MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W220 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=232)
-   -   W220 S500 - 8 cilindras nenori veikti (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=25893)

xcamronx 2019-07-16 20:18

W220 S500 - 8 cilindras nenori veikti
 
Sveiki,s500,mete 8 cilindro check engine - missfire,kitur sake purkstuka irgi mate rodo kompas. Pakeiciau zvakes,babina,pakeista i kita ir sukeista buvo,taspats,purkstukas benzo? sako dujos yra? paleisk ant duju atjunges siurbli ir ziurek ar geriau.Taspats,tai galima galvot kad benzo purkstukas ne prie ko.Uzvedus purtosi masina,is vietos kai pradedi vaziuot,i keleivio sedyne ziuri ir matai vibracija ar dureles atidarius kaip jos juda.Jeigu ilgiau pavazineji vibracija apsiramina iki labai minimumo bet vistiek tas cilindras nedirba ar prastai dirba nezinau,galvojau motorui gal sakes,patikrino kompresija 8 ar 9 buvo ta 8 cilindre,gal kokiu ideju? :( siaip senukas spaudi pavaziuoja dar tik klausimas kas jam su tuo 8 cilindru kad nenori veikt ir purto masina visa nesjausmas nekoks pradzioj.

Somesword 2019-07-16 20:53

jungi stara ziuri gyvus parametrus ir sprendi beda.

Hunter 2019-07-16 21:27

sukeisk duju purkstukus vietom

xcamronx 2019-07-16 22:45

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 522800)
jungi stara ziuri gyvus parametrus ir sprendi beda.

Pazystamas tiksliai su kompu ziurejo o servise reik paklaust ir bandysiu paieskot su staru.

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 522808)
sukeisk duju purkstukus vietom

Tuos raudonus kur ant motaro? Sunkei jie apsikeicia? nelindes prie duju gyvenime,apskritai duju buvau neturejes gyvenime.Ant benzo vien vazinejau katik kaip apacioj aprasiau kaip kitam buvo galvoju prasivaikscios ir man netycia,zodziu vazinejau vazinejau nieko,vienoj vietoj sustojau ant duju perjungiau isvis purtitis pradejo baisei masina labiau nei priestai,pavaziavau atjungiau atgal benza,dar gal biski pavaziavau galvoju nieko nebus gryzau prie namu stoviu vietoj kazkaip peciuka ijungiau ant durniaus paziuret ar silta pucia ir jauciu kad sedziu nedreba niekas,galvoju nu dw dw,isvaziuoju tikrai nedreba kaip pukelis dirba,per pedala ratai sukasi trauka iskarto gera,gera net atsimint nuotaika pagerino po visu nervu kai spaudi ir motaras sukasi pucia masina jokiu drebejimu,zodziu paskiau vel taspats drebejimas,spaudi vaziuoja nu siaip sau,spaudziojau sildyma vienaip kitaip,galvojau gal su elektronika peciukas pramuse,tai zodziu ir nesupratau nieko.ar nuo peciuko ijungimo kazkas pasikeite,ar siaip is dangaus kazkur bestovint kazkas pagerejo ar kad ant duju permetus purtesi isvis ziauriau kazka is sito sprest nors be duju vazinejau priestai visalaika ir purtesi bet ne taip aisku.zodziu burtu knyga.tai kaip inai paime atsigavo is lempos 15min ir paskiau vel pz,uzknisa tokios nesamones kai nezinai kas.

Kas idomiausia vienam is facebooko buvo 8 cilindras irgi bet jam biski drebejo ir nuo 5k apsuku missfire keite viska irgi ieskojo tai sake buvo duju purgstukas kiauras,sako ant benzo ir ant duju blogai vaziavo,o paskiau kad vien ant benzo pavaziavus 20km dujos prasilakste ir atsigavo masina. ( cia siaip jei 2030 uzklys koks 18metis su tokia problema )

Moko 2019-07-20 09:18

Galvoju det dujas bet jauciu kad nebedesiu��

Somesword 2019-07-21 09:43

Kreivom rankom dujas įdėjo ir turi bėdą.
Važiuok pas dujų meistrus

xcamronx 2019-07-25 12:38

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 523040)
Kreivom rankom dujas įdėjo ir turi bėdą.
Važiuok pas dujų meistrus

Buvau pas duju meistra kuris jas dejo,patikrino,pajunge laidus tiesei is kompo i purkstuka kad be duju dirbtu,taspats,kazkas su kompu i kompa veda problema,dar vienas zmogus irgi minejo kad kompas bet jis tiesiog kazkada turejes toki mersa ir tiek :D kas idomiausia kad su staru dar pajunges ir nebuvau,vaziuosiu rytoj ir tuo paciu gal kompa keisiu,tik butu nekazka pakeist perist kompa ir pamatyt kad taspats :D pas viena elektrika nuvaziavau ojjj cia su tais varikliais missfire cia bedu bedos visi verke vien problemos cia gali but viduj gal kazkas isdege ir delto meta ta klaida del cilindro darbo ir vidaus krc prisnekejo kazkokiu sudu kad cia tie varikliai vos ne visi blog ir zodziu visi mersai ten per 6 metu laikotarpi nuo s iki ml ir t.t. pz levi,kazkoks neaiskus biski.Tik as nesuprantu nu tai jeigu kompas kodel jis paima kazkada stebuklingai atsigauna 20 minuciu ir paskiau vel blogai...tai arba veikia arba ne,nu gal perdege kas kompe...

masterkame 2019-07-25 12:57

Ech zmogau zmogau.. Gintara taip vadinti tai saves negerbti. Pats buvau salia ir girdejau ka jis tau sake. Realiai jis tau pinigus taupo. Vietoj to, kad kaip eilinis elektrikas pasakytu: tai davai vesk kompa risam, poto blin tikriausiai ir bloga babina tada dar purkstukas. Ir galiausiai remontuok varikli. Tokioje situacijoje vienareiksmiskai sakyti jog kaltas tik kompas butu kvaila ir tuo paciu saviapgaule.

Rykštė 2019-07-25 13:00

Tai Gintaras staro nepajunge?

xcamronx 2019-07-25 13:07

Citata:

Pradžioje rašė masterkame (Post 523196)
Ech zmogau zmogau.. Gintara taip vadinti tai saves negerbti. Pats buvau salia ir girdejau ka jis tau sake. Realiai jis tau pinigus taupo. Vietoj to, kad kaip eilinis elektrikas pasakytu: tai davai vesk kompa risam, poto blin tikriausiai ir bloga babina tada dar purkstukas. Ir galiausiai remontuok varikli. Tokioje situacijoje vienareiksmiskai sakyti jog kaltas tik kompas butu kvaila ir tuo paciu saviapgaule.

Cia apie kauna snekam? Vakar buvau,ar kazka apsigauni gal.Ar siandien ten kur w212 stovejo paleistas dalim? babina,zvakes keiciau,kompresija yra.Gintaras jo vardas? As nezinau man per fb parase kazkas ir viskas vaziuok pasiklausk.Nezinau kai isgirsti zmogus kai apie 5-10 metu mersu einancia serija taip pasako tai ka zinau.Jo baisu,neimanoma sutvarkyt,neaisku kur problema,puse masinos ardyt,krc benzas,i benzus nelendu :D tai nu jei nesupranti tai ir nelendi koks kitas paaiskinimas,persunku buvo ismokt,perdaug nervu neatlaike paluzo pasirinko lengvesni varianta dizeliukus,tai jei nelendi ir nesupranti kam isvis sneket kad visi mersai per 10 metu levi jei net nelendi ju netvarkai.tik visada buna tie kurie padaro ir tie kurie nepadaro,tuo ir skiriasi pasaulyje zmones,vieni zaidzia kiemo lygoj,kiti zaidzia nba.Gal as klaidingas bet jau taip stipriai apdrebt tai man apsurdiskai skamba.pasakysiu viena dalyka,turejau 110kw audine c5 is vokieciu su 400k,ta 2.5 motora keikia visi kad nusiperki audine visa griuna,veleneliai visiem nueina,zodziu daugiau tvarkai nei vaziuoji,vaziavo ir dar vaziuoja( nors stovi jau daug metubet buvau uzkures)mate ir baka benzo vietoj dyzelio,priziurejama irgi pusiau buvi,ir vaziuoja.Gal dar nebuvau susidures su tokia problema,gal cia bus kur sakysiu nu n..nes jis tikrai grybauja su elektronika kartais..Kokius jis pinigus taupo pasake uz kompo pririsima 120 ar 130 euru,as jau susiderines su elektriku kuris stara sake atvesk uz dyka pajungsiu o kompo perisimas 50 euru,tai nzn kur 50 kur 120,reiks paziuret aisku koks rezultatas bet nemanau kad bus blogas.Tai kaip suprantu daugiau kompo nieko netikrint o iskart nes jau pakeiciau 2 zvakes ir babina ir vsio mersas i srota,kapitalinis arba naujas variklis :D

masterkame 2019-07-25 13:10

Citata:

Pradžioje rašė xcamronx (Post 523198)
Cia apie kauna snekam? Vakar buvau,ar kazka apsigauni gal.Ar siandien ten kur w212 stovejo paleistas dalim?

Pats tu paleistas dalim. Salonas naujas koduojamas/risamas ko nesugebejo 70% kauno "elektriku" net pradet, o jau nekalbu apie pajungima, bet ne tame esme.

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 523197)
Tai Gintaras staro nepajunge?

Zmogus atvyko su klausimu ar kompus tvarko, Gintaras jam savo stiliumi atsake. Zmogus nesuprato ir isvaziavo poto lieja pykti del to jog jo MB ji nuliudino. Ir as as ji suprantu, pats irgi buciau sudirges.

xcamronx 2019-07-25 14:32

Citata:

Pradžioje rašė masterkame (Post 523200)
Zmogus atvyko su klausimu ar kompus tvarko, Gintaras jam savo stiliumi atsake. Zmogus nesuprato ir isvaziavo poto lieja pykti del to jog jo MB ji nuliudino. Ir as as ji suprantu, pats irgi buciau sudirges.

Prie ko tu emocijas gaudai as nesuprantu :D Delko as lieju pykti? Parasiau posta isvis o kadangi stebuklingu budu stovejai salia kosmine minute kai as pas ji atvaziavau ir dar forume atsiradai irgi kosmiskai ta diena ta minute ir susitikom,mazas kaimas tas musu kaunas :D "savo stilium" tai jeigu jo stilius pasakyt kad visi mb per 5 ar 10 metu blogi ir jis ju tvarkyt nemoka,tai cia tipo jo kietas stilius? :D as tvarkyt benzu nemoku bet prisneket galiu kokie blogi mb,galiu visa burtu knyga,tai cia tipo pagirtinas stilius? :D Ir dar ant manes sumeti kad lieju pykti,nelabai man jis rupi,as turiu benza,jis su benzais nedirba,kalba baikta,tik kam sneket kokie visi blogi benzai mercedes benz jei su dizeliais tik dirba ir prie benzu nesiliecia.Isgriautu tokius 5 ar 10 modeliuku papurtitu ir zinotu daugiau kur kas kaip ir sakytu tas tas anas,o ne,krc nieko nebus pize motorui :D paskambinau kitam zmogui kur 20 metu dirba sakau man sake kad cia is vidaus bus cilindre kazkas sueje ir delto dacikai klaida meta,durnas sako tu.aisku niekas neaisku kol neissiaiskinta.bet kiek supratau su jo logika jeigu ant merso benzino kazkas atsitinka su varikliu missfire tai keiti iskart nauja nieko netikrindamas net :D taigi visi m113 500 varikliai lievi jie ejo lyg nuo 98 iki 2005 ar 2006,ir ml ir gal e ir t.t.sakau zdz bachurelis apmyzo mersus 10 metu serija lengvai nes nesupranta ir nemoka tvarkyt ju ir as dar isizeides :D bus variklis,bus pakeistas,bet tikrai ne priestai isiaiskinus normalius dalykus.

masterkame 2019-07-25 15:25

As suprantu tik viena jog esi dabar ant karstuju ir jo is principo nenorejai ir nenori suprasti. Taika zmogau linkiu tau sutsitvarkyti automobili ir sekmingai ji toliau eksplotuot. Tikiuosi jog beda bus tik kompe ir prikelsi ji uz juokingus 120 euru. :vairuot:

xcamronx 2019-07-25 18:41

Citata:

Pradžioje rašė masterkame (Post 523205)
As suprantu tik viena jog esi dabar ant karstuju ir jo is principo nenorejai ir nenori suprasti. Taika zmogau linkiu tau sutsitvarkyti automobili ir sekmingai ji toliau eksplotuot. Tikiuosi jog beda bus tik kompe ir prikelsi ji uz juokingus 120 euru. :vairuot:

As nemanau kad kompas isspres problemas.Tai tau reikejo ir netvarkyt masinos nes manau i 120 netilpsi :) Su jo logika i srota.

Darius 2019-07-25 21:23

Gintaras netvarko nei variklių ir mechanikos. Jis tik su elektra ir kodavimais dirba. ;)

masterkame 2019-07-25 21:24

Na Gintaras jam ta ir bande paaiskinti :)

vanix 2019-07-25 22:13

nzn nieko apie Gintara, bet Vilniuje yra vienas labai geras elektrikas, jeigu jau niekas negali padet, tai jis pades ;) man ne karta yra issprendes tokias labai keblias problemas su C140 ir dabartiniu w203 C55. Duociau kontakta PM, jeigu planuoji uzsukt i Vilniu.

xcamronx 2019-07-25 23:53

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 523211)
Gintaras netvarko nei variklių ir mechanikos. Jis tik su elektra ir kodavimais dirba. ;)

Tai man to ir reikejo.Tik kad prisnekejo kaip baisu su tom masinom tu metu,kad reik antro donoro salia is kurio sukeitinetum detales i kita ir viska tikrintum,ai dar kad pize motorui,nors jis ju netvarko ir as net ne su ta masina buvau atvaziaves,ir kad cia isvis pasaulio pabaiga is jo suprast galima ismest masina vos ne i metalo lauza atiduot dykai kamnors nes del kazkokiu priezasciu meta problema :D Zodziu prisneket kokia bloga masina moka,kad viskas blogai,galiu tau pakeist kompa bet tau nieko nepades,tai what the fuck :D pasijunk kompa tada bent sneket pradek ar ta masina salia stovetu.Matai kompa,sakai,pz elektrai,pz cilindrui,pz motorui,reik keist ta ta ana,viskas.Mano manimu jeigu tvarkai masinas,ir su tokia didele burna giedoji kaip viskas blogai bet sutvarkyt nemoki,tai gal patylek ir viskas arba duok numeri zmogaus kuris tai dares n kartu ir jis problemu nemato nes tai eiline problema. :zenklas:
Viskas uztenka gal jau.Galetu kasnors parasyt kam taip buve.

Hunter 2019-07-26 10:12

1. Parasyk normaliai beda ir kas buvo keista, nes neimanoma nieko suprast. Nei skyrybos zenklu nei minciu destymo. Kazkoks tik pasamones srautas
2. Jeigu nori patikrint ar kompe beda imi is donoro 4.3 ar 5.0 spyna, motoro kompa ir dezes kompa. Pajungi uzkuri ir ziuri. Jeigu noresi vaziuot, tai reikes ir kulysa dar is donoro det, bet uzvedimui nereikia. Cia jeigu taip grubiai daryt ir pasikeicia sitos dalys per koki pusvalandi

masterkame 2019-07-26 10:32

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 523220)
1. Parasyk normaliai beda ir kas buvo keista, nes neimanoma nieko suprast. Nei skyrybos zenklu nei minciu destymo. Kazkoks tik pasamones srautas
2. Jeigu nori patikrint ar kompe beda imi is donoro 4.3 ar 5.0 spyna, motoro kompa ir dezes kompa. Pajungi uzkuri ir ziuri. Jeigu noresi vaziuot, tai reikes ir kulysa dar is donoro det, bet uzvedimui nereikia. Cia jeigu taip grubiai daryt ir pasikeicia sitos dalys per koki pusvalandi

Apie tai Gintaras jam ir kalbejo kai sake, kad imi is vaziuojancios salia stovincios masinos dalis ir swapini sau. Arba perki kompa ir pririsineji ir ziuri toliau kas kaltas. Nieko vaikinukas dar jaunas, atves ir ismoks tiek isklausyti tiek pasakyti ko nori.

vampyras 2019-07-26 12:43

As irgi nezaidziu su klientais, jaigu manes nesupranta. Tegu patys darosi. Kam cia brangu laika gaisti, jaigu matai jog vistiek neuzsidirbsi.
Yra dvieju rusiu klientai.
Vieni nori sprendimo ir susimoka.
Kiti nori tik suzinoti gedima, ie ieskosi kur pigiau. Tokius siunciu i visas keturias puses.
Teisingai Gintaras padare, nujaute nieko nebus, tai trumpiausiu keliu next. :)

xcamronx 2019-07-26 13:22

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 523220)
1. Parasyk normaliai beda ir kas buvo keista, nes neimanoma nieko suprast. Nei skyrybos zenklu nei minciu destymo. Kazkoks tik pasamones srautas
2. Jeigu nori patikrint ar kompe beda imi is donoro 4.3 ar 5.0 spyna, motoro kompa ir dezes kompa. Pajungi uzkuri ir ziuri. Jeigu noresi vaziuot, tai reikes ir kulysa dar is donoro det, bet uzvedimui nereikia. Cia jeigu taip grubiai daryt ir pasikeicia sitos dalys per koki pusvalandi

nepyk as is vaiku namu i mokykla nejau,ne as kaltas o gyvenimas mane toki padare,stengiuosi is paskutiniu savo durnos galvos minciu susisnekt.
Galima is tokio pacio variklio ikist purkstuka i toki pati jei kodai nesutampa?
tarkim s500-cl500-ml500? Varikliai identiski,kw identiski,taspats m113,tai i kodus kaip ir galima nekreipt demesio? pagal vin ismete 2 kodus bet cia juos atkast matau nelengvas reikalas ir zmones sake kad vienodai rodo reik pasitikslint del visa ko.

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 523233)
As irgi nezaidziu su klientais, jaigu manes nesupranta. Tegu patys darosi. Kam cia brangu laika gaisti, jaigu matai jog vistiek neuzsidirbsi.
Yra dvieju rusiu klientai.
Vieni nori sprendimo ir susimoka.
Kiti nori tik suzinoti gedima, ie ieskosi kur pigiau. Tokius siunciu i visas keturias puses.
Teisingai Gintaras padare, nujaute nieko nebus, tai trumpiausiu keliu next. :)

Jo pilnai sutinku ir as,Gintariukas maladec,kita kart kai pamatysiu nupirksiu bonka henio ir kasek i burna imesiu.Soksim i sutaisyta 8 cilindra ir leksim putyciu saudyt.

s500-cl500-ml500? Varikliai identiski,kw identiski,taspats m113,tai i kodus kaip ir galima nekreipt demesio? pagal vin ismete 2 kodus bet cia juos atkast matau nelengvas reikalas ir zmones sake kad vienodai rodo reik pasitikslint del visa ko.

vampyras 2019-07-26 17:44

Kolega per daug vargsti. Zvake sukeiti su pirmo cilindru, laidus su ketvirto, uzdegimo rite su penktu, purkstuka su sestu. Kas belieka uzdegimos rites papildomai nauja kabeli ant greicio iki ecu nauja nutiesti.
Variklio kompresija pamatuoti, oro nutekejima. Jaigu viskas gerai 100% ecu.
Puse dienos darbas silberyje matavimai apie 900-1200€ kainuos. Zinosi kas tiksliai sugede.
Sekmes.

xcamronx 2019-07-29 15:54

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 523253)
Kolega per daug vargsti. Zvake sukeiti su pirmo cilindru, laidus su ketvirto, uzdegimo rite su penktu, purkstuka su sestu. Kas belieka uzdegimos rites papildomai nauja kabeli ant greicio iki ecu nauja nutiesti.
Variklio kompresija pamatuoti, oro nutekejima. Jaigu viskas gerai 100% ecu.
Puse dienos darbas silberyje matavimai apie 900-1200€ kainuos. Zinosi kas tiksliai sugede.
Sekmes.

Zodziu vienas tiesei is variklio kompo i purkstuka pajunge,sako 99% purkstukas geras.
Nuvarau pas kita stara pajungt ir kompa parist,pajunge meta purkstuka 8cil,pajunge paziuret purkstuko varza,paziurejo varzos nera,ant kito purkstuko matai yra,ok.sako kam ta kompa keist,purkstukas negyvas jei neatsidaro tai ir neveikia,susiradau purkstuka su vienu is 2 kodu kurie man tinka pagal vin,pas mane buvo A1130780249 rudi tokie idejau 0049,bet pagal vin rodo jie abu tinka.Tai zodziu taspats.Kas lieka kompas? Motoras?

vampyras 2019-07-29 17:16

As jau parasiau ka as tavo vietoje daryciau. Bet zinoma gali ignoruoti, ir ieskoti geresnio ir pigesnio varianto.
As nezinau kaip ir kur ta varza matavo. Bet nuojauta turiu jog dar ilgai vargsi ir daug detaliu keisi. :)

Hunter 2019-07-29 17:56

galiausiai bus ilindes fyskes pinas ir pakeista daliu uz 300eur ir darbu uz 200eur i masina kuri speju kainavo apie 2k

xcamronx 2019-07-29 20:09

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 523336)
As jau parasiau ka as tavo vietoje daryciau. Bet zinoma gali ignoruoti, ir ieskoti geresnio ir pigesnio varianto.
As nezinau kaip ir kur ta varza matavo. Bet nuojauta turiu jog dar ilgai vargsi ir daug detaliu keisi. :)

nu ar tu juokauji kokie silber auto :D jeigu vesciau i silber auto tai vesciau ir cia nereiktu stebuklingo patarimo.kazin kiek lietuvoj zmoniu veza masinas i silberi? koks 0.01%? Paemus visu metu masinas.silberi purkstuku magistrale stuka euru.

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 523337)
galiausiai bus ilindes fyskes pinas ir pakeista daliu uz 300eur ir darbu uz 200eur i masina kuri speju kainavo apie 2k

Zinok gali but :D Ko tu lendi prie mano merso,mano mersas yra mano mersas,ir ne tavo reikalas spelioti kiek jis kainavo ar kiek bus ikista,man reik patarimo,o tu parasai cia vos ne heitindamas,mersu klube heitini ant merso nu tai eik gal i vw kluba ar kurnors ka zinau.parasytum o gal ta pabandei,o gal ana,o gal taip galetu but.ne bandai pizdavotis is mano merso kad jis 2k kainavo,cia tipo pasipizdavot bandai is manes ar mano 5 litru merso? ar gal negaliu klaust kazko prarandu statusa del savo merso kainos ar problemu? Dabar galvoji,ko jis cia per sudu prirase,zinai kaip pasauksi taip atsilieps.

masterkame 2019-07-29 20:48

Gyvai atrodei adekvatus vaikinas. Visgi pirmas ispudis buna klaidingas. Tau tikrai protingi zmones pasake ka tau daryti, o tu vistiek savo. Ir dar pyksti net neisigilindamas i ju zodzius. Patikek niekas ne heitina ir niekam nera tikslo pizdavotis is tavo merso ar jo variklio, bet del tavo tokiu komentaru tikrai sumazini sansus gauti patarimu. Juolab tau jau patare, bet tu juos ignoruoji.

Robertas1993 2019-07-29 21:23

pritariu masterkame forumieciu, tavo atveju geriau istrinciau coment'a ir tyleciau :) tau nori padeti, o tu savo varai

xcamronx 2019-07-29 23:48

Citata:

Pradžioje rašė masterkame (Post 523347)
Gyvai atrodei adekvatus vaikinas. Visgi pirmas ispudis buna klaidingas. Tau tikrai protingi zmones pasake ka tau daryti, o tu vistiek savo. Ir dar pyksti net neisigilindamas i ju zodzius. Patikek niekas ne heitina ir niekam nera tikslo pizdavotis is tavo merso ar jo variklio, bet del tavo tokiu komentaru tikrai sumazini sansus gauti patarimu. Juolab tau jau patare, bet tu juos ignoruoji.

Tai kad tu cia su juo pradejai jeigu nebutum parases apie ji buciau pamirses ji kaip savo paskutini bezdala,kruvos kitu zmoniu per tave dabar turejo skaityt nesamones nes jis obuolys atvaziavus klientui nemoka normaliai nei uzmegzt sakinio ir paskiau izeidineja ratus,pasakoja kokios blogos masinos ir varikliai ir kaip viskas blogai,man nerupi ar inai gera ar bloga,cia kaip pradetu sneket apie mano merga inai tokia inai anokia,neizeidinek mano merso.Mersu blogu nebuvo ir viskas pats laksto su kokiu peziku ir aiskina man kad 5 litru mersas bloga masina,didesniu problemu yra gyvenime negu to merso problemos,o jeigu daugiau problemu nerandi reik maziau gert.

Gal zinot kokia firma kuri tikrina kompus?

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 523220)
1. Parasyk normaliai beda ir kas buvo keista, nes neimanoma nieko suprast. Nei skyrybos zenklu nei minciu destymo. Kazkoks tik pasamones srautas
2. Jeigu nori patikrint ar kompe beda imi is donoro 4.3 ar 5.0 spyna, motoro kompa ir dezes kompa. Pajungi uzkuri ir ziuri. Jeigu noresi vaziuot, tai reikes ir kulysa dar is donoro det, bet uzvedimui nereikia. Cia jeigu taip grubiai daryt ir pasikeicia sitos dalys per koki pusvalandi

Masina dreba purtosi,buna atsigauna ir viskas ore ir paskiau vel,is dangaus.
Pakeiciau zvakes
Pakeiciau babina
Pakeiciau purkstuka
Del tavo posto,cia tiek reikalu kiek paciam zaist reiktu kai pats tvarkaisi,ar nepaprasciau tiesiog nauja kompa pririst nupirkus?
Delko dar gali tas cilindras nesamones daryt,jeigu butu cilindre viduj problema pagal ideja jis turetu neatsigaut nei sekundei?
Kur galetu but dar problema,sake kazkam is durnu dalyku yra buve alkuninio veleno daviklis,kazkaip sugedes benza netaip paduoda ar panasiai,imanomas dalykas?
Su kuro sistema neimanoma?
Ar apsimoka dabar keisti kompa? Pagal ideja gal kompas? Daznai jie nusprogsta ar ne?
Koks geriausias budas issiaiskinti del variklio,zinociau tiksliai kad reik naujo motoro ir rami galva butu,nepigu bet aisku kaip 2+2 ir viskas pamirsti.
Kompresija tam cilindre ziurejo buvo apie 9,siaip turetu but jauciu 10+,12? Jeigu butu jam visai sakes,nebutu kompresijos,tai pagal ideja jis turetu dirbti su tokia kompresija tikrai?
Meta vis ta purkstuka,kodel jam nepatinka tas purkstukas,kompas?
Ar gali is uz kompo kazkur programine klaida buti atgal? Kogero ne nes kompas viska valdo ka ir kaip paduoti?
Kazkas minejo sureguliuot kompresija visam variklije ar kazka panasaus,ar gali kazka tai pakeist ar taip isvis darosi?

masterkame 2019-07-30 07:14

Noreciau pamatyti kompresijos reguliavima.. cia jau kaip anekdotas apie kibira ir kompresijs. O del to elektriko ratu, tai jis su CL55 AMG vazineja. Aisku ne pezas, bet masina irgi nebloga... ir patarimas kolegai nusirsminti ir isiskaityti i zmoniu patarimus. Nes greit ne tik, kad negausi pagalbos, bet ir poilsio israsys kuriam tai laikui.

gtr 2019-07-30 08:53

Užsienio forumus bandei skaityt? Ten apie tą M113 misfire matau nemažai rašyta.

xcamronx 2019-07-30 17:12

Citata:

Pradžioje rašė masterkame (Post 523358)
Noreciau pamatyti kompresijos reguliavima.. cia jau kaip anekdotas apie kibira ir kompresijs. O del to elektriko ratu, tai jis su CL55 AMG vazineja. Aisku ne pezas, bet masina irgi nebloga... ir patarimas kolegai nusirsminti ir isiskaityti i zmoniu patarimus. Nes greit ne tik, kad negausi pagalbos, bet ir poilsio israsys kuriam tai laikui.

:juokiasi: Man nereik nei tavo nei tavo draugelio pagalbos,nustok siukslint foruma ir nelysk i mano tema provokuodamas siukslinima.

Citata:

Pradžioje rašė gtr (Post 523362)
Užsienio forumus bandei skaityt? Ten apie tą M113 misfire matau nemažai rašyta.

Jo uzsiregistravau UK didelis forumas,vakar pakeite purkstuka bet kazkaip blogai,degima ijungi fontanai bega,parvaziaves tik pamaciau :D Bet rezume dar pamate slangute plysuse,taigi purkstukas ir pakeista slangute,vuolaaaa masina nedreba,check engine vis dar meta,idomu kaip tas 8 cilindras,reikes vest kompa tikrint,bet kolkas laimingas,nes is visisko purtimosi perejo i viskas visai gerai,dabar ja eksplotuot galima o ne vaziuoji purtosi ir galvosi kaip ten motoras saibom eina.Reikes ziuret ka kompas dar parodis.Dabar galesiu prie naujesnio merso prisikabint,nes tam po grandines keitimo lyg trauka dingo nors vaziuoja ratus prasuki bet netaip :D Buve gal kam kad po grandines keitimo trauke pablogetu? As skaites kazkam irgi lygiai taip pat buve,masina vaziuoja bet netaip.Pajungt stara reik ant abieju ir ieskot toliau ar kasnors blogai.

Gal zinot kokia firma kuri galetu patikrinti ar kompiuteris variklio geras?

Apple 2019-07-30 20:42

xcamronx, nuimk gazą. Arba pagarbiau su visais, arba išsiųsim neapmokamų atostogų :wave:

xcamronx 2019-07-30 21:00

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 523385)
xcamronx, nuimk gazą. Arba pagarbiau su visais, arba išsiųsim neapmokamų atostogų :wave:

Yes sir. :ralis:

Gal zinai daug reikalu prie bose prijungt basavyka ar tapati kaip paprastai procedura?
O matau w215 turejai,su kompu problemu nebuvo? :)

Apple 2019-07-30 21:13

Citata:

Pradžioje rašė xcamronx (Post 523387)
Yes sir. :ralis:

Gal zinai daug reikalu prie bose prijungt basavyka ar tapati kaip paprastai procedura?
O matau w215 turejai,su kompu problemu nebuvo? :)

bose sistema originaliai turi bosa. jis žiauriai silpnas. Išeitis - keisti visą sistemą, nes BOSE subas yra SPLinis (0,5 OHM). Prie originalaus stiprintuvo nieko neprijungsi. Subo išėjimų magas neturi, tai tik visos sistemos keitimas lieka.
215 turėjau labai trumpai, problemų su kompu nebuvo :)

Somesword 2019-07-31 20:39

problemos su kompu yra specifines. aiskiai gana apciuopiamos.
Pas tave bedos su laidais ir davikliais ir dar velniai zino kuo...

Hunter 2019-08-01 08:07

Jeigu ne paslaptis, kiek tau metu?

vampyras 2019-08-01 08:25

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 523459)
Jeigu ne paslaptis, kiek tau metu?

39 :)

Somesword 2019-08-01 10:47

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 523461)
39 :)

Manau vampyras užmiršo 1 priekyje :-D pagal išmintį tiek mažai negali būt :vaiduoklis:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.