MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Vito (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=166)
-   -   VITO . V-CLASS pirkimas. patarimai. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8531)

MBLORINSER 2011-11-24 09:47

VITO . V-CLASS pirkimas. patarimai.
 
Sveiki, noreciau savo kasdieniny passat B5.5 pakeist i V-klases Mercedes (ambiente) versija automata. (senesny modely, nes tas naujas kainuoja kruva pinigu) Butinai su dyz varikliu. i ka patartumet atkreipt demesy, buvau rades du viena 2001 kita 2002 metu abu buvo su automatines dezes defektu kana buvo po 1500 euru. Kaip cia airijoi sveiku kainos prasideda nuo 5500 euru. Pirkt angliska butu daug pigiau bet registracija kainuoja nuo 3000 euru tai neapsimoka. Kiek galetu kainuoti dezes restoravimas o gal tinka nuo kokio nors kito modelio. Gal tose dezese ira kokia nerimta liga koks voztuvas ar daviklis tik pagenda? kaip ju ta pniaumatine pakaba? ir tarkim pakeitus i spyruokles nukencia ar ne vazevimo komfortas? Pasidalinkit savo patirtim ir pastebejimais. Aciu

Augustas 2011-11-24 09:58

Sweikas.
Prioriteta atiduociau kebului, salonas/komplektacija priklauso nuo poreikiu ir financiniu galimybiu. Remontas elementarus ir paprastas ;)

Dalius/68 2011-11-24 16:51

Vito automatines dežes sugenda praktiškai nepataisomai,ta prasme suremontuoti eina ,bet ne be liekamu reiškiniu...na gal ir pasiseka kažkam,bet cia kaip teleloto.Siaip dezes remontas butent šiam modeliui prasideda nuo 1700 ir gali dakilti iki 3500 ,cia lietuvisku ,geriau pasieškoti naudotos.Dar viena problematiška vieta vairo kolonele,kadangi priekis varomas ji irgi susidevi,restauravimas irgi apie 1300.taip pat ir pakaba su pricindalais.Taip kad pirkdamas ,turi ziureti ka perki,nes po to kai sudesi viska gausis kad sumokejai daugiau negu pirkdamas sveika....

v-220 2011-11-24 18:58

Labas.O aš butent ješkojau mechanikos.
Varyklis 2.2 cdi , 2.3 nepasiteisino.Žiurek kad kebulas nebutu surudijes, galinis dangtis ypač.Mašinite gera.
Dar žiurek kad butu visos sedines, nes po viena dapirkt problema.
Sveikos dežes Lt iki 2000lt.
Sekmes.:xx:
:zenklas:

MBLORINSER 2011-11-24 20:31

Citata:

Pradžioje rašė Dalius/68 (Post 177827)
nuo 1700 ir gali dakilti iki 3500 ,cia lietuvisku ,geriau pasieškoti naudotos.Dar viena problematiška vieta vairo kolonele,kadangi priekis varomas ji irgi susidevi,restauravimas irgi apie 1300.

Citata:

Pradžioje rašė v-220 (Post 177843)
Labas.O aš butent ješkojau mechanikos.

Dekui vyrai na noriu automato nes meshanine jau prisibruzines turiu C124 auto super. ir zmonai tektu pavairuot tai toky grozda but smagiau moteriai valdyt su automatine kadangi jos stazas na ji jo neturi. na pas mus kainos ju zveriskos ir labai reti varijantai mazai ju cia yra. tai prie 1500 pridejus dezes ir kalonkes na ir tarkim pakabos remonta finale vistiek lieka aoie 1500-2000 euru kiseniuje.
o pas vita elektrinis vairo stiprintuvas ar hidraulinis?
cia kainos pas mus
http://www.donedeal.ie/find/all/for-...220?source=all

Sustras 2011-11-25 06:18

na pirma tas griozdas ne prasciau manevruojasi nei A-klass,vairo stiprintuvai pas visus vitukus mehaniniai,kaip ir kolega minejo ziurek labai kebula megsta rudyti o seip smagi masinyte

MBLORINSER 2011-11-25 10:17

kiek pas CDI YRA arkliuku? gaila kad ju pasirinkimas labai mazas krovininiu tai netruksta na su sodynem deficitiniai

MBLORINSER 2011-11-25 10:20

aisku rudija ir airijoi bet ne tiek kaip lietuvoi ar kitur europoi cia ziemu nera pabarsto druskytes per visa ziema gal savaite visas dienas sudejus gaunasi.
o kaip tarkim su jo vairo keitimu jei prireiktu ateity keiciasi ar ne?

SSS klase 2011-11-25 10:37

Problematiskos kebulo vietos, duru apacia, galinis dangtis,
Kai pakeisi pakaba i paprasta, komfortas tikrai nukentes, na as ta pajutau.
O siaip tikrai smagus auto :wave:

v-220 2011-11-25 11:42

:xx:Labas.
CDI 2.2 turi 122arklius , 90 kw/

Galine pakaba idejau paprasta, tai su spiroklem, tai net daugiau esu patenkintas, nes ratus idejes su didesniu išnešimu,nuo E klases, ET 44.Priklauso ET 56. o jeigu pakaba paveda, tai arke asiseda ant rato, tai jau tada niekur nenuvažiosi.Dabar turiu nuo arkes iki rato virš 10 cm.
Del vairavimo tai , labai manevriškas, pas mane žmona važineja retkarčiais, tai l. patenkinta.
:zenklas:

MBLORINSER 2011-11-25 17:48

Aciu kolegos is leto kraunu ziniu bagaza nes anksciau as sitou modeliu nesidomejau. o klausykit kaip ten ju tas zymejomas kaip atskirt ir ka reiskia man durnam paaiskinkit 110 cdi 112cdi 108 na dar gal kokiu buna?

v-220 2011-11-26 12:31

Citata:

Pradžioje rašė MBLORINSER (Post 178063)
Aciu kolegos is leto kraunu ziniu bagaza nes anksciau as sitou modeliu nesidomejau. o klausykit kaip ten ju tas zymejomas kaip atskirt ir ka reiskia man durnam paaiskinkit 110 cdi 112cdi 108 na dar gal kokiu buna?

Labas,
110 cdi 112cdi 108 tai Vito modeliai, skiriasi pagal varyklio galia.
V klase tai rašoma gale V200, V220, V230, V280.paskutintas benzininis.
Buna V230 taipat benzininis.
V klases skiriasi apdaila, bamperiai dažyti kebulo spalva, Stopu , galiniu, posukio stikliukas, salono apdaila, sedynes, prekiniai žibintai ir grotele.
Kebulas tas pats 638.
Buna ir tu modeliu su komplektacija vidine kaip V klases, retokai, daugiau mačiau Westfalia.Tai gale sofa.geras
daiktas.:xx:
:zenklas:

v-220 2011-11-26 12:41

Paliginimai
V220 westfalia
http://auto.plius.lt/skelbimas/lengv...220/id-1958402

Vito
http://auto.plius.lt/skelbimas/lengv...ito/id-1929245

V220 Ambiente
http://auto.plius.lt/skelbimas/lengv...220/id-1942397

Dar eina komplektacija fashion, veliuras
Trend paprastesne versija.
:zenklas:

MBLORINSER 2012-01-28 22:05

vaziuju ryt sita pasiziuret gal pavyks ismainyt i savo pasat dar reikes damoket taremes kad iki 2000 euru dadesiu bet nedaugiau gale sudetos spyruokles sake idealus stovis rudziu nera ir panasiai.
http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2916151

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2894909

v-220 2012-01-28 22:15

Citata:

Pradžioje rašė MBLORINSER (Post 190327)
vaziuju ryt sita pasiziuret gal pavyks ismainyt i savo pasat dar reikes damoket taremes kad iki 2000 euru dadesiu bet nedaugiau gale sudetos spyruokles sake idealus stovis rudziu nera ir panasiai.
http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2916151

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2894909

Gal ir nieko, bet galini tiuninga, lempos, mesk lauk.
Nera dangtelio ant stalo korpuso, taip matosi nuotraukoj.Kodel sedine uždengta, gal suplišus?

MBLORINSER 2012-01-28 23:01

kad ant visu sodyniu ira po pagalve gal lenkam siknos prakaituodavo ant odos sedint. o tos gale buferio girlendos tai kosmaras. bet sutvarkomas dalykas. nuotraukose atrodo neblogai ten antram linke ira kitokiu foto

v-220 2012-01-28 23:13

Citata:

Pradžioje rašė MBLORINSER (Post 190341)
kad ant visu sodyniu ira po pagalve gal lenkam siknos prakaituodavo ant odos sedint. o tos gale buferio girlendos tai kosmaras. bet sutvarkomas dalykas. nuotraukose atrodo neblogai ten antram linke ira kitokiu foto

Iš pirmo žvilgsnio gražus, kaip po kapotu neaišku, o gal viskas OK.:zenklas:

MBLORINSER 2012-01-30 01:00

buvau nugazaves pasiziuret ta raudonuka. llenkas nepasake kad rudziu kratinys sake tipo mano samohodas perfect, pasirodo nuvarau ir prasidejo tas vakar sugedo tas uzvakar nukrito.... sostas priekinis sudiles. greicio nerodo ir kilometrazo, visa apace ir arkos vien rudys bagazines dangtis tik be rudzio matomai dazytas net nesigilinau. bet neskaitant visu situ trukumu man vistiek jis patiko komplektacija gera atsveitus salona butu labai grazus. isore permalevojus but isvis ciki. na betkokiu atveju nevertas tu pinigu kuriu jis nori max 2500 euru. o jis uzsiplese as duodu savo pasata 2001m 1,9 tdi ir dar jam primoku 2000 europietisku na sedau ir namo. zodziu tesiu paieskas. labai ju mazai su sostais cia yra dar dairausi ir ML 270 cdi. bet man v-class man kaskaip labiau limpa.

v-220 2012-01-30 21:05

Citata:

Pradžioje rašė MBLORINSER (Post 190591)
buvau nugazaves pasiziuret ta raudonuka. llenkas nepasake kad rudziu kratinys sake tipo mano samohodas perfect, pasirodo nuvarau ir prasidejo tas vakar sugedo tas uzvakar nukrito.... sostas priekinis sudiles. greicio nerodo ir kilometrazo, visa apace ir arkos vien rudys bagazines dangtis tik be rudzio matomai dazytas net nesigilinau. bet neskaitant visu situ trukumu man vistiek jis patiko komplektacija gera atsveitus salona butu labai grazus. isore permalevojus but isvis ciki. na betkokiu atveju nevertas tu pinigu kuriu jis nori max 2500 euru. o jis uzsiplese as duodu savo pasata 2001m 1,9 tdi ir dar jam primoku 2000 europietisku na sedau ir namo. zodziu tesiu paieskas. labai ju mazai su sostais cia yra dar dairausi ir ML 270 cdi. bet man v-class man kaskaip labiau limpa.

Nu ko ir reikejo tiketis.Rudis, rudis.:wavecry:
Čia ju silpna vieta.Aš savo taipat dažiau, bet prieš tai praejau visus duru apacias, arkes, bagazines numerio skyles su smeliasrove, tai padejo.Tik kaikur pasirode pakelimai, bet jau 2 metai praejo.
Komplektacija gera, spidometro nerodymas, antra liga.Defecitas spidometru.O klima veikia?Dažnas dalykas neveikia centrinis arba langai elektra, nulužta žgutas laidu tarp duru, dažniausiau vairuotojo puseje.
2 duris iš šonu didelis pliusas kaip ir minusas, daugiau kur rudyt.
Sekmes.Kaina tai užlaužta.:xx:
:zenklas:

Sustras 2012-02-02 08:28

Priekis gerulis toks :seile: bet kaina kojas pakerta :ne:

MBLORINSER 2012-11-19 11:03

sveiki gan po netrumpos pertraukos vakar nuvaziavau apziureti stai sita
http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/4192429
siandien vakare vazuoju jy parsivaryt.
suderejau uz 2000euru atiduoda.
kebulas: seip visos skardos lygios rudziu ir nera baisiu zidiniu. tik reikalauja visas kebulas perdazymo. nes priputinetas balioneliu.
salonas: pasirode labai tvarkingas. vairuotojo sedyne jau pasedeta bet nekiaura.
vaziokle: galinis tiltas perdarytas ant spyruokliu, tai sita beda atkrinta. priekine viena spyruokle luzus teks keist.
deze: dirba graziai bet vaziavau tik su saltu taigi neaisku kaip pasiekus darbine temperatura. variklis: istisai ziba pakaitinimo zvakiu lempute turbut bus zvakutem hana. apsukas ima manau gerai. tik itariu kad gali but duslintuvas pakimstas nes uzgazavus ir nuemus gaza po vairuotojo durim dar kokias 2-3 sek snypscia pasilenkus maciau skylute duslintuve.


kas zinot ar priekines spyruokles tinka nuo vito ir ar yra skirtumai pagal metus ir varikly bei transmisija?

Hunter 2012-11-19 11:39

Kokia is to prasme kad sudetos spyruokles, nebus taip kad visa siubuos ir plaukios po kelia?
Vienas jau cia dejo paprastus amortikus i w220, po to kazkaip greit parduot susiruose

MBLORINSER 2012-11-19 13:31

Kodel turetu visI kiti automobiliai kur be oro su spyruoklem ir amortikais daug plaukioja? O kaip priekis jug ir paprastas jug ir neplaukioja. Jei teisingai parinktas spuruoliu kietumas ir amortizatoriai viskas bus puiku sokines ir plaukios jei amortiku nebutu.

Hunter 2012-11-19 13:37

Na taip MB inzinieriai pridejo kruva nereikalingu ir brangiu detaliu :)

MBLORINSER 2012-11-19 13:42

Ora sudejo del kaskiek minkstesnio vazevimo bet ne del plaukiojimo tie patys vitai jug be oro ir kur jie nuplauke?

Sustras 2012-11-19 16:27

Del zvakiu gal tu teisus bus mire gal ne visos bet ir pakaitinimo zvakiu relei kuri randasi ant radiatoriaus ventiliatorio desineje puseje amen :(

MBLORINSER 2012-11-20 00:02

Jau stovi ant kiemo laukia daug darbu reik tech pravaryt. Kad vazinet galeciau.

rolas 2013-01-12 14:44

sveiki gal galite padeti,nusipirkau bm vito 2000 m. 2.2 cdi nesikuria buvo prijunge prie kompo rode kad bloga forsunke pirma, pakeiciau ja bet nieko nesikuria,bet dega edc lempute kas gali buti dekui ...

mersiukasss 2013-01-12 15:16

Citata:

Pradžioje rašė rolas (Post 248786)
sveiki gal galite padeti,nusipirkau bm vito 2000 m. 2.2 cdi nesikuria buvo prijunge prie kompo rode kad bloga forsunke pirma, pakeiciau ja bet nieko nesikuria,bet dega edc lempute kas gali buti dekui ...

gal fyskiu nedamoviai gerai ant purkstuko? gal kuro aparaturos sandarinimo ziedukus reiketu pakeist gal traukia orą ir sistemoje nesukurimas reikiamas slegis:)

rolas 2013-01-12 15:53

Citata:

Pradžioje rašė mersiukasss (Post 248789)
gal fyskiu nedamoviai gerai ant purkstuko? gal kuro aparaturos sandarinimo ziedukus reiketu pakeist gal traukia orą ir sistemoje nesukurimas reikiamas slegis:)

na fiskes gerai uzdetos,na o del oro tai dar reiks pasiziureti gal kur ir traukia ora,iki purkstuku tai saliara purskia o ar ispurskia i cilindrus tai nezinau reiks dar karta prijungti prie kompo,ir nusedusi batareika pas mane ant rekto ar negali buti tame problema gal imobilaizeris nesusisiekia su kompu kaip manot man jau vsokios mintis persasi nezinau ir nuo ko pradeti....:(

mersiukasss 2013-01-12 17:29

Citata:

Pradžioje rašė rolas (Post 248797)
na fiskes gerai uzdetos,na o del oro tai dar reiks pasiziureti gal kur ir traukia ora,iki purkstuku tai saliara purskia o ar ispurskia i cilindrus tai nezinau reiks dar karta prijungti prie kompo,ir nusedusi batareika pas mane ant rekto ar negali buti tame problema gal imobilaizeris nesusisiekia su kompu kaip manot man jau vsokios mintis persasi nezinau ir nuo ko pradeti....:(

kad purkstukus pradėtų kompas atidarineti sistemoje slegis pradiniu momentu turi buti 300 bar gal tokio nepasiekia, nu ziurek bandyk dar diagnostiaka pasijunkti gal ka parodys, gal tas naujas purkstukas blogas ar garantuotas patikrintas?

MBLORINSER 2013-01-12 21:26

filtra bandyk ziuret ten toks durnas ypac vidurinis vamzdelis gal ora gaudo.
bent pas mane manau tai.
nes siandien baigiau susitvert ir uzkurus dirba viskas graziai uzgesinus pastovi 15 20 min ir uzkurt neina. vos pavykus uzkurt gali gesint ir kuresi iskart kol nepastovi ilgiau. nebuvo kada ziuret islekiau namo pirmadieny reikes uzsimt situo reikalu.

rolas 2013-01-12 22:19

na purkstukas tai patikrintas geras,bet del sandarumo sistemoje tai nesu tikras man ten itartinai atrodo keli sujungimai eisiu ryt paziuresiu gal kas gausis

rolas 2013-01-13 10:25

Citata:

Pradžioje rašė MBLORINSER (Post 248838)
filtra bandyk ziuret ten toks durnas ypac vidurinis vamzdelis gal ora gaudo.
bent pas mane manau tai.
nes siandien baigiau susitvert ir uzkurus dirba viskas graziai uzgesinus pastovi 15 20 min ir uzkurt neina. vos pavykus uzkurt gali gesint ir kuresi iskart kol nepastovi ilgiau. nebuvo kada ziuret islekiau namo pirmadieny reikes uzsimt situo reikalu.

na jei saliera pabega pamegink ideti atbulini voztuva turetu padeti...

MBLORINSER 2013-01-13 11:25

jau tai numates. bet aciu.

rolas 2013-03-09 18:46

viska apziurejau lik ir geri sujungimai kompa pajungiau klaidu nerodo bet nesiveda gal kas ka paterti galite ka dar galima paziureti o gal meisrta kas zino as pats is jonavos.

MBLORINSER 2013-03-09 19:00

Tai tu dar jo nepakurei?:crazy2:

rolas 2013-03-09 21:11

Citata:

Pradžioje rašė MBLORINSER (Post 259244)
Tai tu dar jo nepakurei?:crazy2:

bande vietiniai meistri bet nieko nebadaro ne nepakuriau nerandu niekaip priezasties ir kompa jungiam irnieko bando liktai stverti ir nieko nezinau net kadaryti ?

MBLORINSER 2013-03-24 14:40

Citata:

Pradžioje rašė rolas (Post 259238)
viska apziurejau lik ir geri sujungimai kompa pajungiau klaidu nerodo bet nesiveda gal kas ka paterti galite ka dar galima paziureti o gal meisrta kas zino as pats is jonavos.

na ar jau pakurei?

rolas 2013-04-01 15:48

Citata:

Pradžioje rašė MBLORINSER (Post 262226)
na ar jau pakurei?

jo pakuriau laidas buvo trecioj forsunkes fiskei nusvyles tai seip nesimate o kompa pajunge ir parode,bet dar spido reikia ten sake kaskokia plata sudegus tai klaida meta ir neduoda apsuku tik iki tryju tuks ir viskas,visus srotus apskambinau niekur nera pas mane su abeesu o radau be jo tai netinka


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.