MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Policija baudzia uz negamyklinius XENONUS? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4239)

MB_pOwEr 2010-04-03 19:09

Policija baudzia uz negamyklinius XENONUS?
 
Girdejau, kad nuo Kovo menesio isigaliojo istatymas, neleidzentis naudoti negamikloi idiegtus Xenonus? ar tai tiesa?

eSaS 2010-04-03 19:15

senai girdejau kad stabdys tikrins,arba net jau stabdo :)

Luckis 2010-04-03 19:15

Neleidzia naudoti netvarkingu xenonu, manau taip butu teisingiau sakyti.. Jeigu lesines lempos, sviecia tvarkingai, neakina kitu, tai kodel gi ne.. Siaip turetu buti dar ir apiplovimas zibintu, bet nemanau (o per 1,5 metu dar nei kart ir nesusiduriau), jog uz tai baustu

driuliauskas 2010-04-03 19:20

baust tai baudzia, bet bauda 20 litu. neapsimoka pareigunui net lazdeles kelti.

Tomskis 2010-04-03 20:25

tegu tik pabando. lesiai nebutini, nes gamyklinai xenon ejo nelesiniai, apiplovimo reik, ir automatinio aukscio reguliavimo. a ka jis man irodys kad pas mane xenonai? nutemps masina i ekspertize? ar surasys protokola ant 20lt o as pasirasysiu kad nesutinku ir paskui apskusiu ? bet jau busiu isidejes paprastas lemputes? kad pas mane xenonai tai yra mento nuomone, o ne faktas, kad yra pazeidimas, turi irodyt eksperdize. kad tu matai blokelius po kapotu ir tau melynai sviecia, tai nereiskia kad xenonai, galiu palikt blokelius, isimt xenonu lemputes, ir idet philips blue vision, ir ta pacia dainele giedos

woodoooo 2010-04-04 02:30

buvo sakyta kad greit baus ir bauda bus didesne :) sake bus kazkokie prietaisai kurie matuos sviesos intensyvuma berods. ir ant lempu stiklo turi but atitinkamas kodas kad lempa tinkanti xenon zibintam, apiplovimas butinas, automatinis reguliavimas butinas. pvz pas mane originalus xenon tai to aukscio reguliatoriaus ratuko isvis nera :) cia kaip ir su langais visi issipisinejo isigijo mentai matuoklius ir visu besigincijusiu drasa baigesi :)

Tomskis 2010-04-04 08:48

jei tures aparaciukus, tada kita kalba :)

dalelinijo 2010-04-04 09:51

liudnos zinios

deimantaz 2010-04-04 10:17

Citata:

Pradžioje rašė dalelinijo (Post 74552)
liudnos zinios

:xx: cia liudnos zinios golfistams ir kitiems seniems lauzams kurie pagaminti iki 96metu...
Juokas ima kai matai priesais vaziuojantcia Audi 80 su xenonais ir sviecia bele kur ir be to dar akina :unreal:

dalelinijo 2010-04-04 10:28

o kaip del bixenonu? pavizdziui pas mane stovi h4 dvieju kontaktu lemputes, ir jai isediesiu bixenona jau busiu pazeidejas???

Luksha 2010-04-04 10:56

Citata:

Pradžioje rašė dalelinijo (Post 74557)
o kaip del bixenonu? pavizdziui pas mane stovi h4 dvieju kontaktu lemputes, ir jai isediesiu bixenona jau busiu pazeidejas???

tai bixenonam galioja tos pacios salygos kaip ir xenonam , esme yra kad butu lesines lempos su automatiniu susireguliavimu ir apiplovimas.

dalelinijo 2010-04-04 10:58

argi bixenonui reikia lesio???

Luksha 2010-04-04 11:03

Techninių motorinių transporto priemonių ir jų priekabų reikalavimuose, patvirtintuose Valstybinės kelių transporto inspekcijos viršininko 2008 m. liepos 29 d. įsakymu Nr. 2B-290, transporto priemonėje įrengtų apšvietimo ir šviesos signalizacijos prietaisų konstrukcija, skaičius, išdėstymas ir spalvinė gama turi atitikti jos gamybos metu galiojusius reikalavimus arba gamintojo numatytą konstrukciją. Tai reiškia, kad žibinte įrengtas šviesos šaltinis turi atitikti žibinto žymėjimą.

http://www.ve.lt/?data=2010-01-20&ru...&id=1263935991

woodoooo 2010-04-04 13:54

baikit vis sakyt kad xenonam reikia lesiu!!!! net lemputes yra skirtingos originalus xenon su lesine lempa lempute d2s su ne lesinem d2r :)

Luksha 2010-04-04 14:04

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 74579)
baikit vis sakyt kad xenonam reikia lesiu!!!! net lemputes yra skirtingos originalus xenon su lesine lempa lempute d2s su ne lesinem d2r :)

man tai kazkaip dalampachki kas su kokiais vazineja , tik svarbu , kad susitvarke butu ir atitinkantys reikalavimus tie ju xenonai , nes kai susides visokius jabonus tai paskui nesupranti ar su ilgom ar su trumpom vaziuoja , nei susireguliave , ziema uznestom lempom vazineja , nes apiplovimu nera ir sklaida iskart kitokia per purvo sluoksni gaunasi , vienu zodziu bezabrazija :) o kai tvarkingi tai ir atrodo kitaip.

MB_pOwEr 2010-04-04 18:43

Citata:

Pradžioje rašė deimantaz (Post 74556)
:xx: cia liudnos zinios golfistams ir kitiems seniems lauzams kurie pagaminti iki 96metu...
Juokas ima kai matai priesais vaziuojantcia Audi 80 su xenonais ir sviecia bele kur ir be to dar akina :unreal:

nestumk gerai, mano zmonos w140 500 sel 92 metu su xenonais tai ka dabar daryt? :) det paprastas lemputes? :)

Luksha 2010-04-04 18:50

Citata:

Pradžioje rašė MB_pOwEr (Post 74627)
nestumk gerai, mano zmonos w140 500 sel 92 metu su xenonais tai ka dabar daryt? :) det paprastas lemputes? :)

labiau tiktu originalai :) bet tik del isvaizdos , o ne praktiskumo , ir cia tik mano nuomone :) praktiskiau aisku xenonai , matomumas kitoks ir taram param. :)

Mb 140 2010-04-04 18:59

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 74629)
labiau tiktu originalai :) bet tik del isvaizdos , o ne praktiskumo , ir cia tik mano nuomone :) praktiskiau aisku xenonai , matomumas kitoks ir taram param. :)

koks ten praktiskumas jei stiklu nepkeiktes lempu :)

Tomskis 2010-04-04 19:34

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 74581)
man tai kazkaip dalampachki kas su kokiais vazineja , tik svarbu , kad susitvarke butu ir atitinkantys reikalavimus tie ju xenonai , nes kai susides visokius jabonus tai paskui nesupranti ar su ilgom ar su trumpom vaziuoja , nei susireguliave , ziema uznestom lempom vazineja , nes apiplovimu nera ir sklaida iskart kitokia per purvo sluoksni gaunasi , vienu zodziu bezabrazija :) o kai tvarkingi tai ir atrodo kitaip.

woo2oo norejo pasakyt tai, kad nebutini lesiai originaliams xenonams. nes pvz w210 gamykliskai ejo xenon, su automatiniu lempu reguliavimu ir apiplovimu, bet lempos ne lesines. berods ir w140 buvo xenon, lempu lesiniu tikrai nebuvo, ir bmw 7er 91metais buvo xenon, su paprastom lempom. esme istatymo yra ta, kad turi but gamykliskai, o ne papildomai ideta.

augi$ 2010-04-05 07:04

Nesuprantu kas cia blogo jei ne gamykliskai ideta??? jeigu tvarkingai ir neakina tai as nieko pries! jug ratlankius irgi daug kas pasikeite i ne gamyklinius:)

Mb 140 2010-04-05 10:20

Citata:

Pradžioje rašė augi$ (Post 74713)
Nesuprantu kas cia blogo jei ne gamykliskai ideta??? jeigu tvarkingai ir neakina tai as nieko pries! jug ratlankius irgi daug kas pasikeite i ne gamyklinius:)

ka bendro ratlankiai su lempom turi?

woodoooo 2010-04-05 13:05

Citata:

Pradžioje rašė augi$ (Post 74713)
Nesuprantu kas cia blogo jei ne gamykliskai ideta??? jeigu tvarkingai ir neakina tai as nieko pries! jug ratlankius irgi daug kas pasikeite i ne gamyklinius:)

visada ne gamykliskai ideta akina nes skiriasi sviesos sklaida nebuna tvarkingai nes lempos nepritaikytos xenon lemputem. nebuna auto reguliavimo kuris butina vaziuojant nuo kalno ar i kalna. daznai nebuna apiplovio o xenon lempos yra saltos ir ziema apsinesa sniegu. w140 budavo originaliai su bixenon bet laaaaaaaabai retas variantas ir naujesniu metu berods.

Tomskis 2010-04-05 13:11

Citata:

Pradžioje rašė augi$ (Post 74713)
Nesuprantu kas cia blogo jei ne gamykliskai ideta??? jeigu tvarkingai ir neakina tai as nieko pries! jug ratlankius irgi daug kas pasikeite i ne gamyklinius:)

o kas blogo kad as isgeres vairuoju? isgeriu du butelius, kraujyje kokiu 0.7 promiles, vaziuoju letai, prisiseges, ir niekam netrukdau. kas cia blogo? istatymas to neleidzia ir viskas.

Jexx 2010-04-05 15:33

Teisingai tomski :thumbsup:

Mb 140 2010-04-05 18:16

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 74748)
visada ne gamykliskai ideta akina nes skiriasi sviesos sklaida nebuna tvarkingai nes lempos nepritaikytos xenon lemputem. nebuna auto reguliavimo kuris butina vaziuojant nuo kalno ar i kalna. daznai nebuna apiplovio o xenon lempos yra saltos ir ziema apsinesa sniegu. w140 budavo originaliai su bixenon bet laaaaaaaabai retas variantas ir naujesniu metu berods.

tai nuo kelintu metu tie bixenonai aplamai i masinas ejo?nes kad w140 su bixenonais butu dar negirdejau :geda:

woodoooo 2010-04-05 20:27

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 74802)
tai nuo kelintu metu tie bixenonai aplamai i masinas ejo?nes kad w140 su bixenonais butu dar negirdejau :geda:

nuo kelintu metu ejo pasakyt negaliu bet s500 sel 97 galo maciau su bixenon originaliais

Mb 140 2010-04-05 20:29

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 74899)
nuo kelintu metu ejo pasakyt negaliu bet s500 sel 97 galo maciau su bixenon originaliais

sunkiai tikiu kad tai orginalas ;) reiks pasidomet,nuo kada aplamai jie ejo BI

dalelinijo 2010-04-05 20:30

o bet taciau pas w140 coupe xenon originalus jau

Mb 140 2010-04-05 20:33

Citata:

Pradžioje rašė dalelinijo (Post 74904)
o bet taciau pas w140 coupe xenon originalus jau

orginaliai ejo daznai,bet kalabama apie Bixenonus

dalelinijo 2010-04-05 20:33

otai ten ne bixenon?:)

woodoooo 2010-04-05 20:34

tai ant w140 tik bixenon nes ten h4 lempa

Mb 140 2010-04-05 20:38

kiek maciau ir ciupinejau w140 su xenonais,nei pas viena nebuvo ilguose xenonai

dalelinijo 2010-04-05 20:40

jaigu h4 tai tik viena lempute buna tada, tai gali but tik bixenon, arba xenon bet tada ilgu nebera jau

woodoooo 2010-04-05 20:59

Citata:

Pradžioje rašė dalelinijo (Post 74923)
jaigu h4 tai tik viena lempute buna tada, tai gali but tik bixenon, arba xenon bet tada ilgu nebera jau

tai tiesa :)

MRDetailing 2011-10-20 23:57

Daznas variantas yra tas, kad bixenon buna ir trumposios ir ILGOSIOS vienoje lempoje(lesyje). BiXenon gali reiksti ir tai, kad xenon lemputes ir ilgosioje ir trumpojoje. Bet pats pagrindinis siai dienai zinomas reiskinys yra tas, kad ilgojo ir trumpoji yra vienoje lempoje..

Aukscio reguliaviamas - pas mane 98metu S210 jis yra, taciau jis jokiu lempu aukscio nereguliuoja vaziuojant i kalna ar nuo jo. Tiesiog pats gali ji pareguliuoti ir tiek.. Apie ka jus kalbat vyrai?? :wavecry:

Tomskis 2011-10-21 05:35

paziurek i data, senai nebekalbam, o kas liecia lempu reguliavima, tai pas tave mechaninis reguliavimas. nes buna automatinis, kada salone nera ratuko lempom nuleist ar pakelt, va tada pacios ir reguliuojas

FAT 2011-10-21 06:25

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 74425)
tegu tik pabando. lesiai nebutini, nes gamyklinai xenon ejo nelesiniai, apiplovimo reik, ir automatinio aukscio reguliavimo. a ka jis man irodys kad pas mane xenonai? nutemps masina i ekspertize? ar surasys protokola ant 20lt o as pasirasysiu kad nesutinku ir paskui apskusiu ? bet jau busiu isidejes paprastas lemputes? kad pas mane xenonai tai yra mento nuomone, o ne faktas, kad yra pazeidimas, turi irodyt eksperdize. kad tu matai blokelius po kapotu ir tau melynai sviecia, tai nereiskia kad xenonai, galiu palikt blokelius, isimt xenonu lemputes, ir idet philips blue vision, ir ta pacia dainele giedos

Pagal vin koda pamatys, o jei daug sukausi gausi bauda kaip uz tech. netvarkinga masina

Tomskis 2011-10-21 12:49

mentai ant kelio sustabde vin patikrins? :D isvis kam cia prikelinejat mirusias temas :) kaip vazinejo visi su xenonais taip ir vazineja

woodoooo 2011-10-21 12:53

Citata:

Pradžioje rašė Sigucci (Post 171207)
Daznas variantas yra tas, kad bixenon buna ir trumposios ir ILGOSIOS vienoje lempoje(lesyje). BiXenon gali reiksti ir tai, kad xenon lemputes ir ilgosioje ir trumpojoje. Bet pats pagrindinis siai dienai zinomas reiskinys yra tas, kad ilgojo ir trumpoji yra vienoje lempoje..

Aukscio reguliaviamas - pas mane 98metu S210 jis yra, taciau jis jokiu lempu aukscio nereguliuoja vaziuojant i kalna ar nuo jo. Tiesiog pats gali ji pareguliuoti ir tiek.. Apie ka jus kalbat vyrai?? :wavecry:

dar biskuti literaturos paskaityk :) jei pas tave yra mechaninis lempu reguliatorius tai tada jokiu gamykliniu xenon nera arba neturetu buti :)
p.s. archeologas :)

FAT 2011-10-21 18:42

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 171246)
mentai ant kelio sustabde vin patikrins? :D isvis kam cia prikelinejat mirusias temas :) kaip vazinejo visi su xenonais taip ir vazineja

Jei nepastebejai pareigunu automobiliuose jau senai kompai stovi. Papriestaruaisu del visu ir xenonu. Praeitais metais ziema vykdytas reidas dave savo vaisiu del xenonu, apmazejo pilieciu kurie i lempas, kaip trilitrinio dugnai, deda xenonus.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.