MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   Kiek kainuoja perrinkti W202 galinę pakabą? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7377)

pauliokas 2011-06-11 19:25

Kiek kainuoja perrinkti W202 galinę pakabą?
 
sveiki, noreciau pasidomet, ar kas perrinkinejo w202 galine pakaba pilnumoje, nes as noriu perrinkt viska, kiek daug mas tai kainuos, aisku manau, kad daug :)

mikis 2011-06-11 19:35

kas ieina i tavo galine pakaba konkreciai? ir pats perinkinesi ar tik detaliu kainu klausi?

Citata:

Pradžioje rašė pauliokas (Post 151769)
sveiki, noreciau pasidomet, ar kas perrinkinejo w202 galine pakaba pilnumoje, nes as noriu perrinkt viska, kiek daug mas tai kainuos, aisku manau, kad daug :)


mikis 2011-06-11 19:40

paspaudes ant piesunuko ismes linka su kainom, gali daug mas orentuotis :)

http://i.ebayimg.com/00/$(KGrHqN,!iE...JlF!~~0_12.JPG


amortikai

http://i.ebayimg.com/02/!B+mzz+Q!mk~...zDqN!~~_12.JPG

pauliokas 2011-06-11 19:56

panasiai ir galvojau, kad apie 1000lt, amortizatoriu tai nekeisiu, keisiu dar tilto keturias gumas :)
manau jo, keisiu pats, nes dar reikia man sankaba pasikeisti, nes pas mane idomus dalykas nutiko, kai nusipirkau sita mb man staigiau atleidus sankaba pasijasdavo smugis per tilta, galvojau, kad kardano gumom sakes, patikrinau, sveikos, krizme irgi sveika, is pacio tilto beveik nera laisvumo, pasirodo sankamos diskui sakes, spiruoklytes issivaiksciojo ir is ten gavosi laisvumas, tai ir dauze man, tai teks keist :)

mikis 2011-06-11 20:44

:)) na maladets kad pats taisaisi, tik kur tu ta 1000lt radai as nematau ;) uz toki piniga galim daug ka pasikeisti susipirkus

Citata:

Pradžioje rašė pauliokas (Post 151774)
panasiai ir galvojau, kad apie 1000lt, amortizatoriu tai nekeisiu, keisiu dar tilto keturias gumas :)
manau jo, keisiu pats, nes dar reikia man sankaba pasikeisti, nes pas mane idomus dalykas nutiko, kai nusipirkau sita mb man staigiau atleidus pasijasdavo smugis per tilta, galvojau, kad kardano gumom sakes, patikrinau, sveikos, krizme irgi sveika, is pacio tilto beveik nera laisvumo, pasirodo sankamos diskui sakes, spiruoklytes issivaiksciojo ir is ten gavosi laisvumas, tai ir dauze man, tai teks keist :)


Tomskis 2011-06-11 21:42

samagono palauk , pasakys, jis ten visa tilta nauja sumetes :)

Darius 2011-06-11 21:58

Taigi DTM keite sau. Jo temoje pasiziurekit sumokejo irgi apie 1000. http://mb1.lt/showthread.php?t=4453&page=13

mikis 2011-06-11 22:00

nes jis lietuvoj pirko, preke iki lietuvos atkeliauti turi, ir dar ta parduotuve turi uzsidirbti :) aisku jeigu pirkti dar po viena trauke, dar brangiau bus
Citata:

Pradžioje rašė Arisimo (Post 151799)
Taigi DTM keite sau. Jo temoje pasiziurekit sumokejo irgi apie 1000. http://mb1.lt/showthread.php?t=4453&page=13


pauliokas 2011-06-12 00:10

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 151778)
:)) na maladets kad pats taisaisi, tik kur tu ta 1000lt radai as nematau ;) uz toki piniga galim daug ka pasikeisti susipirkus

rimtai, apsiskaiciavau truputi :) as tai aplamai, kiek galiu tai pats viska sau darausi, pries tai turejau w124 automata, uzkale variklis tai pasikeiciau pats varikli ir persidariau is automapo i mechanini, nes automatas nepatiko, buvo idomu pazaistai :)

Jexx 2011-06-12 00:34

viskas OK, nurorymai teisinngi

mikis 2011-06-12 00:41

na matosi ne tik rankas turi bet ir galva :) ir dar irankiu su kurias gali dirbti prie savo bolido

Citata:

Pradžioje rašė pauliokas (Post 151857)
rimtai, apsiskaiciavau truputi :) as tai aplamai, kiek galiu tai pats viska sau darausi, pries tai turejau w124 automata, uzkale variklis tai pasikeiciau pats varikli ir persidariau is automapo i mechanini, nes automatas nepatiko, buvo idomu pazaistai :)


pauliokas 2011-06-12 00:53

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 151862)
na matosi ne tik rankas turi bet ir galva :) ir dar irankiu su kurias gali dirbti prie savo bolido

na visko neturiu, o ko reikia nuvaziuoju i servisa ir pasiimu, nes geras tevo pazystamas turi servisa ir pats dirbau dizeliniu varikliu servise, tai nemazai ko ismokau is ten :)

mikis 2011-06-12 01:05

tai gal turi ir kokiu kolegu detaliu parduotuvei kurie galetu uzsakit tau detales, manau pigiau atsiuntimas kainuotu.

Citata:

Pradžioje rašė pauliokas (Post 151863)
na visko neturiu, o ko reikia nuvaziuoju i servisa ir pasiimu, nes geras tevo pazystamas turi servisa ir pats dirbau dizeliniu varikliu servise, tai nemazai ko ismokau is ten :)


samagonas 2011-06-12 01:15

Mikio paveiksliuke, sheshios virshutines traukes,pilnai ju nebekeischiau,keishchiau tik pachius saleinblokus. ( Geros kokybes traukes kainuos kosmosa, levaku deti neapsimoka,o pachias gumas, gali isideti arba originales (nezhinau kaip rashosi :geda: ), arba ,bent jau aukshtos kokybes,metalas juk pas tave geras ? ar jos kiaurai prarudyjusios ir sulinkusios?) o tos dvi apatines traukutes,kapeikas kainuoja.
P.S buk zhmogus patikek, senu partizanu :))) nedek pigiu daliu, nes galu gale, mokesi trigubai.
Jei keisi,tilto pagalves,buk pasiruoshes nusiimti tilta ir paprakaituoti pora dienu,kol ishlupsi senas. Ir dar,kai sudesi naujas traukes,varzhtus uzhtempinek,tik ant nuleistos mashinos,jei dar kas ish galo su ranka paspaus bagazhine i apachia,bus visai sveikata,-tas pats ir su galiniu mortiku uzhtempimu,nesugalvok susirinkti ir uzhsitampyti tilta,kai jis bus nuimtas, arba pakeltas ant donkrato.
Chia tiek ish mano patirties.

mikis 2011-06-12 01:26

butu mano valia ir pinigu daugiau keisciau viska kartu ir masina ir zmona :D Joke..

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 151865)
Mikio paveiksliuke, sheshios virshutines traukes,pilnai ju nebekeischiau,keishchiau tik pachius saleinblokus. ( Geros kokybes traukes kainuos kosmosa, levaku deti neapsimoka,o pachias gumas, gali isideti arba originales (nezhinau kaip rashosi :geda: ), arba ,bent jau aukshtos kokybes,metalas juk pas tave geras ? ar jos kiaurai prarudyjusios ir sulinkusios?) o tos dvi apatines traukutes,kapeikas kainuoja.
P.S buk zhmogus patikek, senu partizanu :))) nedek pigiu daliu, nes galu gale, mokesi trigubai.
Jei keisi,tilto pagalves,buk pasiruoshes nusiimti tilta ir paprakaituoti pora dienu,kol ishlupsi senas. Ir dar,kai sudesi naujas traukes,varzhtus uzhtempinek,tik ant nuleistos mashinos,jei dar kas ish galo su ranka paspaus bagazhine i apachia,bus visai sveikata,-tas pats ir su galiniu mortiku uzhtempimu,nesugalvok susirinkti ir uzhsitampyti tilta,kai jis bus nuimtas, arba pakeltas ant donkrato.
Chia tiek ish mano patirties.


samagonas 2011-06-12 01:30

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 151867)
butu mano valia ir pinigu daugiau keisciau viska kartu ir masina ir zmona :D Joke..

artistas :xx:
dar man rodos ,kad zhmogui ir girgzhduku reiks i galines shakes (nezhinau,kaip vadinasi ) , irgi nesugalvok deti pigiu, nes vazhiuosi,kaip su sena lova (pora menesiu bus gerai ) :xx::xx::xx:
P.s nezhinau tiksliai,kokia ten pakaba, bet itariu panashi,kaip w124

pauliokas 2011-06-12 11:21

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 151865)
Mikio paveiksliuke, sheshios virshutines traukes,pilnai ju nebekeischiau,keishchiau tik pachius saleinblokus. ( Geros kokybes traukes kainuos kosmosa, levaku deti neapsimoka,o pachias gumas, gali isideti arba originales (nezhinau kaip rashosi :geda: ), arba ,bent jau aukshtos kokybes,metalas juk pas tave geras ? ar jos kiaurai prarudyjusios ir sulinkusios?) o tos dvi apatines traukutes,kapeikas kainuoja.
P.S buk zhmogus patikek, senu partizanu :))) nedek pigiu daliu, nes galu gale, mokesi trigubai.
Jei keisi,tilto pagalves,buk pasiruoshes nusiimti tilta ir paprakaituoti pora dienu,kol ishlupsi senas. Ir dar,kai sudesi naujas traukes,varzhtus uzhtempinek,tik ant nuleistos mashinos,jei dar kas ish galo su ranka paspaus bagazhine i apachia,bus visai sveikata,-tas pats ir su galiniu mortiku uzhtempimu,nesugalvok susirinkti ir uzhsitampyti tilta,kai jis bus nuimtas, arba pakeltas ant donkrato.
Chia tiek ish mano patirties.



pigiu as tikrai nedesiu, sita jau zinau, geriau daugiau tevo pinigine prakratyt, negu man kelis kartus pakabe perinkt :D as tai visa tilta is kart zemen leisiu, nes noriu viska pekeist, nes jau nebe pirmos jaunystes, jai tvarkyt, tai tvarkyt is kart viska, amortiku nekeisiu, nes dar geri, tik va galas siek tiek nusedes, trai galvoju gumas po spiruoklem idet, tik nezinau kokias :)

pauliokas 2011-06-12 11:22

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 151864)
tai gal turi ir kokiu kolegu detaliu parduotuvei kurie galetu uzsakit tau detales, manau pigiau atsiuntimas kainuotu.

turiu, tai daviau jam uzklausa, kad padarytu man kainorasti visu detaliu :)

mikis 2011-06-12 13:27

nu duok zinoti ;) ir lauksim darbu fotkiu video :) ir viso kito :>

Citata:

Pradžioje rašė pauliokas (Post 151900)
turiu, tai daviau jam uzklausa, kad padarytu man kainorasti visu detaliu :)


pauliokas 2011-06-12 14:50

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 151932)
nu duok zinoti ;) ir lauksim darbu fotkiu video :) ir viso kito :>

pasistengsiu :) ziurek, o kur akeliai nuoroda, tai ten geros detales ar ne, nes galvoju, jaigu rimta firma, tai parsisiusti tada :)

mikis 2011-06-12 14:58

nznau, cia pirma komplekta ismete ebay ir imeciau, seip gali pats paziureti jeigu turi laiko, parasinek 202 galine vaziuokle ir pamatisi ten kainu skirtumas. as kai sau perinkinejau tai naujas imiau tik suvedimo traukes, visa kita perpresavau, ka prieki ka gale.

Citata:

Pradžioje rašė pauliokas (Post 151947)
pasistengsiu :) ziurek, o kur akeliai nuoroda, tai ten geros detales ar ne, nes galvoju, jaigu rimta firma, tai parsisiusti tada :)


Moodzius 2011-07-30 17:49

Sveik,reiketu galines vaziuokles isklotines.kaip buna katalaguose.jei kas turit imeskit;]

Tomskis 2011-07-30 17:51

Citata:

Pradžioje rašė Nunx (Post 158938)
Sveik,reiketu galines vaziuokles isklotines.kaip buna katalaguose.jei kas turit imeskit;]

www.neoriginal.ru susirasi

Moodzius 2011-07-30 18:05

ojetau,su Rusu kalba susipykes as;/

Tomskis 2011-07-30 18:35

teks mokytis, prireikia gyvenime, kaip ir anglu :) bet ten nelabai rusu ir reikia, pasirenki mercedes, ivedi vina, o ten viskas angliskai :)

http://images.neoriginal.ru/index.ph...b7c976bad1f2ec

Moodzius 2011-07-30 18:39

As tau vel lieku skolingas,kur gyveni?gersim bonke man atrodo greitu metu:D

Tomskis 2011-07-30 18:46

a ka jau viena skola kabejo nuo kazkada? :D

Moodzius 2011-07-30 18:47

Tai jau tu kelinta syk man padedi:)))

pauliokas 2011-09-07 10:42

pagaliau viska pasikeiciau, tik ne pats, o servise, nes laiko neturejau, tokiam ilgam zaidimui, servise su darbu sumokejau 1000lt, tai pakeite visa pakaba, sake, kad pas mane dar buvo siskas originalas, ne kart niekas nebuvo keista, tai viskam buvo sakes, ypac tilto pagrindinem salenblokam, visiskai isplyso, tai dabar toks malonumas vazineti, ir galas pagaliau pakilo, nes buvo nusedes, atsistojo i savo vieta :)

Speed200 2011-09-07 16:59

Citata:

Pradžioje rašė pauliokas (Post 164426)
pagaliau viska pasikeiciau, tik ne pats, o servise, nes laiko neturejau, tokiam ilgam zaidimui, servise su darbu sumokejau 1000lt, tai pakeite visa pakaba, sake, kad pas mane dar buvo siskas originalas, ne kart niekas nebuvo keista, tai viskam buvo sakes, ypac tilto pagrindinem salenblokam, visiskai isplyso, tai dabar toks malonumas vazineti, ir galas pagaliau pakilo, nes buvo nusedes, atsistojo i savo vieta :)

Kaip tu cia nebrangiai susisukai? :)

pauliokas 2011-09-07 17:15

Citata:

Pradžioje rašė Speed200 (Post 164462)
Kaip tu cia nebrangiai susisukai? :)

na taip, tikrai nebrangiai, nors per kisene atsejo neblogai :D

Moodzius 2011-09-11 18:22

sveiki,kur Kaune daro nebrangiai ir gerai ratu suvedima?Kaune dar tik pirma savaite tai nieko nezinau,buciau dekingas jeigu parasytumete tikslu adresa;]]]

Darius 2011-09-12 20:50

Siūlyčiau statybininkų gatvėje Švaros auto servise. Daro gerai, rik ten aš varau. O dėl kainos tai nežinau ar pigiai ar brangiai. Man svarbu, kad gerai.:wave:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.