MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Ratlankius, Padangas... (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=95)
-   -   AMG ir Ne AMG ratai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=41)

Piktas 2007-12-02 20:14

noriu paklausti, tokie ratai buna amg bet ir ne tik, kodel? ar ju kokybe skiriasi? ar jie gaminami vokietijoj, nes kazkada maciau, norejau pirkt bet susilaikiau nes nieko apie juos nezinojau, pamaniau, o jei jie nelabai atsparus? nes turejau 17 amg tai superiniai ratai buvo, o sitie buvo 18 bet man visiskai nezinomi.

http://i225.photobucket.com/albums/d...27/dd20_27.jpg

Aistė 2007-12-02 20:25

hm ar tokie nebuna ir kupe? cia tie kur daug benzino turbut ryja :D kazkada kazkur esu tai nugirdusi :D

pirshtaz 2007-12-07 10:35

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 469)
hm ar tokie nebuna ir kupe? cia tie kur daug benzino turbut ryja :D kazkada kazkur esu tai nugirdusi :D

cia yra sena s klase, yra ju ir coupe. o del kuro tai mano pusuosvis tokia turi, sake ryja 24litrus (5.6Ltr. variklis), na bet yra ir dyzeliuku, tai neturetu lb daug ryt:)

pirshtaz 2007-12-07 10:43

Citata:

Pradžioje rašė Piktas (Post 468)
noriu paklausti, tokie ratai buna amg bet ir ne tik, kodel? ar ju kokybe skiriasi? ar jie gaminami vokietijoj, nes kazkada maciau, norejau pirkt bet susilaikiau nes nieko apie juos nezinojau, pamaniau, o jei jie nelabai atsparus? nes turejau 17 amg tai superiniai ratai buvo, o sitie buvo 18 bet man visiskai nezinomi.

http://i225.photobucket.com/albums/d...27/dd20_27.jpg

man atrodo ju kokybe nesiskiria, svarbu kad butu originalus, tai galima sprest is uzrasu vidinej rato pusej, turi but parasyta "Made in Germany" dar turetu but merso zenklas nupaisytas. As savo mersukui pirkau gariunuose naujus ratlankius su padangom pries 2 metus mokejau 2000lt uz viska. ratai buvo neoriginalus, bet gaminti pagal originala, lb grazus, pigus, ir pakankamai patwarus (vienakart kaliau i duobe, bet laimei nieko neatsitiko).

Piktas 2007-12-07 12:28

Citata:

Pradžioje rašė pirshtaz (Post 475)
man atrodo ju kokybe nesiskiria, svarbu kad butu originalus, tai galima sprest is uzrasu vidinej rato pusej, turi but parasyta "Made in Germany" dar turetu but merso zenklas nupaisytas. As savo mersukui pirkau gariunuose naujus ratlankius su padangom pries 2 metus mokejau 2000lt uz viska. ratai buvo neoriginalus, bet gaminti pagal originala, lb grazus, pigus, ir pakankamai patwarus (vienakart kaliau i duobe, bet laimei nieko neatsitiko).

aa, na aisku reiskias bijoti ju nereikia, jei pasitakys idomus variantas reiks pasidometi nuodugniau. O kokius pirkote? T. y. keliu? :)

Aistė 2007-12-07 12:30

Citata:

Pradžioje rašė pirshtaz (Post 473)
cia yra sena s klase, yra ju ir coupe. o del kuro tai mano pusuosvis tokia turi, sake ryja 24litrus (5.6Ltr. variklis), na bet yra ir dyzeliuku, tai neturetu lb daug ryt:)

24!? oho! :eek: nu cia jau tikrai daug :) o tai kokiu duju negalvoja detis? :)

Mb 140 2007-12-07 15:26

Citata:

Pradžioje rašė Piktas (Post 481)
aa, na aisku reiskias bijoti ju nereikia, jei pasitakys idomus variantas reiks pasidometi nuodugniau. O kokius pirkote? T. y. keliu? :)

siap AMG tikrai skiriasi kokybe!Dazniausiai jie gamintojas buna belgija!jEI PERKI 18-19 COLIU TAI geriau originala pirkt!

pirshtaz 2007-12-07 15:36

Citata:

Pradžioje rašė Piktas (Post 481)
aa, na aisku reiskias bijoti ju nereikia, jei pasitakys idomus variantas reiks pasidometi nuodugniau. O kokius pirkote? T. y. keliu? :)

na as pirkau 16coliu, ir beje, kaip cia kazkas sake, istikro jei renkies ratlankius didesnius tada jau kokybe turi reixmes, kadangi kuo didesni, tuo jie turi but tvirtesni. Arba tada jau rinkis kad "stipinai" butu kuo masyvesni;)

pirshtaz 2007-12-07 15:40

na kiek zinau tai tas mersas kelis metus stovi ir "kelia" savo kaina:)(mano ziniomis tai mersas buvo V. Landzbergio), o kas liecia dujas, tai as asmeniskai pries, nes jau kencia masinos originalumas, reikalauja daugiau prieziuros. Be to, lietuvoj kokybisku duju jei ir yra tai lb nedaug

Mb 140 2007-12-07 15:47

Citata:

Pradžioje rašė pirshtaz (Post 486)
na kiek zinau tai tas mersas kelis metus stovi ir "kelia" savo kaina:)(mano ziniomis tai mersas buvo V. Landzbergio), o kas liecia dujas, tai as asmeniskai pries, nes jau kencia masinos originalumas, reikalauja daugiau prieziuros. Be to, lietuvoj kokybisku duju jei ir yra tai lb nedaug

Kodel butent landzbergio???Ka jis tik vienas toks yra?

pirshtaz 2007-12-07 16:56

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 488)
Kodel butent landzbergio???Ka jis tik vienas toks yra?

Na tiesiog jis buvo nupirktas is Landzbergio. Jei neklystu jis vazinejo tuo mersu po Lietuvos nepriklausomybes atkurimo, o po kiek laiko keite masina ir pardave. Siaip tai tokiu mersu w126 pilna, bet cia buvo geriausias modelis is 126-o kebulo(560-inis, dar skaitosi jis ilgesnis nei yprasti, tarkim 300-iai), be to kai is buvusio salies vadovo...:rolleyes:

Mb 140 2007-12-07 17:31

Citata:

Pradžioje rašė pirshtaz (Post 491)
Na tiesiog jis buvo nupirktas is Landzbergio. Jei neklystu jis vazinejo tuo mersu po Lietuvos nepriklausomybes atkurimo, o po kiek laiko keite masina ir pardave. Siaip tai tokiu mersu w126 pilna, bet cia buvo geriausias modelis is 126-o kebulo(560-inis, dar skaitosi jis ilgesnis nei yprasti, tarkim 300-iai), be to kai is buvusio salies vadovo...:rolleyes:

nesimato kad jis ilgintas!

dyzelis 2007-12-07 19:50

Citata:

Pradžioje rašė pirshtaz (Post 486)
na kiek zinau tai tas mersas kelis metus stovi ir "kelia" savo kaina:)(mano ziniomis tai mersas buvo V. Landzbergio), o kas liecia dujas, tai as asmeniskai pries, nes jau kencia masinos originalumas, reikalauja daugiau prieziuros. Be to, lietuvoj kokybisku duju jei ir yra tai lb nedaug

as irgi pries :) arba jau dyzelis arba benzas :D

Piktas 2007-12-07 20:00

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 492)
nesimato kad jis ilgintas!

jei pagalvojot apie cia imesta foto, tai cia as idejau, rades, cia ne landsbergio cia kazkokio vokiecio :)

bet butu idomu jei pirshtaz imestu, jei tik aisku yra galimybe bo baisiai smalsu pamatyti :)

Piktas 2007-12-07 20:02

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 483)
siap AMG tikrai skiriasi kokybe!Dazniausiai jie gamintojas buna belgija!jEI PERKI 18-19 COLIU TAI geriau originala pirkt!

jo jo ypac jei eSas su 19 AMG tokiais ratai tai nerealiai atrodo :) o ju kiek pastebejau originaliu nelabai jau daug ir yra, o ka jau kalbet kad butu sioks toks isnesimas krasto kai buna

dyzelis 2007-12-07 20:17

aha toks kaip w 140 eSas su kokias AMG 19 ratais tai super! idomu 20 yra? butent tokiu

Andriukas 2007-12-09 15:11

Na jeigu pirkti tai tik originalius AMG, nes kokybe tikrai skiriasi. Pazystamas i Lenkija vaziavo su tokiais "blynais" R18 neoriginaliais, tai po vienos keliones sukreivino normaliai (plika akim aisku nesimato bet balansavimo aparatura tai parodo), veliau nusipirko tokius pat originalius, tai 2 metus vazinejo visur - ir i Lenkija, ir i Austrija, ir i Baltarusija tai visiskai nieko ratam neatsitiko...
As tik uz originala;)

Mb 140 2007-12-09 15:18

Citata:

Pradžioje rašė Andriukas (Post 662)
Na jeigu pirkti tai tik originalius AMG, nes kokybe tikrai skiriasi. Pazystamas i Lenkija vaziavo su tokiais "blynais" R18 neoriginaliais, tai po vienos keliones sukreivino normaliai (plika akim aisku nesimato bet balansavimo aparatura tai parodo), veliau nusipirko tokius pat originalius, tai 2 metus vazinejo visur - ir i Lenkija, ir i Austrija, ir i Baltarusija tai visiskai nieko ratam neatsitiko...
As tik uz originala;)

Neveltui ir kainuoja normaliai!Siaip as kai vazinejau su keturakiu tai ratus tokius atskirai pardaviau,nes niekas nemoka uz tai kartu su masina!Kiek prisimenu R 17 gavau apie 2000lt!O ant banginio tai visai kitokios kainos,ypac padangu tokiu ismatavimu!

dyzelis 2007-12-09 15:32

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 665)
Neveltui ir kainuoja normaliai!Siaip as kai vazinejau su keturakiu tai ratus tokius atskirai pardaviau,nes niekas nemoka uz tai kartu su masina!Kiek prisimenu R 17 gavau apie 2000lt!O ant banginio tai visai kitokios kainos,ypac padangu tokiu ismatavimu!

gana nemaza kaina ju, as kai 124 benza turejau, pirkau nuo 4akio 18 AMG, ziauriai atrode ir mokejau PAPIGIAI tik 1600 litu. Beje per autopliusa. Poto aisku pardaviau uz 2000 lt. Bet cia 18 buvo. 124 tokiu manyciau ir uztenka. :cool:

Andriukas 2007-12-09 15:39

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 671)
gana nemaza kaina ju, as kai 124 benza turejau, pirkau nuo 4akio 18 AMG, ziauriai atrode ir mokejau PAPIGIAI tik 1600 litu. Beje per autopliusa. Poto aisku pardaviau uz 2000 lt. Bet cia 18 buvo. 124 tokiu manyciau ir uztenka. :cool:

Jo, as irgi manau kad 124 ar 210 uztenka jau R18, na bet 140-tam tai reiketu jau R19:D
Pas mane vasariniai ir yra tokie R18, o bandem durniuot ir buvom draugo R19 uzdeje, tai is karto jauciasi kad per dideli... Bet vaizdas tai super:D:D

dyzelis 2007-12-09 15:51

Citata:

Pradžioje rašė Andriukas (Post 672)
Jo, as irgi manau kad 124 ar 210 uztenka jau R18, na bet 140-tam tai reiketu jau R19:D
Pas mane vasariniai ir yra tokie R18, o bandem durniuot ir buvom draugo R19 uzdeje, tai is karto jauciasi kad per dideli... Bet vaizdas tai super:D:D

aha E 18, o S 19 ir butu viskas liuks :) na tik dar variantas gal eSui 20ties dar pabandzius, bet gali but jau ant ribos, gali but jau per dideli.

pirshtaz 2007-12-09 21:46

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 492)
nesimato kad jis ilgintas!

tai cia ir yra neilgintas, cia ne tas mersas:rolleyes:. na as pasistengsiu ji nufotkint ir imest;)

dyzelis 2007-12-10 04:58

Citata:

Pradžioje rašė pirshtaz (Post 760)
tai cia ir yra neilgintas, cia ne tas mersas:rolleyes:. na as pasistengsiu ji nufotkint ir imest;)

butu labai dziugu, toki istorini mersa reikia pamatyti :)

mb001 2007-12-10 23:00

kaip jums sie ratai ?

http://i273.photobucket.com/albums/j...edes/ratai.jpg

dyzelis 2007-12-11 05:44

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 809)
kaip jums sie ratai ?

oi nee.. sugadintas :) nyndze :D visai skirtingi stiliai, ne is tolo nepanasus, ratai sau, mersas sau, o dar tos lempos priekines pigiai nuterliotos :mad:

mb001 2007-12-11 17:57

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 819)
oi nee.. sugadintas :) nyndze :D visai skirtingi stiliai, ne is tolo nepanasus, ratai sau, mersas sau, o dar tos lempos priekines pigiai nuterliotos :mad:

istikro, tai butent apie si mb amerikoniskame saite skaiciau, beje is ten ir istraukiau ji, kad susirinko daug apdovanojimu...
tai turbut amerikonams suprantamas kazkoks stilius :D

dyzelis 2007-12-11 18:15

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 866)
istikro, tai butent apie si mb amerikoniskame saite skaiciau, beje is ten ir istraukiau ji, kad susirinko daug apdovanojimu...
tai turbut amerikonams suprantamas kazkoks stilius :D

hm.. keista visiska nesamone, turginis mersas ir tiek, pripeckiotas, apklijuotas ir ratai ninja uzdeti :D tos lempos isvis su laku uzpustos :) nu nesamone..

E-Coupe 2007-12-12 14:59

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 483)
siap AMG tikrai skiriasi kokybe!Dazniausiai jie gamintojas buna belgija!jEI PERKI 18-19 COLIU TAI geriau originala pirkt!

Taip, gamintojas dazniausiai Made in Belgium! ;)

E-Coupe 2007-12-12 15:02

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 867)
hm.. keista visiska nesamone, turginis mersas ir tiek, pripeckiotas, apklijuotas ir ratai ninja uzdeti :D tos lempos isvis su laku uzpustos :) nu nesamone..

tiuninguoti mersai visiska nesamone! mano nuomone mersas turi islikti labiau originalus... o kas liecia ratus tai TIK mersiniai AMG ar seip originalus gamykliniai.. jokie kitie man nelimpa ir tikrai dazniausiai netinka ;)

Andriukas 2007-12-12 20:16

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 809)

Asmeniskai man tai nesvarbu ar MB ar BMW ar AUDI ar dar kazkas, bet visiems geriausiai ziurisi originalus ratai:cool:

dyzelis 2007-12-12 20:55

Citata:

Pradžioje rašė Andriukas (Post 1034)
Asmeniskai man tai nesvarbu ar MB ar BMW ar AUDI ar dar kazkas, bet visiems geriausiai ziurisi originalus ratai:cool:

faktas!! neverta zaist cia nindziu vezliuku

mb001 2007-12-12 21:06

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 1037)
faktas!! neverta zaist cia nindziu vezliuku

pilnai sutinku. Geriau uz gamykla patobulinti - reik turet labai jau gyliai paslepta gyslele... :D ypac garsiausiems pasaulio auto :)

E-Coupe 2007-12-12 22:56

R-19 AMG chrome
 
Man asmeniskai patys ispudingiausi mersiniai ratlankiai! :eek:

http://i264.photobucket.com/albums/i...pe/Group-6.jpg

C-class 2007-12-12 22:59

ahh.. superiniai sitie ratai! Visa MB pakelia is pagrindu :rolleyes:

dyzelis 2007-12-13 05:57

aha sitie AMG geri. Bet kad xromuoti tai cia jau turbut amerikietis pridejo ranka :) ten taip megsta, netgi tuos penkiolikos, kai buna, irgi chromuoja, ten tokia mada, man asmeniskai graziau kai originaliai, nors pvz "kaunietis" tai pirko is jav amg irgi berods ant savo E, tai visai graziai atrodo, jau vien del to kad ir mersas sidabrinis :D

E-Coupe 2007-12-13 19:39

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 1070)
aha sitie AMG geri. Bet kad xromuoti tai cia jau turbut amerikietis pridejo ranka :) ten taip megsta, netgi tuos penkiolikos, kai buna, irgi chromuoja, ten tokia mada, man asmeniskai graziau kai originaliai, nors pvz "kaunietis" tai pirko is jav amg irgi berods ant savo E, tai visai graziai atrodo, jau vien del to kad ir mersas sidabrinis :D

sitie AMG geriausi, tiek paprasti tiek chromuoti, o chromo mada tai is amerikos pareina :) na man tai kol dar kas antras auto chromuotais ratlankiais nevazineja tai labai grazu! :) o kauniecio mersas tai superinis, ratai irgi daro savo.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.