MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   sunkus W140 S500 LONG (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10580)

sunkus 2012-09-16 13:39

sunkus W140 S500 240kw LONG + E32 750 V12
 
Sveiki,
esu naujokas siame forume.
nesenai isigijau W140 S500 1993m
juodas, longas, ryza oda, klima ir t.t.
komplektacija tikrai nera pilna, nes nei pritraukeju, nei el. vairo, sildomu sedyniu nera (Italas gal todel ruros niekasir nesildo)
pirkau jau pabuvusi keleta menesiu lietuvoje.
kodel pardave nezinau,o ir durnu klausimu neuzdavinejau :D negi kas pasakys,kad kazkas negerai :D
taigi jau pastebeti trukumai ir tikiuosi pagelbesit su ju sprendimu.
paieska pas jus sunkokai naudotis, nes nelabai zinau kaip tiksliai apibudinti problema.
o suprasti kas tie kiausai (kaip supratau elektro voztuvai) ir kur jie yra, tai man kaip nemercedesistui ganetinai sunku.
taigi tikiuosi nukreipsit tinkama linkme:
1a nepucia silto oro, kaip suprantu kalti kazkokie kiausai. (salto irgi, bet dar neziurejau ar yra freono) antifrizo yra. pats vejalis pucia, bet jei ji nustatai, kad pustu stipriau tai isvis salta pucia,jei kad vos vos tai dar kazkiek silciau salone pasidaro. taigi kiausai? klima? ar dar koks velnias?
2a tai priekyje tie sarnyru "bumerangai" ar nezinau kaip vadinasi ta aliumine detale kuri sukasi 4iais varztais. tai va ta dalis kur sukasi 4iais varztais, ten stovi guoliai ar salinblokai? pagal tai kaip jie man vaiksto sakyciau guoliai. ta vieta turi laisvumo, ten restauruojasi ar tik nauja?
3ia tai "liuftas" ijungus i Parkinga. didele beda? maza beda? remontas: paprastas, sudetingas?

cia kelios foto. gal kas zinot sita MB, gal ka daugiau pakomentuosit?

http://desmond.imageshack.us/Himg580...pg&res=landing
http://desmond.imageshack.us/Himg825...pg&res=landing
http://desmond.imageshack.us/Himg210...pg&res=landing

Robis 2012-09-16 13:58

nebus pečiuko bėda?

Arturas 2012-09-16 14:19

Skelbimuose kabėjo mačiau, gražus mersas :) Kokios sąnaudos? Pats pirmas penkialitris visgi, turėtų valgyti daug.. :)

Kaip atrodo "kiaušai", rasi čia http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10062. Pasitikrinti paprasta - paduok ranka pliusą ir jie turi klaksėti - kiekvienas atskirai. Bet... rusų forumuose daug nusiskundimų dėl pečiuko W140, todėl gal verta diagnostiką būtų pasidaryti?

Nelabai supratau dėl pakabos. Gal pamėgink surasti tą detalę pvz. www.savasauto.lt ir ją parodyti?

Ir kiek laisvumo ant P? Kiek parieda mašina?

vanix 2012-09-16 14:26

Citata:

Pradžioje rašė Arturas (Post 229937)
Ir kiek laisvumo ant P? Kiek parieda mašina?

siek tiek pariedet turetu, normalu tai yra :)

sunkus 2012-09-16 14:41

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 229939)
siek tiek pariedet turetu, normalu tai yra :)

turiu bmw irgi automata, o ir APD nepirma todel sakau,kad liuftas per didelis.

na priekinis tas bumerangas tai sitas
http://webservice-cs.tecdoc.net/pega...s/422/915327/0

o peciaus beda del sildymo, tai kas galetu but? ten kazkoks dar papildomas cirkuliacinis siurbliukas yra?

kuro sanaudos, tai...na kaip cia pasakius, kadangi lakstyt tenka, tai ir sanaudos atatinkamos. nesitikejau i 10l tilpt ;) bmw su 3,5 motoru duju i 18l telpu, o mb irgi su lakstymais virs 200km/h 21l, normaliai vazinejant bet ne pencininko rezimu 18l, pasistaciau dujas, tai nelabai skiriasi nuo bmw.

Paulius140 2012-09-16 14:44

Citata:

Pradžioje rašė sunkus (Post 229943)
turiu bmw irgi automata, o ir APD nepirma todel sakau,kad liuftas per didelis.

o mb irgi su lakstymais virs 200km/h 21l, .

is sito sakinio manau kad vietoj banginio reikejo koki corado pirkt.

sunkus 2012-09-16 14:50

Citata:

Pradžioje rašė Paulius140 (Post 229944)
is sito sakinio manau kad vietoj banginio reikejo koki corado pirkt.

gal apsiribokim ir be tokiu pasisakymu,ka man pirkti as zinau, ko norejau irgi zinau.
o kritika ar asmenine nuomone del lakstymu ar dar ko, man neidomi.
kai suksi tiek km kiek as galesi pirkti kad ir fiat 126 ;)

ModestasG 2012-09-16 15:07

Citata:

Pradžioje rašė sunkus (Post 229946)
gal apsiribokim ir be tokiu pasisakymu,ka man pirkti as zinau, ko norejau irgi zinau.
o kritika ar asmenine nuomone del lakstymu ar dar ko, man neidomi.
kai suksi tiek km kiek as galesi pirkti kad ir fiat 126 ;)

teisingai zmogus sako, kaip jis nori taip ir vaziuoja, kokia masina nori tokia ir perka. Nu draugiskumas cia jusu, zmogus forumo naujokas, o jau cia jam aiskina. :unreal:

Arturas 2012-09-16 16:34

Cirkuliacinis siurblys yra, jis kaip tik šalia kiaušų. Padavus pliusą ranka, jis turi suktis :) Bet jeigu kaltas tas siurbliukas, nešildytų tik stovint, o važiuojant šildytų.

Foto pakabos dalies nerodo.

sunkus 2012-09-16 17:02

Citata:

Pradžioje rašė Arturas (Post 229963)
Cirkuliacinis siurblys yra, jis kaip tik šalia kiaušų. Padavus pliusą ranka, jis turi suktis :) Bet jeigu kaltas tas siurbliukas, nešildytų tik stovint, o važiuojant šildytų.

Foto pakabos dalies nerodo.

Vaziuojant irgi nesyla. Tikiuosi kad bus kalti tie kiausai. Veliau imesiu detales koda, ten skaitosi priekio virsutinis sarnyras.

Tomskis 2012-09-16 17:26

jeigu sakai sumazinus putima vos vos sildo, tai statau uz paties peciuko beda. bandyk praplauti peciaus sistema, uzsikise bus, kazkiek pageres tada situacija

sunkus 2012-09-16 17:51

Kaip supratau tuos kiausus nesunku patikrint ar jie veikiantys, tai ir pradesiu nuo ju. O gal parekomenduosit koki meistra su kontaktais, kad zmogus specializuotusi i mb ir zinotu niuansus?!

Tomskis 2012-09-16 17:59

daug forumieciu ka zino, kam tau tie meistrai, o kiausus kad patikrint tai fiske nuimi ir vel uzdedi arba tik prilieti kai ijungtas degimas ir nustatyta ant salciausio, ir kiausai suklakses, tu tuo metu busi salia tai isgirsi, gali fiske mauti biski istrizai, girdesi kaip sudirba ir vienas ir kitas kiausas, ir ranka ant ju uzdejus jausi, jeigu jie klaksi reiskia geri, dar vienas bairis isitikinti kad geri, tai irgi kai ijungtas degimas ir nustatyta ant salciausio, prie kiausu prideti ka nors metalinio, rakta, vini, ar seip ka nors, kiausiai patampa magnetu, jie pritraukia metala, kai nustatysi ant karsto arba seip kai kiausai neveikia jie kazkiek irgi pritraukia metala, bet tik vos vos

sunkus 2012-09-16 19:55

Citata:

Pradžioje rašė Arturas (Post 229937)

Nelabai supratau dėl pakabos. Gal pamėgink surasti tą detalę pvz. www.savasauto.lt ir ją parodyti?

detales
OE NUMERIAI
140 330 77 07 MERCEDES-BENZ
140 330 59 07 MERCEDES-BENZ
140 330 55 07 MERCEDES-BENZ

numeris tame kataloge 14226
http://www.savasauto.lt/shop/Product...110/100571/0/0

Zinau, kad daug forumieciu daug ka zino, todel patarimu ir klausiu, o kadangi forumuose nesu naujokas, tai puikiai zinau, kad internetu auto nesutvarkysiu, cia zmones gali tik ant kelio uzvest ;)

DTM 2012-09-16 19:57

Tau reikalingos virsutines svirtis (sakes) joms sarnyrai nesikeicia, keiciasi visa svirtis arba restauruojamas sarnyras.
http://www.autoparts007.com/upload/o...1403307707.jpg

sunkus 2012-09-16 19:59

Citata:

Pradžioje rašė DTM (Post 230007)
Tau reikalingos virsutines svirtis (sakes) joms sarnyrai nesikeicia, keiciasi visa svirtis arba restauruojamas sarnyras.

sarnyras pas mane geras,
laisvumas butent is tos dalies kuri tvirtinasi prie kebulo.

DTM 2012-09-16 20:02

Citata:

Pradžioje rašė sunkus (Post 230008)
sarnyras pas mane geras,
laisvumas butent is tos dalies kuri tvirtinasi prie kebulo.

Gamykliskai ivores taipogi nesikeicia, na bet reikia ziureti realiai ar yra ju nupirkti parduotuvese ir ar eina jas pakeisti, kitu atveju kaip minejau keisti visa svirti.

PANTERA888 2012-09-17 02:02

oba zhynau shita mersa ir Tomskis turetu zhynot kazhkiek,kur pasakojau kai ish italu buvo atvarytas ir kaip regitroj konfiskavo mentai (vogtas tipo),parodyk forumiechiams salona :) ryyyyzhas ryyyzhas toks...

sunkus 2012-09-17 08:38

Ryžut ryžutelis :D
nagi prasyciau placiau apie tas vagystes ir konfiskavimus?
pas drauga buvo panasi situacija su bmw, tai pas ji rado 2 kebulo nr, bet nei pagal viena nera paieskoj, tai i dokumentus irase, kad negali 3m parduot ir vsio. o cia nieko nera, jokio draudimo, nei iraso nieko.

Tomskis 2012-09-17 11:11

aj tiksliai cia gi sitas vogtas :) galvoju kur as ji maciau :)

sunkus 2012-09-17 12:39

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 230078)
aj tiksliai cia gi sitas vogtas :) galvoju kur as ji maciau :)

tai pasakok, pasakok ;)
kas kur kaip?

ir man kaip naujai iskeptam mercedesistui, gal tiksliasne kiausu vieta? m?
cia kazkur arciau priekinio stiklo? po plastmasem?

PANTERA888 2012-09-17 13:38

Citata:

Pradžioje rašė sunkus (Post 230103)
tai pasakok, pasakok ;)
kas kur kaip?

ir man kaip naujai iskeptam mercedesistui, gal tiksliasne kiausu vieta? m?
cia kazkur arciau priekinio stiklo? po plastmasem?

ten situacija tokia,turejo senukas mersa,pamete dokus,nuejo i policija parashe pareishkima,kad dokus pavoge,po kazhkiek laiko dokai atsirado,o senis i policija nenuejo pranesht kad atsirado dokai,taip ir kabejo interpole,poto senis sugalvojo parduot mersa,pardave atvezhe ji i lietuva,o chia nupirko mano draugelis,nuvaro i regitra sako mashina vogta,ishkviete mentus sulaike mashina i aikstele i fsio.
po kazhkiek laiko atejo atsakymas,kad viskas tvarkoj tada grazhino :)

sunkus 2012-09-17 19:38

na tai jei Genadijus tavo draugas, reiskia zinai kas negerai ir t.t.
butu neblogai, kad papasakotum ir palengvintum man tvarkymasi su auto.
pradzioj tai del sildymo, antra tai del AC ar ten siurbliui pipec ar ten kas, nes as dar neradau laiko nuvaziuot pabandyt ji uzpildyt.
tie kiausai pas mane lygtais veikia ir klaksi, bet nepanasu, kad jie magnetintusi.
ir dar vienas dalykas, tai pradejo autopilotas veikia tik iki 80km paskui jis nebesifiksuoja ir pagreitejimo irgi neduoda. idejos?

Tomskis 2012-09-17 20:20

del autopiloto ziurek padangu ismieras, jei skirtingi dydziai, tai ir neveiks tau autopilotas prie didesnio greicio. del AC varai uzpildyt, uzvakumuos paziures, kompresorius neveiks jeigu nera freono. o del peciuko, plauk ji

sunkus 2012-09-17 20:29

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 230183)
del autopiloto ziurek padangu ismieras, jei skirtingi dydziai, tai ir neveiks tau autopilotas prie didesnio greicio. del AC varai uzpildyt, uzvakumuos paziures, kompresorius neveiks jeigu nera freono. o del peciuko, plauk ji

na va iskart viskas aiskiau ;)
del piloto ir padangu tu teisus, nes taip pasidare po padangu keitimo.
AC bandysim pildyt
del peciuko irgi ponel ;) speju sudino hermetiko pripilta? na tikiuosi plovimas pades.
filtrai ir tepalai dezej ir t.t. tikrai pakeisti ar geriau pasikeisti?

jei nori gali ir i PM parasyti kas kaip, masina jau taip ar taip mano.

PANTERA888 2012-09-18 01:13

Citata:

Pradžioje rašė sunkus (Post 230163)
na tai jei Genadijus tavo draugas, reiskia zinai kas negerai ir t.t.
butu neblogai, kad papasakotum ir palengvintum man tvarkymasi su auto.
pradzioj tai del sildymo, antra tai del AC ar ten siurbliui pipec ar ten kas, nes as dar neradau laiko nuvaziuot pabandyt ji uzpildyt.
tie kiausai pas mane lygtais veikia ir klaksi, bet nepanasu, kad jie magnetintusi.
ir dar vienas dalykas, tai pradejo autopilotas veikia tik iki 80km paskui jis nebesifiksuoja ir pagreitejimo irgi neduoda. idejos?

tai kad Gena ir pats ji nelabai ilgai ir paturejo,tai ir bedu ten nespejo suzhiuret :)
del tepalu galiu uzhklaust koki karta jei nepamirshiu

sunkus 2012-09-18 07:31

Citata:

Pradžioje rašė PANTERA888 (Post 230237)
tai kad Gena ir pats ji nelabai ilgai ir paturejo,tai ir bedu ten nespejo suzhiuret :)
del tepalu galiu uzhklaust koki karta jei nepamirshiu

buciau dekingas, nes pats suprantu, kad kai parduot masina norisi, tai ir dangus melynesnis buna :D
o man realiai vazinet, tai kartais geriau siek tiek investuot, o paskui dziaugtis.

sunkus 2012-09-18 10:43

klausimas: pas mane dabar stopai kur atbulinis eina atskirai po stopais. ar as galeciau isideti tokius? http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10373

sunkus 2012-09-18 13:57

sildymas sutvarkytas. kiausai reanimuoti ;)

Mb 140 2012-09-18 14:04

Citata:

Pradžioje rašė sunkus (Post 230261)
klausimas: pas mane dabar stopai kur atbulinis eina atskirai po stopais. ar as galeciau isideti tokius? http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10373

priklauso koks pas tave bagazines dangtis,ar su apvaliais kampais ,jei ne,tai reiks ir dangti keist

Arturas 2012-09-18 14:05

Citata:

Pradžioje rašė sunkus (Post 230261)
klausimas: pas mane dabar stopai kur atbulinis eina atskirai po stopais. ar as galeciau isideti tokius? http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10373

Jei pažiūrėtum atidžiau suprastum, kad su šitais stopais reikia ir bagažinę keisti.

PANTERA888 2012-09-18 21:04

pakeisti tepalai,filtrai sumoketa daugiau nei 400lt
pakeistas kuro siurblys
pakeistas pagrindinis kompas
pastatytas vairas su medzhiu ( kazhkada ash ji bandzhiau sau det bet netiko)
pastatytas beckeris
pastatyti fokaliai
nu krc daryta sau,galiu pasakyt neprashovei pirkdamas shi mersa

sunkus 2012-09-18 21:13

Liuks :uuu:
reiskia mylesim ir priziuresim toliau.
jau uzsakyti tie dideli virsutiniai sarnyrai.
dar kazkur cia forume buvau rades, kad kazkas rekomenduoja kazkokia termo mova uz 100lt bet neberandu, o kitos prasideda nuo 250lt

PANTERA888 2012-09-18 21:24

vairuoji ne vienas ta mashina? :)

sunkus 2012-09-18 21:26

Citata:

Pradžioje rašė PANTERA888 (Post 230386)
vairuoji ne vienas ta mashina? :)

ta prasme? drauge dar vairuoja.

PANTERA888 2012-09-18 21:29

Citata:

Pradžioje rašė sunkus (Post 230388)
ta prasme? drauge dar vairuoja.

ta prasme ir klausiau kad dar panele uzh vairo sedi :D kaip jei s500?

Arturas 2012-09-18 21:33

Citata:

Pradžioje rašė sunkus (Post 230379)
Liuks :uuu:
reiskia mylesim ir priziuresim toliau.
jau uzsakyti tie dideli virsutiniai sarnyrai.
dar kazkur cia forume buvau rades, kad kazkas rekomenduoja kazkokia termo mova uz 100lt bet neberandu, o kitos prasideda nuo 250lt

Termomovų pasirinkimas negausus, Topran ~150lt, brangesnę radau Behr už 240lt, visos kitos dar brangesnės.

sunkus 2012-09-18 21:37

Citata:

Pradžioje rašė Arturas (Post 230397)
Termomovų pasirinkimas negausus, Topran ~150lt, brangesnę radau Behr už 240lt, visos kitos dar brangesnės.

kaip tos topran laiko? ar apsimoka? ar geriau moket daugiau ir dziaugtis ilgiau? nes sian per tiekejus permeciau, tai nelabai ka ir randu. kur tu ziuri?

sunkus 2012-09-18 21:39

Citata:

Pradžioje rašė PANTERA888 (Post 230393)
ta prasme ir klausiau kad dar panele uzh vairo sedi :D kaip jei s500?

normaliai :D ji pas mane karo vyras ir tanka vairuotu :D
tik sake atbulai lengviau pasistatyt nei priekiu.
kai is pradziu vairovo mano BMW E32, tai sake didele masina, o kai persedo i MB sako WOW :D

Arturas 2012-09-18 21:43

Citata:

Pradžioje rašė sunkus (Post 230401)
kaip tos topran laiko? ar apsimoka? ar geriau moket daugiau ir dziaugtis ilgiau? nes sian per tiekejus permeciau, tai nelabai ka ir randu. kur tu ziuri?

Parduotuvėj klausiau :) Kadangi Topran pakabos dalys tikrai prastos, pagalvojau, tas pats bus ir su termomova, todėl paėmiau Behr. Bet.. jeigu gerai pažiūrėjau, 5.0 skiriasi nuo 3.2 movos :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.