MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CLK Klasė (W208, C209) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=157)
-   -   A208 ECU problemos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1298)

cabrys 2009-02-10 12:47

A208 ECU problemos
 
Sveiki, ieskau meistriuko, gerai nusimanancio apie masinos elektronika, kuris galetu pilnai programuoti ECU, trinti "crash data" ir statyti SRS reles. Butu gerai kurnors arciau zemaitijos: Telsiai, Mazeikiai, Klaipeda, Siauliai ir pan.
Jei kas zinot tai buciau labai dekingas jei pasidalintumet informacija.
Is anksto dekoju :)

vaiduska 2009-02-10 14:47

cabrys cia tavo mersui prireike

cabrys 2009-02-10 16:42

Jo neuzsiveda vargselis :confused: Neateina kuras i purkstukus, tai siurbli istraukus ir prijungus ji prie akumo jis dirba, o idetas nedirba. Vedant prie siurblio + ir - buvau pridejes testeri, bet srove neateina, tai manau kad kazkas su merso kompiuteriu bus :confused: Tuo paciu dar reikia SRS lemputes uzgesinti :wavecry:

vaiduska 2009-02-10 20:25

mano r129 buvo panasi broblema,bet vedant dingdavo auksta ytampa(kibirkstis)meistrai keisk kumutatoriu,kitas zvakem paskutinioji,trecias ecu tavo nusibaige ir t.t bet vienas apsieme per 2 dieneles rado gedima ,Telsiuose sutvarke galesiu pakalbeti su juo

cabrys 2009-02-10 21:19

Citata:

Pradžioje rašė vaiduska (Post 15160)
mano r129 buvo panasi broblema,bet vedant dingdavo auksta ytampa(kibirkstis)meistrai keisk kumutatoriu,kitas zvakem paskutinioji,trecias ecu tavo nusibaige ir t.t bet vienas apsieme per 2 dieneles rado gedima ,Telsiuose sutvarke galesiu pakalbeti su juo

Labai buciau dekingas jei paklaustum :)

cabrys 2009-02-11 12:40

1 Attachment(s)
Kad nekurti naujos temos tai cia paklausiu:
Ar gali buti kad mano mersiukas neuzsiveda del rakto? Nes dabar atsiminiau kad buvau atjunges akuma neistraukes rakto - ar tai galejo pakenkti raktui?
Toks mano raktas:

Attachment 512

mersukas 2009-02-11 12:49

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 15197)
Kad nekurti naujos temos tai cia paklausiu:
Ar gali buti kad mano mersiukas neuzsiveda del rakto? Nes dabar atsiminiau kad buvau atjunges akuma neistraukes rakto - ar tai galejo pakenkti raktui?
Toks mano raktas:

Attachment 512

Man meistras irgi sake kai imi akuma reikia kad butu istrauktas raktas, as kai keiciau akuma buvau istraukes rakta, po to dar uzrakino o po keliu savaiciu jokios reakcijos ( nei rakina bei degimo irgi nera ) sako kad nuo akumo keitimo:confused:

cabrys 2009-02-11 13:48

Citata:

Pradžioje rašė mersukas (Post 15198)
Man meistras irgi sake kai imi akuma reikia kad butu istrauktas raktas, as kai keiciau akuma buvau istraukes rakta, po to dar uzrakino o po keliu savaiciu jokios reakcijos ( nei rakina bei degimo irgi nera ) sako kad nuo akumo keitimo:confused:

Zinojau kad reikia rakta istraukti, bet ta karta pamirsau :confused:
Jei raktui butu kas blogai ar man ji ikisus girdetusi "nuskaitymo garsas"? Nes kai ikisu man girdisi kad nuskaito ir isijungia degimas :confused:

yamato 2009-02-11 13:55

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 15204)
Zinojau kad reikia rakta istraukti, bet ta karta pamirsau :confused:
Jei raktui butu kas blogai ar man ji ikisus girdetusi "nuskaitymo garsas"? Nes kai ikisu man girdisi kad nuskaito ir isijungia degimas :confused:

manau, kad ten ne nuskaitymo garsas, o atsirakina vairas, kai toks garsas ;)

o kai rakta palieki spyneleje ir atjungi akumuliatoriu, ir pajungus atgal ji, tiesiog uzsiziebia airbag lempute ir tada jau reikia varyti elektrikui, kad istrintu klaida ;)

cabrys 2009-02-11 14:08

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 15208)
manau, kad ten ne nuskaitymo garsas, o atsirakina vairas, kai toks garsas ;)

o kai rakta palieki spyneleje ir atjungi akumuliatoriu, ir pajungus atgal ji, tiesiog uzsiziebia airbag lempute ir tada jau reikia varyti elektrikui, kad istrintu klaida ;)

Jei tas garsas ne nuskaitymo, ai reiskiasi velniai zino ar mano raktas isvis veikia :) Gal zinot kaip nuspresti (paciam) ar raktas vaikiantis ar ne? Siam forume radau info kad pakeitus raktelio bateris reikejo paskui kazka perprogramuoti rakte, tai dabar bijau pats bateris keisti :geda:
O ar isvis gali taip buti kad del issovusio SRS atsijungia siurblys?

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 15208)
manau, kad ten ne nuskaitymo garsas, o atsirakina vairas, kai toks garsas ;)

O jei raktas butu blogas ar issikrovusios jo baterijos - ar man butu tas garsas?

yamato 2009-02-11 14:22

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 15213)
Jei tas garsas ne nuskaitymo, ai reiskiasi velniai zino ar mano raktas isvis veikia :) Gal zinot kaip nuspresti (paciam) ar raktas vaikiantis ar ne? Siam forume radau info kad pakeitus raktelio bateris reikejo paskui kazka perprogramuoti rakte, tai dabar bijau pats bateris keisti :geda:
O ar isvis gali taip buti kad del issovusio SRS atsijungia siurblys?

na kaip "priristi rakta, as ka tik parasiau mersukui, sioje temoje ;) pabandyk, gal kas pasikeis.

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 15213)
O jei raktas butu blogas ar issikrovusios jo baterijos - ar man butu tas garsas?


manau, kad jei raktas blogas, ar baterijos nusede, vairas net neatsirakintu ;)

driuliauskas 2009-02-11 15:10

jei atrakina vaira ir isijungia degimas tai raktas geras. sakai siurblys neveikia. o bent jau ar variklis bando uzsivesti. na ar suka?

mersukas 2009-02-11 15:18

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 15229)
jei atrakina vaira ir isijungia degimas tai raktas geras. sakai siurblys neveikia. o bent jau ar variklis bando uzsivesti. na ar suka?

Tai taip iseitu kad pas mane nei is sio nei is to nusimuse rakto kodas ir raktas blogas, kaip pries tai viskas buvo gerai:confused:
gal tik klaidas reikia pratrynt ir viskas :bounce: tik del akumo pakeitimo

yamato 2009-02-11 15:21

Citata:

Pradžioje rašė mersukas (Post 15235)
Tai taip iseitu kad pas mane nei is sio nei is to nusimuse rakto kodas ir raktas blogas, kaip pries tai viskas buvo gerai:confused:
gal tik klaidas reikia pratrynt ir viskas :bounce: tik del akumo pakeitimo

gal dar pabandyk baterijas pasikeist? :confused:

mersukas 2009-02-11 15:26

baterijos naujos, lempute dega ant pultelio kaip paspaudi, bet tik neveikia :unreal:

cabrys 2009-02-11 15:38

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 15229)
jei atrakina vaira ir isijungia degimas tai raktas geras. sakai siurblys neveikia. o bent jau ar variklis bando uzsivesti. na ar suka?

Jo variklis labai graziai sukasi, tik neuzsiveda. Vedand prie siurblio buvau testeri dar pridejes, tai net srove neateina, o istraukus siurbli ir prie jo prijungus akuma jis dirba :confused:

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 15214)
na kaip "priristi rakta, as ka tik parasiau mersukui, sioje temoje ;) pabandyk, gal kas pasikeis.

Katik pabandziau, kai palaikiau ant degimo abu mygtukus nuspaudes apie 10sek., tada isjungiau degima ir kai vel bandziau degima ijungti jis man nebeisijunge, net rakto nebeleido pasukti.

driuliauskas 2009-02-11 15:42

na tai kaip ir sakiau kitoj temoi arba kompas atjunge siurbly virstant arba kaskas atsikrate. raktas cia ne prie ko:confused:

driuliauskas 2009-02-11 15:46

Citata:

Pradžioje rašė mersukas (Post 15235)
Tai taip iseitu kad pas mane nei is sio nei is to nusimuse rakto kodas ir raktas blogas, kaip pries tai viskas buvo gerai:confused:
gal tik klaidas reikia pratrynt ir viskas :bounce: tik del akumo pakeitimo

visoms auto kuriose tokios visokios nesamones kaip smart key, sudetingos ipurskimo sistemos keiciant akuma reikia pirmiausia laidas prijungti kita akumuliatoriu arba pakroveja. kad nenutruktu sroves tiekimas. kai taip prisizaidzia tai buna visokiu navarotu. pvz jei senai aydi 100 penkiacilindrei uzvedus varikly atjungsi akuma tai teks ismesti kompa ir detis nauja.

cabrys 2009-02-11 15:47

Tikriausiai kazkas su kompu bus, tik nerandu zemaitijoj gero meistriuko, kas nusimanytu tokiuose reikaluose :confused:

mersukas 2009-02-11 15:50

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 15246)
visoms auto kuriose tokios visokios nesamones kaip smart key, sudetingos ipurskimo sistemos keiciant akuma reikia pirmiausia laidas prijungti kita akumuliatoriu arba pakroveja. kad nenutruktu sroves tiekimas. kai taip prisizaidzia tai buna visokiu navarotu. pvz jei senai aydi 100 penkiacilindrei uzvedus varikly atjungsi akuma tai teks ismesti kompa ir detis nauja.

kaip prisizaidi tai tik po to viska issiaiskini, kaip ir kas:bounce:
dekui uz info

driuliauskas 2009-02-11 15:50

na cia sunku. reikia paprasciausia diagnostika darytis ir aiskintis del ko tas siurblys blokuojamas. ir seip manau po virtimo daug visokiu klaidu bus atsirade

vaiduska 2009-02-11 16:30

o tu buvau isvis ta cabrika uzvedes kaip pirkai?

driuliauskas 2009-02-11 16:35

soeju kad ne:confused:

vaiduska 2009-02-11 16:38

o mersam nera smuginio pvz,kaip rover ir.t.t

driuliauskas 2009-02-11 16:42

tokiu metu jau turetu buti

vaiduska 2009-02-11 16:48

jei nebuvo uzvedes tai pradeti reikia nuo smuginio manau,kad turetu buti toks.

cabrys 2009-02-11 17:32

Citata:

Pradžioje rašė vaiduska (Post 15261)
jei nebuvo uzvedes tai pradeti reikia nuo smuginio manau,kad turetu buti toks.

Ne dar nebuvau vedes. Apie koki smugini kalbat ir kaip jis taisomas?

vaiduska 2009-02-11 20:22

turi buti mano manymu nuo smugio atjungia siurbliuka ar auksta ytampa turi buti kazkur mygtukas paspaudus mano ziniomis vel ecu restartuojasi bent jau pas mano jaguara s-type buvo manau surasim ji tau ir uzkursim jei zinoma toks yra pas mersus

vaiduska 2009-02-11 20:23

beje po autodata pabandyk laiko turedamas panarsyti

cabrys 2009-02-11 22:42

Citata:

Pradžioje rašė vaiduska (Post 15294)
beje po autodata pabandyk laiko turedamas panarsyti

Na apie toki mygtuka dar nesu girdejes, kad kompa resetintu. Beje gal kas autodata 3.18 turit? Jei kas turit tai gal galetumet atsiust ar koki linka duot, butu idomu pasidomet ar yra toks mygtukas. As turiu 3.16 autodata, bet ten apie CLK galim sakyti nieko nera :confused:

cabrys 2009-02-11 22:43

Citata:

Pradžioje rašė vaiduska (Post 15293)
turi buti mano manymu nuo smugio atjungia siurbliuka ar auksta ytampa turi buti kazkur mygtukas paspaudus mano ziniomis vel ecu restartuojasi bent jau pas mano jaguara s-type buvo manau surasim ji tau ir uzkursim jei zinoma toks yra pas mersus

O daugmaz gal zinai kur jo isvis ieskoti (to mygtuko)?

driuliauskas 2009-02-11 22:49

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 15309)
Na apie toki mygtuka dar nesu girdejes, kad kompa resetintu. Beje gal kas autodata 3.18 turit? Jei kas turit tai gal galetumet atsiust ar koki linka duot, butu idomu pasidomet ar yra toks mygtukas. As turiu 3.16 autodata, bet ten apie CLK galim sakyti nieko nera :confused:

bit torrent turi?

cabrys 2009-02-11 22:51

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 15311)
bit torrent turi?

Aga :)

driuliauskas 2009-02-11 22:53

tada google vedi autodata 3.18 torrent download ir vuolia turi autodata po geros valandos jei netas greitas. as va per pusv parsipuciau

cabrys 2009-02-11 22:57

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 15314)
tada google vedi autodata 3.18 torrent download ir vuolia turi autodata po geros valandos jei netas greitas. as va per pusv parsipuciau

Na matai as jau koki "20" kartu buvau parsisiuntes, bet nei vienam crack'o nebuvo. O siunciant atskirai crack'a ir israrinus issiskleidzia 3.16 versijai :confused:

yamato 2009-02-11 22:59

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 15316)
Na matai as jau koki "20" kartu buvau parsisiuntes, bet nei vienam crack'o nebuvo. O siunciant atskirai crack'a ir israrinus issiskleidzia 3.16 versijai :confused:

Is linkomanijos bandei parsisiusti? ;)

driuliauskas 2009-02-11 23:02

arba www.torrentreactor.net

cabrys 2009-02-11 23:02

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 15317)
Is linkomanijos bandei parsisiusti? ;)

Jo bandziau, is linkomanijos siunciant parsisiuncia iskart su crack'u bet iskleidus irgi pasirodo kad 3.16 ir niekaip nenukrekina.
Niekas neturit veikiancio 3.18?

yamato 2009-02-11 23:03

pas mane net neveikia pati programa autodata... :confused:
gal del windows vista? :confused:

driuliauskas 2009-02-11 23:04

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 15322)
pas mane net neveikia pati programa autodata... :confused:
gal del windows vista? :confused:

o ar nustatai kompo data pagal autodatos isleidimo metus?:)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.