MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CLK Klasė (W208, C209) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=157)
-   -   MB W208 rodo klaida BAS (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6493)

artez 2011-02-13 18:32

MB W208 rodo klaida BAS
 
ka ji reiskia? :):zenklas:

iMechanic 2011-02-13 18:55

Citata:

Pradžioje rašė artez (Post 130346)
ka ji reiskia? :):zenklas:

manau kad neveikia stabdziu asistentas taip vadinamas.

lisas 2011-02-13 19:22

sveikas.man irgi buvo uzsidegusi ta klaida.nuvariau diagnostikai,tai nenudziugino.sake kad reikia keisti prie abs siurblio ta elektra valdomus adatinius voztuvus (ar kazkaip panasiai vadinasi) na ir kaina ju apipet.ebay ziurejau naudoto tai ar 600 svaru prase.na bet esme ne tame.buvo pas mane keleivio puseje grindu kilimas visas slapias-leido vandeni i salona per peciuko varikliuka,tai pasalinus ta beda,dingo ir klaida.ten kiek maciau po kilimu kur keleivio kojos remiasi i ta vieta kur salonas perskirtas su varikliu yra toks skardos gabalas ir ant jo yra kazkokiu kompu ar dar kokiu nesamoniu prikabinta ir jie pas mane mirko.tai pasiziurek gal ir pas tave ten yra vandens

artez 2011-02-13 19:55

Citata:

Pradžioje rašė lisas (Post 130370)
sveikas.man irgi buvo uzsidegusi ta klaida.nuvariau diagnostikai,tai nenudziugino.sake kad reikia keisti prie abs siurblio ta elektra valdomus adatinius voztuvus (ar kazkaip panasiai vadinasi) na ir kaina ju apipet.ebay ziurejau naudoto tai ar 600 svaru prase.na bet esme ne tame.buvo pas mane keleivio puseje grindu kilimas visas slapias-leido vandeni i salona per peciuko varikliuka,tai pasalinus ta beda,dingo ir klaida.ten kiek maciau po kilimu kur keleivio kojos remiasi i ta vieta kur salonas perskirtas su varikliu yra toks skardos gabalas ir ant jo yra kazkokiu kompu ar dar kokiu nesamoniu prikabinta ir jie pas mane mirko.tai pasiziurek gal ir pas tave ten yra vandens

ne as siandien tesiog nueminejau padanga nipili pakeiciau,tai po sito kaip parkuotis pradejau tai uzsidege,taip ir namo nuejau :) man buvo taip pries kelis menesius uzsidege,sustojau uzvedziau is naujo motora ir viskas ok :) tai manau irgi nieko blogo,man tesiog norejosi zinoti ka reiskia tas BAS ,galvojau kaladeles keist reikia :D

nes kai vaziuoji pavyzdziui simtu tai ir stabdai taip puse pedala spaudi,biski musa i pedala,galvojau cia abs,bet kai technine buvo praeita rase kad kaladeles nelygios ta prasme viena puse norm stabdo kita ne,nu ir gaunasi :)

vampyras 2011-02-13 22:09

paburciau kad pagedo viena relike, bet nesu dar tikras, reikes palaukti kol papildomos lempos uzsidegs arba nebeuzsives, ir nebeis padaryti diagnoses :)

artez 2011-02-14 09:11

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 130430)
paburciau kad pagedo viena relike, bet nesu dar tikras, reikes palaukti kol papildomos lempos uzsidegs arba nebeuzsives, ir nebeis padaryti diagnoses :)

vampyrai,kaip patikrinti ar relei jau galas? nes kai tik nupirkau masina buvo pora saugikliu parejusiu,tai gal ir relikiu bus :)


nu va vaziavau,viskas ok jokio BAS nebuvo

gal nesvarus davikliai kokie buvo ar dar kas

mogogogo 2011-12-05 13:47

man ir uzsidega Brake assist BAS ir kartu dazniausiai uzsidega elec. stabil. prog. ESP ir tada automatiskai neveikia bent ESP, abs veikia stabdant. delto BAS isvis nzn ka jis daro. Isjungi varikli, uzkuri ir vel viskas gerai, buna uzsidega tos dvi klaidos greitai, buna negreitai, tai yra iskart arba po keliu min, buna ir pusvl neijungia.
Jei i diagnostika nuvarysiu tai ka ten papasakos kad davikliai neveikia tie ir viskas, bet ziuriu cia hebra sneka kad gali but ir smulkmena kokia(rele, ar dregme kaupias ten kur nereik)

artez 2011-12-05 15:08

Citata:

Pradžioje rašė mogogogo (Post 179850)
man ir uzsidega Brake assist BAS ir kartu dazniausiai uzsidega elec. stabil. prog. ESP ir tada automatiskai neveikia bent ESP, abs veikia stabdant. delto BAS isvis nzn ka jis daro. Isjungi varikli, uzkuri ir vel viskas gerai, buna uzsidega tos dvi klaidos greitai, buna negreitai, tai yra iskart arba po keliu min, buna ir pusvl neijungia.
Jei i diagnostika nuvarysiu tai ka ten papasakos kad davikliai neveikia tie ir viskas, bet ziuriu cia hebra sneka kad gali but ir smulkmena kokia(rele, ar dregme kaupias ten kur nereik)

pas mane relike ESP buvo parejusi,jau pakeista,viskas ok :)

mogogogo 2011-12-05 16:23

Citata:

Pradžioje rašė artez (Post 179880)
pas mane relike ESP buvo parejusi,jau pakeista,viskas ok :)

gal pas mane irgi tas pats, nes kartais nemeta tu klaidu, bet dazniausiai meta. kur ten ta rele radai pas save?

DTM 2011-12-05 20:33

Nusiusk kebulo numeri vampyrui paziures gal tavo masinai priklauso ir yra aktyvus KDM BAS bloko.

artez 2011-12-05 21:54

Citata:

Pradžioje rašė mogogogo (Post 179920)
gal pas mane irgi tas pats, nes kartais nemeta tu klaidu, bet dazniausiai meta. kur ten ta rele radai pas save?

bagazineje paciam gale, yra ten toks plastmasinis dangtis,atsuki plastmasinius varztus ir vualia du esp relytes,viena didesne kita mazesne,mano buvo mazesne :)

mogogogo 2011-12-06 06:06

Citata:

Pradžioje rašė DTM (Post 180071)
Nusiusk kebulo numeri vampyrui paziures gal tavo masinai priklauso ir yra aktyvus KDM BAS bloko.

nusiunciau, tik i emaila,nes nepriima vampyras privaciu zinuciu :)

vampyras 2011-12-06 13:41

Citata:

Pradžioje rašė mogogogo (Post 180126)
nusiunciau, tik i emaila,nes nepriima vampyras privaciu zinuciu :)

ir ten jokiu zinuciu nepriimu :) zmogau teks vaziuoti i silberi, jaigu ir bus aktivi be masinos negaliu pasakyti mokes mersas ar paciam teks :)

mogogogo 2011-12-06 16:11

va snd pvz vaziavau i darba, koki pusvalandi, per kamscius ir normaliai. Ir neismete tu klaidu ESP , BAS. po darbo sedau ir po minutes jau ismete nuspaudus stabdi lb svelniai. tai va tokios idomybes..

mogogogo 2011-12-06 16:14

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 180157)
ir ten jokiu zinuciu nepriimu :) zmogau teks vaziuoti i silberi, jaigu ir bus aktivi be masinos negaliu pasakyti mokes mersas ar paciam teks :)

tai va mano VIN WDBLJ70G6YF145101 gal kas paaiskes be servisu :)

vampyras 2011-12-06 17:05

Citata:

Pradžioje rašė mogogogo (Post 180184)
va snd pvz vaziavau i darba, koki pusvalandi, per kamscius ir normaliai. Ir neismete tu klaidu ESP , BAS. po darbo sedau ir po minutes jau ismete nuspaudus stabdi lb svelniai. tai va tokios idomybes..

pasikeisk ta varlyte ar rupuze ar kaip ji ten vadinama liaudiskai. techniskai stabdziu jungikli, jis pasislepes po stabdziu pedalu.

mogogogo 2011-12-06 18:48

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 180194)
pasikeisk ta varlyte ar rupuze ar kaip ji ten vadinama liaudiskai. techniskai stabdziu jungikli, jis pasislepes po stabdziu pedalu.

bandysiu pakeist po kokios sav, pranesiu kas daros, ar pades issprest problema ar ne.

mogogogo 2011-12-07 15:52

jau kazkaip nemanau kad del tos varlytes, snd ryte vaziavau tai per tokia lengva duobyte pravaziavau ir uzsidege ESP,BAS. poto po darbo uzkuriau masina net nespejau niekur vaziuot iskart uzsidege. aisku reiks pakeist ja jei milijonu nekainuoja..
dar snd pakalbejau su vienu zmogum, tai sake dregme pas mane kaupias ir oksiduoja kontaktus, reik patikrint visus tuos kompus, kur jie randasi gal kas gali papasakoti?

Hunter 2011-12-11 10:51

Pasikeisk varlyte, o tada ieškok toliau sliekų. kai man buvo tokia problema, tai 95% internete randamų problemų kai užsidega BAS/ASR ar BAS/ESP buvo su varlyte. Pakeitus varlyte dingo problemos (kaina ~45lt).
Be to jeigu vibruoja pedalas stabdant tai jau gali ir priekinius diskus pasikeist, nes kreivi. Jeigu kaladeles bus nelygiai nudilusios, tai tuo pačiu ir suportų remontinius komplektus gali nusipirkt (nes 90% kad bus cilindriukas koks papuvęs dėl suplyšusios gumelės).

mogogogo 2011-12-12 22:33

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 181032)
Pasikeisk varlyte, o tada ieškok toliau sliekų. kai man buvo tokia problema, tai 95% internete randamų problemų kai užsidega BAS/ASR ar BAS/ESP buvo su varlyte. Pakeitus varlyte dingo problemos (kaina ~45lt).
Be to jeigu vibruoja pedalas stabdant tai jau gali ir priekinius diskus pasikeist, nes kreivi. Jeigu kaladeles bus nelygiai nudilusios, tai tuo pačiu ir suportų remontinius komplektus gali nusipirkt (nes 90% kad bus cilindriukas koks papuvęs dėl suplyšusios gumelės).

pasikeisiu ta varlyte, stabdant viskas gerai, jokiu virbesiu ar vairo tampymo.

Robis 2011-12-13 13:44

man ant ankstesnio CLK buvo, bet ESP, ABS ir BAS, tai stabdžių varlytę pasikeičiau, nedaug kainavo, ~50Lt

mogogogo 2012-05-28 20:52

pakeiciau ta varlyte, nieks nepakito, speju daviklis kazkoks, jei per kokia duobi uzataikai tada ismeta ABS, BAS, ESP viskas ten zodziu uzraso ant ekranelio.. matyt kazkoks smugis suzadina pavargusi davikli?

Hunter 2012-06-11 10:57

greiciausiai daviklio laidas nuluzes. Kuris daviklis parodys diagnoze

Pingvin 2012-06-12 01:06

Nezinau ar pades, bet man irgi ji buvo uzsidegus poto kai nusodinau akuma. Tai pabandyk padaryt taip :

Ijunk degima
Susuk visa vaira i desine
Tada i kaire tada uzkurk masina

Gali pabandyt pirma i kaire tada i desine, Tiksliai nepamenu. Man po sito uzgeso. :)

a-1 2012-06-25 16:22

Citata:

Pradžioje rašė Pingvin (Post 216897)
Nezinau ar pades, bet man irgi ji buvo uzsidegus poto kai nusodinau akuma. Tai pabandyk padaryt taip :

Ijunk degima
Susuk visa vaira i desine
Tada i kaire tada uzkurk masina

Gali pabandyt pirma i kaire tada i desine, Tiksliai nepamenu. Man po sito uzgeso. :)

jeigu nepades, apeik keliais rata aplink masina...:-)

siaip kontaktas/laidas...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.