MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Medžioklė (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21338)

pucenas 2018-03-30 08:42

Medžioklė
 
Sveiki, ar yra medžioklių? renkuosi medžioklini šautuva nzn ka isirinkti koki ir t.t. sakau gal cia yra medžiojančiu kolegu ir pasidalins patirtim ir patarimais. dekui
esu busimas naujai iskeptas medžiotojas :)

pucenas 2018-05-20 19:50

O tai “mersistai” nemedzioja? :)

Markko 2018-05-20 19:52

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 499282)
O tai “mersistai” nemedzioja? :)

Mergas nebent :)

pucenas 2018-05-20 19:54

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 499283)
Mergas nebent :)

As irgi savo laiku taip medziojau, bet prisimedziojau, ir perejau dabar i kita lygi. Sakau maz yra tokiu ir cia :)

Tajus 2018-05-20 20:46

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 499282)
O tai “mersistai” nemedzioja? :)

Ne!

Markko 2018-05-20 20:56

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 499284)
As irgi savo laiku taip medziojau, bet prisimedziojau, ir perejau dabar i kita lygi. Sakau maz yra tokiu ir cia :)

Pucenai pagailek gyvunu.

pucenas 2018-05-20 20:58

Dar kolkas gailiu, bet tai laiko klausimas. Bilietas jau pas mane. Ginklas isrinktas, optika irgi, seifas priduotas. 28 d. Tureciau gauti leidima ginklui. Tada prasided. Bet medziokle tai juk laiko praleidimas gamtoje, ne butinai del mesos. Ir perspektyviu zveriu (neskaitant sernu,lapiu ir pan.) nemedzioji juk :)

pucenas 2018-05-20 21:23

Citata:

Pradžioje rašė Tajus (Post 499294)
Nesamone ta medziokle

Tikrai taip :) su mersu pigiau vazineti :)

Mr. Chow 2018-05-21 08:42

Cia kaip zvejyba arba mezdiokle su sautuvais arba be :D

vilfoot 2018-05-22 08:45

Pucenai,aš medžioju.Kokį ginklą renkiesi?Kalibrą?

pucenas 2018-05-22 12:28

Medžioklė
 
Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 499404)
Pucenai,aš medžioju.Kokį ginklą renkiesi?Kalibrą?



Graistva isirinkau tikka t3 30 06 su meopta optika 3-12 56. Lygu nzn dar bet jauciu koki paprasta koki iza arba toza. Dar norisi “melkaske” isigyti. Manau pradziai bus normaliai. Kaip manai. Beda, neturiu nei tevo nei senelio medziotojo. Tai nelabai turiu ko pasiklausti normaliai, kad patartu ir tt. Nes kiek zmoniu tiek nuomoniu...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...02ae080006.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...f958687399.jpg

vilfoot 2018-05-22 12:43

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 499429)
Graistva isirinkau tikka t3 30 06 su meopta optika 3-12 56. Lygu nzn dar bet jauciu koki paprasta koki iza arba toza. Dar norisi “melkaske” isigyti. Manau pradziai bus normaliai. Kaip manai. Beda, neturiu nei tevo nei senelio medziotojo. Tai nelabai turiu ko pasiklausti normaliai, kad patartu ir tt. Nes kiek zmoniu tiek nuomoniu...

Tikka sintetika ar medis?sintetika man nepatiko.per pigus plastikas pasirodė ir spyna kažkaip per daug klaksėjo.Kalibras pas mane 308win.Lygų turėjau Ižą 27E vertikalų 12/70.Užteko per akis.Nors ir irklas,bet šaudė pakankamai taikliai ir atatranka nieko visai.Jį pardaviau paskui ir daugiau pramogai/popieriui nusipirkau pompą Remington 870 tactical 12/76 magnum.Buvau vieną kartą į varyminę atsinešęs,tai vyrai kreivai žiūrėjo :D sako,kariaut išsiruošei? :D neturiu ir aš iš artimų žmonių medžiotojų,kurie dėl kažko galėtų paprotinti ar patarti.visa info iš forumų,youtube,pardavėjų ir kitų medžiotojų.Melkaškės neturiu,bet,manau,rinkčiausi 22LR kalibrą.

vilfoot 2018-05-22 12:47

foto man nerodė...geras rinkinys pas tave.kaip pradedančiajam tai per akis.Ginklas geras,optika normali.Belieka sėkmingai tik medžioti :)

pucenas 2018-05-22 12:48

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 499430)
Tikka sintetika ar medis?sintetika man nepatiko.per pigus plastikas pasirodė ir spyna kažkaip per daug klaksėjo.Kalibras pas mane 308win.Lygų turėjau Ižą 27E vertikalų 12/70.Užteko per akis.Nors ir irklas,bet šaudė pakankamai taikliai ir atatranka nieko visai.Jį pardaviau paskui ir daugiau pramogai/popieriui nusipirkau pompą Remington 870 tactical.Buvau vieną kartą į varyminę atsinešęs,tai vyrai kreivai žiūrėjo :D sako,kariaut išsiruošei? :D neturiu ir aš iš artimų žmonių medžiotojų,kurie dėl kažko galėtų paprotinti ar patarti.visa info iš forumų,youtube,pardavėjų ir kitų medžiotojų.Melkaškės neturiu,bet,manau,rinkčiausi 22LR kalibrą.

Tika medis, zeurei man nepatinka medis kaip ir masinoi taip ir ant ginklo. Bet mano zalio nuomone paemus tika sintetini nu tikrai pasirode lb jau kazkokio netokia :) ir seip sitas ginklas devetss. Issauti 4 suviai. Ir zmogui infarktas. Nepraeina medicinines todel parduoda. Su viskuo deklas optika soviniai valymui viskas. Uz zeurei gera kaina. Negalejsu nepirkti. Nes seip ieskojau-ziurinejau 308. Bet gavosi biski kitaip :) o lygu jo as irgi iza vertikalu 12 ziurineju.

pucenas 2018-05-22 12:50

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 499433)
foto man nerodė...geras rinkinys pas tave.kaip pradedančiajam tai per akis.Ginklas geras,optika normali.Belieka sėkmingai tik medžioti :)

Smagu. Kad neispeikei. Nes nemazai senu medziotoju ale sako sudas. Kalibras per didelis ir tt. O as kaip suprantu gera sovini pasirinkti reikia, kad neplesytu zveries. Ar klystu?

vilfoot 2018-05-22 13:09

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 499435)
Smagu. Kad neispeikei. Nes nemazai senu medziotoju ale sako sudas. Kalibras per didelis ir tt. O as kaip suprantu gera sovini pasirinkti reikia, kad neplesytu zveries. Ar klystu?

kas šūdas?mažiau tu kitų klausyk.jei ginklas limpa prie peties,gerai laikosi rankose.Perki ir vsio.Tuo labiau,jog Tikka geri šautuvai.Kalibras tavo didesnis,šoviniai sąliginai brangesni,atatranka didesnė.Bet stabdymas žvėries geresnis,daugiau kulka džaulių turi.Čia diskusija iki numirimo...tas pats kaip vienam užtenka 2,2 cdi,o kitam 5l nevalina.Kai daugiau patirties turėsi,tada ir spręsi pats,kas tau tinka labiau,ko tau reikia ir panašiai.Šovinį renkiesi tokį,kuris tau mažiausiai mėtomas būtų.Sklaida kuo mažesnė.Prišaudė tau jau ginklą?Šovinius parinko geriausius?

pucenas 2018-05-22 13:37

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 499437)
kas šūdas?mažiau tu kitų klausyk.jei ginklas limpa prie peties,gerai laikosi rankose.Perki ir vsio.Tuo labiau,jog Tikka geri šautuvai.Kalibras tavo didesnis,šoviniai sąliginai brangesni,atatranka didesnė.Bet stabdymas žvėries geresnis,daugiau kulka džaulių turi.Čia diskusija iki numirimo...tas pats kaip vienam užtenka 2,2 cdi,o kitam 5l nevalina.Kai daugiau patirties turėsi,tada ir spręsi pats,kas tau tinka labiau,ko tau reikia ir panašiai.Šovinį renkiesi tokį,kuris tau mažiausiai mėtomas būtų.Sklaida kuo mažesnė.Prišaudė tau jau ginklą?Šovinius parinko geriausius?

aha prisaude, viskas ok sovinius irgi parinko. bet jau kai turesiu leidima 28 diena (teoriskai) vaziuosim dar su juo i saudykla kartu. sako pasiziuresi pasirinksi kokie ir kaip, bet mane lengva api*** as nieko nesuprantu :D

vilfoot 2018-05-22 21:08

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 499445)
aha prisaude, viskas ok sovinius irgi parinko. bet jau kai turesiu leidima 28 diena (teoriskai) vaziuosim dar su juo i saudykla kartu. sako pasiziuresi pasirinksi kokie ir kaip, bet mane lengva api*** as nieko nesuprantu :D

svarbu,jog gerą grupę rinktų,o nemetytų į šonus.Nepatingėk tik dažniau į šaudyklas pavažinėti praktikai,nes medžioklėje treniruotis-prastas reikalas :D iš adrenalino prašauti gali.paskui pūdysi mėsą miške :D

pucenas 2018-05-22 21:14

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 499493)
svarbu,jog gerą grupę rinktų,o nemetytų į šonus.Nepatingėk tik dažniau į šaudyklas pavažinėti praktikai,nes medžioklėje treniruotis-prastas reikalas :D iš adrenalino prašauti gali.paskui pūdysi mėsą miške :D

Taip taip. Reikes biski “papleskinti” saudykloi. Kol pajusi ta ginkla.

vilfoot 2018-05-22 21:15

kaip su b8reliu reikalai?turėsi kur medžioti?

pucenas 2018-05-22 21:27

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 499496)
kaip su b8reliu reikalai?turėsi kur medžioti?

Teoriskai taip. Praktiskai net nzn. Sveciu turiu daug kur. Tai pradzioi sveciu. Bet pagal “raide” privaletu mane priimti i bureli. Nes turiu 100+ ha zemes vieno mediokles burelio ploruose. Bet as nesiversiu pradzioi. Reikia apsiprasti. “Pasisveciuosiu” :)

mercedinis 2018-05-22 22:52

as biski medzioju, bet kiek kitaip ;)

mano medziokle "theHunter Call of the Wild New Species 2018"

<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/VGOTYfGMyoE" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/NBaV3zPSx0o" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/WtBoMppoUDY" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

vilfoot 2018-05-23 05:05

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 499497)
Teoriskai taip. Praktiskai net nzn. Sveciu turiu daug kur. Tai pradzioi sveciu. Bet pagal “raide” privaletu mane priimti i bureli. Nes turiu 100+ ha zemes vieno mediokles burelio ploruose. Bet as nesiversiu pradzioi. Reikia apsiprasti. “Pasisveciuosiu” :)

pas mane truputį mažiau žemės.Ūkis mano taip pat yra medžioklės plotuose.Būreliui kaip ir nepriklausau,bet leido pasistatyti kelis bokštus,į varymines rudenį pakviečia.Skųstis tikrai negaliu :)

pucenas 2018-05-23 05:57

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 499503)
pas mane truputį mažiau žemės.Ūkis mano taip pat yra medžioklės plotuose.Būreliui kaip ir nepriklausau,bet leido pasistatyti kelis bokštus,į varymines rudenį pakviečia.Skųstis tikrai negaliu :)

O tai, kas jai boksteli turi savo zemese? Vistiek medzioji kaip svecias ar ne?? Pas mane tai stovi du boksteliai ju mano zemese netgi ;)

vilfoot 2018-05-23 07:22

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 499504)
O tai, kas jai boksteli turi savo zemese? Vistiek medzioji kaip svecias ar ne?? Pas mane tai stovi du boksteliai ju mano zemese netgi ;)

jie man leido savo žemėje pasistatyti.Pasirašau į lapą ir medžioju.Mokėti nieko nereikia (bent šiai dienai).Esu toks kaip laisvas medžiotojas ir tiek.Iš tikrųjų medžioju retai,šernų ir stirnų daug nesumedžioju,tai,turbūt,ir mokęsčiais neužverčia.Jei pradėčiau pastoviai šernus iš miško tempti,tai gal ir kita kalba būtų :D

pucenas 2018-05-23 07:24

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 499511)
jie man leido savo žemėje pasistatyti.Pasirašau į lapą ir medžioju.Mokėti nieko nereikia (bent šiai dienai).Esu toks kaip laisvas medžiotojas ir tiek.Iš tikrųjų medžioju retai,šernų ir stirnų daug nesumedžioju,tai,turbūt,ir mokęsčiais neužverčia.Jei pradėčiau pastoviai šernus iš miško tempti,tai gal ir kita kalba būtų :D

O geras net nezinojau kad taip eina. Tai tau burelis yra daves lapa. Ir tu kaip svecias medzioji, kad ir vienas ar ne? Nereikia zmogaus is to burelio. Taip suprantu?

vilfoot 2018-05-23 07:32

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 499513)
O geras net nezinojau kad taip eina. Tai tau burelis yra daves lapa. Ir tu kaip svecias medzioji, kad ir vienas ar ne? Nereikia zmogaus is to burelio. Taip suprantu?

lapo man neduoda.nulekiu prieš medžioklę pas žmogų,kuris tą lapą turi,pasirašau ir viskas.Medžioju vienas.Atsisėdi sau ramiai ir relaksuoji :)

pucenas 2018-05-23 07:46

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 499516)
lapo man neduoda.nulekiu prieš medžioklę pas žmogų,kuris tą lapą turi,pasirašau ir viskas.Medžioju vienas.Atsisėdi sau ramiai ir relaksuoji :)

aaa viskas aisku. Gal ir gerai, o jai sumedzioji kazka kaip tada vel varai pas ta zmogeli, kad irasyti i lapa? kur doroji prieini i ta pirminio apdorojimo aikstele? sorry, kad tike lausineju, bet man cia viskas an tiek nauja :D

vilfoot 2018-05-23 07:58

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 499522)
aaa viskas aisku. Gal ir gerai, o jai sumedzioji kazka kaip tada vel varai pas ta zmogeli, kad irasyti i lapa? kur doroji prieini i ta pirminio apdorojimo aikstele? sorry, kad tike lausineju, bet man cia viskas an tiek nauja :D

tai pranešu telefonu,jei kažką sumedžioju.Tada važiuoju į aikštelę ir tvarkausi ten jau viską kaip priklauso.Šerną tyrimams priduodant užsipildau lapą ir vežu ištirti.Stirną ar ožį sumedžiojus iškart vietoje segi į ausį auskarą.Nieko labai kažko sudėtingo :)

pucenas 2018-05-23 08:09

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 499523)
tai pranešu telefonu,jei kažką sumedžioju.Tada važiuoju į aikštelę ir tvarkausi ten jau viską kaip priklauso.Šerną tyrimams priduodant užsipildau lapą ir vežu ištirti.Stirną ar ožį sumedžiojus iškart vietoje segi į ausį auskarą.Nieko labai kažko sudėtingo :)

Bet tai ta auskara eidamas medzioti gauni? Aisku dabar jau tu auskaru ir licenzijavimo nera. Tik limitai yra. Bet tau gerai. As kiek girdejas esu tai sako sveciui leidzia sauti tik serna. Nes stirninu ar kazko geresnio nelabai leidzia. Nes ale savi tik (burelio nariai) medzioja juos :)

vilfoot 2018-05-23 08:18

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 499524)
Bet tai ta auskara eidamas medzioti gauni? Aisku dabar jau tu auskaru ir licenzijavimo nera. Tik limitai yra. Bet tau gerai. As kiek girdejas esu tai sako sveciui leidzia sauti tik serna. Nes stirninu ar kazko geresnio nelabai leidzia. Nes ale savi tik (burelio nariai) medzioja juos :)

Auskarą duodavo einant į medžioklę.Na man leidžia šerną,stirną,lapę,usūriaką.Apie elnius,briedžius net neverta klausti :D Ožių sezonas jau prasidėjo.Esu baigęs selekcininko kursus.Reikės ant durniaus užklausti dėl ožių medžioklės,bet,manau,atsakymas neigiamas bus.Bet kaip jau ir minėjau,skųstis tikrai negaliu,nes ir taip sąlygas geras gaunu :)

pucenas 2018-05-23 08:20

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 499526)
Auskarą duodavo einant į medžioklę.Na man leidžia šerną,stirną,lapę,usūriaką.Apie elnius,briedžius net neverta klausti :D Ožių sezonas jau prasidėjo.Esu baigęs selekcininko kursus.Reikės ant durniaus užklausti dėl ožių medžioklės,bet,manau,atsakymas neigiamas bus.Bet kaip jau ir minėjau,skųstis tikrai negaliu,nes ir taip sąlygas geras gaunu :)

Nu taip taip. As kiek suprantu pas tave salygos neblogos. Tikrai :) tai va yra pliusu ir minusu kai neturi burelio savo. As irgi isilaikiau selekcininko, bet kol nebusi burely tai taip ir manau jis nereikalingas ;)

vilfoot 2018-05-23 08:28

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 499527)
Nu taip taip. As kiek suprantu pas tave salygos neblogos. Tikrai :) tai va yra pliusu ir minusu kai neturi burelio savo. As irgi isilaikiau selekcininko, bet kol nebusi burely tai taip ir manau jis nereikalingas ;)

taip,kai esi būrelio narys,tai truputį viskas kitaip,daugiau privilegijų ir panašiai.Aišku,esant būrelyje reikia visokius mokesčius mokėti.Čia tokia liūdnesnė dalis :D

pucenas 2018-05-23 08:38

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 499529)
taip,kai esi būrelio narys,tai truputį viskas kitaip,daugiau privilegijų ir panašiai.Aišku,esant būrelyje reikia visokius mokesčius mokėti.Čia tokia liūdnesnė dalis :D

Mokesciai mokesciais, bet I ji patekti tai praktiskai tik teorine galimybe, bent jau as kiek zinau. Ir dar mokestis istojimo nemenkas :)

vilfoot 2018-05-23 08:56

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 499531)
Mokesciai mokesciais, bet I ji patekti tai praktiskai tik teorine galimybe, bent jau as kiek zinau. Ir dar mokestis istojimo nemenkas :)

Jo,ten uždaras ratas dažniausiai būna ir patekti sunku,nebent birbini to būrelio medžiotojo dukrą kokią :D o šiaip yra toks ilgas kelias:būni kelerius metus varovu,užsirekomenduoji,vaišini vyrus tauriaisiais gėrimais,padedi tvarkytis plotuose,gerai dirbi lupykloje,būni aktyvus ir draugiškas.tada vieną dieną vyrai nubalsuos tavo naudai ir voulia!Tu jau būrelio narys :D

pucenas 2018-05-23 09:18

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 499537)
Jo,ten uždaras ratas dažniausiai būna ir patekti sunku,nebent birbini to būrelio medžiotojo dukrą kokią :D o šiaip yra toks ilgas kelias:būni kelerius metus varovu,užsirekomenduoji,vaišini vyrus tauriaisiais gėrimais,padedi tvarkytis plotuose,gerai dirbi lupykloje,būni aktyvus ir draugiškas.tada vieną dieną vyrai nubalsuos tavo naudai ir voulia!Tu jau būrelio narys :D

Nu as paziuresiu, kaip jie snekes. Ir elksis. Nes 2 boksteliai stovi pas mane zemei. Be jokiu suderinimu i tt. Aisku jai eisi pagak raide tai teorisksi turi priimti net i bureli. Bet kam to reikia, reikia, kad viskas vyktu abiousiu susitarimu ir jie noretu manes kaip sakantv o ne tik, kad turi priimti. As jiem grudu zirniu tai esu daves ne viena tona manau :) tai sake kai tik turesiu viska. Skambint. Tikrai priims sceciu pabuti. ziuresim kaip bus

vilfoot 2018-05-23 09:47

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 499540)
Nu as paziuresiu, kaip jie snekes. Ir elksis. Nes 2 boksteliai stovi pas mane zemei. Be jokiu suderinimu i tt. Aisku jai eisi pagak raide tai teorisksi turi priimti net i bureli. Bet kam to reikia, reikia, kad viskas vyktu abiousiu susitarimu ir jie noretu manes kaip sakantv o ne tik, kad turi priimti. As jiem grudu zirniu tai esu daves ne viena tona manau :) tai sake kai tik turesiu viska. Skambint. Tikrai priims sceciu pabuti. ziuresim kaip bus

na pagal tavo pasakojimą tai manau,jog tau problemų neturėtų kilti.Bokštus neatsiklausę stato,grūdų duodi,vėjų jiems nekeli.Kaip svečias drąsiai medžiosi,o eigoj ir į būrelį priims.

pucenas 2018-05-23 09:50

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 499541)
na pagal tavo pasakojimą tai manau,jog tau problemų neturėtų kilti.Bokštus neatsiklausę stato,grūdų duodi,vėjų jiems nekeli.Kaip svečias drąsiai medžiosi,o eigoj ir į būrelį priims.

Tai taip taip. Kaip svecias tai sake tikrai no problem. Tik va idomu ar leis bent koki oziuka sumedzioti. Ar tik sernai, ir lapes :)
Taip veju nekeliu draugauju su jais. Viskas ok. Mesos kartais duoda. As jiem grudu. Zodziu attodo viskas ok. Kol nemedzioji. Bet kaip db bus gal sakys eik tu peklsn su tuo savo briauniku :)

vilfoot 2018-05-23 10:00

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 499542)
Tai taip taip. Kaip svecias tai sake tikrai no problem. Tik va idomu ar leis bent koki oziuka sumedzioti. Ar tik sernai, ir lapes :)
Taip veju nekeliu draugauju su jais. Viskas ok. Mesos kartais duoda. As jiem grudu. Zodziu attodo viskas ok. Kol nemedzioji. Bet kaip db bus gal sakys eik tu peklsn su tuo savo briauniku :)

dėl ožio gal sutarsi arba ne :D visgi trofėjinis gyvūnas.Na jei jau tave siųsti toli pradės,prilėki su traktoriums prie jų bokštų tavo žemėje,kabini trosą prie kojos ir važiuoji :D juokai juokais...reikia draugiškai,manau,rasit bendrą kompromisą ir atsidarysi taikliu šūviu :)

pucenas 2018-05-23 10:05

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 499543)
dėl ožio gal sutarsi arba ne :D visgi trofėjinis gyvūnas.Na jei jau tave siųsti toli pradės,prilėki su traktoriums prie jų bokštų tavo žemėje,kabini trosą prie kojos ir važiuoji :D juokai juokais...reikia draugiškai,manau,rasit bendrą kompromisą ir atsidarysi taikliu šūviu :)

Faktas. Manau viskas draugiskai turetu isispresti. Bet zinai kaip buna an marijos zeme “draugs draugs kol israuks” :) kol as jiem naudingas buvau tol gerai. O db kaip ir kesinuosi i ju medziojamus zveris :) bet jai jau jie ims an gristo mane siusti pofik. Tada ir boksteliai dinks nuo mano lauku. Ir neleisti galiu medzioti mano zemese. Ir per mano zemes eis ginklus i deklus isideja :) bet cia taip nebus. Nebent tikrai tiesei sviesiai pasiustu :) tai ant karatuju galiu padaryti tokia nesamone :)))))


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.