MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Pasidaryk Pats (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=113)
-   -   W124 salono medžio restauracija (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5396)

ruškė 2010-09-27 14:37

W124 salono medžio restauracija
 
Gal kas esat restaurave medį salono panelei esanti? pas mane įtrukimų nėra bet lakas jau nebeblizga.klausimas iki kokio lygio susveisti reik?:)

driuliauskas 2010-09-27 14:41

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 100733)
gal kas esat restaurave medi salono panelei esanti? pas mane itrukimu nera bet lakas jau nebeblizga.klausimas iki kokio lygio susveisti reik?:)

jei tik neblizga, tai gal pradziai be sveitimo papoliruok.

ruškė 2010-09-27 14:49

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 100735)
jei tik neblizga, tai gal pradziai be sveitimo papoliruok.

o su kuo poliruoti? yra medziui koks poliruoklis?

driuliauskas 2010-09-27 14:55

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 100738)
o su kuo poliruoti? yra medziui koks poliruoklis?

yra lakuotu medzio pavirsiu polirolis. rasi senukuose ir panasiose parduotuvese. bet tinka ir papprasta poliravimo pasta.

ruškė 2010-09-27 15:14

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 100740)
yra lakuotu medzio pavirsiu polirolis. rasi senukuose ir panasiose parduotuvese. bet tinka ir papprasta poliravimo pasta.

nu reiks nueiti pasiziureti konors gero.o poliruoti su skudureliu kokiu tais nors ar su masinka ta?

driuliauskas 2010-09-27 15:28

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 100741)
nu reiks nueiti pasiziureti konors gero.o poliruoti su skudureliu kokiu tais nors ar su masinka ta?

uzteks ir skudureliu. :xx:

ruškė 2010-09-27 15:31

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 100743)
uzteks ir skudureliu. :xx:

nu okei,reiks greitu metu nusipoliruoti paziesim kaip atrodys :)

samagonas 2010-09-27 15:34

Priesh kelias dienas nupoliravau visa medi. Poliravau mashina, tai prie to pachio nuemiau visus medzhius,aptepiau automobilio poliravimo pasta,nebezhinau kaip vadinasi,pirkau tokia,kad smulkius ibrezhimus panaikinti ir su mashina poliravimo pavariau,poto dar perejau su kita zhalia Turtliu (vezhliuku) pasta,- na atsigavo medis neblogai.

ruškė 2010-09-27 15:41

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 100746)
Priesh kelias dienas nupoliravau visa medi. Poliravau mashina, tai prie to pachio nuemiau visus medzhius,aptepiau automobilio poliravimo pasta,nebezhinau kaip vadinasi,pirkau tokia,kad smulkius ibrezhimus panaikinti ir su mashina poliravimo pavariau,poto dar perejau su kita zhalia Turtliu (vezhliuku) pasta,- na atsigavo medis neblogai.

pas mane tai vietomis lakas tai kaip nusveistas atrodo matyt buvo telefonas koks laikomas toj vietoj ar kas nes vaizdas ne pats geriausias,jauciu ir man su ta masina reik poliruoti. :confused: neblogai tai ta prasme dabar ledinis atrodo ar kaiip ? :xx::seile:

samagonas 2010-09-27 16:07

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 100748)
pas mane tai vietomis lakas tai kaip nusveistas atrodo matyt buvo telefonas koks laikomas toj vietoj ar kas nes vaizdas ne pats geriausias,jauciu ir man su ta masina reik poliruoti. :confused: neblogai tai ta prasme dabar ledinis atrodo ar kaiip ? :xx::seile:

Atrode ir taip neblogai,bet papoliravus manau,kokia 30% pagrazhejo,blizgeti pradejo.

woodoooo 2010-09-27 16:14

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 100758)
Atrode ir taip neblogai,bet papoliravus manau,kokia 30% pagrazhejo,blizgeti pradejo.

imes foto jei nesunku :)
siap pazystamas restauravo ta medi ispradziu nueme visa laka islygino visa ta medu nu slifavo iki tobulumo poto lakavo tiksliau veze pas dazytojus kad nupustu tik nepamenu kiek sluosniu tik zinau kad keliais skirtingais lakais atrode kaip naujas ir lyg plonas stiklas butu ant to medzio. gaila fotkiu neturiu.

samagonas 2010-09-28 13:00

1 Attachment(s)
Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 100761)
imes foto jei nesunku :)
siap pazystamas restauravo ta medi ispradziu nueme visa laka islygino visa ta medu nu slifavo iki tobulumo poto lakavo tiksliau veze pas dazytojus kad nupustu tik nepamenu kiek sluosniu tik zinau kad keliais skirtingais lakais atrode kaip naujas ir lyg plonas stiklas butu ant to medzio. gaila fotkiu neturiu.

Na nuotraukoj nelabai matosi, aplamai medis ,kaip su skilinejas atrodo. Woodoooo imesk jei galetum,kaip tas draugo medis po reanimacijos atrodo, ir kiek doleriu kainavo ?

Tomskis 2010-09-28 13:10

samagonai , ka reiskia mygtukas esantis virs EC, priekinio lango sildymas ar kas ten tokio? nes pas mane irgi toks yra bet nzn funkcijos

samagonas 2010-09-28 13:18

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 100900)
samagonai , ka reiskia mygtukas esantis virs EC, priekinio lango sildymas ar kas ten tokio? nes pas mane irgi toks yra bet nzn funkcijos

ash taves paklausti noriu :) pas mane kazhko oro sklende (ta kur per viduri stovi) garuoja, tiksliau ne ta sklende kuri ratuku reguliuojasi,bet po ja yra dar viena,kuri pas mane pati atsidaro,arba uzhsidaro,iki shiol nezhinau,nuo ko ji veikia,dabar esu kazhkoki gelezhiuka uzhkishes ,kad pastoviai atidaryta butu,vienu zhodzhiu,kai vazhiuoju ir pradeda nebepusti per vidurine skyle,paspaudzhiu ta knopke (apie kuria klausi) ir tada,smarkiai atsidaro ta sklende ir ima gerai pusti, bet bevazhiuojant ji vel pradeda plaukioti,toks jausmas,kad kazhkoks fiksatorius atsilaisvino ir pusdamas vejas ja uzhdarineja.
Blin prirashiau chia nesamoniu pats nebesuprantu.

Tomskis 2010-09-28 13:21

tikrai kad nesamoniu, matai as nezinojau kad toks dalykas yra, reiks panagrinet, beto kiti forumieciai tuoj parasys kas cia ka reiskia :)

woodoooo 2010-09-28 13:51

siaip visur kur yra kondiske yra toks mygtukas kaip priekinio lango stiprus apiputimas jis naudojamas aprasojus langui. kai ji paspaudi isijungia kondiske ir max apiputimas ir pucia tik per langus.

nova 2010-09-28 14:05

http://gdtm.net/w124rusGuide/W23.jpg

woodoooo 2010-09-28 15:04

Citata:

Pradžioje rašė nova (Post 100921)

nu tai tiesa ir parasiau :)

woodoooo 2010-09-28 15:05

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 100899)
Na nuotraukoj nelabai matosi, aplamai medis ,kaip su skilinejas atrodo. Woodoooo imesk jei galetum,kaip tas draugo medis po reanimacijos atrodo, ir kiek doleriu kainavo ?

kai sutiksiu nufotkinsiu :) o kainavo ten tai kapeikas sveite pats , tik lakas kainavo nes dazytojai nupute uz bonke. ten apie 100lt gavosi su visais lakais ir svitriniais.

Negriukas 2013-04-10 19:22

cia sena labai tema ,bet gal kas turit payztamu,noreciau vadinama medi kur ties begiais ir panele su mygtukais aptraukti oda,gal kas Kaune zino kas tuo uzsema buciau dekingas:)

Hunter 2013-04-10 19:32

Gal keistai atrodys ten oda. Gal geriau aptrauk ten kur juoda plasmase is sonu

Tomskis 2013-04-10 19:34

tai ka ten traukti ta oda, siut gi nereik, nusipirk odos ir apklijuok. man asmeniskai karbonu aptraukta graziau atrodo

Hunter 2013-04-10 19:39

Medi bus sunku aptraukt oda del mygtuku

Negriukas 2013-04-10 21:17

pas viena maciau oda neblogai tikrai atrode,o karbonu neesu mates kaip atrodo gal gali ismesti pavyzdziu ,o gal net pas pati perdaryta... Bet kokiu atveju tai gal zinot zmoniu Kaune kas tuo uzsema ,nes iki vasaros norisi pasidaryk tokias minimales smukmenas pakeisti biski interjera:)

Edgaras 2013-04-10 21:25

va karbono lipdukas

http://media.freeola.com/images/user...0829-00174.jpg

o dermantinu traukta pas mane buvo, ties mygtukais tikrai platint reikes skyles nes kai apsitraukia visi kampai, mygtukai arba sunkiai vaiksto arba visai netelpa.
beje jei imsi medžiaga su skylutėm tai turėk omeny kad klijai per skylutes išeina :D nepritepk per daug, tik tiek kiek reikia

foto:
http://i42.photobucket.com/albums/e3...sMB/inter2.jpg
http://i42.photobucket.com/albums/e3...sMB/inter3.jpg

Tomskis 2013-04-10 21:26

reklamavosi kazkas forume. google ivesk angliskai ir surasi nuotraukas, o kas apklijuoja tai lietuviskai ivesk ir rasi be problemu. forumieciai keli patys pirma kart rankoj laike karbona ir apsiklijavo. heliopoli gali nusipirkti

Hunter 2013-04-10 22:10

Nusiflokuok, gal labiau patiks negu ale karbonas

Negriukas 2013-04-11 15:18

Edgarai super class carbonas gerai atrodo :) uzskaitau tikrai,tik pats nelabai as ir laiko turiu apsimti ir noro reikia surasti zmogu kas tuo uzsema ir bus igyvendinta :):)

MBLORINSER 2013-04-12 18:09

tai carbono imitacija ir ir penktokas aptrauktu. labai lengva su tuo vinilu dirbt tasosi gerai kampai apsitraukia lengvai. daryk ir gausis.

Negriukas 2013-04-12 18:13

jau susiradau medziaga ,pazsiurejau ,kad tikrai nera ten labai sunku tai kazkuria diena kai laiko bus prisesiu prie salono, padares imesiu foto:) db liko tik salona apsitrauki ir prieki nusidazyti ir mersas bus kaip mersas:)

Willeris 2014-07-14 11:42

gal kas yra bandę seną laką nuiminėti? Naudojot nuėmėją ar šveitėt sausai/šlapiai? Pravers bet kokia info.. :)

Markko 2014-07-14 12:12

As bandziau,tvarkiau vairo medzio apdaila...vakare i pm kas kaip..ka planuoji daryti?

oldtimer 2014-07-20 14:28

Citata:

Pradžioje rašė Willeris (Post 342886)
gal kas yra bandę seną laką nuiminėti? Naudojot nuėmėją ar šveitėt sausai/šlapiai? Pravers bet kokia info.. :)


Šveisti negerai, nes šveisdamas laką neabejotinai kažkur prašveisi ir faneruotės sluoksnelį, o tą jau pataisyti galėsi tik perfaneruodamas visą detalę. Tada skirsis spalva ar tekstūra nuo likusių. Šlapiai šveisti tuo labiau netinka, juk ten mediena. Esu nuiminėjęs tą laką pašildymamas fenu ir atkeldamas, atlauždamas po gabalėlį, bet irgi reikia labai atsargiai ir laiko užima.

Willeris 2014-07-20 22:55

problema išspręsta. Taip, šlapiai tikrai nieks nebandykit, juolab aš vieną įskilimą tryniau, ir gavosi duobė, tai teko su mašinka ja išlygint, tai susitrynė tas oem medis. Kadangi naujo negavau, tai teko burti iš senojo. Antradienį atiduosiu lakuoti, jeigu viskas normaliai gausis, pasakysiu, kokiu būdu tai dariau aš. :thumbsup:

oldtimer 2014-07-21 10:56

Citata:

Pradžioje rašė Willeris (Post 343804)
problema išspręsta. Taip, šlapiai tikrai nieks nebandykit, juolab aš vieną įskilimą tryniau, ir gavosi duobė, tai teko su mašinka ja išlygint, tai susitrynė tas oem medis. Kadangi naujo negavau, tai teko burti iš senojo. Antradienį atiduosiu lakuoti, jeigu viskas normaliai gausis, pasakysiu, kokiu būdu tai dariau aš. :thumbsup:

Įdomu bus pamatyti. Tik negi pavyko be faneravimo naujai? Nes ten po zebrano ar riešuto faneruote mediena paprasta.

Willeris 2014-07-21 11:00

bandžiau eksprontu. Dienų bėgyje įdėsiu rezultatą, kas gausis - neįsivaizduoju. Bet geriau kažką daryt, negu nebandyti nieko. O kam bus įdomu, papasakosiu visą eigą. :)

FUN500 2018-07-29 08:33

Labas rytas! praejo ~4 metai po paskutinio posto. kokiu naujienu siame fronte per pastaraji laika? pribrendo man tas reikalas... rekomenduokyt meistra, ar imone, ar tiesiog kokia nors technologija kad atlikti paciam.. ar tai akvaprinta tiesiog deti per nauja?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.