MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Luksha - W211 E270 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4175)

Luksha 2010-03-27 14:19

Luksha - W211 E270
 
4 Attachment(s)
Nu sveiki , pagaliau ir savo ikelsiu.

MB W211 E270 130kw avantgarde. Atvarytas is Italijos Salonas - leather pacific blue. Padarytas priekio faceliftas. Pirkau kartu su CLS'o R18. Jam ka padariau , tai si sezona pirkau naujas Sport Contact 2 padangas, nes buvusiom buvo, atsiprasant, sikna.
Toliau jau esu uzsisakes galines lempas 2008-09 ir planuoju dar papildomai det Sport paketa, kad butu kazkas tokio kaip loge, bei skaitmenini TV tuneri. Tai tiek

Mb 140 2010-03-27 14:23

plotis ratu matosi is foto ;)

Luksha 2010-03-27 14:26

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 72771)
plotis ratu matosi is foto ;)

Nu nezinau man nei jis per kietas nei kuro daugiau valgo :) Kokio buvo kietumo avantgardas tokio ir liko :) Arba pats nejauciu

woodoooo 2010-03-27 14:29

grazus :)

PANTERA888 2010-03-27 14:32

gerulis
ratai super

Luksha 2010-03-27 14:32

aciu aciu :wave:

eSaS 2010-03-27 14:51

grazus,ratukai superiniai :good:

augi$ 2010-03-27 15:04

Pasakysiu atvirai! Gerulis auto! Ratlankiai irgi neblogi ,bet man prie dusios labiau AMG zvaigzdes! Didele navigacija-liuks!jei dar skaitmenini tv ttiuneri idesi ir bus gerai! Priekis nuo 2008 metu tai geras dalykas, butinai lempas isimesk! idomu kokis kuro sanaudos jo? jie normaliai vazinejant? vienas pazystamas ieskosi panasaus mersiuko tai idomu!

stapparik 2010-03-27 15:08

Gerulis auto, ypac faceliftas ir ratai - kazkada ir as tokio norejau.


augis: O kam tas lempas mestis ? Kad siek tiek viduje jos skirtusi ? Manau tikrai neverta investicija, cia tas pats kas man keistis lempas i faceliftines, vien del to kad ilgosios yra lesines ir bixenonai.

Luksha 2010-03-27 15:12

Citata:

Pradžioje rašė augi$ (Post 72785)
Pasakysiu atvirai! Gerulis auto! Ratlankiai irgi neblogi ,bet man prie dusios labiau AMG zvaigzdes! Didele navigacija-liuks!jei dar skaitmenini tv ttiuneri idesi ir bus gerai! Priekis nuo 2008 metu tai geras dalykas, butinai lempas isimesk! idomu kokis kuro sanaudos jo? jie normaliai vazinejant? vienas pazystamas ieskosi panasaus mersiuko tai idomu!

Tai aisku graziu ratu daug :) Kas del lempu , tai nenoriu deti belekokiu su HEL ar pan. Kadangi dabar originalios su xenonais stovi, tai jei det tai tik tokias pat naujas ir su xenonais tik faceliftines. Kuro sanaudos superines :) Pats nemazai vazineju ir plentu , ne tik mieste, bet dabar nenulines kompo esu ~9000km , prie vidutinio greicio 33km/h , kuro sanaudos apie 8,3l/100km. Keliu vaziuojant naudoja apie 6l.

Luksha 2010-03-27 15:13

Citata:

Pradžioje rašė stapparik (Post 72787)
Gerulis auto, ypac faceliftas ir ratai - kazkada ir as tokio norejau.


augis: O kam tas lempas mestis ? Kad siek tiek viduje jos skirtusi ? Manau tikrai neverta investicija, cia tas pats kas man keistis lempas i faceliftines, vien del to kad ilgosios yra lesines ir bixenonai.

Cia tureciau mazdaug sumoket apie 1000lt virsaus vien todel , kad butu posukiuose groteles :) aisku jeigu nori idealumo galima, bet nera taip, kad ir sitos baisiai atrodytu, bent man :) Del kitu skoniu nesiginciju.

yamato 2010-03-27 15:31

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 72792)
Cia tureciau mazdaug sumoket apie 1000lt virsaus vien todel , kad butu posukiuose groteles :) aisku jeigu nori idealumo galima, bet nera taip, kad ir sitos baisiai atrodytu, bent man :) Del kitu skoniu nesiginciju.

tos lempos, žiūrėjau įvairiai kainuoja, ir tos grotelės posukiuose berods šviečia ir ilgosios faros skiriasi berods, bet nesu dėl šito tikras :geda:

pats mersas tai superinis :)

o pas tave V6 ar vienaeilis?

Luksha 2010-03-27 15:36

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 72796)
tos lempos, žiūrėjau įvairiai kainuoja, ir tos grotelės posukiuose berods šviečia ir ilgosios faros skiriasi berods, bet nesu dėl šito tikras :geda:

pats mersas tai superinis :)

o pas tave V6 ar vienaeilis?

Na kad tos groteles sviestu negirdejau, gal taip ir yra :) O lempos tai sakau su halogenais, tokias galima ir pigiau isigyti bet su xenonais jos kainuoja vistiek. Ne V6. Nors galvojau apie V6 7G , bet po to nusprendziau, kad labai gerai ir sitas butent , kuri ir pasirinkau , nes ir rida gera ir daryt nieko nereikejo.

yamato 2010-03-27 15:53

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 72801)
Na kad tos groteles sviestu negirdejau, gal taip ir yra :) O lempos tai sakau su halogenais, tokias galima ir pigiau isigyti bet su xenonais jos kainuoja vistiek. Ne V6. Nors galvojau apie V6 7G , bet po to nusprendziau, kad labai gerai ir sitas butent , kuri ir pasirinkau , nes ir rida gera ir daryt nieko nereikejo.

priekinės bixenon faros kainuoja apie 2000lt... :confused:

o klausiau dėl v6 ir vienaeilio, nes dar vis neatrandu skirtumo tarp 270 ir 280 CDI... vieni vienokie varikliai, kiti kitokie... nesuprasi :D

Luksha 2010-03-27 15:58

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 72816)
priekinės bixenon faros kainuoja apie 2000lt... :confused:

o klausiau dėl v6 ir vienaeilio, nes dar vis neatrandu skirtumo tarp 270 ir 280 CDI... vieni vienokie varikliai, kiti kitokie... nesuprasi :D

2000lt nesimeto :D o kas del v6 ir vienaeilio , tai as kai ziurinejau , kazkaip butent ne del varikliu , bet del tu nauju greiciu deziu, todel del varikliu apie skirtumus pasakyt negalesiu :geda:

mantaasss 2010-03-28 09:23

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 72796)
tos lempos, žiūrėjau įvairiai kainuoja, ir tos grotelės posukiuose berods šviečia ir ilgosios faros skiriasi berods, bet nesu dėl šito tikras :geda:

pats mersas tai superinis :)

o pas tave V6 ar vienaeilis?

Dėjau aš faceliftą prieš pora menesių, tai už priekines lempas bi-xenon sumokejau 1700lt, plius dar reikėjo perdarinet fyškes, nes senose lempose 4 fyškes, o naujose 2, tai dar kainavo 180lt. O skirtumas, tai tas, kad gabaritas dega ne geltonai, o baltai, nes ten diodas stovi ir tos posūkio groteles biški apsišviečia, nakti graziai atrodo.

Tomskis 2010-03-28 09:42

tai gabaritus lemonoj gali uz 12lt nusipirkt ir bus balti.

Luksha 2010-03-28 09:44

Tai ten nera gi butinos tos priekines faros, cia viskas pagal skoni, kam labiau patinka kokios, taip pat kaip ir su galinem, vieniem geriau ziuri pries , kitiem po facelifto :)

mantaasss 2010-03-28 10:01

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 72911)
tai gabaritus lemonoj gali uz 12lt nusipirkt ir bus balti.

Gali ir priekiniu lempu nekeist, galima senu lempu stikla nuimti ir priklijuoti nuo nauju lempu ir bus beveik kaip naujos :)

Luksha 2010-03-28 10:05

O tiesiog posukiu pakeist neimanoma ? :) neina isimt tu groteliu ?

mantaasss 2010-03-28 10:10

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 72916)
O tiesiog posukiu pakeist neimanoma ? :) neina isimt tu groteliu ?

Nea, neimanoma...Yra du variantai arba keiti visa lempą arba senų lempų stiklą nuimi ir priklijuoji nuo facelifto stiklą :) bet gerai pagalvok ar verta taip būrti, nes po to gali pradėt rasot lempos.... Ir šiaip atnaujintos lempos vidus skiriasi nuo senos, aišku kas nelabai supranta tas neatskirs :)

Luksha 2010-03-28 10:14

Citata:

Pradžioje rašė mantaasss (Post 72917)
Nea, neimanoma...Yra du variantai arba keiti visa lempą arba senų lempų stiklą nuimi ir priklijuoji nuo facelifto stiklą :) bet gerai pagalvok ar verta taip būrti, nes po to gali pradėt rasot lempos.... Ir šiaip atnaujintos lempos vidus skiriasi nuo senos, aišku kas nelabai supranta tas neatskirs :)

O kiek skiriasi kainos senos modelio faru ir naujo , gal zinai ? :) koks skirtumas butu ?

mantaasss 2010-03-28 10:18

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 72918)
O kiek skiriasi kainos senos modelio faru ir naujo , gal zinai ? :) koks skirtumas butu ?


didelis skirtumas... Aš seną farą pardaviau už 300lt... Bet skirtumas jaučias ir atrodo geriau ir šviečia geriau :)

Luksha 2010-03-28 10:20

Citata:

Pradžioje rašė mantaasss (Post 72919)
didelis skirtumas... Aš seną farą pardaviau už 300lt... Bet skirtumas jaučias ir atrodo geriau ir šviečia geriau :)

Na supratau, bet priekines faras gal pabaigai paliksiu :) gal pirma sport paketa susidesiu

mantaasss 2010-03-28 10:25

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 72920)
Na supratau, bet priekines faras gal pabaigai paliksiu :) gal pirma sport paketa susidesiu

teisingas pasirinkimas :thumbsup: nu šiaip ten tik buferis keičias ir duslintuvo antgaliai :) o tu turi iš kur gaut buferį? nes jai nesidomėjai, tai šiaip sunkoka jį gaut...

Luksha 2010-03-28 10:28

Citata:

Pradžioje rašė mantaasss (Post 72922)
teisingas pasirinkimas :thumbsup: nu šiaip ten tik buferis keičias ir duslintuvo antgaliai :) o tu turi iš kur gaut buferį? nes jai nesidomėjai, tai šiaip sunkoka jį gaut...

As visa laika keikiausi , kad atvesti du dusliarai ir paslepti jie :D o siaip tai is pat pradziu del idomumo silbery paklausiau , tai sport paketas 2800 berods , o jei AMG galinis tai 3500 :) cia be muffler'iu :) Bet dabar paprasiau , kad pazystamas didziojoj birtanijoj paieskotu , ziuresim kaip bus :) Aisku jeigu nori gali det galini AMG replika , tai kainuotu uz nauja 1500lt su atsiuntimu :D

mantaasss 2010-03-28 10:34

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 72923)
As visa laika keikiausi , kad atvesti du dusliarai ir paslepti jie :D o siaip tai is pat pradziu del idomumo silbery paklausiau , tai sport paketas 2800 berods , o jei AMG galinis tai 3500 :) cia be muffler'iu :) Bet dabar paprasiau , kad pazystamas didziojoj birtanijoj paieskotu , ziuresim kaip bus :) Aisku jeigu nori gali det galini AMG replika , tai kainuotu uz nauja 1500lt su atsiuntimu :D

Aš domėjausi galinio buferio keitimu, buferi gali gaut už 600lt, va problema su antgaliais, nes jie dar nauji apie 600lt kainuoja, o devetus sunku gaut... Plius dazymas dar perdarinejimo darbai ir gausis 1500lt :)

Luksha 2010-03-28 10:36

Citata:

Pradžioje rašė mantaasss (Post 72925)
Aš domėjausi galinio buferio keitimu, buferi gali gaut už 600lt, va problema su antgaliais, nes jie dar nauji apie 600lt kainuoja, o devetus sunku gaut... Plius dazymas dar perdarinejimo darbai ir gausis 1500lt :)

Tai cia buferis kur iseina po dviena dusliara is abieju pusiu , o nei kaip AMG po du is abieju , ane ? Dar vis gali gaut ta buferi ? :D

mantaasss 2010-03-28 10:46

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 72927)
Tai cia buferis kur iseina po dviena dusliara is abieju pusiu , o nei kaip AMG po du is abieju , ane ? Dar vis gali gaut ta buferi ? :D

Taip po viena is abieju pusiu, nes po du is abieju eina tiktais pas tikra AMG, o tikro AMG duslintuvo antgaliai vienos puses apie 800lt, tai kad nzn ar verta deti, nebent desi lievus antgalius... Su buferiu viskas labai paprasta :) nuperki facelifto galini buferi, o tenais kitoj pusej yra suzymeta kuriose vietose reik ispjaut duslintuvui vietas, plius dar reik tokius du plasmasiukus nusipirkt, jie ant to ispjovimo dedasi ir turi sport paketo buferi :))) o jeigu yra parktronikai, tai juos irgi truputi reik perdarinet... As siaip turiu numeri, kas veza detales, jai domina galiu parasyt :)

Luksha 2010-03-28 10:52

Dominti , tai man viskas idomu :D o del AMG antgaliu tai as turiu , ta prasme replikos , kainavo 300lt is vokietijos :D nu nezinau , kiek nuotrauku ziurejau tai lygiai taip pat atrodo :D Kitas klausimas kiek butu faceliftinis buferis , nes paprastas w211 galinis 150lt be moldingu. :)

mantaasss 2010-03-28 10:57

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 72929)
Dominti , tai man viskas idomu :D o del AMG antgaliu tai as turiu , ta prasme replikos , kainavo 300lt is vokietijos :D nu nezinau , kiek nuotrauku ziurejau tai lygiai taip pat atrodo :D Kitas klausimas kiek butu faceliftinis buferis , nes paprastas w211 galinis 150lt be moldingu. :)

Faceliftintas buferis su viskuo ne daugiau 600lt. Va imk zmogaus numeri, vilniui jisai randas ir pasiklausk, man reikejo, tai tvarkingas visas detales parveze ir normaliom kainom :) gali paklaust ir del amg buferio gal irgi parveztu. Almantas 867641116

Luksha 2010-03-28 10:59

Citata:

Pradžioje rašė mantaasss (Post 72930)
Faceliftintas buferis su viskuo ne daugiau 600lt. Va imk zmogaus numeri, vilniui jisai randas ir pasiklausk, man reikejo, tai tvarkingas visas detales parveze ir normaliom kainom :) gali paklaust ir del amg buferio gal irgi parveztu. Almantas 867641116

O , super :D :good:

mantaasss 2010-03-28 11:02

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 72931)
O , super :D :good:

Ai, dar jai AMG sugalvosi det, tai gerai pasidomek ar viskas tinka, nes as masciau ka geriau det AMG ar facelifta, tai siek tiek domejaus apie AMG, tai pvz prieki netinka posparniai, dugno apsauga, tai gali ir gale kas nors netikt :)

Luksha 2010-03-28 11:04

Citata:

Pradžioje rašė mantaasss (Post 72932)
Ai, dar jai AMG sugalvosi det, tai gerai pasidomek ar viskas tinka, nes as masciau ka geriau det AMG ar facelifta, tai siek tiek domejaus apie AMG, tai pvz prieki netinka posparniai, dugno apsauga, tai gali ir gale kas nors netikt :)

Na aisku , kad AMG graziau bus , tai cia i vienus vartus , bet ir pagal kaina ir maziau problemu manau su sportpaketu bus. Tik antgalius reikes susiroganizuot :D beje kiek suplojai , kad galetum slides veziot ant stogo , jei nesuklydau :)

mantaasss 2010-03-28 11:11

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 72933)
Na aisku , kad AMG graziau bus , tai cia i vienus vartus , bet ir pagal kaina ir maziau problemu manau su sportpaketu bus. Tik antgalius reikes susiroganizuot :D beje kiek suplojai , kad galetum slides veziot ant stogo , jei nesuklydau :)

Nu jo graziau, bet kazkaip norejos atsinaujint, buvo minciu apie E63 AMG apdaila, bet kad kainos labai jau dideles visko ir sudetinga rast detales... Tai sudejau pilna facelifta, dabar dar sport paketo ratus nupirkau ir dar va noreciau ta buferi uzsidet, bet nzn kaip cia bus... Vien tiktais skersiniai kainavo 600 lt plius vienas dviracio laikiklis 300lt, o karstas slidem veziot apie 1800lt kainuoja :)

Luksha 2010-03-28 11:14

pagarba uz sportpaketo ratus :) Stipriai limpa jie kada faceliftinis mersas. Nu ka zinau , reikes per langa iskisus snieglentes veziot nes kitaip tai cia tas mersas tuoj pasieks CLS'o kaina :DD

mantaasss 2010-03-28 11:21

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 72935)
pagarba uz sportpaketo ratus :) Stipriai limpa jie kada faceliftinis mersas. Nu ka zinau , reikes per langa iskisus snieglentes veziot nes kitaip tai cia tas mersas tuoj pasieks CLS'o kaina :DD

Nu man irgi tie ratai gerai atrodo, nes pries tai vazinejau su tokiais kaip tavo, bet jau pabodo man jie per tris metus, norejosi kazko naujo... Bet jau galvoja, kad negausiu as tu sport paketo ratu, visa ziema ieskojau ir tik praeita savaite siaip ne taip radau:)
Siaip yra kitas variantas, galima ne karsta pirkt, o slidziu/snieglenciu laikikli, jisai apie 300-400lt kainuoja :) o tie ragai visom masinom prisitaiko, tai nusipirkai ir ilgam turi :))

Luksha 2010-03-28 11:29

Citata:

Pradžioje rašė mantaasss (Post 72936)
Nu man irgi tie ratai gerai atrodo, nes pries tai vazinejau su tokiais kaip tavo, bet jau pabodo man jie per tris metus, norejosi kazko naujo... Bet jau galvoja, kad negausiu as tu sport paketo ratu, visa ziema ieskojau ir tik praeita savaite siaip ne taip radau:)
Siaip yra kitas variantas, galima ne karsta pirkt, o slidziu/snieglenciu laikikli, jisai apie 300-400lt kainuoja :) o tie ragai visom masinom prisitaiko, tai nusipirkai ir ilgam turi :))

Nu man dar kol kas nepabodo , nes nelabai ilgai su sitais vazineju :) o del laikiklio tai sutinku , nes karstas ten atrodo belekam tinka , siaip daiktus sumest gali , o man ir bagazines tam uztenka :) Naujieji dyzeliukai 08-09 metu smagus E300 su sportpaketais eina , tai tiksliai ir smagiai vairuojasi ir ziurisi.

mantaasss 2010-03-28 11:36

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 72938)
Nu man dar kol kas nepabodo , nes nelabai ilgai su sitais vazineju :) o del laikiklio tai sutinku , nes karstas ten atrodo belekam tinka , siaip daiktus sumest gali , o man ir bagazines tam uztenka :) Naujieji dyzeliukai 08-09 metu smagus E300 su sportpaketais eina , tai tiksliai ir smagiai vairuojasi ir ziurisi.

Kita savaite sudesiu ratus, jauciu reiks nufotkint ir sudet nuotraukas, kaip pasikeite mano MB :)

Luksha 2010-03-28 11:38

Citata:

Pradžioje rašė mantaasss (Post 72942)
Kita savaite sudesiu ratus, jauciu reiks nufotkint ir sudet nuotraukas, kaip pasikeite mano MB :)

Butinai sumesk fotkes, beje naujus veidrodelius dejai ? Siaip ir senieji puse velnio atrodo , tik kai uzsilenkia , tai vaizdas tikrai nekoks , matosi ten viduriai ju :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.