MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Garsinis signalas atidarant dureles (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1478)

Xenobius 2009-03-10 20:41

Garsinis signalas atidarant dureles
 
Sveiki MB mėgejai,

Šiandien mano žvėriukas pradėjo įdomiai elgtis. Man atidarius vairuotojo dureles pasigirsta garsinis signalas, panašus į tą, kuris buna kai faros neišjungtos ir durelės atidarytos, tik šiuo atvėju faros tikrai buvo išjungtos. Garso signalas buna ir kai atidarai durelės užvestai mašinai. Signalas yra vienas ilgesnis pyptelėjimas ir 3 trumpi.

Gal kas susidurėte su kažkuo panašau? Kas čia galėtų būti? Gal man akumas sėda, ar signalizacjoje kažkokie nustatymai šlubuoja? Važiuojant jokie indikatoriai nedega ir viskas atrodo OK.

Vairuoju 2000m. W202 dyzeliuką. Laukiu komentarų. Dėkuj iš anksto :)

driuliauskas 2009-03-10 23:15

Citata:

Pradžioje rašė Xenobius (Post 18718)
Sveiki MB mėgejai,

Šiandien mano žvėriukas pradėjo įdomiai elgtis. Man atidarius vairuotojo dureles pasigirsta garsinis signalas, panašus į tą, kuris buna kai faros neišjungtos ir durelės atidarytos, tik šiuo atvėju faros tikrai buvo išjungtos. Garso signalas buna ir kai atidarai durelės užvestai mašinai. Signalas yra vienas ilgesnis pyptelėjimas ir 3 trumpi.

Gal kas susidurėte su kažkuo panašau? Kas čia galėtų būti? Gal man akumas sėda, ar signalizacjoje kažkokie nustatymai šlubuoja? Važiuojant jokie indikatoriai nedega ir viskas atrodo OK.

Vairuoju 2000m. W202 dyzeliuką. Laukiu komentarų. Dėkuj iš anksto :)

buna kad uzkirmija sviesu ijungimo daviklis. ir jis ar sviesos isiungtos ar ijungtos signalizuoja.

KanDI 2009-03-11 08:39

O pas tave kartais signalizacija nestovi "Sherif" nes pas mano svogeri taip dare tai jis ar pultelio batareika keite ar tabletes.... gerai dabar ir neatsimenu :mastau:

Xenobius 2009-03-11 17:33

Sveiki vyrai, ačiū už atsakimus. :)

Kas dėl "užkirmijusio šviesų įjungimo daviklio", tai nepanašu į tai. Kai faros įjungtos signalas buna ritmingas, o čia signalas vienas ilgas ir tris trumpesni.

Vat dėl signalizacijos, nors pas mane ir ne "Sherif" stovi bet panašu, kad tai butent ir buvo signalizavimo priežastimi. Pabandysiu pakeisti bateriją pultelyje.

Mukshas 2009-03-11 17:41

nenoriu kurti dar vienos temos kuri tures toki pati pavadinima, taigi turiu klausima:
kaip atjungti ta garsini signala? nes slykstesnio garsinio signalo nesu dar girdejes ir svarbiausiai kad veikia atidarius betkurias duris kad ir uzvestai masinai ..... nesu dar mates taip atvirai pasakius :confused:
labai erzinantis dalykas

driuliauskas 2009-03-11 17:43

patarciau neatjungti o ieskotis gedimo uzvedimo spyneleje. jis turi veikti tik istraukus rakta is spyneles.

Mukshas 2009-03-11 18:02

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 18864)
patarciau neatjungti o ieskotis gedimo uzvedimo spyneleje. jis turi veikti tik istraukus rakta is spyneles.

galvoji as ten surasiu kazka? :D as jau kas kas bet tikrai ne elektrikas, galiu tik ijungti, pakeisti arba atjungti, gedimo surasti tikrai nerasiu, nemoku nei varzos pamatuoti ir pan :unreal:

driuliauskas 2009-03-11 18:10

na nejaugi neturiu kokio draugo ar pan kad nors bisky elektroi gaudytusi.
matai kaska atjungt ismest visada paprasta.

Mukshas 2009-03-11 18:24

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 18867)
na nejaugi neturiu kokio draugo ar pan kad nors bisky elektroi gaudytusi.
matai kaska atjungt ismest visada paprasta.

neturiu :ne: as cia toj tauragej is viso nieko neturiu pazystamu faktiskai ... jau nekalbant apie elektrikus ......

driuliauskas 2009-03-11 18:30

na matai as ir nieko mokejau. tik kantrybes turejau. viska nuosekliai ardai ieskaisi nete schemu, analizuoji kaip ir kokiais principais veikia. pats savo masina iki varsteliu isirinkes buvau ir pas nieka pagalbos neprireike. o vien tik isdraskyt kaska islupt atjungt ismest tai...
man kaskaip ne pointas.

Mukshas 2009-03-11 18:35

nu jau su kuo kuo bet su schemom ir breziniais as nedraugauju nei is tolo :boks:
tokius dalykus galiu atlikti tik pas elektrika.... greiciausiai kazkada taip reiks ir daryti, kai jau atrodys kad neisvengiama :)

Xenobius 2009-03-11 21:38

Paaiškėjo, kad dėl visko buvo kaltas imobilaizerio siųstuvėlis, jame baterija sėdo ir dėl to mašina pypsėjo.

Mukshai, aš tai nesiūlyčiau Tau kapstyti užvedimo spynelės. Tam reikės laiko ir kantrybės. O be to, visai neaišku, dėl ko cypia mašina. Problema gali būti ir ne spynelėje.

Jeigu neklystu, tai degančiu farų signalizatorius suveikia tik atsidarius priekinėms durelėms, o užvedus tuo labiau neturėtu suveikti. Taigi, čia tikriausiai ne farų kontrolkė bus kalta.

Iš savo naujausios patirties galiu patarti pasižiūrėti ir pasitikrinti signalizacija. Jei žinai kokia apsaugos sistema pas tave įdėta, pabandyk pasigooglinti ir pasidomėti, dėl ko ji galėtu signalizuoti. Jeigu irgi turi imobilaizerį su siųstuvėliu, galbūt turėsi tokia pat problemą kaip ir aš (sedusi batarkė), o ji tikrai nesunkiai išsprendžiama.

driuliauskas 2009-03-11 21:46

Citata:

Pradžioje rašė Xenobius (Post 18883)
Paaiškėjo, kad dėl visko buvo kaltas imobilaizerio siųstuvėlis, jame baterija sėdo ir dėl to mašina pypsėjo.

Mukshai, aš tai nesiūlyčiau Tau kapstyti užvedimo spynelės. Tam reikės laiko ir kantrybės. O be to, visai neaišku, dėl ko cypia mašina. Problema gali būti ir ne spynelėje.

.

sesk y w124 ijunk lempas ir atidaryk dureles tada ykisk rakta, istrauk rakta jei neisitikinsi vel ikisk vel istrauk. sistema paprasta yra raktas tyli nera rakto signalizuoja. pas mane auto uzvedus galima istraukti rakta jos neuzgesinant ir tada dalampacki ar ji uzkurta ar ne jei nera rakto spyneleje ji signalizuoja. faktas tame kad sistema ten paprasta. raktas atstoja skirtuka kontaktu srovei einanciai is faru jungiklio y zviegiancia rele. isvada viena sroves pertraukejes isejo pasiganyti y pievas. be spyneles ardymo nieko nebus.

BaltMan 2009-03-11 21:55

pas tevo mb irgi tas garsas atidarius ,nors raktas ir spynelej

Xenobius 2009-03-11 22:20

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 18885)
sesk y w124 ijunk lempas ir atidaryk dureles tada ykisk rakta, istrauk rakta jei neisitikinsi vel ikisk vel istrauk. sistema paprasta yra raktas tyli nera rakto signalizuoja. pas mane auto uzvedus galima istraukti rakta jos neuzgesinant ir tada dalampacki ar ji uzkurta ar ne jei nera rakto spyneleje ji signalizuoja. faktas tame kad sistema ten paprasta. raktas atstoja skirtuka kontaktu srovei einanciai is faru jungiklio y zviegiancia rele. isvada viena sroves pertraukejes isejo pasiganyti y pievas. be spyneles ardymo nieko nebus.

Na OK. Gal ir tavo tiesa, tikrai dėl šito nesigynčisiu. Nežinau, kokia sistema yra spinelėje, pačiam ardyti dar neteko. Bet tiesiog prieš ją ardant, o ypač neturint atitinkamų žinių ar patirtės, geriau būtų pradžiai pasitikrinti visus kitus variantus, kurie yra paprastesni. Jei jie nepasitvirtins, ką gi, reiškia reikia ardyti spinelę. :)

driuliauskas 2009-03-11 22:23

matai pas tave buvo viena beda cia kita. juolab kad auto senesne ir paprastesne. as pradeciau nuo ten. bent jau man ta uzvedimo spynele nesudetinga:)

Edgaras 2009-03-11 22:35

Citata:

Pradžioje rašė Mukshas (Post 18863)
kaip atjungti ta garsini signala? nes slykstesnio garsinio signalo nesu dar girdejes

ji atjungt labai paprasta :) jisai yra prietaisu skydelyje.
isimi prietaisu skydeli ten bus daug fyskiu gale. taigi fyske atsakinga uz ta kraupu zyzima yra mazdaug uz tepalu spaudimo rodykles... ten salia fyskes ir yra toks kvadratinis plastmasiukas kuris ir rekia ten.

garsas to priminimo tikrai ziaurus. dabar dar galiu patart pasidaryt kaip as dariau.
nuvaryk i belekoki srota ir nusipirk vadinama bmw gonga jisai yra visuose bmw pradedant nuo kregzdziu :) ta gonga pajungi prie merso fyskes skydelio gale. ir tada kiekviena karta girdesi malonu ausiai gonga ;)

BaltMan 2009-03-14 18:55

sian isemiau xenonus ir idejau lemputes kur buvo tipo ilgos sviesos, viskas normaliai,tik pastebejau kad viduj masinos kazkoks snypstimas prie sviesu jungiklio, gal kas galetu pakomentuoti :)

tech1 2009-03-14 19:11

Citata:

Pradžioje rašė BaltMan (Post 19300)
sian isemiau xenonus ir idejau lemputes kur buvo tipo ilgos sviesos, viskas normaliai,tik pastebejau kad viduj masinos kazkoks snypstimas prie sviesu jungiklio, gal kas galetu pakomentuoti :)

atsijunge vakuumas nuo sviesu aukscio reguliavimo ratuko


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.