MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Įdomi 722.6 dėžės problema (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9168)

Hunter 2012-02-22 10:52

Įdomi 722.6 dėžės problema
 
Sveiki,
įdomu būtų sužinoti giliau suprantančių nuomonę kame gali būti bėda.
1. w202 98m 2.2CDI automatas.
2. Tepalai ir filtrai pakeisti
3. Dėžė kol nepravažiuoji 15km bėgius jungia pasakiškai gražiai, kitaip tariant kol nesušyla iki darbinės temp.
Visas įdomumas prasideda kai sušyla. O situacija tokia:
Visi begiai ir toliau jungiasi pasakiškai išskyrus 3->4 tarpą - atsiranda sūkių šuolis perjungiant ~100-200rpm ramiai važiuojant, bet jeigu tuo metu užspaudi daug, tai dėžė išsijungia ir dirba kaip N.
Sustojus ir iš naujo užvedus (gal būt užtektu permesti ant P - nepabandžiau) viskas vėl veikia.
Taigi, išmintingieji kurmiai, ar buvote apturėję tokią bėdą ir ar numanote kur tiksliau ieškoti slieku ir kiek jie kainuos.

P.S. Man toks įspūdis, kad tepalui pašilus jis suskystėja ir nebe užtenka spaudimo. O gal būt koks daviklis?..

woodoooo 2012-02-22 12:22

dezes keitimas-geriausias sprendimas

Arturas 2012-02-22 13:02

Važiuoji į diagnostika, nuimi klaidas. Jeigu nepadeda, remontuoji arba keiti. Nieko daugiau nepribursi.

Hunter 2012-02-22 13:22

Deze pakeisti visi gudrus, klaidos buvo numestos - reikes paziureti ka dabar ismes. Mane domina kokia gali buti tikslesne diagnoze.
Tarp kitko kokios 722.6 deziu kainos?

kesha 2012-02-22 13:39

Keiciant tepalus ar buvo pakeista el.jungtis?Tepalai ir ju lygis kaip priklauso? O del tikslesnes diagnozes ,tai daug ka pasako klaidos .Kokios jos?

juozas 2012-02-22 14:03

paskutini kart nuo tokios bedos issigelbejau isplaudamas hidraulinis bloka ir nuvalydamas sukiu daviklius :)

Hunter 2012-02-22 14:08

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 195019)
Keiciant tepalus ar buvo pakeista el.jungtis?Tepalai ir ju lygis kaip priklauso? O del tikslesnes diagnozes ,tai daug ka pasako klaidos .Kokios jos?

Jungtis keista nebuvo, nes buvo visiskai sausa, tepalu lygis geras

Citata:

Pradžioje rašė juozas (Post 195023)
paskutini kart nuo tokios bedos issigelbejau isplaudamas hidraulinis bloka ir nuvalydamas sukiu daviklius :)

Cia jau idomiau. Kokios konkreciau proceduros ir darbu eiga?

Apple 2012-02-22 14:30

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 194992)
Sveiki,
įdomu būtų sužinoti giliau suprantančių nuomonę kame gali būti bėda.
1. w202 98m 2.2CDI automatas.
2. Tepalai ir filtrai pakeisti
3. Dėžė kol nepravažiuoji 15km bėgius jungia pasakiškai gražiai, kitaip tariant kol nesušyla iki darbinės temp.
Visas įdomumas prasideda kai sušyla. O situacija tokia:
Visi begiai ir toliau jungiasi pasakiškai išskyrus 3->4 tarpą - atsiranda sūkių šuolis perjungiant ~100-200rpm ramiai važiuojant, bet jeigu tuo metu užspaudi daug, tai dėžė išsijungia ir dirba kaip N.
Sustojus ir iš naujo užvedus (gal būt užtektu permesti ant P - nepabandžiau) viskas vėl veikia.
Taigi, išmintingieji kurmiai, ar buvote apturėję tokią bėdą ir ar numanote kur tiksliau ieškoti slieku ir kiek jie kainuos.

P.S. Man toks įspūdis, kad tepalui pašilus jis suskystėja ir nebe užtenka spaudimo. O gal būt koks daviklis?..

Man buvo si bėda, meistras 3 kartus ardė dėžę ir tik tada surado gedimą, pas tave bus sudegusios/suskilinėjusios guminės tarpinės dėžėje, jų ten gal yra 50 vnt. Žinau meistra Vilniuje kuris tą reikalą gali sutvarkyti už kokius 1500 LTL su tepalų ir filtrų pakeitimu.

P.S. pas mane irgi ismesdinėdavo lauk būtent tarp 3 ir 4 pavaros.
P.P.S. pas mane buvo w203, 2,7 CDI, tai nežinau ar vienodos tos dėžės.

Hunter 2012-02-22 17:27

Ismesdavo visada ar tik pasilusi? Visada ar tik agresyviau spaudziant?

Apple 2012-02-22 17:42

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 195088)
Ismesdavo visada ar tik pasilusi? Visada ar tik agresyviau spaudziant?

Ispradziu tik pasilus ir agresyviai vaziuojant, o po to tas daznejo ir daznejo, kol pradejo ismetineti net ir svelniai vaziuojant. Ir man kai ismesdavo i N, tai siek tiek pristabdzius ir pavaziavus ant laisvos sugaudavo begi kartais :)

Dalius/68 2012-02-22 18:24

statau už sukiu davikli jis kartu su temperaturos davikliu bendroj plokštej i kuria susistato solenoidai...arba solenoidas kažkuris stringa.

tankietis 2012-02-22 19:35

pusle parejo. pas mane tas pats buvo kai tik duodi gazo ir ismeta. as tai pasikeiciau visa deze. tai metos dabar pas mane garaze greiciu deze su parejusia pusle. restauravimas pusles lyg 600lt kainuoja.

Hunter 2012-02-23 07:40

Citata:

Pradžioje rašė tankietis (Post 195120)
pusle parejo. pas mane tas pats buvo kai tik duodi gazo ir ismeta. as tai pasikeiciau visa deze. tai metos dabar pas mane garaze greiciu deze su parejusia pusle. restauravimas pusles lyg 600lt kainuoja.

Kokia masina, kokia deze? Gal netycia reikes detaliu

Citata:

Pradžioje rašė Dalius/68 (Post 195103)
statau už sukiu davikli jis kartu su temperaturos davikliu bendroj plokštej i kuria susistato solenoidai...arba solenoidas kažkuris stringa.

Kokia daugmaz procedura iki ju daeiti ir pravalyti/pakeisti?

kesha 2012-02-23 09:00

Keista ,kad ligi siolei niekas nepasiule pasikeisti masinos ,bo kazkas sugedo...Diagnostika ka sako,o paskui speliokim

tankietis 2012-02-23 09:06

diagnostika nepasakys nes ten pusle mechaniskai pareina, blogiausiu atveju sakys nesutampa greiciai.
pas mane S 320 cdi deze tai ta pati 722.6

Apple 2012-02-23 09:13

Man diagnostika irgi nieko nerode. Remontavo "metadam tyka", iš pradžų pakeitė pūslę - nepadėjo, pakeitė hidrotransformatorų - nepadėjo, ir tik trečia kartą surado tas gumines tarpines, jas visas pakeitė ir dėžė kaip nauja buvo.

kesha 2012-02-23 09:59

''Metodam tyka'' as irgi galiu buti ,kad ir atomines elektines aptarnaujanciu inzinierium.
O hidrotransformatorius ir ''pusle'' tai ne tas pats?:geda:

Apple 2012-02-23 10:21

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 195217)
''Metodam tyka'' as irgi galiu buti ,kad ir atomines elektines aptarnaujanciu inzinierium.
O hidrotransformatorius ir ''pusle'' tai ne tas pats?:geda:

Ten pilnai mechaninės dalys ir jų pasijungus kompa nepatikrinsi, ten galimas remontas tik metadam tyka. Jo, tas pats ta pusle man atrodo, bet man ja keite ir dar viena reikala, nepamenu tada kaip vadinasi.

tankietis 2012-02-23 11:41

as tai nusipirkau deveta uz 600lt imeciau ir pamirsau, neiskojau daugiau galu. siaip gal rasciau kontaktus to baxuriuko, kur pardavinejo, raudondvari gyvena, turejo tuo metu bent tris dezes ir viena dar arde.

juozas 2012-02-23 12:02

nu sakau jau ne pirma kart padeda tiesiog valdymo isplovimas ir sukiu davikliu isvalymas nes jie magnetiniai ir aplima drozlem - kose nu man tk pat reikala tvarke servisas tai irgi ten suma kosmine buvo ir viska tipo perrinko bet kol nepakeite plokstes nk nesutvarke :) o siaip sukiu daviklius issivalyt nesunku nei dezes nuimti nk tai galma pabandyt ir duodu koki 80% kad pades.... nu kur kas randasi nete paieskok nes rasi su foto bus aiskiau

Saltis 2012-03-02 18:57

722.6
 
Turiu problema su sia deze. Pusle keite jau 4 kartus, tokia firmele ITODA, deje neranda gedimo, sugeba tik pasekmes pasalinti. Paskutini karta sausio men. pakeite eiline restauruota pusle ir valdymo bloka, deje problem po menesio atsinaujino, remonto garantija baigesi, pinigai kaip bala... cia jeigu svelniai kalbant. Pasake kad nebezino ka daryti ir nebegali padeti. Gal kas patarsite, kur galetu nustayti gedima, arba kur isigyti kita ir kaip neuzsirauti ant tokios pat?

Dalius/68 2012-03-02 19:02

problemos pobudis? jei hidrotransformatoriu keičia 4 kartus ,gal geriau kita deže iš kito auto nupirkus perdet ir pamiršt problema,nes jei tokie x-failai vyksta,problema gali buti labai giliai užmaskuota ir jos sprendimas finansiškai neefektyvus.

Saltis 2012-03-05 11:19

Aš taip pat galvoju, kad reikia keisti dėžę, tik gal patartumėte kur ieškotis ir į kokius meistrus kreiptis, kad pakeistu. Nes daugiau su ITODA tikrai jokių reikalų nebenorių turėti.

Hunter 2012-03-05 12:14

Atskleisk dar tokia paslapti, uz visas tas pusles gal dar ir mokejai pinigus?

Saltis 2012-03-06 13:35

Na už visas nemokėjau, bet remontas kainavo gerokai virš 2 t., Skambinausi dar keliems meistrams, tai iš mano pasakojimo ir iš informacijos ką darė ITODA, "diagnozavo" dėžės valdymo modulių problemą, remontas apie 2 t., na žodžiu dviem tūkstančiais maždaug 8-9 mėn. padidėja eksploatacinės sąnaudos...:) Daugoka.

Hunter 2012-03-07 08:22

Tai visgi atskleisi kaip tavo problema atrodo ir pasireiskia ar reikes spelioti?

Saltis 2012-03-09 09:44

Problema
 
Ji pasireiškia važiuojant ketvirtu ar penktu bėgiu į įkalnę. atsiranda vibracija, apsukos siek tiek šokinėja. Pradeda bėgius jungti ant mažų apsukų, tai yra per anksti. Progresuodama visa tai pradeda daryti važiuojant visais bėgiais. Pradžioje, kai tik prasideda bėdos, paspaudus staigiau, sukėlus apsukas lyg ir viskas gerai ir šiaip kartais tas jaučiama labai, o kartais visai nieko. Prasčiausiai būna, kai mašina šalta, nors rytais visada iki 5 min pašildau.

Redbull 2012-03-12 15:59

Sveiki. Gal galite patarti gerus deziu meistrus Kaune?:confused:

Dalius/68 2012-03-12 17:05

sunkus atvejis su meistrais,geriausias variantas ieškotis devetos dežes iš mažai begusio anglo ir paprasčiausiai pasibandyti kol neišardytas,investicijos gausis panašios,o del garantiju....jas bet kuris meistras duos pusei metu....deveta tikrai atlaikys ilgiau,o remontuota gali tekti lupti keleta kartu,nesiseka kažkaip ne meistram,nei firmom...

Redbull 2012-03-12 17:22

Kaip zinot,kad perkant naudota kita deze, ji bus mazai begus? :) Ardomoms, puikiai zinau kad irgi atsukineja :) As cia skambinausi i http://www.daivanta.lt/index.php?opt...d=15&Itemid=51 tai converterio keitimas + dar kazkas 1700-2000lt. Istikruju pats nezinau kaip daryti,ar tvarkyti sena ar ieskotis Tikrai mazai begusios ir tik perdeti. tinka visos 722.6... tipo dezes,ar reikia ieskotis konkreciau t.y. pagal variklio modeli,KW,Metus..? :)

Dalius/68 2012-03-12 17:49

va su Daivanta tai geriau neturek reikalu,prieš 4 metus nurenge konkrečiai ir nieko nepadare,o reikejo tik solenoido kojele atlenkti....Ten tik pavadinimas iš tos kompanijos belikes ir tas su bjauriu kvapeliu....na kas liečia deže tai reiketu ieškotis nuo tokio pat modelio ir variklio,nes skirsis tvirtinimas prie variklio "koržuchas"

Dalius/68 2012-03-12 17:52

beje kas pačio dežei ?simptomai??

vanix 2012-03-12 18:04

Citata:

Pradžioje rašė Saltis (Post 197727)
Aš taip pat galvoju, kad reikia keisti dėžę, tik gal patartumėte kur ieškotis ir į kokius meistrus kreiptis, kad pakeistu. Nes daugiau su ITODA tikrai jokių reikalų nebenorių turėti.

norejau remontuot savo deze Itodoj, tai uzteko pakalbet su ju vadybininku.. Kreipesi i mane - tu, pazystami mes esam ar ka? Kalbejimo manieros kaip kokio perekupo. Brolis pas juos remontavo deze seniau, tai tepalo supile daugiau nei reikia, pats kieme ispile koki litra lishna.
Ir cia forume manau ne vienas atsiras kuris turi niegiamu atsiliepimu apie ju darba.

Redbull 2012-03-12 19:08

Citata:

Pradžioje rašė Dalius/68 (Post 199441)
beje kas pačio dežei ?simptomai??

Dezes simptomai,tampimasis pulsacija,trukciojimai,pasilus praeidavo,dabar jau lieka simptomai to trukciojimo,pulsacijos,anksti begius jungia. Kazkas panasaus tik prie zemesniu apsuku,ir kaip sitam video komentuoja,tai solenoido problema?:confused: <iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/0YoVaN5LKFg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Redbull 2012-03-12 19:12

Citata:

Pradžioje rašė Dalius/68 (Post 199440)
va su Daivanta tai geriau neturek reikalu,prieš 4 metus nurenge konkrečiai ir nieko nepadare,o reikejo tik solenoido kojele atlenkti....Ten tik pavadinimas iš tos kompanijos belikes ir tas su bjauriu kvapeliu....na kas liečia deže tai reiketu ieškotis nuo tokio pat modelio ir variklio,nes skirsis tvirtinimas prie variklio "koržuchas"

Aciu uz info :blush: Bet tai taip iseina, dezes neapsimoka tvarkyti, nes nera pas ka?.. :xx:

Dalius/68 2012-03-12 19:16

nebuvo antifryzo i deže pateke? nes taip pulsuoja paprastai kai bando remontuoti deže po antifryzo patekimo i tepala...jei nebuvo tai hidrotransformatorius nepalaiko reikiamo slegio,šiaip dežes diagnostika parodytu jei solenoidas nepilnai atsidaro,jei elektroniniu klaidu nerodo,vadinasi kažkas remontavo deže ir paliko nepakeistu detaliu...

Dalius/68 2012-03-12 19:16

ne 7-g tronikas?

Redbull 2012-03-12 19:20

Pas mane modelis 2004-11 e280 cdi. 130kw 3222cm3. ar deze tinka nuo visu 3222cm3 L6 varikliu? Deze 5begiu.

Redbull 2012-03-12 19:28

Citata:

Pradžioje rašė Dalius/68 (Post 199477)
nebuvo antifryzo i deže pateke? nes taip pulsuoja paprastai kai bando remontuoti deže po antifryzo patekimo i tepala...jei nebuvo tai hidrotransformatorius nepalaiko reikiamo slegio,šiaip dežes diagnostika parodytu jei solenoidas nepilnai atsidaro,jei elektroniniu klaidu nerodo,vadinasi kažkas remontavo deže ir paliko nepakeistu detaliu...

Antifryzas,neturejo patekti,nes modelis pagamintas berods 2004-11. O gal 09 :xx:
O lygtais nuo 2004-03 gamyklinis brokas istaisytas del patekimo per radijatoriu. Deze neliesta netvarkyta 99% Nebent Vokietijoje,bet serviso saskaitos yra kad kazkas ziureta del dezes pulsacijos-triukciojimo, vokieciu kalba verciausi truputi,bet remonto kainos neprimena ,kad deze butu buvus nuimta MB centre. Cia tas buvo mazdaug pries 10 men. Ir ji pradejo progresuoti pries 6men. :confused:

Dalius/68 2012-03-12 19:30

siaip i šiuos modelius ejo ir 7G,pagal vin reikia pabandyt išsilukštent....tame ir reikalas kad 5 ir 7 begiu ejo...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 07:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.