MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W124 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=200)
-   -   Variklio elektronikos problema. Gal bus patarimu? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8842)

Donatass3 2012-01-11 18:23

Variklio elektronikos problema. Gal bus patarimu?
 
Sveiki,
na nuo vienos problemos prie kitos einu :D
Tai va problema tokia, kuriant varikli jis niekada nepalaiko apsuku, tarkim kai uzkuri iki 1.5k kad apsiltu biski, yra taip uzvedi iskart purpsi kokius 500-600 dbr rytas isvis uzgesta vasara norm, itarima turiu, kad laisvu apsuku reguliatorius uzstriges arba nebeveikia tiesiog, prie viso to yra ir kita problema, ventiliatorius nepasijungia uzkaitus motorui, tai reziume galvoju gal valdymo blokas serga?
Ta reguliatoriu paziuresiu kokia geresne diena, ventiliatoriu nzn kur ziuret, skaiciau kad kazkoki davikli paziuret ji uztrumpint, tai uztrumpinau ir nieko vistiek neivyko.
Kas turit kokiu minciu? :)

Tomskis 2012-01-11 18:26

na jei dar pasakytum koks variklis tai isvis gerai butu :)

mikis 2012-01-11 18:42

variklis 2.3 jeigu iesko ka trumpinti ;)
dujos yra masinoj? sovusios buvo? kaip kuriasi?

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 186507)
na jei dar pasakytum koks variklis tai isvis gerai butu :)


Donatass3 2012-01-11 19:45

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 186507)
na jei dar pasakytum koks variklis tai isvis gerai butu :)

sorry, variklis 2,3 Benzas/dujos

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 186510)
variklis 2.3 jeigu iesko ka trumpinti ;)
dujos yra masinoj? sovusios buvo? kaip kuriasi?

Taip su dujom, taip buvo viena karta, o gal kelis, dar pradzioj buvo sove pamenu, siaip paskutini karta sove taip kad zarna nuleke nuo to reguliatoriaus ir viso krabo apacios, bet pries si suvi jau buvo gedimai, sakai nuo suvio jis uzstrigo? Turejau anksciau passata tai kai saudavo visos zarnos issitaskydavo i visas puses surenku viska, dregme isvalau is paskirstytojo ir toliau riededavau be problemu :D zinoma ten ne :zenklas: :D

Tomskis 2012-01-11 19:47

o cia krabas plysta nuo sproginejimo

Donatass3 2012-01-11 20:20

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 186520)
o cia krabas plysta nuo sproginejimo

paskutini karta kai sove buvau visa kraba pakeles paziuret nes nzn kas nusove ir neuzsivede del to masina. Guma nebuvo pazeista, nuo senatves itrukusi siektiek ir viskas, anuodija purskiant nereguoja motoras, reiskias oro netraukia per koki plysi :)

Uzmirsau paminėti, kad ant benzino kuriasi labai prastai, ant dujų gaudo iskarto, dažniausiai gaza tenka paspausti ir palaikyti, kad uzsivedus neuzgestu.

mikis 2012-01-12 08:51

kad dujos nesauditu daugiau, nuvaziuok susireguliuok normaliai cia as rimtai, o dabar kitas klausimas, ant ko apsuku nelaiko benzo ar duju ? idle valve sulauzit sunku yra, tad tikrai atkrenta ji.
jeigu ant benzo nelaiko apsuku, ir sakai atsalus prasidejo, duok tiesiogini pliusa i salto uzvedimo pursktuka, ir megink uzvesti, bet salta varikli.
jeigu ant duju nelaiko apsuku, imi lauk kraba, ir ziuri guma po krabu, arba pacia slange, kazkuris prie mirties, gal net koks vakumas nedamautas.

o kad normaliai uzmauti krabo guma ant isiurbimo kolektoriaus nusijimk lekstute nuo krabo, ir labai gerai is virsaus matisi kaip uzsimauna kur paspausti reikia ir panasiai, poto lekstute lengvai istatisi i vieta, tik ziurek kai versi varzta, kad lestute nesusiskipuotu, nesibruzintu i korpusa.

prie to pacio klausimas kada reduktorius keistas? arba ment jau membranos jame?

Citata:

Pradžioje rašė Donatass3 (Post 186519)
sorry, variklis 2,3 Benzas/dujos

Taip su dujom, taip buvo viena karta, o gal kelis, dar pradzioj buvo sove pamenu, siaip paskutini karta sove taip kad zarna nuleke nuo to reguliatoriaus ir viso krabo apacios, bet pries si suvi jau buvo gedimai, sakai nuo suvio jis uzstrigo? Turejau anksciau passata tai kai saudavo visos zarnos issitaskydavo i visas puses surenku viska, dregme isvalau is paskirstytojo ir toliau riededavau be problemu :D zinoma ten ne :zenklas: :D


Donatass3 2012-01-12 16:18

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 186597)
kad dujos nesauditu daugiau, nuvaziuok susireguliuok normaliai cia as rimtai, o dabar kitas klausimas, ant ko apsuku nelaiko benzo ar duju ? idle valve sulauzit sunku yra, tad tikrai atkrenta ji.
jeigu ant benzo nelaiko apsuku, ir sakai atsalus prasidejo, duok tiesiogini pliusa i salto uzvedimo pursktuka, ir megink uzvesti, bet salta varikli.
jeigu ant duju nelaiko apsuku, imi lauk kraba, ir ziuri guma po krabu, arba pacia slange, kazkuris prie mirties, gal net koks vakumas nedamautas.

o kad normaliai uzmauti krabo guma ant isiurbimo kolektoriaus nusijimk lekstute nuo krabo, ir labai gerai is virsaus matisi kaip uzsimauna kur paspausti reikia ir panasiai, poto lekstute lengvai istatisi i vieta, tik ziurek kai versi varzta, kad lestute nesusiskipuotu, nesibruzintu i korpusa.

prie to pacio klausimas kada reduktorius keistas? arba ment jau membranos jame?

Dujos super tvarkingos :DD pats montavausi, tik su elektra joms netaip pajungiau, reguliuotos taip pat pas rimtus dujininkus( po paskutinio suvio, o kai susistaciau nuvariau pas pazystama kuris turejo duju analizatoriu ir sureguliavo uz savikaina, itariau kad nekaip :D ) dujos detos birzeli, viskas isskyrus baliona nauja. :)
Nelaiko ant duju nes ant benzo man isviso ji tevaziuoja tik vaziuojant kokia 50 ir permetant ant benzo nuo duju tada vaziuoja, o taip uzkurti ant benzo sunku, gaudo gaudo bet nepagauna, po benzininio pasivazinejimo kita diena vedasi gerai, tik nepriima gazo negaliu tikslei pasakyti tokiu atveju ar laiko sukius ar ne, benzinu daznai nevazineju, MISTIKA tas ke- jetronikas:D digifantas geriau bendrauja :xx:
kalbant apie zarnas tai ta nuo tos gumos iki idle valve padariau is ko turejau po ranka, gal ji per mazo diametro, bet kaip ir sakiau su orginalia zarna man vistiek sukiu nelaikydavo. Vasaros pradzioje kai dar benzinu vazinejau rytais kai vaziuodavau i darba, tas budavo ~ 5:30h masina uzsivesdavo irgi purpedavo ~500-600 apsuku net motoras virpedavo visas :)

mikis 2012-01-12 18:08

nespamink bereikalo, o darik kas rasoma, butu viskas gerai, viskas gerai ir veiktu :)

Citata:

Pradžioje rašė Donatass3 (Post 186684)
Dujos super tvarkingos :DD pats montavausi, tik su elektra joms netaip pajungiau, reguliuotos taip pat pas rimtus dujininkus( po paskutinio suvio, o kai susistaciau nuvariau pas pazystama kuris turejo duju analizatoriu ir sureguliavo uz savikaina, itariau kad nekaip :D ) dujos detos birzeli, viskas isskyrus baliona nauja. :)
Nelaiko ant duju nes ant benzo man isviso ji tevaziuoja tik vaziuojant kokia 50 ir permetant ant benzo nuo duju tada vaziuoja, o taip uzkurti ant benzo sunku, gaudo gaudo bet nepagauna, po benzininio pasivazinejimo kita diena vedasi gerai, tik nepriima gazo negaliu tikslei pasakyti tokiu atveju ar laiko sukius ar ne, benzinu daznai nevazineju, MISTIKA tas ke- jetronikas:D digifantas geriau bendrauja :xx:
kalbant apie zarnas tai ta nuo tos gumos iki idle valve padariau is ko turejau po ranka, gal ji per mazo diametro, bet kaip ir sakiau su orginalia zarna man vistiek sukiu nelaikydavo. Vasaros pradzioje kai dar benzinu vazinejau rytais kai vaziuodavau i darba, tas budavo ~ 5:30h masina uzsivesdavo irgi purpedavo ~500-600 apsuku net motoras virpedavo visas :)


Donatass3 2012-01-12 18:42

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 186706)
nespamink bereikalo, o darik kas rasoma, butu viskas gerai, viskas gerai ir veiktu :)

Na sorry, parasiau kas buvo daryta kur +- yra gerai o kur neaisku :) kai gausiu silta vieta po stogu isivarysiu ir patikrinsiu visus galus ka apraset ir dar tuos kokius pamatysiu netvarkingus :)

Donatass3 2012-01-22 11:41

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 186706)
nespamink bereikalo, o darik kas rasoma, butu viskas gerai, viskas gerai ir veiktu :)

Tai va, vakar visus sandarumus paziurejau, viskas gerai niekur oras nera traukiamas per krastus, o sukiu nekelia nei ant duju nei ant benzino, tik ant benzino gal siektiek motoras graziau dirba ant tu paciu minimaliu sukiu nei su dujomis. Taip pat klausimas kaip reikia tinkamai pareguliuoti pavaru dezes trosa, kad si perjungtu begius tvarkingai, ta prasme paciu laiku, nes db perjungdavo ant 1,9k aps/min ir kad vaziuoti man labai gaza reikia spausti o tai manau ir yra sanaudu daug suvartojimo pasekme.
Gazdina jau kai antra karta su 40 litru nenuvaziuoju 200km

mikis 2012-01-22 11:43

kaip tu tikrinai sandarumus?
sanaudos nes lemda smigusi
ant 2k apsuku perjungia pavaras "E" rezimu ant "S" perjungs ties 2.2 2.4 kazkur



Citata:

Pradžioje rašė Donatass3 (Post 188730)
Tai va, vakar visus sandarumus paziurejau, viskas gerai niekur oras nera traukiamas per krastus, o sukiu nekelia nei ant duju nei ant benzino, tik ant benzino gal siektiek motoras graziau dirba ant tu maciu minimaliu sukiu nei su dujomis. Taip pat klausimas kaip reikia tinkamai pareguliuoti pavaru dezes trosa kad si perjungtu begius tvarkingai, ta prasme paciu laiku, nes db perjungdavo ant 1,9k aps/min ir kad vaziuoti man labai gaza reikia spausti o tai manau ir yra sanaudu daug suvartojimo pasekme.
Gazdina jau kai antra karta su 40 litru nenuvaziuoju 200km


Donatass3 2012-01-22 11:50

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 188733)
kaip tu tikrinai sandarumus?
sanaudos nes lemda smigusi
ant 2k apsuku perjungia pavaras "E" rezimu ant "S" perjungs ties 2.2 2.4 kazkur

Visa kraba nukeliau sutvarkiau ta zarnele nuo idle valve iki krabo, kad nebutu laisva ir uzsilauzusi, ta guma dejau kaip sakei, tik lekstutes neemiau o ja tik nuspaudziau iki galo ir svitinau su proziku is apacios, zodziu tikrai ten ciki :)

mikis 2012-01-22 12:12

:D
nu tai viskas oke, dabar tik vazinekis :D

Citata:

Pradžioje rašė Donatass3 (Post 188735)
Visa kraba nukeliau sutvarkiau ta zarnele nuo idle valve iki krabo, kad nebutu laisva ir uzsilauzusi, ta guma dejau kaip sakei, tik lekstutes neemiau o ja tik nuspaudziau iki galo ir svitinau su proziku is apacios, zodziu tikrai ten ciki :)


Donatass3 2012-01-22 12:19

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 188741)
:D
nu tai viskas oke, dabar tik vazinekis :D

O tai sukiu neturi uzkurus masina palaikyti? Kaip koks automatinis patsosas, nes visas postas ir buvo del mazu sukiu salta ryta :D

mikis 2012-01-22 12:21

nu tai jug viska sutvarkiai :D
nera daugiau ten ko tvarkit

Citata:

Pradžioje rašė Donatass3 (Post 188743)
O tai sukiu neturi uzkurus masina palaikyti? Kaip koks automatinis patsosas, nes visas postas ir buvo del mazu sukiu salta ryta :D


Donatass3 2012-01-22 13:47

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 188745)
nu tai jug viska sutvarkiai :D
nera daugiau ten ko tvarkit

Tai kad nepagerejo, po to sutvarkymo :confused: nejaugi db duju reduktoriu turiu atsukti taip kad man uzvedus laikytu jis ta 1k apsuku ( kaip zinia kai pasils motoras lasvi sukiai bus virs 1k) ?
O degonies daviklis turi itakos motorui dirbant dujomis, jis jug ju negali nei pariebinti nei paliesinti?

mikis 2012-01-22 14:22

pas tave kada prasidejo viskas tai? nusipirkai jau tokia ar kas iviko ? ir koks deguonies daviklis?

Citata:

Pradžioje rašė Donatass3 (Post 188767)
Tai kad nepagerejo, po to sutvarkymo :confused: nejaugi db duju reduktoriu turiu atsukti taip kad man uzvedus laikytu jis ta 1k apsuku ( kaip zinia kai pasils motoras lasvi sukiai bus virs 1k) ?
O degonies daviklis turi itakos motorui dirbant dujomis, jis jug ju negali nei pariebinti nei paliesinti?


Donatass3 2012-01-22 17:10

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 188774)
pas tave kada prasidejo viskas tai? nusipirkai jau tokia ar kas iviko ? ir koks deguonies daviklis?

Apie degonies davikli nzn nieko gal netgi nera pas manes tokio, pirkau pries pusmeti, buvo silti orai tai nereikedavo sukiu didesniu, alyva tai nesutirstedavo, o dbr ziema jis siek tiek sutirsteja, zodziu motorui sunkiau dirbti kol pasyla.
Tad tokia nusipirkau :)

mikis 2012-01-22 17:33

LOL, net nznau ka daugiau parasit, tu tibete gyveni? pas tave -30 ? kiek ten lietuvoj dabar -10 vargu ar yra :)) o tu kalbi apie alivos sutirshtejima? :))

tai tikrai neturi nieko bendro su savo problema

Citata:

Pradžioje rašė Donatass3 (Post 188810)
Apie degonies davikli nzn nieko gal netgi nera pas manes tokio, pirkau pries pusmeti, buvo silti orai tai nereikedavo sukiu didesniu, alyva tai nesutirstedavo, o dbr ziema jis siek tiek sutirsteja, zodziu motorui sunkiau dirbti kol pasyla.
Tad tokia nusipirkau :)


Donatass3 2012-01-22 18:20

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 188812)
LOL, net nznau ka daugiau parasit, tu tibete gyveni? pas tave -30 ? kiek ten lietuvoj dabar -10 vargu ar yra :)) o tu kalbi apie alivos sutirshtejima? :))

tai tikrai neturi nieko bendro su savo problema

Zinau ka nori pasakyti, bet sakyk ka nori siuo klausimu bet tikrai skirtumas tarp -1 ir +20 yra sioks toks :D pavasari man si problema kiek suprantu bus nemotais nes motoras nebedus kai isiurbs siltesni ora ir bus siltesnis is po nakties :)

mikis 2012-01-22 18:28

mes kalbejom apie -1 ar -30 :)) o ne -30 ir +20 skirtuma, na jeigu tau ta problema bus neidomi, ir nezadi jos spresti :) kam tada tiek vargo?

Citata:

Pradžioje rašė Donatass3 (Post 188824)
Zinau ka nori pasakyti, bet sakyk ka nori siuo klausimu bet tikrai skirtumas tarp -1 ir +20 yra sioks toks :D pavasari man si problema kiek suprantu bus nemotais nes motoras nebedus kai isiurbs siltesni ora ir bus siltesnis is po nakties :)


Edgis 2012-01-22 19:55

Citata:

Pradžioje rašė Donatass3 (Post 188824)
pavasari man si problema kiek suprantu bus nemotais nes motoras nebedus kai isiurbs siltesni ora ir bus siltesnis is po nakties :)

O kam varikliuose naudojami intercooleriai?

Donatass3 2012-01-23 10:06

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 188851)
O kam varikliuose naudojami intercooleriai?

Ausinti alyvai :thumbsup: , Kur naudojami intercoolerei ten ir sistemos kitokios ne kokie KE - jetronikai, ir vistiek ten uzkurus tas masinas saltame ore jos vistiek sukelia apsukas kazkiek kad pasiltu motoras, tik dyzeliui PD kazkaip nekyla atrodo,

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 188826)
mes kalbejom apie -1 ar -30 :)) o ne -30 ir +20 skirtuma, na jeigu tau ta problema bus neidomi, ir nezadi jos spresti :) kam tada tiek vargo?

O tas vargas vertas todel, kad ryte susiruoses nueini uzsivedi masina ir eini sluoti ar grandyti, o dbr turi laikyti gaza, man asmeniskai tai ziauriai nepatogu :)
Tas idle valve valdosi staciakampiu impulsu? Mastau pasigaminti atskira valdyma, jei jau nuo savos sistemos neveikia :)

mikis 2012-01-23 10:16

o gal tiesiog surasti problema kodel neveikia, o neisradineti kazka ?

Donatass3 2012-01-23 10:24

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 188945)
o gal tiesiog surasti problema kodel neveikia, o neisradineti kazka ?

butu gerai surasti :) klausimukas: Kokias paskirtis atlieka trys daviklei kurie sukisti priekyje, antifryzo temp matuoja kogero, bet kuris kokiai sistemai duoda info? ir kam tas toks su vakumo zarnukem? du turi po du laidus treciasis tiek viena atrodo.

eexplas 2012-01-24 16:09

O pas tave stovi laisvu eigu voztuvas 2 ar 3 kontaktu?

mikis 2012-01-24 16:13

pas 2.3 varikli dvieju kontaktu, pas 3.0 irgi dvieju kontaktu, kuriam variklija stovi 3ju ?

Citata:

Pradžioje rašė eexplas (Post 189261)
O pas tave stovi laisvu eigu voztuvas 2 ar 3 kontaktu?


eexplas 2012-01-24 16:20

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 189262)
pas 2.3 varikli dvieju kontaktu, pas 3.0 irgi dvieju kontaktu, kuriam variklija stovi 3ju ?

pas mane stovi 3 kontaktu 2.3 87m. variklis ju nedaug ejo kaip sake meistras ir pas mane nelaiko apsuku saltas kai pasila viskas normaliai bandziau gaut pirkt bet niekur neradau lietuvoje .

mikis 2012-01-24 16:32

vo cia tai nesekme, o cia pas tave dujom ar benzu nelaiko? gal saltas purkstukas nedirba

Citata:

Pradžioje rašė eexplas (Post 189264)
pas mane stovi 3 kontaktu 2.3 87m. variklis ju nedaug ejo kaip sake meistras ir pas mane nelaiko apsuku saltas kai pasila viskas normaliai bandziau gaut pirkt bet niekur neradau lietuvoje .


eexplas 2012-01-24 16:42

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 189268)
vo cia tai nesekme, o cia pas tave dujom ar benzu nelaiko? gal saltas purkstukas nedirba

ir benzu ir dujom nelaiko kai pasila laiko ir benzu ir dujom

mikis 2012-01-24 16:56

gal turi detales numeri neticia?
o dar meginai gal pasikeisti siurbliuko rele? nes ji irgi atsako uz idle valve controleri. nebent pas tave dar kitokia sistema :S

Citata:

Pradžioje rašė eexplas (Post 189270)
ir benzu ir dujom nelaiko kai pasila laiko ir benzu ir dujom


Donatass3 2012-01-24 19:10

Citata:

Pradžioje rašė eexplas (Post 189261)
O pas tave stovi laisvu eigu voztuvas 2 ar 3 kontaktu?

2 kontaktu, as jauciu ji ziemai su atsuktuvu praplesiu ir atjunsiu ta fiske, kad jis daugiau oro paduotu :D vistiek imetus Drive ar Reverse, man sukiai nuo 1k nukrenta iki 600 tai jei uzkelsiu simtuka koki ar du tai manau bus pats tas :D Burtai visada padeda taupantiems :D arba ne...

Ar ejo tokie motorai su motronikais ar kitokiom sistemom nei su jetronikais, nes ant jetroniku yra vakuminiai kampo reguliatoriai, na tie kur ankstina/velina kamba esant sukiams ir stovi prie paskirstytojo, o pas manes to vakumio grybo nera :D Cia tik taip man idomu :)

Kas liecia sanaudas tai ryt matuosiu temperaturini davikli, kaip dbr tepastebejau jis dvigubas ir viena dalis eina i kompa kita i ventiliatoriu, o treciasis kontaktas tai daviklio korpusas, gal del jo ir sanaudos nemazos ir ventiliatorius Nepasijungia :)

eexplas 2012-01-25 09:38

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 189271)
gal turi detales numeri neticia?
o dar meginai gal pasikeisti siurbliuko rele? nes ji irgi atsako uz idle valve controleri. nebent pas tave dar kitokia sistema :S

o kur randasi siurblio rele? kodas butu 0 280 140 503

mikis 2012-01-25 09:39

matai pas kiekviena vis kitokios reles, o seip reles stovi uz akumo, po tokia juoda plasmase slepesia.

Citata:

Pradžioje rašė eexplas (Post 189412)
o kur randasi siurblio rele? kodas butu 0 280 140 503


mikis 2012-01-25 09:41

kaip tu ji zadi su atsuktuvu praplesti? :D nebent paliksi atsuktuva vidui

Citata:

Pradžioje rašė Donatass3 (Post 189301)
su atsuktuvu praplesiu ir atjunsiu ta fiske, kad jis daugiau oro paduotu :D


eexplas 2012-01-25 10:10

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 189413)
matai pas kiekviena vis kitokios reles, o seip reles stovi uz akumo, po tokia juoda plasmase slepesia.

zinau ten ji su saugikliu tokia bandziau keist buvau isemes is gerai veikencios masinos ir sau isidejes niekas nepakito o savo ta rele buvau i ana masina idejas ir ana kuo puikiausiai veike tad rele manau gera

mikis 2012-01-25 10:14

visu pirma tai ne ta rele, visu antra nera skirtumo is kokios tu masinos istrauksi, reikia ziureti kodus, ta apie kuria kalbu, yra juoda, cigareciu pakelio didzio, cia kaip ji atrodo, bet nesu garantuotas kad pas tave tokia pati stovi. kaip ir minejau nuo komplektacijos ir metu skiriasi.

http://i.ebayimg.com/00/s/NzY4WDEwMj...rC!~~60_12.JPG

Citata:

Pradžioje rašė eexplas (Post 189417)
zinau ten ji su saugikliu tokia bandziau keist buvau isemes is gerai veikencios masinos ir sau isidejes niekas nepakito o savo ta rele buvau i ana masina idejas ir ana kuo puikiausiai veike tad rele manau gera


eexplas 2012-01-25 10:59

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 189421)
visu pirma tai ne ta rele, visu antra nera skirtumo is kokios tu masinos istrauksi, reikia ziureti kodus, ta apie kuria kalbu, yra juoda, cigareciu pakelio didzio, cia kaip ji atrodo, bet nesu garantuotas kad pas tave tokia pati stovi. kaip ir minejau nuo komplektacijos ir metu skiriasi.

http://i.ebayimg.com/00/s/NzY4WDEwMj...rC!~~60_12.JPG

ne pas mane tokios nera

mikis 2012-01-25 11:09

nufotkink, arba geriau nurasik kodus nuo reliu kurios yra.

Citata:

Pradžioje rašė eexplas (Post 189425)
ne pas mane tokios nera



Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.