MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   Pavaru deze 722.626 ir jos klaidu kodai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8351)

kesha 2011-11-02 13:53

Pavaru deze 722.626 ir jos klaidu kodai
 
Sveiki,is neturejimo ka veikt siandien sove mintis pasidaryt dezes diagnostika.Deze 722.626. Apart mazo smugelio is 2 i 1 begi,ir kartais pergazavimo is2 begio metant i 3 begi daugiau nusiskundimu neturiu.Diagnostika pasidariau ,bet pasibaige popierine juosta kur atspausdina klaidas.Tai trumpai nusirasiau tik klaidu kodus ant spargalkes.bet niekur nerandu info apie klaidas.Gal kas pades issifruot;
110
136
146
147

tankietis 2011-11-02 14:27

nu jei jau pergazuoja, tai reiškia kad slysta kitaip tariant kapiec tavo dėžei :D
dar bandziau gelbetis keisdamas valdymo bloka su tepalais, bet nepadejo tai va siandien jau keiciu kita deze

kesha 2011-11-02 14:31

Kazkas buvo uzsimines ,kad tas pargazavimas retai pas kuri tokiu metu nejauciamas.O kapiec ateis visoms dezems,neaisku tik kada....Tad pult remontui kaip ir nesiruosiu.Tiesiog idomu kas per klaidos.
p.s.Kodel keitei,o ne remontavai?

SSS klase 2011-11-02 14:33

Citata:

Pradžioje rašė tankietis (Post 173215)
nu jei jau pergazuoja, tai reiškia kad slysta kitaip tariant kapiec tavo dėžei :D
dar bandziau gelbetis keisdamas valdymo bloka su tepalais, bet nepadejo tai va siandien jau keiciu kita deze

kokios kainos W220? (dezes)

tankietis 2011-11-02 14:35

kainos nuo 600 iki 2500lt tai va žiūrėsim kaip sekasi loterijoje lošt :D

SSS klase 2011-11-02 14:44

Citata:

Pradžioje rašė tankietis (Post 173219)
kainos nuo 600 iki 2500lt tai va žiūrėsim kaip sekasi loterijoje lošt :D

Parasyk kai pakeisi, ka islosei ... :D

tankietis 2011-11-02 14:57

neremontuoju nes nemačiau kas tokį darbą sugebėtų padaryti.
jei slysta dėžė tai būna pilna drožlių, jas reikia išplaut, o drožlės iš niekur neatsiranda, tai viduj jau viskas sudilę.
o po tokių brangių remontų jie duoda max pusę metų garantija.
tai va už jų remonto pasiūlytas kainas aš galiu nusipirkti keturias devėtas dėžes, ir vistiek manau kad man pasiseks ir aš sutaupysiu :D

kesha 2011-11-02 15:13

Kaip suprantu slydimas slydimui nelygus ,ir remonto kaina pasimatys tik paskrodus deze? Dezes kaina, plus tepalu kaina ir darbu kaina...nemanau kad viena kapitaliai suremontuota deze neverta keturiu loteriniu deziu

juozas 2011-11-02 17:30

jei pergzauoja da nebutinai dezei kapiec, va savo 2 auto suvtarkiau tiesiog isvalydamas hidraulini valdyma ir el.plokste, o drozles dezeje normalu ji devisi , va kai vito tepalus keiciau rida apie 130t. tepalai nebuvo keisti tai drozliu buvo nemazai ir dirbo negraziai jau , bet viska ivaliau tepalus pakeiciau ir fsio... man ir tik nusipirkus auto buvo pergazavimass tai perrinko visa deze ir kol nepakeite hidraulinio bloko niekas nepasikeite tai vat iek info

tankietis 2011-11-02 17:34

tai pakeiti šrotine dėže, pavažinėji savaite jei viskas ok tai pasikeiti pilnai tepalus, pilnai tai 9ltr o ne 4,5ltr
darbų tai nuėmimas uždėjimas su dapilimais tepalų ir klaidų ištrynimais 400lt bent jau aš tiek mokėjau
pvz anksčiausia pavara nuėmimas uždėjimas 440lt + paskerdžia automatą ir pasako ką remontuoti 180lt + dalys + tepalai+filtrai+gumos+fiškė+automato surinkimas, dėl klaidų trinimo tai nežinau ar dar plius
daivanta tai nuėmimas uždėjimas 580lt + klaidų patikrinimas 60lt ir daugiau ten viskas +
bent jau ribos pas juo nuo 3500 iki 4500 automato remonto

Dalius/68 2011-11-02 18:33

Na "daivanta ,tai ten iš viso gryba pjauna,atvažiavau kad padarytu diagnostika ,pakeistu el jungti,pakeistu sukiu davikli,na tuo paciu ir tepala pakeistu,Tai tas ju vadas,paskaiciavo tepalu keitimui 1h-20 min:cenzura: ir tai sukainavo papildoma 110 lietuvišku;o kad jie ten smaukosi,kaip i kelnes prikrove,tai tik pliusas imonei nes mokama ne už darba, o uz laika .Juolab kad išvaziavau su avariniu režimu,nes nesugebejo normaliai istatyti solenoidu ir ištrinti klaidu,paskutinej vietoj iš viso pasaulio ten tik važiuot ,iš viso atmorozku kompanija:cenzura:Ir kad nesugebejo nutrinti klaidu pasake "šrotine tavo deže' remontas nuo 4000 iki7000 ir tada gausi garantija pusei metu,aš aišku pasiuliau galva svogunais išsitrint.Parvaziavau su avariniu namo ir padaviau vienam meistriukui kad luptu deže,juk specai pasake kad šrotine....Tas išeme deže paleido jai žarnas ir klausia manes -kas cia negerai? aš jam papasakojau kas ir kaip.Taigi deže vel surinko ir idejo ,tik solenoido koja atlenke nes nesieke plokštes ir klaidas ištryne,važiuoju jau antri metai,o jiems piderams:cenzura::cenzura::cenzura: nedovanosiu,nes per ju debilu rekomendacijas kavalka paklojau .....

kesha 2011-11-02 18:38

va va...rekomendacijos ,tiksliau antirekomendacijos meistram - geras dalykas.
O man rupi tik klaidas savo dezes paanalizuot.Nes tie pergazavimai tik retsykiais pasirodo,o informacija apie meistrus visada pravercia...

tankietis 2011-11-02 19:02

Daivantos ir as nerekomenduoju

vampyras 2011-11-02 19:47

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 173212)
Sveiki,is neturejimo ka veikt siandien sove mintis pasidaryt dezes diagnostika.Deze 722.626. Apart mazo smugelio is 2 i 1 begi,ir kartais pergazavimo is2 begio metant i 3 begi daugiau nusiskundimu neturiu.Diagnostika pasidariau ,bet pasibaige popierine juosta kur atspausdina klaidas.Tai trumpai nusirasiau tik klaidu kodus ant spargalkes.bet niekur nerandu info apie klaidas.Gal kas pades issifruot;
110
136
146
147

110 Der Drehzahlvergleich von Y3/6n2 zu Y3/6n3 ist zeitweise unplausibel. ([Diagnosekennung_12])

136 Eine oder mehrere Botschaften vom Steuergerät N93 (Steuergerät Zentrales Gateway) sind auf dem CAN-Bus zeitweise nicht verfügbar. ([Diagnosekennung_10_11](DEF@BR_MIT_ZGW))

146 Das Getriebe hat zeitweise eine unzulässige Getriebeübersetzung.

147 Der Gang ist zeitweise unplausibel oder das Getriebe rutscht zeitweise.
na meginsiu prisiminti lietuviu kalba... kas juoksis is mano vertimo iskarto paskerdziu :daro:

110 sukiu sulyginimas nuo sukiu daviklio Y3/6n2 su sukio davikliu Y3/6n3, kartais nesutampa

136 viena ar daugiau zinuciu nuo kompo N93 ZGW="zentrines elektronikos" trukumas can sistemoje=jungtyje.

146 pavaru deze kartais turi neleistina dezes perdavima.

p.s. euras i mano saskaita :)

kesha 2011-11-02 20:04

Hmmm...dekui,vampyrai,bet aiskiau nei per nago juoduma nepasidare.136 klaida tikriausiai atsirado kai vazinejau be skydelio(negrybauju?). 110 ir 146 klaidos tikriausiai turetu kelti nerima?

tankietis 2011-11-02 20:15

del 110 tai gali but kad hidraulinis blokas durniuot pradejo

vampyras 2011-11-02 21:00

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 173309)
Hmmm...dekui,vampyrai,bet aiskiau nei per nago juoduma nepasidare.136 klaida tikriausiai atsirado kai vazinejau be skydelio(negrybauju?). 110 ir 146 klaidos tikriausiai turetu kelti nerima?

:xx: cia geriausias pavizdys, jog tik kompo neuztenka, reikia netik matyti ka jis rodo,bet ir zinoti kur ieskoti info... nepyk bet negalejau susilaikyti :xx:
issivalyk elektrine jungti prie dezes, ir pasikeisk ta plastmasinene jungti su gumelem, turetu kelis metukus laikyti, jaigu nepades ruoskis dezes remontui :)

SSS klase 2011-11-02 21:29

Citata:

Pradžioje rašė juozas (Post 173256)
jei pergzauoja da nebutinai dezei kapiec, va savo 2 auto suvtarkiau tiesiog isvalydamas hidraulini valdyma ir el.plokste, o drozles dezeje normalu ji devisi , va kai vito tepalus keiciau rida apie 130t. tepalai nebuvo keisti tai drozliu buvo nemazai ir dirbo negraziai jau , bet viska ivaliau tepalus pakeiciau ir fsio... man ir tik nusipirkus auto buvo pergazavimass tai perrinko visa deze ir kol nepakeite hidraulinio bloko niekas nepasikeite tai vat iek info

koks juozai pas tave vito? kaip ten greiciu dezes filtras keiciasi?

Redbull 2011-11-02 22:35

Citata:

Pradžioje rašė Dalius/68 (Post 173283)
Na "daivanta ,tai ten iš viso gryba pjauna,atvažiavau kad padarytu diagnostika ,pakeistu el jungti,pakeistu sukiu davikli,na tuo paciu ir tepala pakeistu,Tai tas ju vadas,paskaiciavo tepalu keitimui 1h-20 min:cenzura: ir tai sukainavo papildoma 110 lietuvišku;o kad jie ten smaukosi,kaip i kelnes prikrove,tai tik pliusas imonei nes mokama ne už darba, o uz laika .Juolab kad išvaziavau su avariniu režimu,nes nesugebejo normaliai istatyti solenoidu ir ištrinti klaidu,paskutinej vietoj iš viso pasaulio ten tik važiuot ,iš viso atmorozku kompanija:cenzura:Ir kad nesugebejo nutrinti klaidu pasake "šrotine tavo deže' remontas nuo 4000 iki7000 ir tada gausi garantija pusei metu,aš aišku pasiuliau galva svogunais išsitrint.Parvaziavau su avariniu namo ir padaviau vienam meistriukui kad luptu deže,juk specai pasake kad šrotine....Tas išeme deže paleido jai žarnas ir klausia manes -kas cia negerai? aš jam papasakojau kas ir kaip.Taigi deže vel surinko ir idejo ,tik solenoido koja atlenke nes nesieke plokštes ir klaidas ištryne,važiuoju jau antri metai,o jiems piderams:cenzura::cenzura::cenzura: nedovanosiu,nes per ju debilu rekomendacijas kavalka paklojau .....

Kur cia tavo tas zmogelis randasi? :bounce:

Redbull 2011-11-02 22:39

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 173339)
:xx: cia geriausias pavizdys, jog tik kompo neuztenka, reikia netik matyti ka jis rodo,bet ir zinoti kur ieskoti info... nepyk bet negalejau susilaikyti :xx:
issivalyk elektrine jungti prie dezes, ir pasikeisk ta plastmasinene jungti su gumelem, turetu kelis metukus laikyti, jaigu nepades ruoskis dezes remontui :)

Cia ta el.jungtis kur keiciant tepalus rekomenduojama ir ja pakeistikur beda buna per ja varvarantis tepalas ar kazkas :)
? Ja prasivalius galimas dezes darbo pakitimas?
Dekingas

juozas 2011-11-03 06:11

Citata:

Pradžioje rašė SSS klase (Post 173352)
koks juozai pas tave vito? kaip ten greiciu dezes filtras keiciasi?

viskas ten tas pats kas visose 722.6 dezes karteri nuemei ir pakeitei, nu as kalbu apie vito 2008m

vilfoot 2011-11-04 13:52

gal man galit paaiskint zaliam,kas yra pergazavimas pavaru dezes?aciu:)

kesha 2011-11-04 14:20

Vaizdas toks ,lyg vaziudamas su mechanine deze ,pries perjungiant begi,isminsi sankaba o gazo pedala pamirsi atleist -trumpam sokteli apsukos

Dalius/68 2011-11-04 17:41

Maniškis meistriukas išvykes i Norvegija,neaišku,:wavecry: ar iš viso kada griš.

Dalius/68 2011-11-04 17:43

Beje jei buksuoja deže,tai gali buti kad reikes pasikeisti Frikcijonus,nors dažnai (labai dažnai )buna užlinkes sukiu daviklis ....

vilfoot 2011-11-04 18:29

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 173729)
Vaizdas toks ,lyg vaziudamas su mechanine deze ,pries perjungiant begi,isminsi sankaba o gazo pedala pamirsi atleist -trumpam sokteli apsukos

dekui supratau:)

kesha 2011-11-07 11:18

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 173307)


146 pavaru deze kartais turi neleistina dezes perdavima.

p.s. euras i mano saskaita :)

Siandien vel jungem diagnose: islikus tik viena -146 klaida.Meistrukas tik patrauke peciais - sako pirma kart tokia matau.Bet kokiu atveju po poros dienu keisiu dezej tepalus,ziuresim gal kas pasikeis...

tankietis 2011-11-07 11:37

gal tu pasitikrink kitam servise pries keisdamas tepalus

kesha 2011-11-07 13:13

Kad ne servise kokiam,kur 5 zmones remontuoja nuo a iki z buvau, tiesiog chebra daug metu turi reikalu tik su dezem.Alytaus apskritis zino meistrus Luksnenuose.O aplink mano kaimamiesti nelabai kas ir tuom uzsiima.

Dalius/68 2011-11-07 18:09

Tavo vietoj susirasciau zmogu kuris nor minimaliai supranta automatines dežes veikimo principa,tuomet nulupkit hidraulini bloka ir ji išplaukit (su nauju tepalu) aišku bus nuostoliu,nes tepalas brangus,tuo paciu reikes pasikeisti visa dežes tepala ,filtra ,tarpine ir el,jungti.Pagal koda ,klaida nerodo kad deže slysta,ko gero pakaks šios operacijos,nes jei lupsi deže lauk is karto dasides 300 lietuvišku tugriku ir dar tuo paciu išlupus perrinkt ir pakeist frikcijonus ,kuriu rem komplektas dar apie500-600 plius dar darbas....

kesha 2011-11-07 19:14

Pagal dirbtuvese priverstu deziu skaiciu bandau speti ,kad supranta ka daro:)

justoshis 2011-11-08 08:38

Citata:

Pradžioje rašė Dalius/68 (Post 174607)
Tavo vietoj susirasciau zmogu kuris nor minimaliai supranta automatines dežes veikimo principa,tuomet nulupkit hidraulini bloka ir ji išplaukit (su nauju tepalu) aišku bus nuostoliu,nes tepalas brangus,tuo paciu reikes pasikeisti visa dežes tepala ,filtra ,tarpine ir el,jungti.Pagal koda ,klaida nerodo kad deže slysta,ko gero pakaks šios operacijos,nes jei lupsi deže lauk is karto dasides 300 lietuvišku tugriku ir dar tuo paciu išlupus perrinkt ir pakeist frikcijonus ,kuriu rem komplektas dar apie500-600 plius dar darbas....

o kur tų rem komplektų galima gaut?

juozas 2011-11-08 10:58

as esu pirkes kazkada itoda uab, atveze sekanciai dienai

artez 2011-11-08 12:02

kad ne kurt naujos temos kaip isverst is rusu i lt маслоотделитель? nes googlas mala kazka...

vilfoot 2011-11-08 13:01

jei pazodziui verst tai:tepalo atskirejas

kesha 2011-11-09 14:51

Keite tepalus dezej ,tai kaip supratom pagal filtro isleidimo data - deze plaukiojo savo gimtosiose sultyse.Spalva tepalo raudonai murzina,be svilesiu kvapo.El.jungtis irgi beveik plauke tepale ...
Kiek pavazinejau tai pergazavimo nepajauciau :) Ziuresim,toliau vazinesim:)

Dalius/68 2011-11-09 17:10

Na va gal tik tiek tereikejo,pigus remontas gavosi:)

kesha 2011-11-09 18:33

Na ,jeigu nesugrius deze artimiausius 100.000km. laikysim remonta vykusiu:)

vampyras 2011-11-09 19:04

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 174973)
Na ,jeigu nesugrius deze artimiausius 100.000km. laikysim remonta vykusiu:)

po ~ 3-4 metu reikes pakartoti procedura, na arba po ~60 000km ziurint kas greiciau ateis :)

Dalius/68 2012-03-16 19:07

Gal galetu pakomentuoti Vampyras toki spejima:
722.6 dežes praktiškai skiriasi tik tvirtinimais prie variklio,viduriai(konstrukcija), suerinamumas su kompais neturetu kelti problemu.Taigi jei tinka tvirtinimas prie variklio,turetu tikti deže iš kito automobilio su identišku varikliu???Aš apie tai kad galima butu ieškotis nebutinai iš E ,bet ir C klases pavaru deže jei iškiltu toks poreikis.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.