MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W220 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=232)
-   -   w220 priekinė važiuoklė (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=16477)

alteroja 2015-04-30 17:37

w220 priekinė važiuoklė
 
susidūriau su tokia priekinės važiuoklės problema:
susukant vairą - kantelėjimas
staigiau sustojus - kantelėjimas
pradedant vėl važiuot - kanktelėjimas
žodžiu ratas juda pirmyn atgal ir iš to atsiranda garsas
yra minčių?
buvo mintis, kad rato guolis, bet patampius už rato kai mašina nepakelta - jokio laisvumo. ryt dar pasikelsiu ir matysiu geriau.
važiuoklė perrinkta prieš ~15000km, salenblokus prieš mėnesį laiko apžiūrėjau - gražūs, nesuplyšę.
važiuojant bet kokiu greičiu mašina neplaukioja, didesniais greičiais ir nebėra to garso. viskas lėtai važiuojant duobėtu pagrindu, sukiojant vairą, startuojant ir stabdant.
šiandien jau baisiai tingiu landžiot po mersu, ryt bandysiu purtyt, kadangi pirmadienį nuo ryto teks sukti nemažai kilometrų.
http://ci.catcar.info/mercedes_/BM/B...037.100427.png
ar gali būti kaltas nr 65 šarnyras? prisiminiau, kad šitos svirties nekeičiau, nes viskas buvo gerai.

sportbatis 2015-04-30 18:03

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 388407)
susidūriau su tokia priekinės važiuoklės problema:
susukant vairą - kantelėjimas
staigiau sustojus - kantelėjimas
pradedant vėl važiuot - kanktelėjimas
žodžiu ratas juda pirmyn atgal ir iš to atsiranda garsas
yra minčių?
buvo mintis, kad rato guolis, bet patampius už rato kai mašina nepakelta - jokio laisvumo. ryt dar pasikelsiu ir matysiu geriau.
važiuoklė perrinkta prieš ~15000km, salenblokus prieš mėnesį laiko apžiūrėjau - gražūs, nesuplyšę.
važiuojant bet kokiu greičiu mašina neplaukioja, didesniais greičiais ir nebėra to garso. viskas lėtai važiuojant duobėtu pagrindu, sukiojant vairą, startuojant ir stabdant.
šiandien jau baisiai tingiu landžiot po mersu, ryt bandysiu purtyt, kadangi pirmadienį nuo ryto teks sukti nemažai kilometrų.
http://ci.catcar.info/mercedes_/BM/B...037.100427.png
ar gali būti kaltas nr 65 šarnyras? prisiminiau, kad šitos svirties nekeičiau, nes viskas buvo gerai.

:D :ploja: pries dvi dienas ta pati pastebejau. tik pas mane sitas garsas atsiranda vaziuojant labai letai ir sukant vaira pvz parkuojantis. kartais ir vietoj sukant atsiranda. bet jis ne visada buna, todel sunku pasakyti is kur jis. ziurejau vairo kolonele - viskas ok. vizualiai apziurejau visas gumas - viskas ok. is kur tas garsas net neisivaizduoju.

alteroja 2015-04-30 18:09

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 388415)
:D :ploja: pries dvi dienas ta pati pastebejau. tik pas mane sitas garsas atsiranda vaziuojant labai letai ir sukant vaira pvz parkuojantis. kartais ir vietoj sukant atsiranda. bet jis ne visada buna, todel sunku pasakyti is kur jis. ziurejau vairo kolonele - viskas ok. vizualiai apziurejau visas gumas - viskas ok. is kur tas garsas net neisivaizduoju.

nu tai ir pas mane tas pats.
tik lėtai ir sukant vairą.
ryt viską pereisiu o jei ką reikės važiuot purtyt važiuoklę, nes važiuoklės patikra nėra mano stiprioji pusė...

sportbatis 2015-04-30 18:11

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 388416)
nu tai ir pas mane tas pats.
tik lėtai ir sukant vairą.
ryt viską pereisiu o jei ką reikės važiuot purtyt važiuoklę, nes važiuoklės patikra nėra mano stiprioji pusė...

turiu nuliudint, bet googlinau nemazai. zmones prisikeite visko ir gan nemazai - jokio rezultato. as turiu dar tokia minty, kad kazkas susije su kolonele ir skyscio vaiksciojimu. nes uzdejau platesnius ratus ir po ~1000km atsirado sitas garsas.

alteroja 2015-04-30 18:12

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 388417)
turiu nuliudint, bet googlinau nemazai. zmones prisikeite visko ir gan nemazai - jokio rezultato. as turiu dar tokia minty, kad kazkas susije su kolonele ir skyscio vaiksciojimu. nes uzdejau platesnius ratus ir po ~1000km atsirado sitas garsas.

tai pas mane toje pusėje tik nr 65 nepakeistas ir vairo traukės angalis (ir tai gali būt pakeistas - nepamenu kuriai pusei keičiau). visa kita abejose pusėse pakeista.

sportbatis 2015-04-30 18:14

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 388418)
tai pas mane toje pusėje tik nr 65 nepakeistas ir vairo traukės angalis (ir tai gali būt pakeistas - nepamenu kuriai pusei keičiau). visa kita abejose pusėse pakeista.

labai stipriai abejoju ar is siu detaliu gali eiti toks garsas. nes cia grynai metalas-metalas kontaktas. lyg kokia skarda kazka uzkabintu.

alteroja 2015-04-30 18:16

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 388420)
labai stipriai abejoju ar is siu detaliu gali eiti toks garsas. nes cia grynai metalas-metalas kontaktas. lyg kokia skarda kazka uzkabintu.

nu vis tiek kažkoks sprendimas turi būt.

sportbatis 2015-04-30 18:17

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 388421)
nu vis tiek kažkoks sprendimas turi būt.

turi but. bet man jau tiesiog laiko gaila aiskintis. siandien 20min pragulejau ir nieko neradau.

alteroja 2015-04-30 18:18

reikės gal dar pirmadienį ryte nulėkt iki viliaus serviso kad išpurtytų jei pats nerasiu kame replės.

sportbatis 2015-04-30 18:21

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 388423)
reikės gal dar pirmadienį ryte nulėkt iki viliaus serviso kad išpurtytų jei pats nerasiu kame replės.

kai pakeli visa prieki ir sukineji ratus yra tas garsas? pas mane nera stipraus, bet kartais, kai ratas jau beveik susuktas iki galo, pasigirsta 10kart silpnesnis canktelejimas. vat del to as manau, kad cia kolonele grybauja.

alteroja 2015-04-30 18:25

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 388424)
kai pakeli visa prieki ir sukineji ratus yra tas garsas? pas mane nera stipraus, bet kartais, kai ratas jau beveik susuktas iki galo, pasigirsta 10kart silpnesnis canktelejimas. vat del to as manau, kad cia kolonele grybauja.

t.y. pakeli priekį nuo žemės? ar mašiną su amortikais pakeli?

sportbatis 2015-04-30 18:26

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 388425)
t.y. pakeli priekį nuo žemės? ar mašiną su amortikais pakeli?

pakeli prieki su dviem donkratais, kad priekiniai ratai neliestu zemes.

Hunter 2015-04-30 18:27

su dviem donkratais nekelciau masinos, ypac su originaliais

alteroja 2015-04-30 18:31

kaip zapadlo buvo - norint nufilmuot sukiojo vairą ir nebuvo garso...

sportbatis 2015-04-30 18:33

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 388428)
kaip zapadlo buvo - norint nufilmuot sukiojo vairą ir nebuvo garso...

pabandyk ka sakiau. pakelk prieki ir rankom uz ratlankio paemes sukiok.

alteroja 2015-04-30 18:43

ryt pamėginsiu.
gal dar kas kokių idėjų turit?

sportbatis 2015-04-30 19:12

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 388431)
ryt pamėginsiu.
gal dar kas kokių idėjų turit?

dabar garaze masina, ratai susukti. priejau ir spyriau - klankt :D

alteroja 2015-04-30 19:14

tai kas belieka - tik spardyt.
pala, o pas tave irgi vairuotojo pusėje ?

sportbatis 2015-04-30 19:17

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 388436)
tai kas belieka - tik spardyt.
pala, o pas tave irgi vairuotojo pusėje ?

lyg ir vairuotojo. bet kai mano dyzelis uzkurtas klaksi nieko nesuprasi is kur tie garsai.

fanatikas 2015-04-30 19:52

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 388431)
ryt pamėginsiu.
gal dar kas kokių idėjų turit?

man taip buvo, kad susukus vaira kazkas kaksteledavo, pasirodo varztas atsipalaidaves buvo kur atidarius kapota ant bakavinos kiaurai eina toks ilgas kur virsutine sake laiko.

alteroja 2015-04-30 19:54

Citata:

Pradžioje rašė fanatikas (Post 388438)
man taip buvo, kad susukus vaira kazkas kaksteledavo, pasirodo varztas atsipalaidaves buvo kur atidarius kapota ant bakavinos kiaurai eina toks ilgas kur virsutine sake laiko.

ačiū už variantą, ryt patikrinsiu

sportbatis 2015-04-30 20:04

per daug zargono cia man :D paaiskinkit valstybine kalba koks cia varztas.

Hunter 2015-04-30 20:07

virsutines sakes varztas

sportbatis 2015-04-30 20:13

jo susigaudziau. vairuotojo puses nepasukau, keleivio ~1 kart apsisuko. bet jauciu ir daugiau eitu, bijau persukt. kitas dalykas - ten viskas ant gumu ir kontakto su metalu niekur nera. rytoj vaziuosiu bus matyt

alteroja 2015-04-30 20:21

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 388442)
jo susigaudziau. vairuotojo puses nepasukau, keleivio ~1 kart apsisuko. bet jauciu ir daugiau eitu, bijau persukt. kitas dalykas - ten viskas ant gumu ir kontakto su metalu niekur nera. rytoj vaziuosiu bus matyt

yra tas kontaktas. gi su įvore salenbloke. atsimink, kad dar ir kitoje pusėje yra po varžtą. gi šakė į rėmą dviem taškais laikosi

sportbatis 2015-04-30 20:24

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 388443)
yra tas kontaktas. gi su įvore salenbloke. atsimink, kad dar ir kitoje pusėje yra po varžtą. gi šakė į rėmą dviem taškais laikosi

zinau, bet siandien jau nelysiu ir netikrinsiu, rytojui dar pazesiu pasikeles. jei pasitvirtins - kolegai alaus :drug:

sportbatis 2015-05-01 11:28

Perėjau visus varžtus viršutinės šakės. Keleivio pusės šiek tiek paverziau, bet labai nežymiai. Pavazinesiu bus matyt.

alteroja 2015-05-01 12:53

guolis geras pas mane, šakės varžtai priveržti mirtinai, tik prie šarnyro nelindau...
apačioj viskas gerai. kanksi net keliant su donkratu, palindus nelabai eina suprast iš kur tas garsas, faktas kad iš vairuotojo pusės.

Hunter 2015-05-01 13:18

As statau uz 1. pagrindinis sarnyras, 2. guolis

alteroja 2015-05-01 13:22

ratas kaip įkaltas - jokio laisvumo, tai guolį būtų galima atmest

Kestas 2015-05-01 15:23

pas mane irgi buvo lygiai tas pats sukiojant vaziuojant kaksedavo pats viska persiverziau ir dabar viskas gerai, tai siulau visus visos vaziuokles varztus persiverzti jeigu perrinkta vaziuokle :)

alteroja 2015-05-01 18:18

Citata:

Pradžioje rašė Kestas (Post 388530)
pas mane irgi buvo lygiai tas pats sukiojant vaziuojant kaksedavo pats viska persiverziau ir dabar viskas gerai, tai siulau visus visos vaziuokles varztus persiverzti jeigu perrinkta vaziuokle :)

tau kankšėjimai buvo po važiuoklės perrinkimo?
aš kai persirinkau per porą dienų atsileido pagrindinio šarnyro ir stabilizatoriaus veržlės - jas priveržiau ir kitas vietas perėjau.

alteroja 2015-05-05 11:42

pas mane dėl garsų kaip ir aiški problema - priekinis salenblokas, amortiko svirties.
galimi du variantai: apibėgo tepalais ir dėl to neina jo normaliai užveržti, kol nebus nuvalyti tepalai.
antra - susėdęs pats salenblokas ir neina jo priveržti.

sportbatis 2015-05-08 19:54

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 388955)
pas mane dėl garsų kaip ir aiški problema - priekinis salenblokas, amortiko svirties.
galimi du variantai: apibėgo tepalais ir dėl to neina jo normaliai užveržti, kol nebus nuvalyti tepalai.
antra - susėdęs pats salenblokas ir neina jo priveržti.

http://images.gasgoo.com/MiMwMDRfMDA...w220-metal.jpgsitos svirties?

Hunter 2015-05-08 20:11

taip

sportbatis 2015-05-08 20:22

Gerai man dabar durnam paaiškinkit prie ko tepalai ir iš kur jie ant to sailenbloko, ir prie ko čia uzverzimas? Tuoj lendu po savo pasižiūriu. Bet ten pas mane nagai nekisti 8k km nemanau kad atsiverze.

sportbatis 2015-05-08 20:38

Perėjau viską. Viskas priversta mirtinai.

Hunter 2015-05-08 20:55

Tepalai pas ji nuo voztuvu dangtelio tarpines kai girtas dejo ir kreivai sudejo :D
Bet man tas variantas irgi kazkaip su logika nelabai risasi

alteroja 2015-05-08 21:58

tai belieka sutapimas. o salenblokas neužsiveržia. gaila neturiu laiko pasikrapštyt pats, tai kol kas važinėju taip.

Hunter 2015-05-09 09:08

man realiausias variantas yra netinkama verzle


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.