MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Įspūdžiai Žiemą (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3666)

audrius 2010-01-29 21:00

Įspūdžiai Žiemą
 
Kokiė ispudžei žiėmos kas ka gali papasakoti:xx::zenklas:

liudas777 2010-01-29 21:02

Citata:

Pradžioje rašė audrius (Post 61783)
Kokiė ispudžei žiėmos kas ka gali papasakoti:xx::zenklas:

Norėčiau kad būtų pas mane 4matic. Bet dabar labai linksmai pasivažinėju. :D :vairuot:

eSaS 2010-01-29 21:04

galas varomas ziema-tai tik pliusas,zymiai linksmiau vaziuot nei su priekiu varomu :D :ralis: :good:

audrius 2010-01-29 21:09

Na nepasakyčiau kad su galu linkma. Važineju aš dar ant sprinterio imonės 2008m bet nusivyliau su galu ir padangos geros bet išviėtos pajudėt negaliu "Karvė ant ledo":)

eSaS 2010-01-29 21:13

Citata:

Pradžioje rašė audrius (Post 61787)
Na nepasakyčiau kad su galu linkma. Važineju aš dar ant sprinterio imonės 2008m bet nusivyliau su galu ir padangos geros bet išviėtos pajudėt negaliu "Karvė ant ledo":)

na taip su busu tai problema yra ypac kai tuscias,galas lengvas tai isvis nesamone pajudet.. :D nuo kiekvieno sviesoforo kol isibegeji tai raudona speja uzsidekt :laugh: pats patiriau tai zn nes tevas turi busika su galu varomu :) o siaip su S210 ner problemu aisku kasas nuo sviesoforo bet lengviau vaziuot nei su busiku :)

DTM 2010-01-29 21:13

Pazystamas su nauju Viano vazinejasi tai i bagazine isidejo du saligatvio luitus :xx: Nes galiniai asiai prispaudimo gero nera. Pats taipogi su nauju Sprinteriu vazineju tai su tusciu klimsta momentaliai pakrautas eina piestu :)

audrius 2010-01-29 21:21

Jo sutinku. Kas dar gero ko nors papasakos kaip važinėt su galu o ypač užmiėsti:aciu:

Edgaras 2010-01-29 21:21

Citata:

Pradžioje rašė MB Fan Forever (Post 61785)
galas varomas ziema-tai tik pliusas,zymiai linksmiau vaziuot nei su priekiu varomu :D :ralis: :good:

pritariu. RWD jega ziema :good:
su FWD ziauriai neidomu. patampai rankini paslysti 3 metrus tiek ir tos laimes :xx:
AWD man irgi kazkaip nelabai. nu gal priprast reik bet :ne: del pravazumo ir stabilumo tai gerai. bet skersam kazkaip nesmagiai :confused:

mixtapeas 2010-01-29 22:35

Pas mane tai padagos demisezonines, tai kai reik sningant is vln i klp vaziuot, tai nors nusisauk. Pirma juosta vaziuoji kur nuo furu vezios padarytos, tai meto visa gala, o antroj juostoj sniego pilna, vel problema :) Bet uztat mieste tai galo i nieka neiskeisciau... :xx:

eSaS 2010-01-29 22:45

Citata:

Pradžioje rašė audrius (Post 61792)
Jo sutinku. Kas dar gero ko nors papasakos kaip važinėt su galu o ypač užmiėsti:aciu:

paimi ir vaziuoji :D jei rimciau tai jei su protu vaziuosi viskas bus ok nesvarbu ar priekis ar galas ar visi varomi,aisku visi keturi duos daugiau stabilumo bet..as kazkaip nlb imu i galva :D jei protinga greiti pasirinksi viskas bus ok ir staigiai neminkysi to gazo ir neapsisuksi :) o jei proto ner,lakstysi kai durnelis tai nepades nei padangos geros nei keturi varomi tada jei jau apsisuksi tai nebent dievas pagelbes :D
uzmiesty svarbiausia ypac magistralei nedaryti jokiu staigiu judesiu nei su vairu nei su gazu ir pasirinkti protinga :):wave:

vat tokie mano pamastymai :geda:

Luckis 2010-01-29 23:13

Dejau ant ziemos, salcio sniego ir YPAC RWD.. siandien bendroje sumoje issvaisciau ~2h uzklimpes 3 vietose ir visur velavau..

eSaS 2010-01-29 23:25

Citata:

Pradžioje rašė Luckis (Post 61817)
Dejau ant ziemos, salcio sniego ir YPAC RWD.. siandien bendroje sumoje issvaisciau ~2h uzklimpes 3 vietose ir visur velavau..

pirk pasata tada koki :)

liudas777 2010-01-30 00:05

Citata:

Pradžioje rašė MB Fan Forever (Post 61820)
pirk pasata tada koki :)

Nu kai žmogus važiuoji su tikslu o ne š... pamalt tai tikrai pradeda užknist kai prie sankryžos stovi vietoj ir galas pastoviai sukasi ir nereikia jokių passatų siūlyt, nes yra ir normalių auto ir 4WD. Na aš šiaip labiausiai nepasitenkinimą tai reiškiu savo dyzeliui kuris yra numiręs kai yra šalta, kadangi dar neskubėjau niekur per šį apledėjimą tai paslidinėju ir nesinervinu perdaug. :)

mixtapeas 2010-01-30 01:37

Ne, kas del uzklimpimu, tai rimtai nervas ima, Vilniuj jei prisninga is kiemo neisvaziuoju, nes isvaziavimas ikalne... O Klaipedoj paskutini karta skolinaus is kiemsargio kastuva ir kasiau puse valandos kol sei ne taip isvaziavo... ( nu pas mane padangos demisezonines..Bet vistiek)

E.Stankevicius 2010-01-30 01:59

Va dabartines eismo salygos mieste yra tinkamos sonaslydziui :D :) Siaip,vienintelis dalykas del ko man ir patinka ziema - tai kad gali net su nevalingitu (suprask - silpnu varikliu) statyt skersa labai sekmingai... Pastarosiom dienom kiekvienas posukis praktiskai iveikiamas smagiai slystant sonu :) Zinau zinau,tai yra pavojinga ir t.t,bet taip igaunama patirtis... Daug kas bijo vaziuot tokiom salygom,kai slidu,o dauguma su fwd... O man asmeniskai pats kaifas su rwd,bent ziema galima pasimegauti galines varomos asies privalumais... :) Sia ziema dar klimpes nebuvau,tpfu tpfu tpfu....

O slystantis masinos galas manes negasdina,kiekvienas save gerbiantis vairuotojas turetu moketi suvaldyti savo automobili,ar bent mokytis tai daryti... Ziema - puikus metas :) Pas mane padangos neipatingos,tai dazniausiai net ir tiesiai vaziuojant pergazavus galas metamas.Vieniems tai panika - kitiems,tokiems kaip as - malonumas... :D

Pavazinekit aikstelese,pajuskit kaip elgiasi jusu automobiliai ekstremaliose situacijose,tuomet nebus baimiu jokiu :D O del uzklimpimo,geriau atsisakyti kelioniu visokiais uzmiescio keliais mazai vazinejamais... Teko cia pries keleta dienu vaziuoti uzmiescio keliukais ~40km kur pora masinu prarieda tik,tai grynas ledas.... Miestas ir valomi keliai valdo :D tai tiek...

mixtapeas 2010-01-30 02:47

Nu as tai jau laukiu pavasario, kada galesiu kalt su tapke per gaza ir statyt skersa asvaltu. nes ziema pasinesioji, pasinesioji, bet nu ne tas kai jauti kaip vasara padangos per asvalta eina :D Nu aisku paskui islipi, pasiziuri ir mastai ar buvo tie padagu sonai taip prasikalte... :D ( cia chebra is klaipedos kuri invalidkej lankosi zino apie ka kalbu)... :) Bet galiausiai sau atsakai.. BUVO VERTA :D

Tomskis 2010-01-30 05:41

paslidinet smagu su galu, mieste faina, bet vaziavau vakar uzmiesty, kelias provezuotas, galima 90km/h, pasitaiko pensininkas ant 70km/h, tenka lenkti, kelnes pilnos. nes lenkiant gala meto, pagauna rura sniego ar ledo ir prasideda . padangos naujos

va blemba, galas jega
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...aloti-59-82177

Edgaras 2010-01-30 16:38

kaip pas jus tokiu oru kura valgo mersai ???
pas mane pradejo nesamonyngai valgyt... nera visokiu asd ir t.t. ratai pastoviai prasisukineja :confused:
2.3 motoras pradejo valgyt 21 :confused:
nesveikai jau kazkaip...

hardas999 2010-01-30 16:41

Na maniškis dabar žiemą 13 -14 ltr /100km

Edgarai matau kaip tu važineji tai manau nieko keista kad tiek ima :D

arbuzas 2010-01-30 16:45

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 61913)
kaip pas jus tokiu oru kura valgo mersai ???
pas mane pradejo nesamonyngai valgyt... nera visokiu asd ir t.t. ratai pastoviai prasisukineja :confused:
2.3 motoras pradejo valgyt 21 :confused:
nesveikai jau kazkaip...

Buvau uzsikures saviske karve tai kazkur 25 ltr.1Lt- 1km :xx:

eSaS 2010-01-30 16:45

as ir pastebejau kad kazkaip daugiau paima :mastau:
uzsipiliau 6 litrus ir nuvaziavau 30km kol lempute uzsidege bet cia miese tiktai ir trumpais atstumai,i diena 6km :confused:

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 61915)
Buvau uzsikures saviske karve tai kazkur 25 ltr.1Lt- 1km :xx:

cia ant laisvu turbut :laugh:

Edgaras 2010-01-30 16:52

Citata:

Pradžioje rašė MB Fan Forever (Post 61916)
uzsipiliau 6 litrus ir nuvaziavau 30km kol lempute uzsidege bet cia miese tiktai ir trumpais atstumai,i diena 6km

nu tai cia tas pats kas pas mane.
6litrai 30km
tai irgi apie 20l/100km

irgi mieste tik trinuosi. ir iki darbo ir atgal gaunasi 30km per miesta :confused:
dar tenka ir per pusnis visokias brautis... :xx: isibegeju ir duriu su nosim i pusni kuri sulyg kapotu :xx: gerai kad bent zieminio priekinio buferio negaila :xx:

Andrius1990 2010-01-30 16:57

Pasaka su MB ziema vaziuot, varuot galu vedama masina ant ledo,sniego-tai menas :xx:
Pripratau su galu vazinet,priekiu varomos masinos visai nebetrauke.

eSaS 2010-01-30 19:20

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 61918)
nu tai cia tas pats kas pas mane.
6litrai 30km
tai irgi apie 20l/100km

irgi mieste tik trinuosi. ir iki darbo ir atgal gaunasi 30km per miesta :confused:
dar tenka ir per pusnis visokias brautis... :xx: isibegeju ir duriu su nosim i pusni kuri sulyg kapotu :xx: gerai kad bent zieminio priekinio buferio negaila :xx:

pfff 20l kad dyzelis rytu.. nu negerai negerai :ne: :(

Tomskis 2010-01-30 19:21

pas ji benzas

Edgaras 2010-01-30 19:30

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 61931)
pas ji benzas

mb_fan apie save kalba :xx:
pas ji irgi apie 20 valgo tik dyzelio

E.Stankevicius 2010-01-30 20:09

Daug valgo,gal 15 kokia,tiksliai nepasakysiu,bet pas mane apsukos nuo redlaino retai nukrenta :D :D

eSaS 2010-01-30 20:15

bet ar tai normalu kad ziema taip sanaudos pasikeistu ? :mastau: suprantu keliais litrais bet ne 10 litru :D gal su masina kazkas negerai :mastau: :confused:

giedriusE300 2010-01-30 20:32

as paskutini karta su 14 ltr duju nuvaziavau 60 km , didzioji kelio dalis buvo vazinejant tokiam stadione, labai nebloga trasa :D galines padangos gal po 2-3mm protektoriaus, bet viskas labai normaliai kolkas :D pripratau prie rwd , db baisu su fwd vaziuot, man asmeniskai rwd daug lengviau valdyt :)

Tomskis 2010-01-30 20:45

Citata:

Pradžioje rašė MB Fan Forever (Post 61946)
bet ar tai normalu kad ziema taip sanaudos pasikeistu ? :mastau: suprantu keliais litrais bet ne 10 litru :D gal su masina kazkas negerai :mastau: :confused:

nu tai kai driftini tai ir dideja sanaudos, savo tai nebandziau skaiciuot , bet manau kokiu 12ltr drasiai, nes kiemuose ir i posukius tai sniurais pastoviai. nuo to ir atsiranda didesnes sanaudos

Mb 140 2010-01-30 20:47

dyzelio negali imt 20ltr,niekaip,ziurek gal kur leidzia

Tomskis 2010-01-30 20:53

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 61953)
dyzelio negali imt 20ltr,niekaip,ziurek gal kur leidzia

as ir tokios nuomones

kestas_1 2010-01-30 21:04

Labas visiems. Čia į tą temą dėl važinėjimo žiemą su galu vedamu noriu paklausti Jūsų vieno dalyko? Mano MB automatas ir aišku yra tas perjungimas W/S, tai žiema rekomenduoja važinėti ant W, kur pradedi judėti nuo antro bėgio, bet ar nebus geriau vis dėlto važiuoti ant S režimo? Nes kai stovi sankrižoje prie kalniuko, tai paspaudus gazą truputis buksuoja.

Mb 140 2010-01-30 21:07

Citata:

Pradžioje rašė kestas_1 (Post 61963)
Labas visiems. Čia į tą temą dėl važinėjimo žiemą su galu vedamu noriu paklausti Jūsų vieno dalyko? Mano MB automatas ir aišku yra tas perjungimas W/S, tai žiema rekomenduoja važinėti ant W, kur pradedi judėti nuo antro bėgio, bet ar nebus geriau vis dėlto važiuoti ant S režimo? Nes kai stovi sankrižoje prie kalniuko, tai paspaudus gazą truputis buksuoja.

na tai pats pagalok,ar antru begiu ar pirmu geriau isvaziuoja?siaip tas w kazkaip kitaip pavaras meto,man jis nepatikdavo,niekad nejudindavau as jo :) taip pat ir ant w140 palikes ant standarto,niekad nejungiu economy

kestas_1 2010-01-30 21:12

Matai ten pas mane nėro jokio ekonomy, o tik W/S Tipo žiema /vasara. Aišku jis kai pradeda rauti iš antros tai ir buksuoja ratai. Rytoj bandysiu perjungti į S režimą ir pasidalinsiu įspūdžiais.

eSaS 2010-01-30 21:13

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 61953)
dyzelio negali imt 20ltr,niekaip,ziurek gal kur leidzia

na jei nepasitaisys reiks ziuret :)

bitch 2010-01-30 21:35

Tas winter rezimas leciau pavaras permeta, kad ratai nepraslystu( su sankaba leciau sukimba). O standart , komfortiskas greiciau begius meto todel ir nejuntam kai begi perjungia.

ifixas 2010-01-30 21:41

Mano žiemos įspūdžiai labai geri :)
Per vakar ir šiandien Nissan Patrolį iš griovių traukėm :D Vakar tai išvis rankom atsikasėme :confused: Šiandien pagelbėjo Quattrinė audi. Užtai per rankas pakirto stumdymai.
Na o jei atsižvelgiant į kitus aspektus- tai kelininkų darbas labai nepatinka. :(

vampyras 2010-01-30 21:46

ir as nemegstu tu kelininku. nespejo pasnigti ir viska nuvale :(

mb001 2010-01-30 21:48

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 61976)
ir as nemegstu tu kelininku. nespejo pasnigti ir viska nuvale :(

va cia tai gerai pasakyta :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 07:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.