Bet siaip mieste vazinet tai tikrai gerai, numeti kur nors niekur netrugdo, vietas randi visalaik apsisukt ir be problemu, kad ir skersgatvi kokiam ir visai gal tos mazos bedos ir netrugdo. Manau visom masinom ju buna, nors W202 W124 C140, neislysdav tiek gedimu(kad ir smulkiu).

maratin 2012-12-11 19:53

Sveiki, nenoriu kurti naujos temos, tai čia paklausiu.
Kažkaip nuo vaikystės mano svajonių mašina buvo A160 (ar panašiai), o dabar pažiūrėjau, kad visai galiu ją nusipirkti, bet visi baisiai atkalbinėja, tik nei vienas nėra išvis jokio MB turėję ar matę.. Tai negi rimtai jisai toks blogas variantas? Sako kad taisyti beleką tūkstančius kainuoja..

ldalius 2012-12-11 20:02

šį vakarą galėčiau tokius 4 ar 5 nusipirkti, bet nepirkčiau anei vieno vien dėl to, kad neimanoma niekur prieiti remontui - tai sakau, kadangi pats remontuoju mašinas. O kas apsiims nagus draskyti, tai už tai ir papildomus pinigėlius pasiims.

Kažkada čia vienas gudročius tokius meistrus kaip aš išvadino ar tai apsišaukėliais ar dar kaip (nebepamenu) kad tipo **** mes ne meistrai, jei nemokame ir nenorime remontuoti A klasės merso.


Kai kam tai mašina, bet man tarškalas ant 4 ratų, kuris 2000 metų kainuoja tiek pat kiek tų pačių metų ar net 5 metais senesnis golfas

Hunter 2012-12-11 20:08

Viskas ten normaliai su tuo priejimu, literatura reikia skaityti, o ne viska is eiles ardyti ka matai. Be to cia net nelyginama masina su golfu, tiek vietos, tiek medziagu kokybes tiek manevringumo atzvilgiu. Golfas gauna i vienus vartus.
O kad meistru skaitanciu ka raso gamintojas mazai tai tiesa, o tie kas neskaito tai ir ima papildomus pinigus uz tai kad kol issiaiskins patys kaip ka padaryti praeis nemazai laiko ir nuims kruva daliu kuriu net nereikejo nuimti.

Beje, kolega, ka jau ten taip super sudetinga pakeisti?

Del kainos tai kad jis kainuoja tiek pat kiek tu paciu metu Golf tai gal, bet kad ji lyginti reiketu ne su Golf, o su Polo.

Viskas paprasta. Atsisedi, pravaziuoji su vienu, su kitu, su treciu modeliu, pasiparkuoji, paciupineji apdaila, pasisodini draugu, isidedi skalbimo masina ar spintele i bagazine ir bus aisku

ldalius 2012-12-11 20:18

nesigilinsiu ir nesiplėsiu - viedras ir tiek :xx:

aišku kai kam šis modelis net labai patinka, bet man asmeniškai ne. O juk nuomonę išsakyt galiu :xx:

Hunter 2012-12-11 20:21

Keista jusu nuomone be argumentu.
Is turetu w210, w202, s202, s203, w168, w220 ir kitu ne MB, tai vienas labiausiai vykusiu modeliu

maratin 2012-12-11 20:58

Nu teko pavažinėt su juo ir man tikrai patiko, tiek važiavimas, tiek išvaizda, tiek vidus, bet kad prigąsdino visi, kad ten variklio kilnojimai kažkokie, kad keičiant minimalius dalykus reikia dėl to tūkstančius mokėti.
Nuėjau pas vietinį meistrelį, tai sako tiesiog pamiršk, nei kodėl, nei kas negerai, nieko nepasakė, tai taip ir likau nesupratęs.. O visi kiti tik iš legendų kalba ir kokias Lagunas siūlo.

Artunas 2012-12-11 21:04

Citata:

Pradžioje rašė maratin (Post 243937)
Nu teko pavažinėt su juo ir man tikrai patiko, tiek važiavimas, tiek išvaizda, tiek vidus, bet kad prigąsdino visi, kad ten variklio kilnojimai kažkokie, kad keičiant minimalius dalykus reikia dėl to tūkstančius mokėti.
Nuėjau pas vietinį meistrelį, tai sako tiesiog pamiršk, nei kodėl, nei kas negerai, nieko nepasakė, tai taip ir likau nesupratęs.. O visi kiti tik iš legendų kalba ir kokias Lagunas siūlo.

Lagunas :ne:

munde8 2012-12-11 21:12

kaip merginai tiktu citras c4 bet kainos atzvilgiu gali but brangokas

juozavas 2012-12-11 21:17

A prie ko čia mergina?

munde8 2012-12-11 21:19

oi bln nedaskaiciau maniau autorius tebeiesko :D
na pas mus masiniai ir keikia a kl mersiukus del remonto prieit sunkoka...geriau w202 klases bent man jis grazesnis


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.