MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Kokios nuomones apie galinius varomus ratus? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2905)

ifixas 2009-11-02 16:36

Kokios nuomones apie galinius varomus ratus?
 
Ar neiškyla bėdų? Sakoma jog remontas brangesnis ir sudėtingesnis. Kiek čia tiesos?

gangasz 2009-11-02 16:41

kainos gal priklauso nuo metu masinos,o jos visos bira tik vienos maziau kitos daugiau,man atrodo istvermingesnes yra galiniais varomais:) mb bmw nesu daug girdejas kad labai byra:)cia tik mano nuomone:)

arbuzas 2009-11-02 16:45

Citata:

Pradžioje rašė ifixas (Post 46064)
Ar neiškyla bėdų? Sakoma jog remontas brangesnis ir sudėtingesnis. Kiek čia tiesos?

Neiskyla :) Tik daugiau malonumo vairuojant :)

gangasz 2009-11-02 16:46

pritariu kad moloniau:)

BLEIDAS 2009-11-02 17:09

Kokiu cia problemu vaziuojant gali iskilt? Turejau ir fwd ir rwd ir 4wd automobilius, jokiu bedu ziema nebudavo. Paprasciausiai prie kiekvieno tipo reikia priprasti. O tokiu zmoniu skundai, kai ziema uzklimt lengviau, posukiuose gala uzmeta ir t.t., tai galiu pasakyt, kad geras ziemines padangas uzsidet reikia, o ne pirkt po 20 lt zieminius slikus. O jei jau ir su gerom padangom nepavaziuojama, tai nereikia automobilio keikt, nes, kaip liaudis sako, blogam sokejui ir kiausai maiso.

gangasz 2009-11-02 17:11

reikia geru padangu kad sustojus galetum pradeti vaziuoti:xx: as vazineju snieginais del pradejimo vaiuoti jokiu problemu,tik biski zemas pas mane avangardas tai kartais kaip buldozeris stumdau kur reikia.ir sniego pas mane daugiau nei lietuvoj :)ir kalnu daug :D



Citata:

Pradžioje rašė BLEIDAS (Post 46069)
Kokiu cia problemu vaziuojant gali iskilt? Turejau ir fwd ir rwd ir 4wd automobilius, jokiu bedu ziema nebudavo. Paprasciausiai prie kiekvieno tipo reikia priprasti. O tokiu zmoniu skundai, kai ziema uzklimt lengviau, posukiuose gala uzmeta ir t.t., tai galiu pasakyt, kad geras ziemines padangas uzsidet reikia, o ne pirkt po 20 lt zieminius slikus. O jei jau ir su gerom padangom nepavaziuojama, tai nereikia automobilio keikt, nes, kaip liaudis sako, blogam sokejui ir kiausai maiso.

visiskai teisingai pasakyta:)

liudas777 2009-11-02 17:14

Aš irgi galiu pritart kad jei nemoki važiuot tai nėr ko skųstis kad automobilis bolgas. Bet koks rimtas vairuotojas pasakys kad tiek su galu varomu tiek su priekiu važiuot visada yra imanoma. Gi stabdžiai stabdo visom mašinom keturis ratus. :)

ifixas 2009-11-02 17:28

Na mastau savo SAAB 900 iškeisti į Mercedes Benz C200. Tik dar reikia apžiūrėti kaip bėga, tai dar ir susimasčiau dėl varomųjų, nes su galiniais lyg ir neteko važinėtis, o tuo labiau žiemą.

gangasz 2009-11-02 17:33

Citata:

Pradžioje rašė ifixas (Post 46074)
Na mastau savo SAAB 900 iškeisti į Mercedes Benz C200. Tik dar reikia apžiūrėti kaip bėga, tai dar ir susimasčiau dėl varomųjų, nes su galiniais lyg ir neteko važinėtis, o tuo labiau žiemą.

jai moki vairuoti tikrai priprasi tik padangas uzsidek ne po 30lt:)

Tomskis 2009-11-02 17:51

na man su priekiu varomu lengviau vaziuot, nes kai vaziuoji kieme ziema, kai daug sniego ir yra vezios, galu varomu is ju yra sunkiau isliti, vaira susuki, o masina tiesiai eina.

ir priekiu varomose maziau mechanizmo, ner tokiu kaip kardanu po visa masina, reduktoriu uzianciu.

ifixas 2009-11-02 17:51

Tai jo, ant tokių dalykų netaupau. Iš viso esu stocko megėjas tai stengiuosi išlaikyti automobilius kuo orgnialesnius, nekišu made in china dalių. Tas pats ir su visokiom padangom. Neįsivaizduoju kaip kas nors perka padangas iš visokių maximų kur po 50lt. už vieną.
O šiaip sakyti užsidėk geras padangas negalima. Kiekvienas gamintojas (Michelin, Nokian, Sava, Godyear ir t.t.) turi skirtingus modelius, kurie tam tikrom savybėm yra geresnės už kitas. Vienos labiau per ledą pasireiškia, kitos sniege, kitos vienodai ir ten ir ten, bet prasčiau nei tik vienoj srity. Autobilde buvo visokių testų neblogų su padangom, bet ten ne žieminės :)

O šiaip nežinau, aišku kvaila būtų nesirinkti merso dėl jo varomų ratų, tik dar reikia išmėginti ar labiau už SAAB patiks, nes aparatas irgi neblogas. :)
Motorai tokie pat.

bitch 2009-11-02 18:33

Galine yra zymiai komfortiskesne, nesokineja priekis visai kitaip elgiasi posukiuose lengviau dirba priekine amortizacija. O del ziemos aisku kad priekine yra saugesne.

Luckis 2009-11-02 18:59

Praeita ziema man buvo pirma su RWD, pries tai teko su FWD ir AWD ziemomis vazineti.. Galiu pasakyti, kad zymiai smagiau uz FWD tol, kol neuzklimsti.. tada be 10-15min keismu ne kazkas ir padeda issikapstyti, faktiskai visa padangu komplekta ir sudroziau per sezona :cenzura: Bet siaip ipratus tikrai nera ko bijoti ir malonumas vazinejant tikrai daug didesnis + vos ne visi BMW IR MB tik RWD, tai teko jau susitaikyti su tuo faktu, kad ziemos laukia smagios :seile2:

Tomskis 2009-11-02 19:10

tai vat ir manes laukia smagi ziema. nekantraunu ant sniego paciuozinet :D praeita visa ziema su priekiu varomu ciuozinejau, tai neidomu.

Edgaras 2009-11-02 19:43

tik UZ RWD tiek ant sniego tiek ant slapios dangos! rwd jega :thumbsup:

ifixas 2009-11-02 22:39

Citata:

Pradžioje rašė Arce (Post 46089)
Sabo 900 išvaizda tokia... savotiška... retro :D Jeigu tau patinka, puiku. Nes asmeniškai aš jų negaliu pernešt, jaučiu reikia būt mėgėju tokių mašinų, Saab 900, Lancia Kappa ir pan :)

http://media.photobucket.com/image/s.../1995900-3.jpg
O ką labai baisus? :geda:

BLEIDAS 2009-11-02 22:54

Citata:

Pradžioje rašė ifixas (Post 46166)

Jei pas tave AERO, tai respect, jei ne - tada belieka tik apgailestaut

DTM 2009-11-02 23:05

Jokiu problemu su galu varomu ziema, geros padangos + ABS/ASR ir lekiu drasiai :)

ifixas 2009-11-03 07:54

Citata:

Pradžioje rašė BLEIDAS (Post 46171)
Jei pas tave AERO, tai respect, jei ne - tada belieka tik apgailestaut

Ne, ne Aero, bet traukos tikrai nemažai. O kadangi ir pati mašina sveria ~1100kg tai tas 2 litrų varikliukas ją neša su vėjeliu. :)

arbuzas 2009-11-03 07:56

Citata:

Pradžioje rašė ifixas (Post 46197)
Ne, ne Aero, bet traukos tikrai nemažai. O kadangi ir pati mašina sveria ~1100kg tai tas 2 litrų varikliukas ją neša su vėjeliu. :)

1.1t svoris? Gal ji is anglies pluosto?

ifixas 2009-11-03 16:16

Citata:

Pradžioje rašė Arce (Post 46239)
1,3t jos svoris turėtų būti.

Ups, tiesa, kažkaip netaip parašiau blemba :D :cenzura:

Edgis 2009-11-04 12:15

Bus man jau 3 žiema su RWD. 2 žiemas atvažinėjau be jokių ASD ir ASR ir dabar tokių nėra pas mane:xx: Tik ABS turiu ir visai linksmai važiuoju:). Padangos geros gale yra labai svarbu. Su RWD važiuot komfortiškiau, smagiau ir apsisuka aikštelėse lengviau:) Remontas nėra jau ten labai brangesnis per 3 metus važinėjimo su MB pakeičiau pakabinamą guolį 2 kartus ir amortikus:) O praktikos įgautum su RWD žymiai daugiau:)

samagonas 2009-11-04 13:41

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 46401)
Bus man jau 3 žiema su RWD. 2 žiemas atvažinėjau be jokių ASD ir ASR ir dabar tokių nėra pas mane:xx: Tik ABS turiu ir visai linksmai važiuoju:). Padangos geros gale yra labai svarbu. Su RWD važiuot komfortiškiau, smagiau ir apsisuka aikštelėse lengviau:) Remontas nėra jau ten labai brangesnis per 3 metus važinėjimo su MB pakeičiau pakabinamą guolį 2 kartus ir amortikus:) O praktikos įgautum su RWD žymiai daugiau:)

O kodel guoli ,du kartus keitei?

Edgis 2009-11-04 17:13

Nes vienam servise pamiršo apsaugą uždėt:nerv:, tai vanduo, smėlis ir kiti geri dalykai užmušė guolį per kelius mėnesius:(. O jau kai antrą keitė, tai stovėjau šalia kaip vaiduoklis ir žiūrėjau, kad viską uždėtų:xx:

nissen29 2009-11-04 18:34

na man tai bent pirma masina su galiniais, na preita ziema jau teko vazineti, tikrai adrenalino daugiau, na reikes siemet kur aiskteleje pasimokinti "slalomo" :)

samagonas 2009-11-04 18:43

Teisingai sako uzhsidedi gerus kalioshius ir pirmyn :) Dar kai lietuvoj gyvenau ,turejau Nissan Laurel,automata.Visi sake ,kad zhiema suvargsiu,bet uzhsimechiau Goodyerus ultragripus ir kaip su tanku neshiojaus,jokiu spygliu nereikejo :) O jei uzhklimpdavau,tai imeti D ishlipi ish mashinos ir ishsistumi,o kaimynai su mechaninem to negaledavo padaryti :))

sabarkst 2009-11-04 18:59

man ir pirma ziema bus galu, bet anksciau turejau ziguli pasdraskymuii tai px vaziuot galima su galu tik svarbu nesustot jei jau varai pusnynais, vienu zodziu duot gerai prasisikt masinai ir viskas ok bus:) na is tikru buciau pirkes priekiu varoma, bet priekiu varomu mersu nebuna,o del ko visi mersai galu varomi?

Edgis 2009-11-04 19:09

A klasė, B klasė, ZVito varomi priekiu, čia tiek tik prisimenu, gali būti ir daugiau

driuliauskas 2009-11-04 19:23

na visais laikais tocke stumt buvo ir bus lengviau negu traukti. del to visi sportiski ir labiau komfortu pasizymintis automobiliai varomi galu.
o ziema nededu nei svoriu nei labai ten super ypatingu padangu. vaziuoju su continental top snow5 :D jei y koky kalna kada ir neuzsikabaroju tai apsisuku ir uzkacialinu atbulas. su priekiu varomomis masinomis tas pats. jei pirmyn nevaziuoja tai dazniausiai atbulas prasoki :)
vaziuodamas nevalomais keliais naudoju grandines. lengvai uzsideda, gerai kabina ir ne karve kainuoja.

geriausia pravazuma mano manymu turi citroen xm. ziema lekdavom laukais zuvauti. mauni lenciugus, nuleidi zemyn iki galo ir pirmyn. :ralis:
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden"><input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

Tomskis 2009-11-04 19:29

gal kaip tik pakeli iki virsaus? su nuleistu nlb laukais pravaziuosi

driuliauskas 2009-11-04 19:33

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 46543)
gal kaip tik pakeli iki virsaus? su nuleistu nlb laukais pravaziuosi

cha :xx: cia ir visa esme. leidi iki galo, ir del jo labai smailo snukio visas sniegas ciuozia per virsu. laukais taip pasidurinti faina. is prieko atrodo kad sniego pusnis y tave atvaro. tik su matomumu nekas :D valytuvai sunkiai bepatempia :D na ir aisku reikia uzsikaisioti groteles ir t.t faniera.
P.S. masina ilgai tokiu isbandymu netempia :D slapiu sniegu irgi nevaziuoja :D
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden"><input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.